Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horách CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olešnice v Orlických horách 246, 517 83 Olešnice v Orlických horách, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41578:651TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pola Dominik
Pařízek Jan
 
 
Lebruška Michal
Chlumecký Leoš
 
 
-98-47-62301
2.Sedláčková Veronika
Dufek Daniel
 
 
Flégl Lukáš
Hrabák Dušan
 
 
7-5-61053211
3.Pařízek JanLebruška Michal8-7-7-3 1312
4.Pola DominikHrabák Dušan-6-117-5 1313
5.Sedláčková VeronikaChlumecký Leoš-79-9-7 1314
6.Dufek DanielFlégl Lukáš-3-7-7  0315
7.Pola DominikLebruška Michal-3-5-7  0316
8.Sedláčková VeronikaHrabák Dušan-10-57-6 1317
9.Dufek DanielChlumecký Leoš-56-6-7 1318
10.Pařízek JanFlégl Lukáš74-11-1163228
11.Sedláčková VeronikaLebruška Michal85-6-9-62329
12.Dufek DanielHrabák Dušan665  3039
13.Pařízek JanChlumecký Leoš-5-8-9  03310
14.Pola DominikFlégl Lukáš57-116 31410
15.Dufek DanielLebruška Michal-6-4-4  03411
16.Pařízek JanHrabák Dušan478  30511
17.Pola DominikChlumecký Leoš8-4-5-6 13512
18.Sedláčková VeronikaFlégl Lukáš8710  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Jan22Lebruška Michal40
Pola Dominik13Hrabák Dušan22
Sedláčková Veronika13Chlumecký Leoš40
Dufek Daniel13Flégl Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vamberk DVrchní
rozhodčí:
Martinek Josef
HOSTUJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách DRozhodčí:Panocha Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí:Pavel Petr
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Přibyl Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11645:444TJ Baník Vamberk D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Josef
Přibyl Luboš
 
 
Kubinec Pavel
Ksandr Martin
 
 
885  3010
2.Pavel Petr
Panocha Jiří
 
 
Kminiak Jan
Vošlajer Stanislav
 
 
8107  3020
3.Martinek JosefKubinec Pavel567  3030
4.Přibyl LubošKsandr Martin479  3040
5.Pavel PetrKminiak Jan6-75-8-92341
6.Panocha JiříVošlajer Stanislav634  3051
7.Přibyl LubošKubinec Pavel989  3061
8.Pavel PetrKsandr Martin663  3071
9.Panocha JiříKminiak Jan-14-6-7  0372
10.Martinek JosefVošlajer Stanislav174  3082
11.Pavel PetrKubinec Pavel385  3092
12.Panocha JiříKsandr Martin686  30102
13.Martinek JosefKminiak Jan8-89-7632112
14.Přibyl LubošVošlajer Stanislav-86-88932122
15.Panocha JiříKubinec Pavel671  30132
16.Martinek JosefKsandr Martin452  30142
17.Přibyl LubošKminiak Jan9-7146 31152
18.Pavel PetrVošlajer Stanislav777  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinek Josef40Kubinec Pavel04
Přibyl Luboš40Ksandr Martin04
Pavel Petr31Kminiak Jan22
Panocha Jiří31Vošlajer Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH VrbiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrbice 14, sál Obecního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31637:575nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejs Zdeněk
Bečička Jaroslav
 
 
Čermák Libor
Jasanský Jiří
 
 
631  3010
2.Hudousek Josef
Myšák Josef
 
 
Hylas Pavel
Vašata Stanislav
 
 
-7-1110-5 1311
3.Vejs ZdeněkJasanský Jiří649  3021
4.Bečička JaroslavVašata Stanislav-84-7-12 1322
5.Hudousek JosefHylas Pavel58-8-1193232
6.Myšák JosefČermák Libor5-4-10-5 1333
7.Bečička JaroslavJasanský Jiří9-12-87-72334
8.Hudousek JosefVašata Stanislav-10-8-2  0335
9.Myšák JosefHylas Pavel9-9-67-92336
10.Vejs ZdeněkČermák Libor344  3046
11.Hudousek JosefJasanský Jiří9-3-108-62347
12.Myšák JosefVašata Stanislav-8-10-8  0348
13.Vejs ZdeněkHylas Pavel4126  3058
14.Bečička JaroslavČermák Libor565  3068
15.Myšák JosefJasanský Jiří-7-2-6  0369
16.Vejs ZdeněkVašata Stanislav655  3079
17.Bečička JaroslavHylas Pavel65-96 3189
18.Hudousek JosefČermák Libor47-98 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejs Zdeněk40Jasanský Jiří31
Bečička Jaroslav22Vašata Stanislav31
Hudousek Josef22Hylas Pavel13
Myšák Josef04Čermák Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Týniště nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Záhornice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična, Družstevní 936, Týniště n.O. první patro, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22645:522Sportovní klub Týniště nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaňka Václav
Fišer Jiří
 
 
Kovaříček Roman
Botlík Martin
 
 
996  3010
2.Ptáček Petr
Provazník Ladislav
 
 
Rathouský Jan
Žabokrcký Petr
 
 
-8-88573220
3.Zaňka VáclavŽabokrcký Petr568  3030
4.Fišer JiříKovaříček Roman634  3040
5.Ptáček PetrBotlík Martin56-6-953250
6.Provazník LadislavRathouský Jan-4-8-5  0351
7.Fišer JiříŽabokrcký Petr864  3061
8.Ptáček PetrKovaříček Roman8-10-8-8 1362
9.Provazník LadislavBotlík Martin-7-811-1 1363
10.Zaňka VáclavRathouský Jan326  3073
11.Ptáček PetrŽabokrcký Petr6410  3083
12.Závodní ZbyněkKovaříček Roman8-6-8873293
13.Zaňka VáclavBotlík Martin974  30103
14.Fišer JiříRathouský Jan833  30113
15.Závodní ZbyněkŽabokrcký Petr934  30123
16.Zaňka VáclavKovaříček Roman-9997 31133
17.Fišer JiříBotlík Martin104-10-6-623134
18.Ptáček PetrRathouský Jan-5-86-9 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zaňka Václav40Žabokrcký Petr04
Fišer Jiří31Kovaříček Roman13
Ptáček Petr22Botlík Martin22
Provazník Ladislav02Rathouský Jan22
Závodní Zbyněk20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Záměl AVrchní
rozhodčí:
Krupička Tomáš
HOSTUJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách ARozhodčí:Vodehnal Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Záměl č.p. 126, Vchod ze strany volejbalových kurtůRozhodčí:Kulička Petr
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Kunc Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:52480:6751. FC Rokytnice v Orlických horách A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulička Petr
Krupička Tomáš
 
 
Brůna Václav
Rücker Miroslav st.
 
 
-4-7-8  0301
2.Nuc Karel
Michera Martin
 
 
Potužník Ondřej
Mareš Petr
 
 
-912-4393211
3.Nuc KarelBrůna Václav-5-7-4  0312
4.Michera MartinRücker Miroslav st.-9-6-5  0313
5.Kulička PetrMareš Petr-6-6-6  0314
6.Krupička TomášPotužník Ondřej-6-5-4  0315
7.Michera MartinBrůna Václav-8-6-1  0316
8.Kulička PetrRücker Miroslav st.-7-77-8 1317
9.Krupička TomášMareš Petr-610-12-5 1318
10.Nuc KarelPotužník Ondřej6-9-8-7 1319
11.Kulička PetrBrůna Václav8-4-9-7 13110
12.Krupička TomášRücker Miroslav st.-9-4-7  03111
13.Nuc KarelMareš Petr-4-88-8 13112
14.Michera MartinPotužník Ondřej-53-78832212
15.Krupička TomášBrůna Václav-78-35-323213
16.Nuc KarelRücker Miroslav st.-8-8-3  03214
17.Michera MartinMareš Petr-5-7-8  03215
18.Kulička PetrPotužník Ondřej-65-2-5 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nuc Karel04Brůna Václav40
Michera Martin13Rücker Miroslav st.40
Kulička Petr04Mareš Petr40
Krupička Tomáš04Potužník Ondřej31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline