Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina nad Zdobnicí 45, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28759:699TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumecký Leoš
Lebruška Jaroslav
 
 
Kminiak Jan
Vencl Zdeněk
 
 
-11-7-4  0301
2.Flégl Lukáš
Hrabák Dušan
 
 
Kubinec Pavel
Holenda Vratislav
 
 
496  3011
3.Flégl LukášKminiak Jan10-12-5-8 1312
4.Hrabák DušanKubinec Pavel-9-96-11 1313
5.Lebruška JaroslavVencl Zdeněk-3-7-10  0314
6.Chlumecký LeošHolenda Vratislav6-6122-1053224
7.Hrabák DušanKminiak Jan7-8-4-3 1325
8.Lebruška MichalKubinec Pavel363  3035
9.Chlumecký LeošVencl Zdeněk952  3045
10.Flégl LukášHolenda Vratislav6-995 3155
11.Lebruška MichalKminiak Jan10-117-1393265
12.Chlumecký LeošKubinec Pavel1069  3075
13.Flégl LukášVencl Zdeněk-65-76103285
14.Hrabák DušanHolenda Vratislav6-9137 3195
15.Chlumecký LeošKminiak Jan748  30105
16.Flégl LukášKubinec Pavel-638-9732115
17.Bednář VojtěchVencl Zdeněk-5-5-2  03116
18.Lebruška MichalHolenda Vratislav369  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Flégl Lukáš31Kminiak Jan22
Hrabák Dušan12Kubinec Pavel13
Lebruška Jaroslav01Vencl Zdeněk22
Chlumecký Leoš40Holenda Vratislav04
Lebruška Michal30   
Bednář Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Solnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 330, Solnice 517 01, Sokolovna u kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33624:606nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubec Jiří ml.
Novák Petr
 
 
Jasanský Jiří
Richter Václav
 
 
777  3010
2.Kříčenský Richard
Kubec Jiří st.
 
 
Hylas Pavel
Vašata Stanislav
 
 
8-14-5-10 1311
3.Kubec Jiří ml.Jasanský Jiří6113  3021
4.Novák PetrVašata Stanislav-810-66-92322
5.Zezulka KamilRichter Václav-4-9-7  0323
6.Kubec Jiří st.Hylas Pavel19-98 3133
7.Novák PetrJasanský Jiří-87-9-7 1334
8.Zezulka KamilVašata Stanislav-5-7-9  0335
9.Kubec Jiří st.Richter Václav5-1-10-3 1336
10.Kubec Jiří ml.Hylas Pavel-48156 3146
11.Zezulka KamilJasanský Jiří10-124-3-92347
12.Kříčenský RichardVašata Stanislav-8-6-7  0348
13.Kubec Jiří ml.Čermák Libor457  3058
14.Novák PetrHylas Pavel79-1010 3168
15.Kříčenský RichardJasanský Jiří-7-10-4  0369
16.Kubec Jiří ml.Vašata Stanislav537  3079
17.Novák PetrČermák Libor-9153 3189
18.Zezulka KamilHylas Pavel-69-4993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubec Jiří ml.40Jasanský Jiří31
Novák Petr22Vašata Stanislav31
Zezulka Kamil13Richter Václav20
Kubec Jiří st.11Hylas Pavel04
Kříčenský Richard02Čermák Libor02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vamberk DVrchní
rozhodčí:
Martinek Josef
HOSTUJÍCÍ:KPST Záhornice CRozhodčí:Přibyl Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí:Panocha Jiří
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Pavel Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:35619:606KPST Záhornice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Petr
Panocha Jiří
 
 
Botlík Martin
Žabokrcký Petr
 
 
58-88 3110
2.Přibyl Luboš
Martinek Josef
 
 
Kovaříček Roman
Růžička David
 
 
8-8-8-6 1311
3.Martinek JosefBotlík Martin786  3021
4.Pavel PetrKovaříček Roman-858-4-42322
5.Přibyl LubošŽabokrcký Petr941  3032
6.Panocha JiříRůžička David5-9-77-72333
7.Pavel PetrBotlík Martin88-67 3143
8.Přibyl LubošKovaříček Roman-7-7-7  0344
9.Panocha JiříŽabokrcký Petr849  3054
10.Martinek JosefRůžička David-1446-9-72355
11.Přibyl LubošBotlík Martin-8-89-3 1356
12.Panocha JiříKovaříček Roman-9-7-7  0357
13.Martinek JosefŽabokrcký Petr638  3067
14.Pavel PetrRůžička David-8-5-11  0368
15.Panocha JiříBotlík Martin-88-8-9 1369
16.Martinek JosefKovaříček Roman-11-8-8  03610
17.Pavel PetrŽabokrcký Petr547  30710
18.Přibyl LubošRůžička David-39-108-1023711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinek Josef22Botlík Martin22
Pavel Petr22Kovaříček Roman40
Přibyl Luboš13Žabokrcký Petr04
Panocha Jiří13Růžička David40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH VrbiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrbice 14, sál Obecního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:50512:7031. FC Rokytnice v Orlických horách A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vídeňský Luděk
Myšák Josef
 
 
Mareš Petr
Potužník Ondřej
 
 
-5-10-6  0301
2.Vejs Zdeněk
Bečička Jaroslav
 
 
Rücker Miroslav st.
Brůna Václav
 
 
-36-5-7 1302
3.Vídeňský LuděkMareš Petr-5-8-3  0303
4.Myšák JosefPotužník Ondřej9-74-10173213
5.Bečička JaroslavRücker Miroslav st.-7-1013-4 1314
6.Vejs ZdeněkBrůna Václav1013-8-10-52315
7.Myšák JosefMareš Petr-910-10-5 1316
8.Bečička JaroslavPotužník Ondřej-7-7-5  0317
9.Vejs ZdeněkRücker Miroslav st.-7-8-7  0318
10.Vídeňský LuděkBrůna Václav-2-2-4  0319
11.Bečička JaroslavMareš Petr8-58-793229
12.Vejs ZdeněkPotužník Ondřej9-8511 3139
13.Vídeňský LuděkRykr Radomil-4-5-7  03310
14.Hudousek LubošBrůna Václav-8-5-6  03311
15.Vejs ZdeněkMareš Petr-87-8-8 13312
16.Vídeňský LuděkPotužník Ondřej-5-5-1  03313
17.Hudousek LubošRykr Radomil8-4-10-5 13314
18.Bečička JaroslavBrůna Václav-8-7-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vídeňský Luděk04Mareš Petr31
Myšák Josef11Potužník Ondřej22
Bečička Jaroslav13Rücker Miroslav st.20
Vejs Zdeněk13Brůna Václav40
Hudousek Luboš02Rykr Radomil20



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Týniště nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Záměl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična, Družstevní 936, Týniště n.O. první patro, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:34717:684Sportovní klub Týniště nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Jiří
Zaňka Václav
 
 
Kulička Petr
Krupička Tomáš
 
 
2-1079 3110
2.Ptáček Petr
Závodní Zbyněk
 
 
Nuc Karel
Michera Martin
 
 
-6-7-6  0311
3.Zaňka VáclavNuc Karel466  3021
4.Fišer JiříMichera Martin-127-3-10 1322
5.Ptáček PetrKulička Petr-57-9-6 1323
6.Závodní ZbyněkKrupička Tomáš9610  3033
7.Fišer JiříNuc Karel-68-7883243
8.Ptáček PetrMichera Martin8-5-6873253
9.Závodní ZbyněkKulička Petr54-56 3163
10.Zaňka VáclavKrupička Tomáš6-68-2-72364
11.Ptáček PetrNuc Karel-5108-773274
12.Závodní ZbyněkMichera Martin-81042 3184
13.Zaňka VáclavKulička Petr5-9910 3194
14.Fišer JiříKrupička Tomáš7-8-7-7 1395
15.Závodní ZbyněkNuc Karel-910-86632105
16.Zaňka VáclavMichera Martin8-124-7-723106
17.Fišer JiříKulička Petr10-77-7832116
18.Ptáček PetrKrupička Tomáš-384-81032126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zaňka Václav22Nuc Karel04
Fišer Jiří22Michera Martin22
Ptáček Petr31Kulička Petr13
Závodní Zbyněk40Krupička Tomáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline