Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Týniště nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horách CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična, Družstevní 936, Týniště n.O. první patro, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17665:485Sportovní klub Týniště nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaňka Václav
Fišer Jiří
 
 
Sedláčková Veronika
Dufek Daniel
 
 
-81256 3110
2.Ptáček Petr
Provazník Ladislav
 
 
Pařízek Jan
Dohnanský Pavel
 
 
96-67 3120
3.Zaňka VáclavPařízek Jan87-3-713230
4.Fišer JiříDohnanský Pavel433  3040
5.Ptáček PetrSedláčková Veronika-411-6-5 1341
6.Závodní ZbyněkDufek Daniel359  3051
7.Fišer JiříPařízek Jan-611-7-8 1352
8.Ptáček PetrDohnanský Pavel658  3062
9.Závodní ZbyněkSedláčková Veronika679  3072
10.Zaňka VáclavDufek Daniel72-84 3182
11.Ptáček PetrPařízek Jan-9797 3192
12.Závodní ZbyněkDohnanský Pavel124  30102
13.Provazník LadislavSedláčková Veronika69-6-5732112
14.Fišer JiříDufek Daniel-5714 31122
15.Závodní ZbyněkPařízek Jan626  30132
16.Provazník LadislavDohnanský Pavel653  30142
17.Fišer JiříSedláčková Veronika69-67 31152
18.Ptáček PetrDufek Daniel-9677 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zaňka Václav20Pařízek Jan13
Fišer Jiří31Dohnanský Pavel04
Ptáček Petr31Sedláčková Veronika13
Závodní Zbyněk40Dufek Daniel04
Provazník Ladislav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Záměl AVrchní
rozhodčí:
Hájek Karel
HOSTUJÍCÍ:SDH VrbiceRozhodčí:Krupička Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Záměl č.p. 126, Vchod ze strany volejbalových kurtůRozhodčí:Holub Jan
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Nuc Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24688:598Sportovní klub Záměl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulička Petr
Krupička Tomáš
 
 
Hudousek Josef
Myšák Josef
 
 
886  3010
2.Nuc Karel
Michera Martin
 
 
Bečička Jaroslav
Vejs Zdeněk
 
 
-6-6-10  0311
3.Nuc KarelVejs Zdeněk93-2-9-72312
4.Michera MartinBečička Jaroslav-7-857-102313
5.Kulička PetrMyšák Josef99-11-1063223
6.Krupička TomášHudousek Josef479  3033
7.Michera MartinVejs Zdeněk629  3043
8.Kulička PetrBečička Jaroslav66-94 3153
9.Krupička TomášMyšák Josef-7107-10113263
10.Nuc KarelHudousek Josef567  3073
11.Kulička PetrVejs Zdeněk-4-46-8 1374
12.Krupička TomášBečička Jaroslav8-858 3184
13.Kunc JiříMyšák Josef8-6-10573294
14.Michera MartinHudousek Josef976  30104
15.Krupička TomášVejs Zdeněk-117-49-423105
16.Kunc JiříBečička Jaroslav2-599 31115
17.Michera MartinMyšák Josef6812  30125
18.Kulička PetrHudousek Josef997  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nuc Karel11Vejs Zdeněk31
Michera Martin31Bečička Jaroslav13
Kulička Petr31Myšák Josef04
Krupička Tomáš31Hudousek Josef04
Kunc Jiří20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vamberk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice v Orlických horách, Školní 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:15685:4851. FC Rokytnice v Orlických horách A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rücker Miroslav st.
Rykr Radomil
 
 
Panocha Jiří
Pavel Petr
 
 
91110  3010
2.Mareš Petr
Potužník Ondřej
 
 
Přibyl Luboš
Martinek Josef
 
 
9103  3020
3.Rücker Miroslav st.Panocha Jiří464  3030
4.Mareš PetrPavel Petr53-8-743240
5.Potužník OndřejPřibyl Luboš47-66 3150
6.Rykr RadomilMartinek Josef-94-22103260
7.Mareš PetrPanocha Jiří9-89-10-102361
8.Potužník OndřejPavel Petr11-526 3171
9.Rykr RadomilPřibyl Luboš376  3081
10.Rücker Miroslav st.Martinek Josef784  3091
11.Potužník OndřejPanocha Jiří6612  30101
12.Rykr RadomilPavel Petr-6-118-9 13102
13.Rücker Miroslav st.Přibyl Luboš2-671 31112
14.Mareš PetrMartinek Josef-11683 31122
15.Rykr RadomilPanocha Jiří967  30132
16.Rücker Miroslav st.Pavel Petr485  30142
17.Mareš PetrPřibyl Luboš756  30152
18.Potužník OndřejMartinek Josef6-654 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rücker Miroslav st.40Panocha Jiří13
Mareš Petr31Pavel Petr13
Potužník Ondřej40Přibyl Luboš04
Rykr Radomil31Martinek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Záhornice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Solnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záhornice 11, 51732 Přepychy, budova hasičárny a OÚRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39641:660Sportovní klub Solnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovaříček Roman
Žabokrcký Petr
 
 
Kubec Jiří ml.
Novák Petr
 
 
8-8-7-3 1301
2.Pícha Aleš
Botlík Martin
 
 
Kubec Jiří st.
Brich Jiří
 
 
7-8-45123211
3.Botlík MartinKubec Jiří st.7-853 3121
4.Pícha AlešBrich Jiří-897-963231
5.Kovaříček RomanNovák Petr-5811-7-82332
6.Žabokrcký PetrKubec Jiří ml.-9-77-4 1333
7.Pícha AlešKubec Jiří st.-96-8753243
8.Kovaříček RomanBrich Jiří457  3053
9.Žabokrcký PetrNovák Petr-4-7-7  0354
10.Botlík MartinKubec Jiří ml.-3-99-9 1355
11.Kovaříček RomanKubec Jiří st.655  3065
12.Žabokrcký PetrBrich Jiří-4-7-7  0366
13.Botlík MartinNovák Petr815-8-783276
14.Pícha AlešKubec Jiří ml.-12-6-12  0377
15.Žabokrcký PetrKubec Jiří st.-12-5-7  0378
16.Botlík MartinBrich Jiří4110  3088
17.Pícha AlešNovák Petr8-7-46-92389
18.Kovaříček RomanKubec Jiří ml.-58-6-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botlík Martin31Kubec Jiří st.13
Pícha Aleš22Brich Jiří13
Kovaříček Roman22Novák Petr31
Žabokrcký Petr04Kubec Jiří ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 895, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Sokolovna TJ Sokol Rychnov nad KněžnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:42639:678TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jasanský Jiří
Richter Václav
 
 
Lebruška Michal
Lebruška Jaroslav
 
 
7-8-8-6 1301
2.Hylas Pavel
Vašata Stanislav
 
 
Flégl Lukáš
Hrabák Dušan
 
 
-5-73-6 1302
3.Richter VáclavChlumecký Leoš-94-3-10 1303
4.Jasanský JiříLebruška Michal9-6-5-4 1304
5.Vašata StanislavFlégl Lukáš10-5-10-5 1305
6.Hylas PavelHrabák Dušan379  3015
7.Jasanský JiříChlumecký Leoš4-55-9-52316
8.Vašata StanislavLebruška Michal88-6-10-72317
9.Hylas PavelFlégl Lukáš-126-8-9 1318
10.Richter VáclavHrabák Dušan-5-4107123228
11.Vašata StanislavChlumecký Leoš-6-8-4  0329
12.Hylas PavelLebruška Michal-49-8-8 13210
13.Čermák LiborFlégl Lukáš-6-716432310
14.Jasanský JiříHrabák Dušan5-8-78-423311
15.Hylas PavelChlumecký Leoš-109-2-3 13312
16.Čermák LiborLebruška Jaroslav4-984 31412
17.Jasanský JiříFlégl Lukáš511-97 31512
18.Vašata StanislavBednář Vojtěch484  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Richter Václav11Chlumecký Leoš40
Jasanský Jiří13Lebruška Michal30
Vašata Stanislav13Flégl Lukáš22
Hylas Pavel13Hrabák Dušan12
Čermák Libor20Lebruška Jaroslav01
   Bednář Vojtěch01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS