Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horách CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Záhornice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olešnice v Orlických horách 246, 517 83 Olešnice v Orlických horách, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:23544:499TJ Start Olešnice v Orlických horách C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Veronika
Dufek Daniel
 
 
Žabokrcký Petr
Jarkovská Petra
 
 
395  3010
2.Pařízek Jan
Ksandr Jiří
 
 
Bílý Tomáš
Rathouský Lukáš
 
 
-9-7-2  0311
3.Sedláčková VeronikaRathouský Lukáš1011-4-7-52312
4.Pařízek JanBílý Tomáš12411  3022
5.Pola DominikJarkovská Petra76-97 3132
6.Dufek DanielŽabokrcký Petr1139  3042
7.Pařízek JanRathouský Lukáš-109-2-5 1343
8.Pola DominikBílý Tomáš-41196 3153
9.Dufek DanielJarkovská Petra924  3063
10.Sedláčková VeronikaŽabokrcký Petr829  3073
11.Pola DominikRathouský Lukáš-5-14-9  0374
12.Dufek DanielBílý Tomáš-5-5-4  0375
13.Sedláčková VeronikaJarkovská Petra486  3085
14.Pařízek JanŽabokrcký Petr2118  3095
15.Dufek DanielRathouský Lukáš-6-6-7  0396
16.Sedláčková VeronikaBílý Tomáš373  30106
17.Pařízek JanJarkovská Petra623  30116
18.Rudolf PetrŽabokrcký Petr-2-5-2  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláčková Veronika31Rathouský Lukáš40
Pařízek Jan31Bílý Tomáš13
Pola Dominik21Jarkovská Petra04
Dufek Daniel22Žabokrcký Petr13
Rudolf Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice v Orlických horách, Školní 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15663:5391. FC Rokytnice v Orlických horách A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rücker Miroslav st.
Rykr Radomil
 
 
Jasanský Jiří
Richter Václav
 
 
794  3010
2.Mareš Petr
Rücker Tomáš
 
 
Hylas Pavel
Vašata Stanislav
 
 
-9-7-10  0311
3.Rücker Miroslav st.Richter Václav888  3021
4.Mareš PetrJasanský Jiří3-689 3131
5.Rykr RadomilHylas Pavel7127  3041
6.Rücker TomášVašata Stanislav7-9-10-8 1342
7.Mareš PetrRichter Václav-66-86-82343
8.Rykr RadomilJasanský Jiří973  3053
9.Rücker TomášHylas Pavel6616  3063
10.Rücker Miroslav st.Vašata Stanislav797  3073
11.Rykr RadomilRichter Václav-772-493283
12.Rücker TomášJasanský Jiří986  3093
13.Rücker Miroslav st.Hylas Pavel6-61211 31103
14.Mareš PetrVašata Stanislav654  30113
15.Rücker TomášRichter Václav1699  30123
16.Rücker Miroslav st.Jasanský Jiří988  30133
17.Mareš PetrHylas Pavel8910  30143
18.Rykr RadomilVašata Stanislav7-5-99632153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rücker Miroslav st.40Richter Václav13
Mareš Petr31Jasanský Jiří04
Rykr Radomil40Hylas Pavel04
Rücker Tomáš31Vašata Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Záměl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice v Orlických horách, Školní 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:174:53331:614Sportovní klub Záměl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holenda Vratislav
Kminiak Jan
 
 
Kulička Petr
Krupička Tomáš
 
 
-2-8-3  0301
2.Kubinec Pavel
Vošlajer Stanislav
 
 
Nuc Karel
Michera Martin
 
 
-2-5-4  0302
3.Vošlajer StanislavKulička Petr-110-3-6 1303
4.Kminiak JanNuc Karel-7-8-8  0304
5.Kubinec PavelMichera Martin-2-4-8  0305
6.Holenda VratislavKrupička Tomáš-8-9-5  0306
7.Kminiak JanKulička Petr74-9-693216
8.Kubinec PavelNuc Karel-2-5-1  0317
9.Holenda VratislavMichera Martin-6-5-4  0318
10.Vošlajer StanislavKrupička Tomáš-8-5-9  0319
11.Kubinec PavelKulička Petr-4-4-5  03110
12.Holenda VratislavNuc Karel-8-5-4  03111
13.Vošlajer StanislavMichera Martin-1-6-3  03112
14.Kminiak JanKrupička Tomáš-7-7-9  03113
15.Holenda VratislavKulička Petr-9-4-5  03114
16.Vošlajer StanislavNuc Karel-7-4-2  03115
17.Kminiak JanMichera Martin-10-7-2  03116
18.Kubinec PavelKrupička Tomáš-8-9-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vošlajer Stanislav04Kulička Petr31
Kminiak Jan13Nuc Karel40
Kubinec Pavel04Michera Martin40
Holenda Vratislav04Krupička Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH VrbiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrbice 14, sál Obecního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15636:439SDH Vrbice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myšák Josef
Hudousek Josef
 
 
Lebruška Michal
Lebruška Jaroslav
 
 
-5899 3110
2.Vejs Zdeněk
Bečička Jaroslav
 
 
Hrabák Dušan
Flégl Lukáš
 
 
425  3020
3.Vejs ZdeněkLebruška Michal-10987 3130
4.Bečička JaroslavFlégl Lukáš-76-9-11 1331
5.Myšák JosefLebruška Jaroslav5107  3041
6.Hudousek JosefHrabák Dušan-6-7-5  0342
7.Bečička JaroslavLebruška Michal5-54-5103252
8.Myšák JosefFlégl Lukáš95-117 3162
9.Hudousek JosefLebruška Jaroslav5-745 3172
10.Vejs ZdeněkHrabák Dušan4410  3082
11.Myšák JosefSyrovátka Štěpán432  3092
12.Hudousek JosefFlégl Lukáš767  30102
13.Vejs ZdeněkBednář Vojtěch332  30112
14.Bečička JaroslavHrabák Dušan567  30122
15.Hudousek LubošSyrovátka Štěpán746  30132
16.Vejs ZdeněkFlégl Lukáš452  30142
17.Bečička JaroslavBednář Vojtěch728  30152
18.Myšák JosefHrabák Dušan-13-94-6 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vejs Zdeněk40Lebruška Michal02
Bečička Jaroslav31Flégl Lukáš13
Myšák Josef31Lebruška Jaroslav02
Hudousek Josef21Hrabák Dušan22
Hudousek Luboš10Syrovátka Štěpán02
   Bednář Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vamberk DVrchní
rozhodčí:
Martinek Josef
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Solnice BRozhodčí:Panocha Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí:Poslušný Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Štefanides Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36576:615Sportovní klub Solnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefanides Ladislav
Panocha Jiří
 
 
Hrubý Milan
Kříčenský Richard
 
 
3-768 3110
2.Přibyl Luboš
Martinek Josef
 
 
Kubec Jiří ml.
Novák Petr
 
 
-5-5-9  0311
3.Přibyl LubošHrubý Milan9-899 3121
4.Martinek JosefKříčenský Richard1257  3031
5.Panocha JiříKubec Jiří ml.912-5-9-102332
6.Štefanides LadislavNovák Petr121213  3042
7.Martinek JosefHrubý Milan5-3-98-82343
8.Panocha JiříKříčenský Richard4104  3053
9.Štefanides LadislavKubec Jiří ml.-9-9-10  0354
10.Přibyl LubošNovák Petr-3-2-9  0355
11.Panocha JiříHrubý Milan-8694 3165
12.Štefanides LadislavKříčenský Richard7105  3075
13.Přibyl LubošKubec Jiří ml.-8-9-8  0376
14.Martinek JosefNovák Petr-5-5-3  0377
15.Štefanides LadislavHrubý Milan-8-36-7 1378
16.Přibyl LubošKříčenský Richard-75-6-7 1379
17.Martinek JosefKubec Jiří ml.-10-8-8  03710
18.Panocha JiříNovák Petr-57-8-7 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibyl Luboš13Hrubý Milan22
Martinek Josef13Kříčenský Richard13
Panocha Jiří22Kubec Jiří ml.40
Štefanides Ladislav22Novák Petr31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS