Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horách CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olešnice v Orlických horách 246, 517 83 Olešnice v Orlických horách, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29624:550TJ Start Olešnice v Orlických horách C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Pola Jiří
 
 
Kubinec Pavel
Holenda Vratislav
 
 
25-96 3110
2.Sedláčková Veronika
Dufek Daniel
 
 
Kminiak Jan
Vencl Zdeněk
 
 
8-6-6893220
3.Pařízek JanKubinec Pavel243  3030
4.Dufek DanielKminiak Jan-9-5-6  0331
5.Pola JiříVencl Zdeněk41-68 3141
6.Sedláčková VeronikaHolenda Vratislav10118  3051
7.Dufek DanielKubinec Pavel274  3061
8.Pola JiříKminiak Jan-7-9-7  0362
9.Sedláčková VeronikaVencl Zdeněk106-10-893272
10.Pařízek JanHolenda Vratislav9129  3082
11.Pola JiříKubinec Pavel834  3092
12.Sedláčková VeronikaKminiak Jan-6-7-7  0393
13.Pařízek JanVencl Zdeněk75-6-7732103
14.Dufek DanielHolenda Vratislav-7-8-10  03104
15.Sedláčková VeronikaKubinec Pavel328  30114
16.Pařízek JanKminiak Jan-108-9-9 13115
17.Dufek DanielVencl Zdeněk-106-9-7 13116
18.Pola JiříHolenda Vratislav-9-108-2 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízek Jan31Kubinec Pavel04
Dufek Daniel13Kminiak Jan40
Pola Jiří22Vencl Zdeněk13
Sedláčková Veronika31Holenda Vratislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Záhornice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina nad Zdobnicí 45, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40625:672KPST Záhornice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebruška Michal
Lebruška Jaroslav
 
 
Žabokrcký Petr
Rathouský Jan
 
 
4106  3010
2.Hrabák Dušan
Flégl Lukáš
 
 
Kovaříček Roman
Růžička David
 
 
-9-10-12  0311
3.Hrabák DušanKovaříček Roman166-6-11-12312
4.Flégl LukášRathouský Jan9-54-843222
5.Chlumecký LeošŽabokrcký Petr223  3032
6.Lebruška MichalRůžička David-6-10109-92333
7.Flégl LukášKovaříček Roman-4-5-6  0334
8.Chlumecký LeošRathouský Jan9-10811 3144
9.Lebruška MichalŽabokrcký Petr457  3054
10.Syrovátka ŠtěpánRůžička David-6-5-6  0355
11.Chlumecký LeošKovaříček Roman-8-29-3 1356
12.Lebruška MichalRathouský Jan9-10-97-72357
13.Syrovátka ŠtěpánŽabokrcký Petr-6-4-9  0358
14.Flégl LukášRůžička David8-86-10-112359
15.Lebruška MichalKovaříček Roman-1111-69-1123510
16.Syrovátka ŠtěpánRathouský Jan-9-3-6  03511
17.Flégl Lukᚎabokrcký Petr-109810 31611
18.Bednář VojtěchRůžička David-8-5-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabák Dušan01Kovaříček Roman40
Flégl Lukáš22Rathouský Jan22
Chlumecký Leoš21Žabokrcký Petr13
Lebruška Michal13Růžička David40
Syrovátka Štěpán03   
Bednář Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Solnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 330, Solnice 517 01, Sokolovna u kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:45452:6011. FC Rokytnice v Orlických horách A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříčenský Richard
Brich Jiří
 
 
Brůna Václav
Rücker Miroslav st.
 
 
-6-10-3  0301
2.Kubec Jiří ml.
Novák Petr
 
 
Mareš Petr
Rykr Radomil
 
 
5-149 3111
3.Kubec Jiří ml.Brůna Václav-86-4-2 1312
4.Novák PetrRücker Miroslav st.-7-10-5  0313
5.Brich JiříMareš Petr-3-7-2  0314
6.Kříčenský RichardRykr Radomil-2-5-6  0315
7.Novák PetrBrůna Václav-4-6-8  0316
8.Brich JiříRücker Miroslav st.-7-9-6  0317
9.Kříčenský RichardMareš Petr-7-5-7  0318
10.Kubec Jiří ml.Rykr Radomil68-84 3128
11.Brich JiříBrůna Václav-6-4-4  0329
12.Kříčenský RichardRücker Miroslav st.-5-6-5  03210
13.Kubec Jiří ml.Mareš Petr855  30310
14.Novák PetrRykr Radomil6-1010-10932410
15.Kříčenský RichardBrůna Václav-7-4-3  03411
16.Kubec Jiří ml.Rücker Miroslav st.72-6-5332511
17.Novák PetrMareš Petr-7-9-9  03512
18.Brich JiříRykr Radomil-4-85-4 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubec Jiří ml.31Brůna Václav40
Novák Petr13Rücker Miroslav st.31
Brich Jiří04Mareš Petr31
Kříčenský Richard04Rykr Radomil22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vamberk DVrchní
rozhodčí:
Lipovský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Záměl ARozhodčí:Martinek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí:Přibyl Luboš
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Pavel Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:49537:685Sportovní klub Záměl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Petr
Martinek Josef
 
 
Kulička Petr
Krupička Tomáš
 
 
-7-93-8 1301
2.Lipovský Jaroslav
Přibyl Luboš
 
 
Nuc Karel
Michera Martin
 
 
-10-4-6  0302
3.Martinek JosefNuc Karel-5-5-3  0303
4.Lipovský JaroslavMichera Martin-8-8-6  0304
5.Přibyl LubošKulička Petr-5-10-10  0305
6.Pavel PetrKrupička Tomáš-911-5563215
7.Lipovský JaroslavNuc Karel8-5-10-10 1316
8.Přibyl LubošMichera Martin7-2-9-3 1317
9.Pavel PetrKulička Petr877  3027
10.Martinek JosefKrupička Tomáš9-10-88-72328
11.Přibyl LubošNuc Karel-7-46-3 1329
12.Pavel PetrMichera Martin-4-5-8  03210
13.Martinek JosefKulička Petr-9-9-4  03211
14.Lipovský JaroslavKrupička Tomáš-5-59-9 13212
15.Pavel PetrNuc Karel-7-46-7 13213
16.Martinek JosefMichera Martin-5-13-4  03214
17.Lipovský JaroslavKulička Petr-5-1398832314
18.Přibyl LubošKrupička Tomáš-33-44-723315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martinek Josef04Nuc Karel40
Lipovský Jaroslav13Michera Martin40
Přibyl Luboš04Kulička Petr22
Pavel Petr22Krupička Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH VrbiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Týniště nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrbice 14, sál Obecního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35645:634Sportovní klub Týniště nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudousek Luboš
Myšák Josef
 
 
Zaňka Václav
Fišer Jiří
 
 
-7-4-3  0301
2.Vejs Zdeněk
Bečička Jaroslav
 
 
Ptáček Petr
Provazník Ladislav
 
 
1057  3011
3.Vejs ZdeněkZaňka Václav6-9-10-8 1312
4.Bečička JaroslavFišer Jiří7-8-6-12 1313
5.Myšák JosefPtáček Petr-8-1068-92314
6.Hudousek LubošProvazník Ladislav-4-5-9  0315
7.Bečička JaroslavZaňka Václav9-779 3125
8.Myšák JosefFišer Jiří6-8-85-42326
9.Hudousek JosefPtáček Petr8-7-79-62327
10.Vejs ZdeněkProvazník Ladislav-10361 3137
11.Myšák JosefZaňka Václav-598-7-32338
12.Hudousek JosefFišer Jiří-8-86-6 1339
13.Vejs ZdeněkPtáček Petr-9844 3149
14.Bečička JaroslavProvazník Ladislav-8964 3159
15.Hudousek JosefZaňka Václav-11-8-5  03510
16.Vejs ZdeněkFišer Jiří48-910 31610
17.Bečička JaroslavPtáček Petr1069  30710
18.Myšák JosefProvazník Ladislav8106  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejs Zdeněk31Zaňka Václav31
Bečička Jaroslav31Fišer Jiří31
Myšák Josef13Ptáček Petr22
Hudousek Luboš01Provazník Ladislav13
Hudousek Josef03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS