Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horách CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina nad Zdobnicí 45, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30613:623TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumecký Leoš
Flégl Lukáš
 
 
Dufek Daniel
Sedláčková Veronika
 
 
-10676 3110
2.Lebruška Michal
Lebruška Jaroslav
 
 
Pařízek Jan
Pola Dominik
 
 
-43-8-6 1311
3.Chlumecký LeošPařízek Jan8-6915 3121
4.Lebruška JaroslavPola Dominik-78-57-72322
5.Lebruška MichalSedláčková Veronika8711  3032
6.Flégl LukášDufek Daniel75-11-783242
7.Lebruška JaroslavPařízek Jan9810  3052
8.Lebruška MichalPola Dominik9711  3062
9.Flégl LukášSedláčková Veronika-8-6-5  0363
10.Chlumecký LeošDufek Daniel8138  3073
11.Lebruška MichalPařízek Jan1076  3083
12.Flégl LukášPola Dominik6-8-4-7 1384
13.Chlumecký LeošSedláčková Veronika-68-9983294
14.Lebruška JaroslavDufek Daniel-89-6-9 1395
15.Flégl LukášPařízek Jan-57-5-10 1396
16.Chlumecký LeošPola Dominik1137  30106
17.Bednář VojtěchSedláčková Veronika-7-7-2  03107
18.Syrovátka ŠtěpánDufek Daniel-6-4-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlumecký Leoš40Pařízek Jan13
Lebruška Jaroslav12Pola Dominik22
Lebruška Michal30Sedláčková Veronika22
Flégl Lukáš13Dufek Daniel22
Bednář Vojtěch01   
Syrovátka Štěpán01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vamberk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice v Orlických horách, Školní 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49502:693TJ Baník Vamberk D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holenda Vratislav
Kminiak Jan
 
 
Štefanides Ladislav
Panocha Jiří
 
 
-10-7-10  0301
2.Kubinec Pavel
Vošlajer Stanislav
 
 
Přibyl Luboš
Martinek Josef
 
 
-8-37-10 1302
3.Holenda VratislavŠtefanides Ladislav-4-7-7  0303
4.Vošlajer StanislavPanocha Jiří-9-9-8  0304
5.Kubinec PavelPřibyl Luboš8-49-6-62305
6.Kminiak JanMartinek Josef-3-710-4 1306
7.Vošlajer StanislavŠtefanides Ladislav-39-3-1 1307
8.Kubinec PavelPanocha Jiří-5-3-7  0308
9.Kminiak JanPřibyl Luboš6812  3018
10.Holenda VratislavMartinek Josef-5-49-9 1319
11.Kubinec PavelŠtefanides Ladislav-2-6-4  03110
12.Kminiak JanPanocha Jiří10-3-10-8 13111
13.Holenda VratislavPřibyl Luboš-10-6109-1023112
14.Vošlajer StanislavMartinek Josef-6-2-7  03113
15.Kminiak JanŠtefanides Ladislav7-28-6932213
16.Holenda VratislavPanocha Jiří-6-7-7  03214
17.Vošlajer StanislavPřibyl Luboš-11310-5232314
18.Kubinec PavelMartinek Josef-5-4-8  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holenda Vratislav04Štefanides Ladislav31
Vošlajer Stanislav13Panocha Jiří40
Kubinec Pavel04Přibyl Luboš22
Kminiak Jan22Martinek Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH VrbiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 895, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Sokolovna TJ Sokol Rychnov nad KněžnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:41508:617SDH Vrbice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jasanský Jiří
Richter Václav
 
 
Bečička Jaroslav
Vejs Zdeněk
 
 
-4-610-11 1301
2.Hylas Pavel
Vašata Stanislav
 
 
Hudousek Josef
Myšák Josef
 
 
108-117 3111
3.Richter VáclavVejs Zdeněk-1-10-4  0312
4.Vašata StanislavBečička Jaroslav-9-7-7  0313
5.Hylas PavelMyšák Josef73-107 3123
6.Jasanský JiříHudousek Josef97-113 3133
7.Vašata StanislavVejs Zdeněk-9-11-4  0334
8.Hylas PavelBečička Jaroslav-9-10-5  0335
9.Jasanský JiříMyšák Josef-5-7-4  0336
10.Richter VáclavHudousek Josef-9-88-9 1337
11.Hylas PavelVejs Zdeněk-3-6-4  0338
12.Mazánek JosefBečička Jaroslav-7-5-7  0339
13.Richter VáclavMyšák Josef-16-3-5  03310
14.Vašata StanislavHudousek Josef248  30410
15.Mazánek JosefVejs Zdeněk-7-12-14  03411
16.Richter VáclavBečička JaroslavWO    03412
17.Vašata StanislavMyšák Josef10-1175 31512
18.Hylas PavelHudousek Josef-4869 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Václav03Vejs Zdeněk40
Vašata Stanislav22Bečička Jaroslav30
Hylas Pavel22Myšák Josef22
Jasanský Jiří11Hudousek Josef13
Mazánek Josef02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Záhornice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Týniště nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záhornice 11, 51732 Přepychy, budova hasičárny a OÚRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33579:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rathouský Lukáš
Pícha Aleš
 
 
Fišer Jiří
Šebor Jiří
 
 
11-1252 3110
2.Žabokrcký Petr
Růžička David
 
 
Ptáček Petr
Provazník Ladislav
 
 
-3-12-8  0311
3.Růžička DavidFišer Jiří-9-7-6  0312
4.Pícha AlešŠebor Jiří13-758 3122
5.Rathouský LukášPtáček Petr-10893 3132
6.Žabokrcký PetrProvazník Ladislav-7-7-8  0333
7.Pícha AlešFišer Jiří9-7-5-8 1334
8.Rathouský Lukᚊebor Jiří786  3044
9.Žabokrcký PetrPtáček Petr8-6-2-9 1345
10.Růžička DavidProvazník Ladislav-9-9-13  0346
11.Rathouský LukášFišer Jiří459  3056
12.Žabokrcký PetrŠebor Jiří-9-9-6  0357
13.Růžička DavidPtáček Petr7-2-1-9 1358
14.Pícha AlešProvazník Ladislav12910  3068
15.Žabokrcký PetrFišer Jiří-0-4-2  0369
16.Růžička DavidŠebor Jiří10-12-45123279
17.Pícha AlešPtáček Petr-111076 3189
18.Rathouský LukášProvazník Ladislav1089  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička David13Fišer Jiří31
Pícha Aleš31Šebor Jiří13
Rathouský Lukáš40Ptáček Petr22
Žabokrcký Petr04Provazník Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Záměl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice v Orlických horách, Školní 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:20652:5081. FC Rokytnice v Orlických horách A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Petr
Rücker Tomáš
 
 
Kunc Jiří
Michera Martin
 
 
9-107-4-82301
2.Rücker Miroslav st.
Brůna Václav
 
 
Kulička Petr
Krupička Tomáš
 
 
8310  3011
3.Brůna VáclavKrupička Tomáš613  3021
4.Rücker Miroslav st.Kunc Jiří883  3031
5.Mareš PetrMichera Martin-8-7-6  0332
6.Potužník OndřejKulička Petr-8-1112-6 1333
7.Rücker Miroslav st.Krupička Tomáš676  3043
8.Mareš PetrKunc Jiří10-656 3153
9.Potužník OndřejMichera Martin-11669 3163
10.Brůna VáclavKulička Petr364  3073
11.Mareš PetrKrupička Tomáš538  3083
12.Potužník OndřejKunc Jiří-129-85-52384
13.Brůna VáclavMichera Martin616  3094
14.Rücker Miroslav st.Kulička Petr6-677 31104
15.Potužník OndřejKrupička Tomáš-9-8-9  03105
16.Brůna VáclavKunc Jiří829  30115
17.Rücker Miroslav st.Michera Martin6-10510 31125
18.Mareš PetrKulička Petr-96108 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Václav40Krupička Tomáš13
Rücker Miroslav st.40Kunc Jiří13
Mareš Petr31Michera Martin13
Potužník Ondřej13Kulička Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline