Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice v Orlických horách, Školní 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:42550:656TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kminiak Jan
Holenda Vratislav
 
 
Hrabák Dušan
Flégl Lukáš
 
 
-18-39-72301
2.Kubinec Pavel
Vošlajer Stanislav
 
 
Chlumecký Leoš
Lebruška Michal
 
 
-49-6-5 1302
3.Kminiak JanHrabák Dušan-94-7-12 1303
4.Vošlajer StanislavFlégl Lukáš-7-5-7  0304
5.Kubinec PavelChlumecký Leoš-7-4-3  0305
6.Holenda VratislavLebruška Michal7-7108 3115
7.Vošlajer StanislavHrabák Dušan5-9-310-82316
8.Kubinec PavelFlégl Lukáš-1-7-4  0317
9.Holenda VratislavChlumecký Leoš-7-4-3  0318
10.Kminiak JanLebruška Michal772  3028
11.Kubinec PavelHrabák Dušan-4-3-4  0329
12.Holenda VratislavFlégl Lukáš84-8-5-623210
13.Kminiak JanChlumecký Leoš-3-5-5  03211
14.Vošlajer StanislavBednář Vojtěch85-11-7-1423212
15.Holenda VratislavHrabák Dušan-97-58732312
16.Kminiak JanFlégl Lukáš-10-796-523313
17.Vošlajer StanislavSyrovátka Štěpán751  30413
18.Kubinec PavelBednář Vojtěch877  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kminiak Jan13Hrabák Dušan31
Vošlajer Stanislav13Flégl Lukáš40
Kubinec Pavel13Chlumecký Leoš30
Holenda Vratislav22Lebruška Michal02
   Bednář Vojtěch11
   Syrovátka Štěpán01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Solnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 895, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Sokolovna TJ Sokol Rychnov nad KněžnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:42512:637Sportovní klub Solnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jasanský Jiří
Richter Václav
 
 
Kubec Jiří ml.
Novák Petr
 
 
-2-18-8 1301
2.Čermák Libor
Vašata Stanislav
 
 
Kubec Jiří st.
Hrubý Milan
 
 
7107  3011
3.Čermák LiborHrubý Milan-2-8-6  0312
4.Jasanský JiříKubec Jiří st.687  3022
5.Richter VáclavKubec Jiří ml.-12-013-7 1323
6.Vašata StanislavNovák Petr-9-9-6  0324
7.Jasanský JiříHrubý Milan-2-6-6  0325
8.Richter VáclavKubec Jiří st.7-8-10-9 1326
9.Vašata StanislavKubec Jiří ml.910-107 3136
10.Čermák LiborNovák Petr-9-11-6  0337
11.Richter VáclavHrubý Milan-88-4-7 1338
12.Vašata StanislavKubec Jiří st.5310  3048
13.Čermák LiborKubec Jiří ml.-5-5-9  0349
14.Jasanský JiříNovák Petr-6-88-10 13410
15.Vašata StanislavHrubý Milan3-97-6832510
16.Čermák LiborKubec Jiří st.11-75-3-623511
17.Jasanský JiříKubec Jiří ml.-7-9-5  03512
18.Richter VáclavNovák PetrWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Libor04Hrubý Milan31
Jasanský Jiří13Kubec Jiří st.22
Richter Václav03Kubec Jiří ml.31
Vašata Stanislav31Novák Petr30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Záhornice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vamberk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záhornice 11, 51732 Přepychy, budova hasičárny a OÚRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30556:604nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žabokrcký Petr
Botlík Martin
 
 
Panocha Jiří
Pavel Petr
 
 
-3-68-4 1301
2.Rathouský Lukáš
Pícha Aleš
 
 
Přibyl Luboš
Martinek Josef
 
 
589  3011
3.Botlík MartinPanocha Jiří-49-6-6 1312
4.Rathouský LukášPavel Petr789  3022
5.Pícha AlešMartinek Josef8-785 3132
6.Žabokrcký PetrPřibyl Luboš-7-789-42333
7.Rathouský LukášPanocha Jiří778  3043
8.Pícha AlešPavel Petr-2-66-10 1344
9.Žabokrcký PetrMartinek Josef77-83 3154
10.Botlík MartinPřibyl Luboš-11999 3164
11.Pícha AlešPanocha Jiří-7-4-1  0365
12.Žabokrcký PetrPavel Petr-2-2-6  0366
13.Botlík MartinMartinek Josef8310  3076
14.Rathouský LukášPřibyl Luboš10127  3086
15.Žabokrcký PetrPanocha Jiří-39-5-3 1387
16.Botlík MartinPavel Petr-5-10-8  0388
17.Rathouský LukášMartinek Josef11116  3098
18.Pícha AlešPřibyl Luboš-67-8-12 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botlík Martin22Panocha Jiří31
Rathouský Lukáš40Pavel Petr31
Pícha Aleš13Martinek Josef04
Žabokrcký Petr13Přibyl Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH VrbiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice v Orlických horách, Školní 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14649:4651. FC Rokytnice v Orlických horách A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rücker Miroslav st.
Brůna Václav
 
 
Hudousek Josef
Myšák Josef
 
 
424  3010
2.Mareš Petr
Rücker Tomáš
 
 
Vejs Zdeněk
Bečička Jaroslav
 
 
-66-8-8 1311
3.Brůna VáclavVejs Zdeněk7515  3021
4.Rücker Miroslav st.Bečička Jaroslav783  3031
5.Rykr RadomilHudousek Josef5812  3041
6.Mareš PetrMyšák Josef548  3051
7.Rücker Miroslav st.Vejs Zdeněk3-3-91023261
8.Rykr RadomilBečička Jaroslav-45-5583271
9.Mareš PetrHudousek Josef-6397 3181
10.Brůna VáclavMyšák Josef498  3091
11.Rykr RadomilVejs Zdeněk-10-15-5 1392
12.Mareš PetrBečička Jaroslav-57127 31102
13.Brůna VáclavHudousek Luboš944  30112
14.Rücker Miroslav st.Myšák Josef523  30122
15.Mareš PetrVejs Zdeněk93-47 31132
16.Brůna VáclavBečička Jaroslav375  30142
17.Rücker Miroslav st.Hudousek Luboš475  30152
18.Rykr RadomilMyšák Josef-951011 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Václav40Vejs Zdeněk13
Rücker Miroslav st.40Bečička Jaroslav04
Rykr Radomil31Hudousek Josef02
Mareš Petr40Myšák Josef04
   Hudousek Luboš02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Záměl AVrchní
rozhodčí:
Krupička Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Týniště nad Orlicí BRozhodčí:Krupička Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Záměl č.p. 126, Vchod ze strany volejbalových kurtůRozhodčí:Nuc Karel
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Kulička Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21661:530Sportovní klub Záměl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulička Petr
Krupička Tomáš
 
 
Fišer Jiří
Zaňka Václav
 
 
9-8-10-8 1301
2.Nuc Karel
Michera Martin
 
 
Ptáček Petr
Provazník Ladislav
 
 
568  3011
3.Nuc KarelFišer Jiří7-88-6-142312
4.Michera MartinZaňka Václav-7834 3122
5.Kulička PetrPtáček Petr365  3032
6.Krupička TomášProvazník Ladislav854  3042
7.Michera MartinFišer Jiří-669-863252
8.Kulička PetrZaňka Václav-6-9-5  0353
9.Krupička TomášPtáček Petr-14767 3163
10.Nuc KarelProvazník Ladislav336  3073
11.Kulička PetrFišer Jiří-696-10-62374
12.Krupička TomášZaňka Václav-9-10-6  0375
13.Nuc KarelPtáček Petr695  3085
14.Michera MartinŠebor Jiří5611  3095
15.Krupička TomášFišer Jiří-91089 31105
16.Nuc KarelZaňka Václav-9896 31115
17.Michera MartinPtáček Petr549  30125
18.Kulička PetrŠebor Jiří487  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nuc Karel31Fišer Jiří22
Michera Martin40Zaňka Václav22
Kulička Petr22Ptáček Petr04
Krupička Tomáš31Provazník Ladislav02
   Šebor Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS