Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horách CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Týniště nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olešnice v Orlických horách 246, 517 83 Olešnice v Orlických horách, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28626:594TJ Start Olešnice v Orlických horách C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Pola Dominik
 
 
Fišer Jiří
Šebor Jiří
 
 
10-7-6-4 1301
2.Sedláčková Veronika
Dufek Daniel
 
 
Ptáček Petr
Provazník Ladislav
 
 
-67512 3111
3.Pařízek JanFišer Jiří-6-8-9  0312
4.Pola DominikPtáček Petr-1169-1293222
5.Sedláčková VeronikaProvazník Ladislav-104-10-5 1323
6.Dufek DanielŠebor Jiří9106  3033
7.Pola DominikFišer Jiří-2-2-6  0334
8.Sedláčková VeronikaPtáček Petr-798-5-82335
9.Dufek DanielProvazník Ladislav4109  3045
10.Pařízek JanŠebor Jiří545  3055
11.Sedláčková VeronikaFišer Jiří-6-10-7  0356
12.Dufek DanielPtáček Petr77-813 3166
13.Pařízek JanProvazník Ladislav15-79-1193276
14.Pola DominikŠebor Jiří8-676 3186
15.Dufek DanielFišer Jiří958  3096
16.Pařízek JanPtáček Petr-8-6-10  0397
17.Pola DominikProvazník Ladislav577  30107
18.Sedláčková VeronikaŠebor Jiří372  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Jan22Fišer Jiří31
Pola Dominik31Ptáček Petr22
Sedláčková Veronika13Provazník Ladislav13
Dufek Daniel40Šebor Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH VrbiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Záměl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrbice 14, sál Obecního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31624:598nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejs Zdeněk
Bečička Jaroslav
 
 
Kulička Petr
Krupička Tomáš
 
 
-11759 3110
2.Hudousek Josef
Myšák Josef
 
 
Kunc Jiří
Michera Martin
 
 
-8-9914-122311
3.Vejs ZdeněkKrupička Tomáš-866-893221
4.Bečička JaroslavMichera Martin697  3031
5.Myšák JosefKunc Jiří-57-10-8 1332
6.Hudousek JosefKulička Petr-9-775-102333
7.Bečička JaroslavKrupička Tomáš977  3043
8.Myšák JosefMichera Martin-4-4-5  0344
9.Hudousek JosefKunc Jiří-104-10-9 1345
10.Vejs ZdeněkKulička Petr566  3055
11.Myšák JosefKrupička Tomáš-11-6-5  0356
12.Hudousek JosefMichera Martin-10-7-10  0357
13.Vejs ZdeněkKunc Jiří463  3067
14.Bečička JaroslavKulička Petr115-48 3177
15.Hudousek JosefKrupička Tomáš-5-8-7  0378
16.Vejs ZdeněkMichera Martin974  3088
17.Bečička JaroslavKunc Jiří10612  3098
18.Myšák JosefKulička Petr-69-7-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejs Zdeněk40Krupička Tomáš22
Bečička Jaroslav40Michera Martin22
Myšák Josef04Kunc Jiří22
Hudousek Josef04Kulička Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vamberk DVrchní
rozhodčí:
Martinek Josef
HOSTUJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách ARozhodčí:Panocha Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí:Pavel Petr
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Přibyl Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:50549:6981. FC Rokytnice v Orlických horách A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibyl Luboš
Martinek Josef
 
 
Mareš Petr
Rücker Tomáš
 
 
-8-7-7  0301
2.Pavel Petr
Panocha Jiří
 
 
Rücker Miroslav st.
Rykr Radomil
 
 
-8-8-8  0302
3.Přibyl LubošRykr Radomil-1210-5-2 1303
4.Martinek JosefRücker Miroslav st.-2-6-7  0304
5.Panocha JiříRücker Tomáš-6-6-8  0305
6.Pavel PetrMareš Petr-115-5-4 1306
7.Martinek JosefRykr Radomil6-512-573216
8.Panocha JiříRücker Miroslav st.-8-7-9  0317
9.Pavel PetrRücker Tomáš89-106 3127
10.Přibyl LubošMareš Petr-6-9-5  0328
11.Panocha JiříRykr Radomil12-10-8-7 1329
12.Pavel PetrRücker Miroslav st.7-96-6-423210
13.Přibyl LubošRücker Tomáš-37-9-6 13211
14.Martinek JosefMareš Petr-9-8-6  03212
15.Pavel PetrRykr Radomil-11-4421132312
16.Přibyl LubošRücker Miroslav st.-7-2-4  03313
17.Martinek JosefRücker Tomáš9-87-4-623314
18.Panocha JiříMareš Petr-86-35-523315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibyl Luboš04Rykr Radomil22
Martinek Josef13Rücker Miroslav st.40
Panocha Jiří04Rücker Tomáš31
Pavel Petr22Mareš Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Solnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Záhornice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 330, Solnice 517 01, Sokolovna u kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28641:589Sportovní klub Solnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubec Jiří ml.
Novák Petr
 
 
Rathouský Jan
Žabokrcký Petr
 
 
1282  3010
2.Brich Jiří
Kříčenský Richard
 
 
Rathouský Lukáš
Pícha Aleš
 
 
98-812 3120
3.Kubec Jiří ml.Rathouský Lukáš5-8117 3130
4.Novák PetrPícha Aleš11-784 3140
5.Brich JiříRathouský Jan-7-11-8  0341
6.Kříčenský RichardŽabokrcký Petr-81149 3151
7.Novák PetrRathouský Lukáš1097  3061
8.Brich JiříPícha Aleš-6-410-5 1362
9.Kříčenský RichardRathouský Jan-129-7-4 1363
10.Kubec Jiří ml.Žabokrcký Petr286  3073
11.Brich JiříRathouský Lukáš-9-95-9 1374
12.Kříčenský RichardPícha Aleš-7-7-8  0375
13.Kubec Jiří ml.Rathouský Jan93-44 3185
14.Novák PetrŽabokrcký Petr468  3095
15.Kříčenský RichardRathouský Lukáš-10-711-10 1396
16.Kubec Jiří ml.Pícha Aleš57-59 31106
17.Novák PetrRathouský Jan-9-14-5  03107
18.Brich JiříŽabokrcký Petr53-107 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubec Jiří ml.40Rathouský Lukáš22
Novák Petr31Pícha Aleš22
Brich Jiří13Rathouský Jan31
Kříčenský Richard13Žabokrcký Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina nad Zdobnicí 45, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24644:469TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumecký Leoš
Flégl Lukáš
 
 
Jasanský Jiří
Vašata Stanislav
 
 
-56-8-12 1301
2.Lebruška Michal
Hrabák Dušan
 
 
Hylas Pavel
 
 
WO    3011
3.Hrabák DušanHylas Pavel-10108-983221
4.Flégl LukášJasanský Jiří9-4-7-6 1322
5.Chlumecký LeošVašata Stanislav-11-66823232
6.Lebruška MichalWO    3042
7.Flégl LukášHylas Pavel8-1387 3152
8.Chlumecký LeošJasanský Jiří-103-71313262
9.Lebruška MichalVašata Stanislav810-95 3172
10.Hrabák DušanWO    3082
11.Chlumecký LeošHylas Pavel956  3092
12.Lebruška MichalJasanský Jiří8810  30102
13.Bednář VojtěchVašata Stanislav-3-5-2  03103
14.Flégl LukášWO    30113
15.Lebruška MichalHylas Pavel6-875 31123
16.Bednář VojtěchJasanský Jiří-10-4-5  03124
17.Flégl LukášVašata Stanislav-7-79-7 13125
18.Chlumecký LeošWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrabák Dušan10Hylas Pavel04
Flégl Lukáš12Jasanský Jiří22
Chlumecký Leoš30Vašata Stanislav22
Lebruška Michal30   
Bednář Vojtěch02   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline