Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horách CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice v Orlických horách, Školní 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:927:31490:487nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubinec Pavel
Vošlajer Stanislav
 
 
Pola Jiří
Rudolf Petr
 
 
-75-87103210
2.Kminiak Jan
Holenda Vratislav
 
 
Sedláčková Veronika
Pařízek Jan
 
 
-6-9-9  0311
3.Vošlajer StanislavPařízek Jan-6-4-2  0312
4.Kminiak JanSedláčková Veronika45-48 3122
5.Kubinec PavelPola Jiří-9-4-5  0323
6.Holenda VratislavRudolf Petr531  3033
7.Kminiak JanPařízek Jan678  3043
8.Kubinec PavelSedláčková Veronika-11-5-3  0344
9.Holenda VratislavPola Jiří7-694 3154
10.Vošlajer StanislavRudolf Petr334  3064
11.Kubinec PavelPařízek Jan-6-5-4  0365
12.Holenda VratislavSedláčková Veronika-7-9-6  0366
13.Vošlajer StanislavPola Jiří-7-6-12  0367
14.Kminiak JanRudolf Petr440  3077
15.Holenda VratislavPařízek Jan-3-8-4  0378
16.Vošlajer StanislavSedláčková Veronika-5-8-2  0379
17.Kminiak JanDohnanský Pavel154  3089
18.Kubinec PavelRudolf Petr6117  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vošlajer Stanislav13Pařízek Jan31
Kminiak Jan40Sedláčková Veronika31
Kubinec Pavel13Pola Jiří21
Holenda Vratislav22Rudolf Petr04
   Dohnanský Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST Záhornice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záhornice 11, 51732 Přepychy, budova hasičárny a OÚRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34552:592TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žabokrcký Petr
Růžička David
 
 
Hrabák Dušan
Flégl Lukáš
 
 
-8-2-10  0301
2.Rathouský Lukáš
Pícha Aleš
 
 
Chlumecký Leoš
Lebruška Michal
 
 
-8-9-6  0302
3.Rathouský LukášHrabák Dušan87-8-873212
4.Pícha AlešFlégl Lukáš598  3022
5.Růžička DavidChlumecký Leoš-4-4-4  0323
6.Žabokrcký PetrLebruška Michal-12-3-4  0324
7.Pícha AlešHrabák Dušan-116107 3134
8.Růžička DavidFlégl Lukáš-8-9-4  0335
9.Žabokrcký PetrChlumecký Leoš-5-6-6  0336
10.Rathouský LukášLebruška Michal10-10-108-92337
11.Růžička DavidHrabák Dušan7-28-7-102338
12.Žabokrcký PetrFlégl Lukáš-77-8-7 1339
13.Rathouský LukášChlumecký Leoš1098  3049
14.Pícha AlešSyrovátka Štěpán687  3059
15.Žabokrcký PetrHrabák Dušan-4-5-2  03510
16.Rathouský LukášFlégl Lukáš667  30610
17.Pícha AlešBednář Vojtěch737  30710
18.Růžička DavidSyrovátka Štěpán3-1068 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rathouský Lukáš31Hrabák Dušan22
Pícha Aleš40Flégl Lukáš22
Růžička David13Chlumecký Leoš21
Žabokrcký Petr04Lebruška Michal20
   Syrovátka Štěpán02
   Bednář Vojtěch01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Solnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice v Orlických horách, Školní 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:17687:5101. FC Rokytnice v Orlických horách A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rücker Miroslav st.
Brůna Václav
 
 
Kubec Jiří ml.
Novák Petr
 
 
114-89 3110
2.Mareš Petr
Rücker Tomáš
 
 
Brich Jiří
Hrubý Milan
 
 
1094  3020
3.Brůna VáclavKubec Jiří ml.6-76-973230
4.Rücker Miroslav st.Brich Jiří414  3040
5.Rücker TomášHrubý Milan-88-67-52341
6.Mareš PetrNovák Petr-86133 3151
7.Rücker Miroslav st.Kubec Jiří ml.71013  3061
8.Rykr RadomilBrich Jiří-6576 3171
9.Mareš PetrHrubý Milan459  3081
10.Brůna VáclavNovák Petr568  3091
11.Rykr RadomilKubec Jiří ml.-7-6-8  0392
12.Mareš PetrBrich Jiří923  30102
13.Brůna VáclavHrubý Milan58-96 31112
14.Rücker Miroslav st.Novák Petr986  30122
15.Mareš PetrKubec Jiří ml.83-11-10932132
16.Brůna VáclavBrich Jiří334  30142
17.Rücker Miroslav st.Hrubý Milan479  30152
18.Rykr RadomilNovák Petr6-10-89-1023153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůna Václav40Kubec Jiří ml.13
Rücker Miroslav st.40Brich Jiří04
Rücker Tomáš01Hrubý Milan13
Mareš Petr40Novák Petr13
Rykr Radomil12   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Záměl AVrchní
rozhodčí:
Krupička Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vamberk DRozhodčí:Kulička Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Záměl č.p. 126, Vchod ze strany volejbalových kurtůRozhodčí:Nuc Karel
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Kunc Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:15713:500Sportovní klub Záměl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulička Petr
Krupička Tomáš
 
 
Přibyl Luboš
Martinek Josef
 
 
36-85 3110
2.Kunc Jiří
Michera Martin
 
 
Štefanides Ladislav
Panocha Jiří
 
 
662  3020
3.Krupička TomášPřibyl Luboš944  3030
4.Kunc JiříMartinek Josef7-76-943240
5.Michera MartinPanocha Jiří8105  3050
6.Kulička PetrŠtefanides Ladislav58-8-9-82351
7.Kunc JiříPřibyl Luboš665  3061
8.Michera MartinMartinek Josef-710511 3171
9.Kulička PetrPanocha Jiří111311  3081
10.Krupička Tomᚊtefanides Ladislav7109  3091
11.Michera MartinPřibyl Luboš616  30101
12.Kulička PetrMartinek Josef5-7-106932111
13.Krupička TomášPanocha Jiří910-97 31121
14.Kunc JiříŠtefanides Ladislav1051  30131
15.Kulička PetrPřibyl Luboš263  30141
16.Krupička TomášMartinek Josef10-97-8-1023142
17.Kunc JiříPanocha Jiří97-4-111032152
18.Michera MartinŠtefanides LadislavWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krupička Tomáš31Přibyl Luboš04
Kunc Jiří40Martinek Josef13
Michera Martin30Panocha Jiří04
Kulička Petr31Štefanides Ladislav12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP3 skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Týniště nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH VrbiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična, Družstevní 936, Týniště n.O. první patro, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35573:610SDH Vrbice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Jiří
Zaňka Václav
 
 
Vejs Zdeněk
Bečička Jaroslav
 
 
755  3010
2.Ptáček Petr
Provazník Ladislav
 
 
Hudousek Josef
Myšák Josef
 
 
4-84-983220
3.Fišer JiříVejs Zdeněk-8-3-7  0321
4.Zaňka VáclavBečička Jaroslav-89-88-122322
5.Ptáček PetrMyšák Josef8-9-12-13 1323
6.Provazník LadislavHudousek Josef9-774 3133
7.Zaňka VáclavVejs Zdeněk-7-7-4  0334
8.Ptáček PetrBečička Jaroslav1076  3044
9.Provazník LadislavMyšák Josef-9-688-52345
10.Fišer JiříHudousek Josef116-23 3155
11.Ptáček PetrVejs Zdeněk-09-3-9 1356
12.Šebor JiříBečička Jaroslav-7-10-8  0357
13.Jaroš DanielMyšák Josef-7-1-10  0358
14.Zaňka VáclavHudousek Josef853  3068
15.Šebor JiříVejs Zdeněk-11-2-2  0369
16.Jaroš DanielBečička Jaroslav-7-8-1  03610
17.Zaňka VáclavMyšák Josef-10898 31710
18.Ptáček PetrHudousek Josef977  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Jiří11Vejs Zdeněk40
Zaňka Václav22Bečička Jaroslav31
Ptáček Petr22Myšák Josef31
Provazník Ladislav11Hudousek Josef04
Šebor Jiří02   
Jaroš Daniel02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline