Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:16567:345Slavoj Český Těšín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchta Andrzej
Heczko Kazimierz
 
 

 
 
WO    3010
2.Daníšek Richard
Kurek Tomáš
 
 
Čempel Milan
Adamczyk Radek
 
 
-6-8-9  0311
3.Kurek TomášČempel Milan-9-7-3  0312
4.Daníšek RichardAdamczyk Radek97-67 3122
5.Heczko KazimierzŠeliga Roman524  3032
6.Buchta AndrzejWO    3042
7.Daníšek RichardČempel Milan966  3052
8.Heczko KazimierzAdamczyk Radek9-736 3162
9.Buchta AndrzejŠeliga Roman865  3072
10.Kurek TomášWO    3082
11.Heczko KazimierzČempel Milan547  3092
12.Buchta AndrzejAdamczyk Radek7-878 31102
13.Kurek Tomᚊeliga Roman-6-5-5  03103
14.Daníšek RichardWO    30113
15.Buchta AndrzejČempel Milan665  30123
16.Kurek TomášAdamczyk Radek-6-7-7  03124
17.Daníšek RichardŠeliga Roman-6778 31134
18.Heczko KazimierzWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kurek Tomáš03Čempel Milan13
Daníšek Richard30Adamczyk Radek13
Heczko Kazimierz30Šeliga Roman13
Buchta Andrzej30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověVrchní
rozhodčí:
Matuš Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomená 9, Havířov Šumbark 73601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:23574:480CSVČ sv. Jana Boska v Havířově

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Mazůrek Matěj
 
 
Jaglař Zdeněk
Pelikán Antonín
 
 
106-67 3110
2.Rojíček Petr
Studnický Martin
 
 
Sychra Martin
Swaczyna Bruno
 
 
9-8-8-9 1311
3.Rojíček PetrJaglař Zdeněk8123  3021
4.Mazůrek MatějPelikán Antonín4127  3031
5.Matuš JiříSychra Martin664  3041
6.Studnický MartinSwaczyna Bruno-3-7-3  0342
7.Mazůrek MatějJaglař Zdeněk7-866 3152
8.Matuš JiříPelikán Antonín-84-7263262
9.Studnický MartinSychra Martin-5-8-9  0363
10.Rojíček PetrSwaczyna Bruno754  3073
11.Matuš JiříJaglař Zdeněk571  3083
12.Studnický MartinPelikán Antonín-1-6-12  0384
13.Rojíček PetrSychra Martin85-88 3194
14.Mazůrek MatějSwaczyna Bruno887  30104
15.Studnický MartinJaglař Zdeněk-7-5-6  03105
16.Rojíček PetrPelikán Antonín-10-10-6  03106
17.Mazůrek MatějSychra Martin232  30116
18.Matuš JiříSwaczyna Bruno755  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rojíček Petr31Jaglař Zdeněk13
Mazůrek Matěj40Pelikán Antonín22
Matuš Jiří40Sychra Martin13
Studnický Martin04Swaczyna Bruno13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz AVrchní
rozhodčí:
Buchtík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chotěbuzská 300 Chotěbuz, Sportovně kulturní středisko ChotěbuzRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11641:431TJ Sokol Chotěbuz A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Božek Milan
Kachno Wiktor
 
 
Šnapka Jiří
Kalous Stanislav
 
 
673  3010
2.Sikora Roman
Ryška Radek
 
 
Erban Čestmír
Wojtyna Josef
 
 
7-952 3120
3.Sikora RomanKalous Stanislav4-8-8-8 1321
4.Božek MilanErban Čestmír88-710 3131
5.Ryška RadekWojtyna Josef17118  3041
6.Kachno WiktorŠnapka Jiří372  3051
7.Božek MilanKalous Stanislav738  3061
8.Ryška RadekErban Čestmír812-98 3171
9.Kachno WiktorWojtyna Josef447  3081
10.Sikora RomanŠnapka Jiří764  3091
11.Ryška RadekKalous Stanislav-5-9-8  0392
12.Kachno WiktorErban Čestmír543  30102
13.Sikora RomanWojtyna Josef634  30112
14.Božek MilanŠnapka Jiří6103  30122
15.Kachno WiktorKalous Stanislav-7106-7432132
16.Sikora RomanErban Čestmír775  30142
17.Božek MilanWojtyna Josef798  30152
18.Ryška RadekŠnapka Jiří1052  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sikora Roman31Kalous Stanislav22
Božek Milan40Erban Čestmír04
Ryška Radek31Wojtyna Josef04
Kachno Wiktor40Šnapka Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov EVrchní
rozhodčí:
Bednářová Bronislava
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0597:276SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harenčák Jakub
Rusnák Aleš
 
 
Šuta Tomáš
Steinhauser Ladislav
 
 
372  3010
2.Bednář Otakar
Macurák Michal
 
 
Sikora Petr
Hakl Miroslav
 
 
1017  3020
3.Macurák MichalHakl Miroslav385  3030
4.Bednář OtakarSikora Petr1058  3040
5.Rusnák AlešSteinhauser Ladislav3210  3050
6.Harenčák JakubŠuta Tomáš435  3060
7.Bednář OtakarHakl Miroslav734  3070
8.Rusnák AlešSikora Petr764  3080
9.Harenčák JakubSteinhauser Ladislav443  3090
10.Macurák MichalŠuta Tomáš335  30100
11.Rusnák AlešHakl Miroslav395  30110
12.Harenčák JakubSikora Petr466  30120
13.Macurák MichalSteinhauser Ladislav447  30130
14.Bednář OtakarŠuta Tomáš787  30140
15.Harenčák JakubHakl Miroslav288  30150
16.Macurák MichalSikora Petr834  30160
17.Bednář OtakarSteinhauser Ladislav615  30170
18.Rusnák AlešŠuta Tomáš183  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macurák Michal40Hakl Miroslav04
Bednář Otakar40Sikora Petr04
Rusnák Aleš40Steinhauser Ladislav04
Harenčák Jakub40Šuta Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová BVrchní
rozhodčí:
Štěrba Libor
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten Karviná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:830:29492:567SK Slavia Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škerko Milan
Jarkovský Tomáš
 
 
Horáček Tomáš
Wluka Radek
 
 
1085  3010
2.Valčák Petr
Golis Roman
 
 
Růžička Tomáš
Sliž Petr
 
 
-7-9-10  0311
3.Škerko MilanHoráček Tomáš8-9109 3121
4.Jarkovský TomášWluka Radek9711  3031
5.Valčák PetrRůžička Tomáš-9-8-7  0332
6.Golis RomanSliž Petr-2-3-4  0333
7.Jarkovský TomášHoráček Tomáš-7-7-8  0334
8.Valčák PetrWluka Radek987  3044
9.Golis RomanRůžička Tomáš-3-1-5  0345
10.Škerko MilanSliž Petr876  3055
11.Valčák PetrHoráček Tomáš-3-7-7  0356
12.Golis RomanWluka Radek-1-2-1  0357
13.Škerko MilanRůžička Tomáš8-786 3167
14.Jarkovský TomášSliž Petr78-99 3177
15.Golis RomanHoráček Tomáš-1-1-3  0378
16.Škerko MilanWluka Radek869  3088
17.Jarkovský TomášRůžička Tomáš91010  3098
18.Valčák PetrSliž Petr-79-89932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škerko Milan40Horáček Tomáš31
Jarkovský Tomáš31Wluka Radek13
Valčák Petr22Růžička Tomáš22
Golis Roman04Sliž Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:41409:598TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koch Petr
Kolek Dalibor
 
 
Kubala Svatopluk
Chrzaszcz Mieczislav
 
 
-10-29-5 1301
2.
 
 
Müller Roman
Motak Jiří
 
 
WO    0302
3.Koch PetrKubala Svatopluk-9-6-5  0303
4.Jochym PetrChrzaszcz Mieczislav-3-7-3  0304
5.Kolek DaliborMotak Jiří-9105-623214
6.Müller RomanWO    0315
7.Jochym PetrKubala Svatopluk-8-7-8  0316
8.Kolek DaliborChrzaszcz Mieczislav-8109-10-82317
9.Motak JiříWO    0318
10.Koch PetrMüller Roman678  3028
11.Kolek DaliborKubala Svatopluk-6-7-8  0329
12.Chrzaszcz MieczislavWO    03210
13.Koch PetrMotak Jiří89-98 31310
14.Jochym PetrMüller Roman766  30410
15.Kubala SvatoplukWO    03411
16.Koch PetrChrzaszcz Mieczislav-5-6-7  03412
17.Jochym PetrMotak Jiří7-5-93732512
18.Kolek DaliborMüller Roman558  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koch Petr22Kubala Svatopluk30
Jochym Petr22Chrzaszcz Mieczislav30
Kolek Dalibor22Motak Jiří03
   Müller Roman03
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy