Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová BVrchní
rozhodčí:
Zářický Petr
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:25 SK Slavia Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Golis Roman
Adamczyk Jiří
 
 

 
 
     3010
2.Miškolci Ivo
Valčák Petr
 
 
Heczko Kazimierz
Halfar Marek
 
 
4-6-210-92311
3.Golis RomanHeczko Kazimierz-6-5-1  0312
4.Adamczyk JiříHalfar Marek-66106 3122
5.Miškolci IvoKurek Tomáš186  3032
6.Valčák PetrWO    3042
7.Adamczyk JiříHeczko Kazimierz-96-3-9 1343
8.Miškolci IvoHalfar Marek257  3053
9.Valčák PetrKurek Tomáš-9898 3163
10.Golis RomanWO    3073
11.Miškolci IvoHeczko Kazimierz-6-5-8  0374
12.Valčák PetrHalfar Marek-867-9-82375
13.Golis RomanKurek Tomáš-2-16523285
14.Škerko MilanWO    3095
15.Valčák PetrHeczko Kazimierz7-6-7-8 1396
16.Golis RomanHalfar Marek8-6-7-8 1397
17.Škerko MilanKurek Tomáš876  30107
18.Miškolci IvoWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Golis Roman12Heczko Kazimierz40
Adamczyk Jiří11Halfar Marek22
Miškolci Ivo21Kurek Tomáš04
Valčák Petr12   
Škerko Milan10   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:31591:586T.J. Sokol Záblatí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palička Jiří
Koch Petr
 
 
Matuš Jiří
Mazůrek Matěj
 
 
-26-8-9 1301
2.Jochym Petr
Kolek Dalibor
 
 
Rojíček Petr
Svoboda Martin
 
 
4-689 3111
3.Palička JiříMatuš Jiří13159  3021
4.Koch PetrMazůrek Matěj-7-8-8  0322
5.Jochym PetrRojíček Petr14-398 3132
6.Kolek DaliborSvoboda Martin564  3042
7.Koch PetrMatuš Jiří6710  3052
8.Jochym PetrMazůrek Matěj12-8-7-3 1353
9.Kolek DaliborRojíček Petr-7-7-10  0354
10.Palička JiříSvoboda Martin-83-14563264
11.Jochym PetrMatuš Jiří-10-6-9  0365
12.Kolek DaliborMazůrek Matěj-7-7-4  0366
13.Palička JiříRojíček Petr59-86 3176
14.Koch PetrSvoboda Martin638  3086
15.Kolek DaliborMatuš Jiří-4-5-6  0387
16.Palička JiříMazůrek Matěj-8-7-5  0388
17.Koch PetrRojíček Petr89-9-1083298
18.Jochym PetrSvoboda Martin916  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palička Jiří31Matuš Jiří22
Koch Petr31Mazůrek Matěj40
Jochym Petr22Rojíček Petr13
Kolek Dalibor13Svoboda Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KLUBsten Karviná AVrchní
rozhodčí:
Horáček Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Lesa 713, Karviná - Ráj, Kolem hlavního vchodu školy je boční vchod do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33686:641KLUBsten Karviná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Tomáš
Krafčík Tomáš
 
 
Banot Petr
Ryška Radek
 
 
897  3010
2.Růžička Tomáš
Sliž Petr
 
 
Sikora Roman
Pajaczkowski Jaroslaw
 
 
8-8-99-42311
3.Horáček TomášSikora Roman6-11-105-82312
4.Růžička TomášRyška Radek4-1058 3122
5.Sliž PetrPajaczkowski Jaroslaw-41048 3132
6.Krafčík TomášBanot Petr512-7-863242
7.Růžička TomášSikora Roman-69-2-5 1343
8.Sliž PetrRyška Radek-610125 3153
9.Krafčík TomášPajaczkowski Jaroslaw-8-11-9  0354
10.Horáček TomášBanot Petr-13723 3164
11.Sliž PetrSikora Roman97-11-9-72365
12.Krafčík TomášRyška Radek36-9-6-82366
13.Horáček TomášPajaczkowski JaroslawWO    0367
14.Růžička TomášBanot Petr4-7-8853277
15.Krafčík TomášSikora Roman109-88 3187
16.Horáček TomášRyška Radek438  3097
17.Růžička TomášPajaczkowski Jaroslaw-126-4-9 1398
18.Sliž PetrBanot Petr335  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horáček Tomáš21Sikora Roman31
Růžička Tomáš22Ryška Radek13
Sliž Petr31Pajaczkowski Jaroslaw21
Krafčík Tomáš22Banot Petr04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BVrchní
rozhodčí:
Bajtek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karviná - Ráj, Prameny 838/10, Tělocvična ZŠ PramenyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49448:643SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Motak Jiří
 
 
Branný Tomáš
Macurák Michal
 
 
-6-7-6  0301
2.Kubala Svatopluk
Chrzaszcz Mieczislav
 
 
Bednář Otakar
Košťál Daniel
 
 
58-10-9-92302
3.Chrzaszcz MieczislavBranný Tomáš-68-8-2 1303
4.Motak JiříMacurák Michal-4-6-5  0304
5.Hrdý VendelínKošťál Daniel-8-1-2  0305
6.Kubala SvatoplukBednář Otakar-5-9-3  0306
7.Motak JiříBranný Tomáš-48-6-7 1307
8.Hrdý VendelínMacurák Michal-6-8-3  0308
9.Kubala SvatoplukKošťál Daniel458  3018
10.Chrzaszcz MieczislavBednář Otakar-9-85-6 1319
11.Hrdý VendelínBranný Tomáš-6-3-2  03110
12.Kubala SvatoplukMacurák Michal6-989 31210
13.Chrzaszcz MieczislavKošťál Daniel-6-7-5  03211
14.Motak JiříBednář Otakar8-610-6-323212
15.Kubala SvatoplukBranný Tomáš9-9-6-5 13213
16.Chrzaszcz MieczislavMacurák Michal-9-3-11  03214
17.Motak JiříKošťál Daniel-5-8-8  03215
18.Hrdý VendelínBednář Otakar-4-5-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chrzaszcz Mieczislav04Branný Tomáš40
Motak Jiří04Macurák Michal31
Hrdý Vendelín04Košťál Daniel31
Kubala Svatopluk22Bednář Otakar40
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoVrchní
rozhodčí:
Schneeberger Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TěrlickoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38710:681TJ Sokol Dětmarovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schneeberger Antonín
Erban Čestmír
 
 
Paloncy Vlastimil
Šeliga Roman
 
 
-93610 3110
2.Kalous Stanislav
Reitz Aleš
 
 
Adamczyk Radek
Čempel Milan
 
 
-69-10-8 1311
3.Schneeberger AntonínPaloncy Vlastimil-837-8-82312
4.Erban ČestmírŠeliga Roman-711-10-7 1313
5.Kalous StanislavČempel Milan-5-49683223
6.Reitz AlešAdamczyk Radek5-9-8-7 1324
7.Erban ČestmírPaloncy Vlastimil-86-2-10 1325
8.Kalous StanislavŠeliga Roman-14-66-10 1326
9.Reitz AlešČempel Milan-5-897-122327
10.Schneeberger AntonínAdamczyk Radek-5-118-7 1328
11.Kalous StanislavPaloncy Vlastimil-9499 3138
12.Reitz AlešŠeliga Roman7614  3048
13.Schneeberger AntonínČempel Milan-8-89793258
14.Erban ČestmírAdamczyk Radek-5-12-10  0359
15.Reitz AlešPaloncy Vlastimil6-10-9863269
16.Schneeberger AntonínŠeliga RomanWO    3079
17.Erban ČestmírČempel Milan5106  3089
18.Kalous StanislavAdamczyk Radek-6-779-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schneeberger Antonín12Paloncy Vlastimil22
Erban Čestmír13Šeliga Roman21
Kalous Stanislav22Čempel Milan13
Reitz Aleš22Adamczyk Radek40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín AVrchní
rozhodčí:
Prefetová Lucie
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Masarykova Seifrtova 601 Bohumín, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28679:624TJ Sokol Bohumín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutka Radomír
Švancara Vladimír
 
 
Jaglař Zdeněk
Balica Lukáš
 
 
6-9410 3110
2.Prefetová Lucie
Šrubař Oldřich
 
 
Pelikán Antonín
Swaczyna Bruno
 
 
-8-997-72311
3.Šrubař OldřichPelikán Antonín-94-10483221
4.Prefetová LucieBalica Lukáš-7-913-2 1322
5.Švancara VladimírSwaczyna Bruno837  3032
6.Perutka RadomírJaglař Zdeněk964  3042
7.Prefetová LuciePelikán Antonín-5-7-3  0343
8.Švancara VladimírBalica Lukáš-12-7101033253
9.Perutka RadomírSwaczyna Bruno6410  3063
10.Šrubař OldřichJaglař Zdeněk6-969 3173
11.Švancara VladimírPelikán Antonín45-79 3183
12.Perutka RadomírBalica Lukáš6-7811 3193
13.Šrubař OldřichSwaczyna Bruno9125  30103
14.Prefetová LucieJaglař Zdeněk-5-9-7  03104
15.Perutka RadomírPelikán Antonín9-910-7732114
16.Šrubař OldřichBalica Lukáš-7-49-7 13115
17.Prefetová LucieSwaczyna Bruno-2-7109-1023116
18.Švancara VladimírJaglař Zdeněk6106  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrubař Oldřich31Pelikán Antonín13
Prefetová Lucie04Balica Lukáš22
Švancara Vladimír40Swaczyna Bruno13
Perutka Radomír40Jaglař Zdeněk13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy