Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová BVrchní
rozhodčí:
Zářický Petr
HOSTUJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:41465:569CSVČ sv. Jana Boska v Havířově

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škerko Milan
Miškolci Ivo
 
 
Matuš Jiří
Mazůrek Matěj
 
 
-11-83-7 1301
2.Valčák Petr
Golis Roman
 
 
Rojíček Petr
Kolondra Vít
 
 
-6-3-8  0302
3.Škerko MilanRojíček Petr-6-7-5  0303
4.Miškolci IvoMazůrek Matěj-7-13-8  0304
5.Valčák PetrMatuš Jiří-11-6-9  0305
6.Golis RomanKolondra Vít8-987 3115
7.Miškolci IvoRojíček Petr-12-8-9  0316
8.Valčák PetrMazůrek Matěj-7-7-3  0317
9.Golis RomanMatuš Jiří-6-9-10  0318
10.Škerko MilanKolondra Vít268  3028
11.Valčák PetrRojíček Petr7-5-6-8 1329
12.Golis RomanMazůrek Matěj-7-5-5  03210
13.Škerko MilanMatuš Jiří768  30310
14.Miškolci IvoKolondra Vít464  30410
15.Golis RomanRojíček Petr-7-3-9  03411
16.Škerko MilanMazůrek Matěj-10-6-4  03412
17.Miškolci IvoMatuš JiříWO    03413
18.Valčák PetrKolondra Vít8-867 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škerko Milan22Rojíček Petr40
Miškolci Ivo12Mazůrek Matěj40
Valčák Petr13Matuš Jiří21
Golis Roman13Kolondra Vít04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BVrchní
rozhodčí:
Švajda Přemysl
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:27 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bilanová Kateřina
Kolek Dalibor
 
 

 
 
WO    3010
2.Palička Jiří
Jochym Petr
 
 
Buchta Andrzej
Heczko Kazimierz
 
 
-98-9-10 1311
3.Bilanová KateřinaBuchta Andrzej-8-7-6  0312
4.Palička JiříHeczko Kazimierz-8-389-82313
5.Jochym PetrKurek Tomáš567  3023
6.Kolek Dalibor     3033
7.Palička JiříBuchta Andrzej-2710-10-32334
8.Jochym PetrHeczko Kazimierz-7-8-10  0335
9.Kolek DaliborKurek Tomáš6312  3045
10.Bilanová Kateřina     3055
11.Jochym PetrBuchta Andrzej-6-36-5 1356
12.Kolek DaliborHeczko Kazimierz71010  3066
13.Bilanová KateřinaKurek Tomáš7-79-8-92367
14.Palička Jiří     3077
15.Kolek DaliborBuchta Andrzej-3-6-5  0378
16.Bilanová KateřinaHeczko Kazimierz-3-5-1  0379
17.Palička JiříKurek Tomáš837  3089
18.Jochym Petr     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bilanová Kateřina13Buchta Andrzej40
Palička Jiří22Heczko Kazimierz31
Jochym Petr22Kurek Tomáš13
Kolek Dalibor3104
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KLUBsten Karviná AVrchní
rozhodčí:
Horáček Rostislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Lesa 713, Karviná - Ráj, Kolem hlavního vchodu školy je boční vchod do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:43564:626SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Tomáš
Kosellek Tomáš
 
 
Bednář Otakar
Fojtíková Jana
 
 
510-12-1053210
2.Sliž Petr
Růžička Tomáš
 
 
Macurák Michal
Košťál Daniel
 
 
-10-10-7  0311
3.Kosellek TomášBednář Otakar48-116 3121
4.Sliž PetrMacurák Michal-2-11-2  0322
5.Růžička TomášKošťál Daniel-9-7-7  0323
6.Horáček TomášFojtíková Jana9-8-8-7 1324
7.Sliž PetrBednář Otakar-10-5-2  0325
8.Růžička TomášMacurák Michal3-5-9-6 1326
9.Horáček TomášKošťál Daniel-9-99-7 1327
10.Kosellek TomášFojtíková Jana455  3037
11.Krafčík TomášBednář Otakar-4-6-5  0338
12.Horáček TomášMacurák Michal-97-77103248
13.Kosellek TomášKošťál Daniel578  3058
14.Sliž PetrFojtíková Jana-6-4-10  0359
15.Horáček TomášBednář Otakar65-9-983269
16.Kosellek TomášMacurák Michal5-6-7-7 13610
17.Sliž PetrKošťál Daniel-6-9-7  03611
18.Krafčík TomášFojtíková Jana-9-8-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosellek Tomáš31Bednář Otakar22
Sliž Petr04Macurák Michal31
Růžička Tomáš02Košťál Daniel31
Horáček Tomáš22Fojtíková Jana31
Krafčík Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BVrchní
rozhodčí:
Bajtek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karviná - Ráj, Prameny 838/10, Tělocvična ZŠ PramenyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33691:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budirský Roman
Motak Jiří
 
 
Sikora Roman
Pajaczkowski Jaroslaw
 
 
-9-832-62301
2.Chrzaszcz Mieczislav
Kubala Svatopluk
 
 
Ryška Radek
Banot Petr
 
 
74-8-9-92302
3.Chrzaszcz MieczislavSikora Roman-108810 3112
4.Budirský RomanPajaczkowski Jaroslaw8106  3022
5.Motak JiříRyška Radek-7-712-8 1323
6.Kubala SvatoplukBanot Petr-8672 3133
7.Budirský RomanSikora Roman-7-5510-72334
8.Motak JiříPajaczkowski Jaroslaw-6-7-7  0335
9.Kubala SvatoplukRyška Radek848  3045
10.Chrzaszcz MieczislavBanot Petr-108-31183255
11.Motak JiříSikora Roman-9-8-9  0356
12.Kubala SvatoplukPajaczkowski Jaroslaw758  3066
13.Chrzaszcz MieczislavRyška Radek-8-12-10  0367
14.Budirský RomanBanot Petr96-11-4-92368
15.Kubala SvatoplukSikora Roman77-84 3178
16.Chrzaszcz MieczislavPajaczkowski Jaroslaw-6584 3188
17.Budirský RomanRyška Radek1011-9-9-92389
18.Motak JiříBanot Petr789  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chrzaszcz Mieczislav31Sikora Roman22
Budirský Roman13Pajaczkowski Jaroslaw13
Motak Jiří13Ryška Radek31
Kubala Svatopluk40Banot Petr13
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoVrchní
rozhodčí:
Schneeberger Antonín
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TěrlickoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:31729:659T3 - Table Tennis Těrlicko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schneeberger Antonín
Erban Čestmír
 
 
Jaglař Zdeněk
Balica Lukáš
 
 
-9-96453210
2.Kalous Stanislav
Reitz Aleš
 
 
Pelikán Antonín
Swaczyna Bruno
 
 
77-12-12-32311
3.Schneeberger AntonínPelikán Antonín-77-22-42312
4.Erban ČestmírBalica Lukáš4-886 3122
5.Kalous StanislavSwaczyna Bruno7125  3032
6.Reitz AlešJaglař Zdeněk99-511 3142
7.Erban ČestmírPelikán Antonín5-11-9-9 1343
8.Kalous StanislavBalica Lukáš-811-11-4 1344
9.Reitz AlešSwaczyna Bruno774  3054
10.Schneeberger AntonínJaglař Zdeněk-9-34983264
11.Kalous StanislavPelikán Antonín4-7-13-9 1365
12.Reitz AlešBalica Lukáš78-96 3175
13.Schneeberger AntonínSwaczyna Bruno949  3085
14.Erban ČestmírJaglař Zdeněk-9394 3195
15.Reitz AlešPelikán Antonín-11-6-7  0396
16.Schneeberger AntonínBalica Lukáš10-69-12932106
17.Erban ČestmírSwaczyna Bruno-10-976432116
18.Kalous StanislavJaglař Zdeněk-5899 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schneeberger Antonín31Pelikán Antonín40
Erban Čestmír31Balica Lukáš13
Kalous Stanislav22Swaczyna Bruno04
Reitz Aleš31Jaglař Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín AVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Masarykova Seifrtova 601 Bohumín, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:22597:485TJ Sokol Bohumín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutka Radomír
Švancara Vladimír
 
 
Paloncy Vlastimil
Šeliga Roman
 
 
5710  3010
2.Sivek Martin
Šrubař Oldřich
 
 
Adamczyk Radek
Čempel Milan
 
 
-9-10-5  0311
3.Sivek MartinŠeliga Roman-5-6-4  0312
4.Šrubař OldřichPaloncy Vlastimil54-10-953222
5.Švancara VladimírČempel Milan487  3032
6.Perutka RadomírAdamczyk Radek467  3042
7.Šrubař OldřichŠeliga Roman738  3052
8.Švancara VladimírPaloncy Vlastimil554  3062
9.Perutka RadomírČempel Milan856  3072
10.Sivek MartinAdamczyk Radek-8-8-8  0373
11.Švancara VladimírŠeliga Roman-8344 3183
12.Perutka RadomírPaloncy Vlastimil1089  3093
13.Sivek MartinČempel Milan4-5-99-82394
14.Šrubař OldřichAdamczyk Radek6-6-65-72395
15.Perutka RadomírŠeliga Roman1610  30105
16.Sivek MartinPaloncy Vlastimil897  30115
17.Šrubař OldřichČempel Milan-5-5-5  03116
18.Švancara VladimírAdamczyk Radek6-827 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sivek Martin13Šeliga Roman13
Šrubař Oldřich22Paloncy Vlastimil04
Švancara Vladimír40Čempel Milan22
Perutka Radomír40Adamczyk Radek22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy