Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceVrchní
rozhodčí:
Durčák Petr
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokoslovna Dětmarovice 832, u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38570:635Slavoj Český Těšín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeliga Roman
Paloncy Vlastimil
 
 
Buchta Andrzej
Halfar Marek
 
 
-212-7-6 1301
2.Adamczyk Radek
Čempel Milan
 
 
Daníšek Richard
Kurek Tomáš
 
 
3-589 3111
3.Paloncy VlastimilDaníšek Richard9-5-10-13 1312
4.Čempel MilanBuchta Andrzej-6-6-4  0313
5.Šeliga RomanHalfar Marek6-4-1-7 1314
6.Adamczyk RadekKurek Tomáš279  3024
7.Čempel MilanDaníšek Richard695  3034
8.Šeliga RomanBuchta Andrzej-8-9-5  0335
9.Adamczyk RadekHalfar Marek-5-8-6  0336
10.Paloncy VlastimilKurek Tomáš47-9-763246
11.Šeliga RomanDaníšek Richard10-210-8-102347
12.Adamczyk RadekBuchta Andrzej-8-6-3  0348
13.Paloncy VlastimilHalfar Marek88-612 3158
14.Čempel MilanKurek Tomáš36-4-9-122359
15.Adamczyk RadekDaníšek Richard-2-93-5 13510
16.Paloncy VlastimilBuchta Andrzej-8-1-7  03511
17.Čempel MilanHalfar Marek-96910 31611
18.Šeliga RomanKurek Tomáš957  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paloncy Vlastimil22Daníšek Richard31
Čempel Milan22Buchta Andrzej40
Šeliga Roman13Halfar Marek22
Adamczyk Radek13Kurek Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová CVrchní
rozhodčí:
Zářický Petr
HOSTUJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36651:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krmášek Marek
Namyslo Tomáš
 
 
Mazůrek Matěj
Svoboda Martin
 
 
-68-2-7 1301
2.Pelikán Antonín
Balica Lukáš
 
 
Matuš Jiří
Kolondra Vít
 
 
-7887 3111
3.Pelikán AntonínMazůrek Matěj-9-8-6  0312
4.Krmášek MarekMatuš Jiří-6-4-5  0313
5.Jaglař ZdeněkSvoboda Martin67-9-873223
6.Balica LukášKolondra Vít874  3033
7.Krmášek MarekMazůrek Matěj-7-9-9  0334
8.Jaglař ZdeněkMatuš Jiří-910-9-8 1335
9.Balica LukášSvoboda Martin-85-8983245
10.Pelikán AntonínKolondra Vít968  3055
11.Jaglař ZdeněkMazůrek Matěj-8-79-10 1356
12.Balica LukášMatuš Jiří-8987 3166
13.Pelikán AntonínSvoboda Martin-91098 3176
14.Namyslo TomášKolondra Vít10-8-78-82377
15.Balica LukášMazůrek Matěj-810-10-9 1378
16.Pelikán AntonínMatuš Jiří10-76-683288
17.Namyslo TomášSvoboda Martin7-7-8-8 1389
18.Jaglař ZdeněkKolondra Vít335  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelikán Antonín31Mazůrek Matěj40
Krmášek Marek02Matuš Jiří22
Jaglař Zdeněk22Svoboda Martin13
Balica Lukáš31Kolondra Vít13
Namyslo Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoVrchní
rozhodčí:
Schneeberger Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TěrlickoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:44541:670TJ Sokol Chotěbuz A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erban Čestmír
Reitz Aleš
 
 
Božek Milan
Ryška Radek
 
 
-5-59-8 1301
2.Kalous Stanislav
Wojtyna Josef
 
 
Pajaczkowski Jaroslaw
Sikora Roman
 
 
-4-9-5  0302
3.Reitz AlešSikora Roman-710-98-72303
4.Wojtyna JosefRyška Radek10-6-9-5 1304
5.Kalous StanislavPajaczkowski Jaroslaw-9-10-8  0305
6.Erban ČestmírBožek Milan13-759 3115
7.Wojtyna JosefSikora Roman-5-10-8  0316
8.Kalous StanislavRyška Radek-10-7-7  0317
9.Erban ČestmírPajaczkowski Jaroslaw-8-3-7  0318
10.Reitz AlešBožek Milan687  3028
11.Kalous StanislavSikora Roman-1-8-1  0329
12.Erban ČestmírRyška Radek5-4-98-623210
13.Reitz AlešPajaczkowski Jaroslaw-7-8-6  03211
14.Wojtyna JosefBožek Milan-81212-5732311
15.Erban ČestmírSikora Roman-5-4-6  03312
16.Reitz AlešRyška Radek-889-7832412
17.Wojtyna JosefPajaczkowski Jaroslaw-2-95-5 13413
18.Kalous StanislavBožek Milan978  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Reitz Aleš22Sikora Roman40
Wojtyna Josef13Ryška Radek31
Kalous Stanislav13Pajaczkowski Jaroslaw40
Erban Čestmír13Božek Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín AVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Masarykova Seifrtova 601 Bohumín, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:51450:661SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutka Radomír
Švancara Vladimír
 
 
Branný Tomáš
Macurák Michal
 
 
-3-4-7  0301
2.Sivek Martin
Šrubař Oldřich
 
 
Bednář Otakar
Košťál Daniel
 
 
-5-4-7  0302
3.Sivek MartinBranný Tomáš-5-4-7  0303
4.Šrubař OldřichMacurák Michal-8-10-4  0304
5.Švancara VladimírKošťál Daniel12-5-3-7 1305
6.Perutka RadomírBednář Otakar-97-2-5 1306
7.Šrubař OldřichBranný Tomáš-106-8-6 1307
8.Švancara VladimírMacurák Michal-5-9-7  0308
9.Perutka RadomírKošťál Daniel1042  3018
10.Sivek MartinBednář Otakar-5-7-5  0319
11.Švancara VladimírBranný Tomáš-4-5-7  03110
12.Perutka RadomírMacurák Michal-510-109-623111
13.Sivek MartinKošťál Daniel9-4-6-4 13112
14.Šrubař OldřichBednář Otakar-5-5-5  03113
15.Perutka RadomírBranný Tomáš-88-99-223114
16.Sivek MartinMacurák Michal-9-5-4  03115
17.Šrubař OldřichKošťál Daniel-6-1010-9 13116
18.Švancara VladimírBednář Otakar-8-7-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sivek Martin04Branný Tomáš40
Šrubař Oldřich04Macurák Michal40
Švancara Vladimír04Košťál Daniel31
Perutka Radomír13Bednář Otakar40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KLUBsten Karviná AVrchní
rozhodčí:
Horáček Rostislav
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Lesa 713, Karviná - Ráj, Kolem hlavního vchodu školy je boční vchod do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32632:623KLUBsten Karviná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosellek Tomáš
Horáček Tomáš
 
 
Valčák Petr
Adamczyk Jiří
 
 
10-794 3110
2.Krafčík Tomáš
Růžička Tomáš
 
 
Jarkovský Tomáš
Škerko Milan
 
 
9-7-79-72311
3.Horáček Tomᚊkerko Milan-9-5-5  0312
4.Krafčík TomášJarkovský Tomáš-7-697-62313
5.Růžička TomášAdamczyk Jiří-2-5-8  0314
6.Kosellek TomášValčák Petr245  3024
7.Krafčík Tomᚊkerko Milan-6811-6-92325
8.Růžička TomášJarkovský Tomáš-7-8-6  0326
9.Kosellek TomášAdamczyk Jiří103-7-393236
10.Horáček TomášValčák Petr621  3046
11.Růžička Tomᚊkerko Milan-8-8-5  0347
12.Kosellek TomášJarkovský Tomáš789  3057
13.Horáček TomášAdamczyk Jiří-11485 3167
14.Krafčík TomášValčák Petr1058  3077
15.Kosellek Tomᚊkerko Milan-6767 3187
16.Horáček TomášJarkovský Tomáš-88-71083297
17.Krafčík TomášAdamczyk Jiří7-7712 31107
18.Růžička TomášValčák Petr-1-714-10 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horáček Tomáš31Škerko Milan31
Krafčík Tomáš22Jarkovský Tomáš22
Růžička Tomáš04Adamczyk Jiří13
Kosellek Tomáš40Valčák Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BVrchní
rozhodčí:
Budirský Roman
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karviná - Ráj, Prameny 838/10, Tělocvična ZŠ PramenyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:29441:478nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Bilanová Kateřina
Kozik Patrik
 
 
WO    0301
2.Chrzaszcz Mieczislav
Kubala Svatopluk
 
 
Koch Petr
Kolek Dalibor
 
 
259  3011
3.Chrzaszcz MieczislavKozik Patrik971  3021
4.Rys JaroslavBilanová Kateřina975  3031
5.Koch PetrWO    0332
6.Kubala SvatoplukKolek Dalibor6310  3042
7.Rys JaroslavKozik Patrik233  3052
8.Bilanová KateřinaWO    0353
9.Kubala SvatoplukKoch Petr-610-10-4 1354
10.Chrzaszcz MieczislavKolek Dalibor7-8-89-92355
11.Kozik PatrikWO    0356
12.Kubala SvatoplukBilanová Kateřina231  3066
13.Chrzaszcz MieczislavKoch Petr56-7-943276
14.Rys JaroslavKolek Dalibor-5-10-6  0377
15.Kubala SvatoplukKozik Patrik534  3087
16.Chrzaszcz MieczislavBilanová Kateřina456  3097
17.Rys JaroslavKoch Petr-7-10-10  0398
18.Kolek DaliborWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chrzaszcz Mieczislav31Kozik Patrik03
Rys Jaroslav22Bilanová Kateřina03
Kubala Svatopluk31Koch Petr21
   Kolek Dalibor21
WO05WO50
nejsou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy