Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová CVrchní
rozhodčí:
Jaglař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:44439:580Slavoj Český Těšín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krmášek Marek
Namyslo Tomáš
 
 
Daníšek Richard
Siuda Tomáš
 
 
-2-6-7  0301
2.Jaglař Zdeněk
Pelikán Antonín
 
 
Lanz Lukáš
Kurek Tomáš
 
 
-9665 3111
3.Pelikán AntonínDaníšek Richard6-78-6-72312
4.Namyslo TomášSiuda Tomáš-6-8-5  0313
5.Jaglař ZdeněkKurek Tomáš8-6-5-6 1314
6.Krmášek MarekLanz Lukáš-7-6-8  0315
7.Namyslo TomášDaníšek Richard-1-1-6  0316
8.Jaglař ZdeněkSiuda Tomáš-7-6-8  0317
9.Krmášek MarekKurek Tomáš-5-4-7  0318
10.Pelikán AntonínLanz Lukáš675  3028
11.Jaglař ZdeněkDaníšek Richard-5-5-5  0329
12.Krmášek MarekSiuda Tomáš-7-3-6  03210
13.Pelikán AntonínKurek Tomáš-6786 31310
14.Namyslo TomášLanz Lukáš-8-9-5  03311
15.Krmášek MarekDaníšek Richard-6-4-4  03312
16.Pelikán AntonínSiuda Tomáš-67-8-7 13313
17.Namyslo TomášKurek Tomáš-7-7-9  03314
18.Jaglař ZdeněkLanz Lukáš371  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelikán Antonín22Daníšek Richard40
Namyslo Tomáš04Siuda Tomáš40
Jaglař Zdeněk13Kurek Tomáš31
Krmášek Marek04Lanz Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceVrchní
rozhodčí:
Durčák Petr
HOSTUJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokoslovna Dětmarovice 832, u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32574:566nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paloncy Vlastimil
Giraczka Martin
 
 
Mazůrek Matěj
Svoboda Martin
 
 
10-7-4-9 1301
2.Adamczyk Radek
Čempel Milan
 
 
Matuš Jiří
Studnický Martin
 
 
676  3011
3.Giraczka MartinMazůrek Matěj-5-4-6  0312
4.Čempel MilanMatuš Jiří8-10-7-8 1313
5.Adamczyk RadekSvoboda Martin7-846 3123
6.Paloncy VlastimilStudnický Martin754  3033
7.Čempel MilanMazůrek Matěj-7-77-7 1334
8.Adamczyk RadekMatuš Jiří-7-9-7  0335
9.Paloncy VlastimilSvoboda Martin137  3045
10.Giraczka MartinStudnický Martin587  3055
11.Adamczyk RadekMazůrek Matěj-5-8-9  0356
12.Paloncy VlastimilMatuš Jiří3-109-3-62357
13.Giraczka MartinSvoboda Martin108-69 3167
14.Čempel MilanStudnický Martin-7793 3177
15.Paloncy VlastimilMazůrek Matěj-28-5-8 1378
16.Giraczka MartinMatuš Jiří-3-4-4  0379
17.Čempel MilanSvoboda Martin1043  3089
18.Adamczyk RadekStudnický Martin67-10-673299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Giraczka Martin22Mazůrek Matěj40
Čempel Milan22Matuš Jiří40
Adamczyk Radek22Svoboda Martin04
Paloncy Vlastimil22Studnický Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín AVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Masarykova Seifrtova 601 Bohumín, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40630:656TJ Sokol Chotěbuz A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutka Radomír
Švancara Vladimír
 
 
Ryška Radek
Kachno Wiktor
 
 
9-49-10-72301
2.Šrubař Oldřich
Sivek Martin
 
 
Sikora Roman
Banot Petr
 
 
-107-8553211
3.Sivek MartinRyška Radek-126-89-52312
4.Šrubař OldřichKachno Wiktor-53-9-9 1313
5.Švancara VladimírSikora Roman-26-9-6 1314
6.Perutka RadomírBanot Petr-10469 3124
7.Šrubař OldřichRyška Radek-6-9-4  0325
8.Švancara VladimírKachno Wiktor-11-8914-102326
9.Perutka RadomírSikora Roman-9-59443236
10.Sivek MartinBanot Petr-3-4-9  0337
11.Švancara VladimírRyška Radek947  3047
12.Perutka RadomírKachno Wiktor27-65 3157
13.Sivek MartinSikora Roman-12-4-1  0358
14.Šrubař OldřichBanot Petr-5-83-8 1359
15.Perutka RadomírRyška Radek892  3069
16.Sivek MartinKachno Wiktor-11-3-6  03610
17.Šrubař OldřichSikora Roman-1111-7-4 13611
18.Švancara VladimírBanot Petr-4546 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sivek Martin04Ryška Radek22
Šrubař Oldřich04Kachno Wiktor31
Švancara Vladimír22Sikora Roman31
Perutka Radomír40Banot Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoVrchní
rozhodčí:
Schneeberger Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TěrlickoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54388:627SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erban Čestmír
Schneeberger Antonín
 
 
Bednář Otakar
Fojtíková Jana
 
 
-10-8-6  0301
2.Kalous Stanislav
Wojtyna Josef
 
 
Branný Tomáš
Košťál Daniel
 
 
-6-4-8  0302
3.Erban ČestmírBranný Tomáš-5-7-1  0303
4.Schneeberger AntonínKošťál Daniel4-7-10-11 1304
5.Kalous StanislavFojtíková Jana-5-10-4  0305
6.Wojtyna JosefBednář Otakar-6-0-5  0306
7.Schneeberger AntonínBranný Tomáš-5-10-6  0307
8.Kalous StanislavKošťál Daniel-4-6-8  0308
9.Wojtyna JosefFojtíková Jana-4-8-6  0309
10.Erban ČestmírBednář Otakar-6-8-2  03010
11.Kalous StanislavBranný Tomáš-5-3-5  03011
12.Wojtyna JosefKošťál Daniel-4-6-8  03012
13.Erban ČestmírFojtíková Jana-47-7-4 13013
14.Schneeberger AntonínBednář Otakar-8-8-9  03014
15.Wojtyna JosefBranný Tomáš-4-7-9  03015
16.Erban ČestmírKošťál Daniel-12-4-7  03016
17.Schneeberger AntonínFojtíková Jana7-10-95-723017
18.Kalous StanislavBednář Otakar-5-5-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Erban Čestmír04Branný Tomáš40
Schneeberger Antonín04Košťál Daniel40
Kalous Stanislav04Fojtíková Jana40
Wojtyna Josef04Bednář Otakar40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BVrchní
rozhodčí:
Budirský Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karviná - Ráj, Prameny 838/10, Tělocvična ZŠ PramenyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:15625:493TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubala Svatopluk
Chrzaszcz Mieczislav
 
 
Grandič Jan
Jarkovský Tomáš
 
 
766  3010
2.Budirský Roman
Motak Jiří
 
 
Golis Roman
Valčák Petr
 
 
8-10-7343220
3.Kubala SvatoplukGrandič Jan684  3030
4.Budirský RomanJarkovský Tomáš1069  3040
5.Motak JiříGolis Roman978  3050
6.Chrzaszcz MieczislavValčák Petr8-6-7-9 1351
7.Budirský RomanGrandič Jan96-86 3161
8.Motak JiříJarkovský Tomáš-108-7-6 1362
9.Chrzaszcz MieczislavGolis Roman489  3072
10.Kubala SvatoplukValčák Petr546  3082
11.Motak JiříGrandič Jan989  3092
12.Chrzaszcz MieczislavJarkovský Tomáš-84-9-6 1393
13.Kubala SvatoplukGolis Roman689  30103
14.Budirský RomanValčák Petr9610  30113
15.Chrzaszcz MieczislavGrandič Jan8610  30123
16.Kubala SvatoplukJarkovský Tomáš958  30133
17.Budirský RomanGolis Roman649  30143
18.Motak JiříValčák Petr9-6-8-9 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubala Svatopluk40Grandič Jan04
Budirský Roman40Jarkovský Tomáš22
Motak Jiří22Golis Roman04
Chrzaszcz Mieczislav22Valčák Petr22
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KLUBsten Karviná AVrchní
rozhodčí:
Horáček Rostislav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Lesa 713, Karviná - Ráj, Kolem hlavního vchodu školy je boční vchod do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:21572:453KLUBsten Karviná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Tomáš
Kosellek Tomáš
 
 
Kolek Dalibor
Kozik Patrik
 
 
5410  3010
2.Růžička Tomáš
Krafčík Tomáš
 
 
Palička Jiří
Koch Petr
 
 
61010  3020
3.Kosellek TomášKolek Dalibor-5-8-9  0321
4.Růžička TomášKozik Patrik52-86 3131
5.Krafčík TomášPalička Jiří-2761 3141
6.Horáček TomášKoch Petr579  3051
7.Růžička TomášKolek Dalibor-8-55-4 1352
8.Krafčík TomášKozik Patrik425  3062
9.Horáček TomášPalička Jiří766  3072
10.Kosellek TomášKoch Petr-6785 3182
11.Krafčík TomášKolek Dalibor-24-5-8 1383
12.Horáček TomášKozik Patrik383  3093
13.Kosellek TomášPalička Jiří891  30103
14.Růžička TomášKoch Petr89-9-13-223104
15.Horáček TomášKolek DaliborWO    30114
16.Kosellek TomášKozik Patrik737  30124
17.Růžička TomášPalička Jiří-6-9-6  03125
18.Krafčík TomášKoch Petr-3-4-7  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosellek Tomáš31Kolek Dalibor30
Růžička Tomáš13Kozik Patrik04
Krafčík Tomáš22Palička Jiří13
Horáček Tomáš30Koch Petr22
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy