Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověVrchní
rozhodčí:
Matuš Jiří
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten Karviná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomená 9, Havířov Šumbark 73601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:38559:625KLUBsten Karviná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuš Jiří
Studnický Martin
 
 
Horáček Tomáš
Kosellek Tomáš
 
 
-8-3-6  0301
2.Mazůrek Matěj
Rojíček Petr
 
 
Sliž Petr
Růžička Tomáš
 
 
7-1068 3111
3.Rojíček PetrKosellek Tomáš-5-7-4  0312
4.Mazůrek MatějHoráček Tomáš-9-66653222
5.Matuš JiříKrafčík Tomáš5-951 3132
6.Studnický MartinSliž Petr-11-4-5  0333
7.Mazůrek MatějKosellek Tomáš8-4-41083243
8.Matuš JiříRůžička Tomáš-10984 3153
9.Studnický MartinKrafčík Tomáš-5-7-1  0354
10.Rojíček PetrSliž Petr-11-11108-32355
11.Matuš JiříKosellek Tomáš-6-89-12 1356
12.Studnický MartinRůžička Tomáš-4-6-7  0357
13.Rojíček PetrKrafčík Tomáš-5-8-7  0358
14.Mazůrek MatějSliž Petr565  3068
15.Studnický MartinKosellek Tomáš-5-3-7  0369
16.Rojíček PetrRůžička Tomáš-69-7-7 13610
17.Mazůrek MatějKrafčík Tomáš5-6105 31710
18.Matuš JiříSliž Petr9910  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rojíček Petr04Kosellek Tomáš31
Mazůrek Matěj40Horáček Tomáš01
Matuš Jiří31Krafčík Tomáš22
Studnický Martin04Sliž Petr22
   Růžička Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32609:573nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchta Andrzej
Heczko Kazimierz
 
 
Budirský Roman
Motak Jiří
 
 
-138-102-92301
2.Siuda Tomáš
Kurek Tomáš
 
 
Kubala Svatopluk
Chrzaszcz Mieczislav
 
 
-0-6-8  0302
3.Siuda TomášKubala Svatopluk-99-5-8 1303
4.Buchta AndrzejBudirský Roman512  3013
5.Heczko KazimierzChrzaszcz Mieczislav-89-10793223
6.Kurek TomášMotak Jiří-8-6-7  0324
7.Buchta AndrzejKubala Svatopluk378  3034
8.Heczko KazimierzBudirský Roman8-79-13103244
9.Kurek TomášChrzaszcz Mieczislav-9-8-7  0345
10.Siuda TomášMotak Jiří987  3055
11.Heczko KazimierzKubala Svatopluk-8-10-10  0356
12.Kurek TomášBudirský Roman-8-7-6  0357
13.Siuda TomášChrzaszcz Mieczislav8-89-9-102358
14.Buchta AndrzejMotak Jiří654  3068
15.Kurek TomášKubala Svatopluk-3-6-12  0369
16.Siuda TomášBudirský Roman687  3079
17.Buchta AndrzejChrzaszcz Mieczislav4-863 3189
18.Heczko KazimierzMotak Jiří387  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Siuda Tomáš22Kubala Svatopluk31
Buchta Andrzej40Budirský Roman13
Heczko Kazimierz31Chrzaszcz Mieczislav22
Kurek Tomáš04Motak Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:20535:469T.J. Sokol Záblatí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolek Dalibor
Bilanová Kateřina
 
 
Erban Čestmír
Schneeberger Antonín
 
 
-5-84-9 1301
2.Jochym Petr
Koch Petr
 
 
Kalous Stanislav
Reitz Aleš
 
 
769  3011
3.Koch PetrReitz Aleš87-147 3121
4.Kozik PatrikSchneeberger Antonín-8-4-6  0322
5.Jochym PetrKalous Stanislav558  3032
6.Kolek DaliborErban Čestmír1068  3042
7.Kozik PatrikReitz Aleš-5-6-9  0343
8.Jochym PetrSchneeberger Antonín439  3053
9.Kolek DaliborKalous Stanislav444  3063
10.Koch PetrErban Čestmír10-6103 3173
11.Jochym PetrReitz Aleš778  3083
12.Kolek DaliborSchneeberger Antonín495  3093
13.Koch PetrKalous Stanislav956  30103
14.Kozik PatrikErban Čestmír-8-7-9  03104
15.Kolek DaliborReitz Aleš699  30114
16.Koch PetrSchneeberger Antonín487  30124
17.Kozik PatrikKalous Stanislav-8-6-7  03125
18.Jochym PetrErban ČestmírWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koch Petr40Reitz Aleš13
Kozik Patrik04Schneeberger Antonín13
Jochym Petr30Kalous Stanislav13
Kolek Dalibor40Erban Čestmír12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová BVrchní
rozhodčí:
Zářický Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24580:516SK Slavia Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škerko Milan
Jarkovský Tomáš
 
 
Perutka Radomír
Švancara Vladimír
 
 
-31189 3110
2.Valčák Petr
Miškolci Ivo
 
 
Sivek Martin
Šrubař Oldřich
 
 
8-9-9863220
3.Škerko MilanPerutka Radomír-3-5-7  0321
4.Jarkovský Tomᚊvancara Vladimír4124  3031
5.Valčák PetrSivek Martin785  3041
6.Miškolci IvoŠrubař Oldřich-9468 3151
7.Jarkovský TomášPerutka Radomír-9-6-4  0352
8.Valčák PetrŠvancara Vladimír-9-8-4  0353
9.Miškolci IvoSivek Martin362  3063
10.Škerko MilanŠrubař Oldřich9812  3073
11.Valčák PetrPerutka Radomír-7-3-6  0374
12.Miškolci IvoŠvancara Vladimír59-9-453284
13.Škerko MilanSivek Martin666  3094
14.Jarkovský Tomᚊrubař Oldřich786  30104
15.Miškolci IvoPerutka Radomír-4-7-6  03105
16.Škerko MilanŠvancara Vladimír1221  30115
17.Jarkovský TomášSivek Martin566  30125
18.Valčák PetrŠrubař Oldřich-786-7-623126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škerko Milan31Perutka Radomír40
Jarkovský Tomáš31Švancara Vladimír13
Valčák Petr13Sivek Martin04
Miškolci Ivo31Šrubař Oldřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov EVrchní
rozhodčí:
Bednářová Bronislava
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5 SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Otakar
Fojtíková Jana
 
 
Čempel Milan
Adamczyk Radek
 
 
8-834 3110
2.Macurák Michal
Marosz Alexandr
 
 

 
 
WO    3020
3.Fojtíková JanaAdamczyk Radek835  3030
4.Bednář OtakarČempel Milan11010  3040
5.Marosz AlexandrPaloncy Vlastimil455  3050
6.Macurák MichalWO    3060
7.Bednář OtakarAdamczyk Radek-9694 3170
8.Marosz AlexandrČempel Milan897  3080
9.Macurák MichalPaloncy Vlastimil538  3090
10.Fojtíková JanaWO    30100
11.Marosz AlexandrAdamczyk Radek10-77-1632110
12.Macurák MichalČempel Milan8108  30120
13.Fojtíková JanaPaloncy Vlastimil275  30130
14.Bednář OtakarWO    30140
15.Macurák MichalAdamczyk Radek3-742 31150
16.Fojtíková JanaČempel Milan867  30160
17.Bednář OtakarPaloncy Vlastimil531  30170
18.Marosz Alexandr     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fojtíková Jana30Adamczyk Radek04
Bednář Otakar30Čempel Milan04
Marosz Alexandr40Paloncy Vlastimil04
Macurák Michal3001
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz AVrchní
rozhodčí:
Noga Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chotěbuzská 300 Chotěbuz, Sportovně kulturní středisko ChotěbuzRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16666:492TJ Sokol Chotěbuz A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryška Radek
Banot Petr
 
 
Jaglař Zdeněk
Balica Lukáš
 
 
7105  3010
2.Sikora Roman
Hlawiczka Bronislaw
 
 
Swaczyna Bruno
Namyslo Tomáš
 
 
239  3020
3.Ryška RadekJaglař Zdeněk-149-5473230
4.Banot PetrBalica Lukáš797  3040
5.Sikora RomanNamyslo Tomáš567  3050
6.Hlawiczka BronislawSwaczyna Bruno53-65 3160
7.Banot PetrJaglař Zdeněk1159  3070
8.Sikora RomanBalica Lukáš89-77 3180
9.Hlawiczka BronislawNamyslo Tomáš9-79-673290
10.Ryška RadekSwaczyna Bruno646  30100
11.Sikora RomanJaglař Zdeněk8-108-8232110
12.Hlawiczka BronislawBalica Lukáš-7-7-9  03111
13.Ryška RadekNamyslo Tomáš547  30121
14.Banot PetrSwaczyna Bruno-6248 31131
15.Hlawiczka BronislawJaglař Zdeněk5-966 31141
16.Ryška RadekBalica Lukáš6-9-5-9 13142
17.Banot PetrNamyslo Tomáš896  30152
18.Sikora RomanSwaczyna Bruno376  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ryška Radek31Jaglař Zdeněk04
Banot Petr40Balica Lukáš22
Sikora Roman40Namyslo Tomáš04
Hlawiczka Bronislaw31Swaczyna Bruno04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy