Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:37534:561SK Slavia Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koch Petr
Kocur Michal
 
 
Valčák Petr
Miškolci Ivo
 
 
669  3010
2.Kolek Dalibor
Jochym Petr
 
 
Škerko Milan
Jarkovský Tomáš
 
 
-410-10-5 1311
3.Koch PetrJarkovský Tomáš-7-9-8  0312
4.Kocur MichalŠkerko Milan-3-79-12 1313
5.Jochym PetrMiškolci Ivo444  3023
6.Kolek DaliborValčák Petr-6549 3133
7.Kocur MichalJarkovský Tomáš9-89-6-92334
8.Jochym PetrŠkerko Milan-6-6-6  0335
9.Kolek DaliborMiškolci Ivo293  3045
10.Koch PetrValčák Petr-10-9-9  0346
11.Jochym PetrJarkovský Tomáš-69-9-6 1347
12.Kolek DaliborŠkerko Milan-6-7-5  0348
13.Koch PetrMiškolci Ivo-5-125-10 1349
14.Kocur MichalValčák Petr444  3059
15.Kolek DaliborJarkovský Tomáš-97-3-7 13510
16.Koch PetrŠkerko Milan-710-8-6 13511
17.Kocur MichalMiškolci IvoWO    30611
18.Jochym PetrValčák PetrWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koch Petr04Jarkovský Tomáš40
Kocur Michal12Škerko Milan40
Jochym Petr12Miškolci Ivo12
Kolek Dalibor22Valčák Petr12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BVrchní
rozhodčí:
Budirský Roman
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten Karviná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karviná - Ráj, Prameny 838/10, Tělocvična ZŠ PramenyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1330:41646:708KLUBsten Karviná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubala Svatopluk
Chrzaszcz Mieczislav
 
 
Horáček Tomáš
Kosellek Tomáš
 
 
9-5-9-1 1301
2.Budirský Roman
Motak Jiří
 
 
Růžička Tomáš
Sliž Petr
 
 
976  3011
3.Kubala SvatoplukHoráček Tomáš85-8-7103221
4.Chrzaszcz MieczislavKosellek Tomáš12-7-9-7 1322
5.Budirský RomanFrejvolt Lukáš-6-897-32323
6.Motak JiříSliž Petr-108-8-6 1324
7.Chrzaszcz MieczislavHoráček Tomáš1489  3034
8.Budirský RomanKosellek Tomáš-11-9-4  0335
9.Motak JiříFrejvolt Lukáš7-65-14-52336
10.Kubala SvatoplukSliž Petr5128  3046
11.Budirský RomanHoráček Tomáš9-7-7-8 1347
12.Motak JiříKosellek Tomáš-7-2-4  0348
13.Kubala SvatoplukFrejvolt Lukáš9-68-12-82349
14.Chrzaszcz MieczislavSliž Petr8126  3059
15.Motak JiříHoráček Tomáš-7710-6-823510
16.Kubala SvatoplukKosellek Tomáš-53-7-7 13511
17.Chrzaszcz MieczislavFrejvolt Lukáš57-8-12-1023512
18.Budirský RomanSliž Petr-8-9-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubala Svatopluk22Horáček Tomáš22
Chrzaszcz Mieczislav22Kosellek Tomáš40
Budirský Roman04Frejvolt Lukáš40
Motak Jiří04Sliž Petr22
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín AVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Masarykova Seifrtova 601 Bohumín, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:20663:521TJ Sokol Bohumín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutka Radomír
Švancara Vladimír
 
 
Erban Čestmír
Schneeberger Antonín
 
 
614-97 3110
2.Šrubař Oldřich
Sivek Martin
 
 
Kalous Stanislav
Wojtyna Josef
 
 
6-1077 3120
3.Sivek MartinSchneeberger Antonín-7-9-14  0321
4.Šrubař OldřichKalous Stanislav9-99-9-92322
5.Švancara VladimírErban Čestmír88-106 3132
6.Perutka RadomírWojtyna Josef745  3042
7.Šrubař OldřichSchneeberger Antonín-99-5-7 1343
8.Švancara VladimírKalous Stanislav2410  3053
9.Perutka RadomírErban Čestmír367  3063
10.Sivek MartinWojtyna Josef7-1079 3173
11.Švancara VladimírSchneeberger Antonín866  3083
12.Perutka RadomírKalous Stanislav1055  3093
13.Sivek MartinErban Čestmír-78-67-82394
14.Šrubař OldřichWojtyna Josef939  30104
15.Perutka RadomírSchneeberger Antonín-11336 31114
16.Sivek MartinKalous Stanislav-5-7-10  03115
17.Šrubař OldřichErban Čestmír368  30125
18.Švancara VladimírWojtyna Josef1026  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sivek Martin13Schneeberger Antonín22
Šrubař Oldřich22Kalous Stanislav22
Švancara Vladimír40Erban Čestmír13
Perutka Radomír40Wojtyna Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová CVrchní
rozhodčí:
Jaglař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna DětmaroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30630:582SK Slavia Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaglař Zdeněk
Swaczyna Bruno
 
 
Paloncy Vlastimil
Babiš Ladislav
 
 
5-7-75-92301
2.Pelikán Antonín
Balica Lukáš
 
 
Čempel Milan
Adamczyk Radek
 
 
89-7-893211
3.Pelikán AntonínPaloncy Vlastimil392  3021
4.Jaglař ZdeněkBabiš Ladislav-10-6-7  0322
5.Balica LukášČempel Milan109-79 3132
6.Swaczyna BrunoAdamczyk Radek-10-6-3  0333
7.Jaglař ZdeněkPaloncy Vlastimil-9-6-10  0334
8.Balica LukášBabiš Ladislav829  3044
9.Swaczyna BrunoČempel Milan-6-4-8  0345
10.Pelikán AntonínAdamczyk Radek-91067 3155
11.Balica LukášPaloncy Vlastimil5109  3065
12.Swaczyna BrunoBabiš Ladislav16-10-6-112366
13.Pelikán AntonínČempel Milan56-76 3176
14.Jaglař ZdeněkAdamczyk Radek76-7-9-32377
15.Swaczyna BrunoPaloncy Vlastimil-5-67-4 1378
16.Pelikán AntonínBabiš Ladislav261  3088
17.Jaglař ZdeněkČempel Milan-13878 3198
18.Balica LukášAdamczyk Radek976  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelikán Antonín40Paloncy Vlastimil22
Jaglař Zdeněk13Babiš Ladislav22
Balica Lukáš40Čempel Milan13
Swaczyna Bruno04Adamczyk Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9637:351SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Otakar
Marosz Alexandr
 
 
Křístek Jaroslav
Suchý Tomáš
 
 
865  3010
2.Branný Tomáš
Macurák Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Marosz AlexandrKřístek Jaroslav-8676 3130
4.Macurák MichalSuchý Tomáš569  3040
5.Bednář OtakarKwasowski Krzysztof976  3050
6.Branný TomášWO    3060
7.Macurák MichalKřístek Jaroslav876  3070
8.Bednář OtakarSuchý Tomáš965  3080
9.Branný TomášKwasowski Krzysztof-6857 3190
10.Marosz AlexandrWO    30100
11.Bednář OtakarKřístek Jaroslav767  30110
12.Branný TomášSuchý Tomáš-7865 31120
13.Marosz AlexandrKwasowski Krzysztof-5-787832130
14.Macurák MichalWO    30140
15.Branný TomášKřístek Jaroslav764  30150
16.Marosz AlexandrSuchý Tomáš-6-458-723151
17.Macurák MichalKwasowski Krzysztof-4586 31161
18.Bednář OtakarWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marosz Alexandr21Křístek Jaroslav04
Macurák Michal30Suchý Tomáš13
Bednář Otakar30Kwasowski Krzysztof04
Branný Tomáš30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověVrchní
rozhodčí:
Matuš Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomená 9, Havířov Šumbark 73601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35576:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studnický Martin
Rojíček Petr
 
 
Buchta Andrzej
Heczko Kazimierz
 
 
10-5-4-1 1301
2.Mazůrek Matěj
Matuš Jiří
 
 
Daníšek Richard
Halfar Marek
 
 
995  3011
3.Studnický MartinBuchta Andrzej-3-5-6  0312
4.Mazůrek MatějHeczko Kazimierz1179  3022
5.Matuš JiříDaníšek Richard4-10109 3132
6.Rojíček PetrHalfar Marek-56-8993242
7.Mazůrek MatějBuchta Andrzej-68-912-82343
8.Matuš JiříHeczko Kazimierz8-948 3153
9.Rojíček PetrDaníšek Richard-4-9-8  0354
10.Studnický MartinHalfar Marek-4-5-6  0355
11.Matuš JiříBuchta Andrzej-10-7-10  0356
12.Rojíček PetrHeczko Kazimierz116-613 3166
13.Studnický MartinDaníšek Richard-7-6-6  0367
14.Mazůrek MatějHalfar Marek799  3077
15.Rojíček PetrBuchta Andrzej-8-4-1  0378
16.Studnický MartinHeczko Kazimierz-5-4-6  0379
17.Mazůrek MatějDaníšek Richard2211-55 3189
18.Matuš JiříHalfar Marek-9-885103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studnický Martin04Buchta Andrzej40
Mazůrek Matěj31Heczko Kazimierz13
Matuš Jiří31Daníšek Richard22
Rojíček Petr22Halfar Marek13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy