Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov EVrchní
rozhodčí:
Bednářová Bronislava
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2613:352SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Otakar
Fojtíková Jana
 
 
Kurek Tomáš
Halfar Marek
 
 
579  3010
2.Macurák Michal
Košťál Daniel
 
 
Lanz Lukáš
Janásek Vojtěch st.
 
 
454  3020
3.Fojtíková JanaKurek Tomáš895  3030
4.Bednář OtakarHalfar Marek768  3040
5.Macurák MichalLanz Lukáš568  3050
6.Košťál DanielJanásek Vojtěch st.978  3060
7.Bednář OtakarKurek Tomáš676  3070
8.Macurák MichalHalfar Marek445  3080
9.Košťál DanielLanz Lukáš487  3090
10.Fojtíková JanaJanásek Vojtěch st.774  30100
11.Macurák MichalKurek Tomáš788  30110
12.Košťál DanielHalfar Marek97-94 31120
13.Fojtíková JanaLanz Lukáš653  30130
14.Bednář OtakarJanásek Vojtěch st.457  30140
15.Košťál DanielKurek Tomáš8-1088 31150
16.Fojtíková JanaHalfar Marek464  30160
17.Bednář OtakarLanz Lukáš567  30170
18.Macurák MichalJanásek Vojtěch st.434  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fojtíková Jana40Kurek Tomáš04
Bednář Otakar40Halfar Marek04
Macurák Michal40Lanz Lukáš04
Košťál Daniel40Janásek Vojtěch st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz AVrchní
rozhodčí:
Noga Stanislav
HOSTUJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chotěbuzská 300 Chotěbuz, Sportovně kulturní středisko ChotěbuzRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:33591:585TJ Sokol Chotěbuz A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pajaczkowski Jaroslaw
Hlawiczka Bronislaw
 
 
Mazůrek Matěj
Svoboda Martin
 
 
-6-8-9  0301
2.Kachno Wiktor
Ryška Radek
 
 
Matuš Jiří
Hajaš Emil
 
 
312-10-763211
3.Hlawiczka BronislawMazůrek Matěj-6-7-3  0312
4.Ryška RadekMatuš Jiří-7-9-12  0313
5.Pajaczkowski JaroslawSvoboda Martin285  3023
6.Kachno WiktorHajaš Emil-66-4743233
7.Ryška RadekMazůrek Matěj10-6-5-7 1334
8.Pajaczkowski JaroslawMatuš Jiří8-6-61593244
9.Kachno WiktorSvoboda Martin688  3054
10.Hlawiczka BronislawHajaš Emil8-52-1073264
11.Pajaczkowski JaroslawMazůrek Matěj-4-9-6  0365
12.Kachno WiktorMatuš Jiří9-888 3175
13.Hlawiczka BronislawKolondra Vít576  3085
14.Ryška RadekHajaš Emil-12-5-9  0386
15.Kachno WiktorMazůrek Matěj-7-12-6  0387
16.Hlawiczka BronislawMatuš Jiří-6-11-6  0388
17.Ryška RadekKolondra Vít695  3098
18.Pajaczkowski JaroslawHajaš Emil462  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlawiczka Bronislaw22Mazůrek Matěj40
Ryška Radek13Matuš Jiří22
Pajaczkowski Jaroslaw31Svoboda Martin02
Kachno Wiktor31Hajaš Emil13
   Kolondra Vít02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceVrchní
rozhodčí:
Durčák Petr
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokoslovna Dětmarovice 832, u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42 T.J. Sokol Záblatí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čempel Milan
Šeliga Roman
 
 
Kozik Patrik
Kocur Michal
 
 
595  3010
2.Absolon Ivo
Babiš Ladislav
 
 
Koch Petr
Palička Jiří
 
 
-4-5-8  0311
3.Čempel MilanPalička Jiří1310-4-673221
4.Šeliga RomanKoch Petr-5-68-3 1322
5.Absolon IvoKocur Michal-4-5-3  0323
6.Babiš LadislavKozik Patrik-74-10-10 1324
7.Šeliga RomanPalička Jiří-59-65-42325
8.Absolon IvoKoch Petr-98-89-52326
9.Babiš LadislavKocur Michal-9-5-5  0327
10.Čempel MilanKozik Patrik4-103-1043237
11.Absolon IvoPalička Jiří-4-55-9 1338
12.Babiš LadislavKoch Petr-7-6-4  0339
13.Čempel MilanKocur Michal-6-999-723310
14.Šeliga RomanKozik Patrik712  30410
15.Babiš LadislavPalička Jiří-7-5-8  03411
16.Čempel MilanKoch PetrWO    30511
17.Šeliga RomanKocur Michal     03512
18.Absolon IvoKozik Patrik-9-11314932612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čempel Milan21Palička Jiří31
Šeliga Roman13Koch Petr30
Absolon Ivo13Kocur Michal40
Babiš Ladislav04Kozik Patrik13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín AVrchní
rozhodčí:
Šuta Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten Karviná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Masarykova Seifrtova 601 Bohumín, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:47540:681KLUBsten Karviná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutka Radomír
Švancara Vladimír
 
 
Sliž Petr
Krafčík Tomáš
 
 
8-8-8-9 1301
2.Sivek Martin
Šuta Tomáš
 
 
Růžička Tomáš
Kosellek Tomáš
 
 
-13-67-1 1302
3.Šuta TomášKosellek Tomáš-9-3-5  0303
4.Sivek MartinKrafčík Tomáš-2-7-5  0304
5.Švancara VladimírSliž Petr7-9-9-8 1305
6.Perutka RadomírRůžička Tomáš76-14-993215
7.Sivek MartinKosellek Tomáš-7-10-7  0316
8.Švancara VladimírKrafčík Tomáš-910-10-6 1317
9.Perutka RadomírSliž Petr9512  3027
10.Šuta TomášRůžička Tomáš3-4-5-4 1328
11.Švancara VladimírKosellek Tomáš8-7-6-10 1329
12.Perutka RadomírKrafčík Tomáš3-1110-12-323210
13.Šuta TomášSliž Petr-5-3-8  03211
14.Sivek MartinRůžička Tomáš-310-4-10 13212
15.Perutka RadomírKosellek Tomáš10-8-10-2 13213
16.Šuta TomášKrafčík Tomáš-5-6-1  03214
17.Sivek MartinSliž Petr-3-11-8  03215
18.Švancara VladimírRůžička Tomáš5410  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šuta Tomáš04Kosellek Tomáš40
Sivek Martin04Krafčík Tomáš40
Švancara Vladimír13Sliž Petr31
Perutka Radomír22Růžička Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoVrchní
rozhodčí:
Schneeberger Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TěrlickoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39565:633TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schneeberger Antonín
Reitz Aleš
 
 
Kubala Svatopluk
Chrzaszcz Mieczislav
 
 
-5-2-10  0301
2.Wojtyna Josef
Kalous Stanislav
 
 
Müller Roman
Motak Jiří
 
 
-5998 3111
3.Schneeberger AntonínKubala Svatopluk-6-3-10  0312
4.Reitz AlešChrzaszcz Mieczislav99-10-9-82313
5.Wojtyna JosefMotak Jiří-8-99993223
6.Kalous StanislavMüller Roman8-104-9-92324
7.Reitz AlešKubala Svatopluk8-6-3-5 1325
8.Wojtyna JosefChrzaszcz Mieczislav-4-3-9  0326
9.Kalous StanislavMotak Jiří8-5-3-5 1327
10.Schneeberger AntonínMüller Roman6-1053 3137
11.Wojtyna JosefKubala Svatopluk-9-7-5  0338
12.Kalous StanislavChrzaszcz Mieczislav-4-5-6  0339
13.Schneeberger AntonínMotak Jiří964  3049
14.Reitz AlešMüller Roman-86116 3159
15.Kalous StanislavKubala Svatopluk-10-7-6  03510
16.Schneeberger AntonínChrzaszcz Mieczislav-9-8-7  03511
17.Reitz AlešMotak Jiří7-996 31611
18.Wojtyna JosefMüller Roman867  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schneeberger Antonín22Kubala Svatopluk40
Reitz Aleš22Chrzaszcz Mieczislav40
Wojtyna Josef22Motak Jiří13
Kalous Stanislav04Müller Roman13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy