Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21668:505Slavoj Český Těšín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heczko Kazimierz
Buchta Andrzej
 
 
Erban Čestmír
Schneeberger Antonín
 
 
847  3010
2.Halfar Marek
Daníšek Richard
 
 
Kalous Stanislav
Wojtyna Josef
 
 
8710  3020
3.Daníšek RichardSchneeberger Antonín-3-96583230
4.Buchta AndrzejKalous Stanislav367  3040
5.Heczko KazimierzErban Čestmír555  3050
6.Halfar MarekWojtyna Josef-64-11-13 1351
7.Buchta AndrzejSchneeberger Antonín555  3061
8.Heczko KazimierzKalous Stanislav656  3071
9.Halfar MarekErban Čestmír87-117 3181
10.Daníšek RichardWojtyna Josef9-83-943291
11.Heczko KazimierzSchneeberger Antonín727  30101
12.Halfar MarekKalous Stanislav-8-974-723102
13.Daníšek RichardErban Čestmír825  30112
14.Kurek TomášWojtyna Josef-10-7-9  03113
15.Halfar MarekSchneeberger Antonín55-6-6532123
16.Daníšek RichardKalous Stanislav-7-7710932133
17.Kurek TomášErban Čestmír-7-10-8  03134
18.Heczko KazimierzWojtyna Josef634  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daníšek Richard40Schneeberger Antonín04
Buchta Andrzej20Kalous Stanislav13
Heczko Kazimierz40Erban Čestmír13
Halfar Marek22Wojtyna Josef22
Kurek Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověVrchní
rozhodčí:
Matuš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomená 9, Havířov Šumbark 73601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:35596:619CSVČ sv. Jana Boska v Havířově

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuš Jiří
Mazůrek Matěj
 
 
Šrubař Oldřich
Sivek Martin
 
 
-8967 3110
2.Studnický Martin
Hajaš Emil
 
 
Perutka Radomír
Švancara Vladimír
 
 
9-7-6-4 1311
3.Hajaš EmilPerutka Radomír-119-10-10 1312
4.Mazůrek MatějŠvancara Vladimír65-107 3122
5.Matuš JiříŠrubař Oldřich457  3032
6.Studnický MartinSivek Martin-1-4-7  0333
7.Mazůrek MatějPerutka Radomír-7828 3143
8.Matuš JiříŠvancara Vladimír755  3053
9.Studnický MartinŠrubař Oldřich-1-7-9  0354
10.Hajaš EmilSivek Martin-886-853264
11.Matuš JiříPerutka Radomír-9-8-6  0365
12.Studnický MartinŠvancara Vladimír-5-6-8  0366
13.Hajaš EmilŠrubař Oldřich-10-6-4  0367
14.Mazůrek MatějSivek Martin55-7-1083277
15.Studnický MartinPerutka Radomír-3-6-3  0378
16.Hajaš EmilŠvancara Vladimír108-10-8113288
17.Mazůrek MatějŠrubař Oldřich89-10-2103298
18.Matuš JiříSivek Martin8105  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hajaš Emil22Perutka Radomír31
Mazůrek Matěj40Švancara Vladimír13
Matuš Jiří31Šrubař Oldřich22
Studnický Martin04Sivek Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KLUBsten Karviná AVrchní
rozhodčí:
Horáček Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Lesa 713, Karviná - Ráj, Kolem hlavního vchodu školy je boční vchod do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9656:396KLUBsten Karviná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosellek Tomáš
Frejvolt Lukáš
 
 
Paloncy Vlastimil
Šeliga Roman
 
 
725  3010
2.Sliž Petr
Krafčík Tomáš
 
 
Adamczyk Radek
Čempel Milan
 
 
9-7-911-62311
3.Kosellek TomášPaloncy Vlastimil1045  3021
4.Sliž PetrŠeliga Roman7-987 3131
5.Krafčík TomášČempel Milan86-66 3141
6.Frejvolt LukášAdamczyk Radek87-59 3151
7.Sliž PetrPaloncy Vlastimil774  3061
8.Krafčík Tomᚊeliga Roman696  3071
9.Frejvolt LukášČempel Milan58-91 3181
10.Kosellek TomášAdamczyk Radek857  3091
11.Krafčík TomášPaloncy Vlastimil979  30101
12.Frejvolt Lukᚊeliga RomanWO    30111
13.Kosellek TomášČempel Milan9-522 31121
14.Sliž PetrAdamczyk Radek55-115 31131
15.Frejvolt LukášPaloncy Vlastimil1066  30141
16.Kosellek Tomᚊeliga RomanWO    30151
17.Sliž PetrČempel MilanWO    30161
18.Krafčík TomášAdamczyk Radek9118  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosellek Tomáš30Paloncy Vlastimil04
Sliž Petr30Šeliga Roman02
Krafčík Tomáš40Čempel Milan03
Frejvolt Lukáš30Adamczyk Radek04
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BVrchní
rozhodčí:
Bajtek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karviná - Ráj, Prameny 838/10, Tělocvična ZŠ PramenyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:17699:537TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budirský Roman
Motak Jiří
 
 
Jaglař Zdeněk
Swaczyna Bruno
 
 
875  3010
2.Kubala Svatopluk
Chrzaszcz Mieczislav
 
 
Pelikán Antonín
Balica Lukáš
 
 
103-2-923220
3.Chrzaszcz MieczislavPelikán Antonín-3798 3130
4.Budirský RomanBalica Lukáš8116  3040
5.Motak JiříJaglař Zdeněk-10-997123250
6.Kubala SvatoplukSwaczyna Bruno49-86 3160
7.Budirský RomanPelikán Antonín55-85 3170
8.Motak JiříBalica Lukáš-7559 3180
9.Kubala SvatoplukJaglař Zdeněk-9379 3190
10.Chrzaszcz MieczislavSwaczyna Bruno828  30100
11.Motak JiříPelikán Antonín4-4105 31110
12.Kubala SvatoplukBalica Lukáš464  30120
13.Chrzaszcz MieczislavJaglař Zdeněk-61011-5632130
14.Budirský RomanSwaczyna Bruno967  30140
15.Kubala SvatoplukPelikán Antonín48-85 31150
16.Chrzaszcz MieczislavBalica Lukáš-811-5-4 13151
17.Budirský RomanJaglař Zdeněk8-965 31161
18.Motak JiříSwaczyna Bruno1044  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chrzaszcz Mieczislav31Pelikán Antonín04
Budirský Roman40Balica Lukáš13
Motak Jiří40Jaglař Zdeněk04
Kubala Svatopluk40Swaczyna Bruno04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová BVrchní
rozhodčí:
Zářický Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27625:581SK Slavia Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škerko Milan
Jarkovský Tomáš
 
 
Banot Petr
Pajaczkowski Jaroslaw
 
 
789  3010
2.Miškolci Ivo
Valčák Petr
 
 
Ryška Radek
Kachno Wiktor
 
 
-8-9-7  0311
3.Škerko MilanKachno Wiktor867  3021
4.Valčák PetrRyška Radek8-798 3131
5.Miškolci IvoBanot Petr1066  3041
6.Jarkovský TomášPajaczkowski Jaroslaw568  3051
7.Valčák PetrKachno Wiktor-1-4-6  0352
8.Miškolci IvoRyška Radek89-9-1083262
9.Jarkovský TomášBanot Petr799  3072
10.Škerko MilanPajaczkowski Jaroslaw-78-8-9 1373
11.Miškolci IvoKachno Wiktor-10109-10-82374
12.Jarkovský TomášRyška Radek7710  3084
13.Škerko MilanBanot Petr67-106 3194
14.Valčák PetrPajaczkowski Jaroslaw79-8-9-72395
15.Jarkovský TomášKachno Wiktor-10215 31105
16.Škerko MilanRyška Radek-101076 31115
17.Valčák PetrBanot Petr-8-6-7  03116
18.Miškolci IvoPajaczkowski Jaroslaw-4-5-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škerko Milan31Kachno Wiktor22
Valčák Petr13Ryška Radek04
Miškolci Ivo22Banot Petr13
Jarkovský Tomáš40Pajaczkowski Jaroslaw31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:48449:640SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozik Patrik
Palička Jiří
 
 
Bednář Otakar
Fojtíková Jana
 
 
-8-6-3  0301
2.Kolek Dalibor
Jochym Petr
 
 
Macurák Michal
Košťál Daniel
 
 
893  3011
3.Palička JiříBednář Otakar-5-4-6  0312
4.Kozik PatrikMacurák Michal-6-4-6  0313
5.Jochym PetrFojtíková Jana-12-97-7 1314
6.Kolek DaliborKošťál Daniel583  3024
7.Kozik PatrikBednář Otakar-3-2-4  0325
8.Jochym PetrMacurák Michal6-78-5-92326
9.Kolek DaliborFojtíková Jana-9-5-9  0327
10.Palička JiříKošťál Daniel-611-124-32328
11.Jochym PetrBednář Otakar-13-9-4  0329
12.Kolek DaliborMacurák Michal-885-5-823210
13.Palička JiříFojtíková Jana-5-11-3  03211
14.Kozik PatrikKošťál Daniel-6-4-4  03212
15.Kolek DaliborBednář OtakarWO    03213
16.Palička JiříMacurák Michal-11-8-8  03214
17.Kozik PatrikFojtíková Jana-3-2-2  03215
18.Jochym PetrKošťál Daniel49-4-8-623216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palička Jiří04Bednář Otakar30
Kozik Patrik04Macurák Michal40
Jochym Petr04Fojtíková Jana40
Kolek Dalibor12Košťál Daniel31
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy