Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22654:576Slavoj Český Těšín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heczko Kazimierz
Kurek Tomáš
 
 
Golis Roman
Grandič Jan
 
 
7-876 3110
2.Daníšek Richard
Halfar Marek
 
 
Valčák Petr
Adamczyk Jiří
 
 
679  3020
3.Heczko KazimierzGolis Roman568  3030
4.Daníšek RichardValčák Petr67-108 3140
5.Halfar MarekGrandič Jan-27-88103250
6.Kurek TomášAdamczyk Jiří-27-45-62351
7.Daníšek RichardGolis Roman787  3061
8.Halfar MarekValčák Petr-7-6-5  0362
9.Kurek TomášGrandič Jan8-8-7893272
10.Heczko KazimierzAdamczyk Jiří-7843 3182
11.Halfar MarekGolis Roman887  3092
12.Kurek TomášValčák Petr-8-711-9 1393
13.Heczko KazimierzGrandič Jan884  30103
14.Daníšek RichardAdamczyk Jiří86-49 31113
15.Kurek TomášGolis Roman8-6-77832123
16.Heczko KazimierzValčák Petr872  30133
17.Daníšek RichardGrandič Jan979  30143
18.Halfar MarekAdamczyk Jiří-7-68-11 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Heczko Kazimierz40Golis Roman04
Daníšek Richard40Valčák Petr22
Halfar Marek22Grandič Jan04
Kurek Tomáš22Adamczyk Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověVrchní
rozhodčí:
Matuš Jiří
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomená 9, Havířov Šumbark 73601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30609:602CSVČ sv. Jana Boska v Havířově

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuš Jiří
Mazůrek Matěj
 
 
Jochym Petr
Kolek Dalibor
 
 
810-77 3110
2.Rojíček Petr
Hajaš Emil
 
 
Palička Jiří
Kocur Michal
 
 
-11-4-7  0311
3.Mazůrek MatějJochym Petr895  3021
4.Matuš JiříKolek Dalibor-798-1093231
5.Hajaš EmilKocur Michal-10-7-2  0332
6.Rojíček PetrPalička Jiří-13-9-7  0333
7.Matuš JiříJochym Petr756  3043
8.Hajaš EmilKolek Dalibor8-5-411-72344
9.Rojíček PetrKocur Michal11-6-3-9 1345
10.Mazůrek MatějPalička Jiří877  3055
11.Hajaš EmilJochym Petr-8-6-5  0356
12.Rojíček PetrKolek Dalibor798  3066
13.Mazůrek MatějKocur Michal106-69 3176
14.Matuš JiříPalička Jiří-359-3-72377
15.Rojíček PetrJochym Petr5-569 3187
16.Mazůrek MatějKolek DaliborWO    3097
17.Matuš JiříKocur Michal-55810 31107
18.Hajaš EmilPalička Jiří7-7-58-723108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazůrek Matěj30Jochym Petr13
Matuš Jiří31Kolek Dalibor12
Hajaš Emil04Kocur Michal22
Rojíček Petr22Palička Jiří31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz AVrchní
rozhodčí:
Noga Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten Karviná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chotěbuzská 300 Chotěbuz, Sportovně kulturní středisko ChotěbuzRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:45617:666KLUBsten Karviná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Banot Petr
Kachno Wiktor
 
 
Kosellek Tomáš
Růžička Tomáš
 
 
-9-10-12  0301
2.Pajaczkowski Jaroslaw
Sikora Roman
 
 
Frejvolt Lukáš
Sliž Petr
 
 
-16-89843211
3.Banot PetrKosellek Tomáš-7-6-3  0312
4.Kachno WiktorFrejvolt Lukáš-9-3-10  0313
5.Pajaczkowski JaroslawSliž Petr-866-8-52314
6.Sikora RomanRůžička Tomáš431  3024
7.Kachno WiktorKosellek Tomáš-1011-5-12 1325
8.Pajaczkowski JaroslawFrejvolt Lukáš9-9-7-6 1326
9.Sikora RomanSliž Petr67-53 3136
10.Banot PetrRůžička Tomáš-6979 3146
11.Ryška RadekKosellek Tomáš-71-5-4 1347
12.Sikora RomanFrejvolt Lukáš5-137-6-112348
13.Banot PetrSliž Petr-77-8743258
14.Kachno WiktorRůžička Tomáš-7-7-8  0359
15.Sikora RomanKosellek Tomáš6-8-5-7 13510
16.Banot PetrFrejvolt Lukáš-5-7-7  03511
17.Kachno WiktorSliž Petr7-6-8-7 13512
18.Ryška RadekRůžička Tomáš-7-62-10 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Banot Petr22Kosellek Tomáš40
Kachno Wiktor04Frejvolt Lukáš40
Pajaczkowski Jaroslaw02Sliž Petr22
Sikora Roman22Růžička Tomáš22
Ryška Radek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov EVrchní
rozhodčí:
Bednářová Bronislava
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8669:314SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Otakar
Fojtíková Jana
 
 
Starzyczny Petr
Chrzaszcz Mieczislav
 
 
3-9103 3110
2.Branný Tomáš
Macurák Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Branný TomášChrzaszcz Mieczislav125-8-873230
4.Macurák MichalStarzyczny Petr477  3040
5.Bednář OtakarRys Jaroslav335  3050
6.Fojtíková JanaWO    3060
7.Macurák MichalChrzaszcz Mieczislav-96-73113270
8.Bednář OtakarStarzyczny Petr835  3080
9.Fojtíková JanaRys Jaroslav588  3090
10.Branný TomášWO    30100
11.Bednář OtakarChrzaszcz Mieczislav9-749 31110
12.Fojtíková JanaStarzyczny Petr4102  30120
13.Branný TomášRys Jaroslav442  30130
14.Macurák MichalWO    30140
15.Fojtíková JanaChrzaszcz Mieczislav5-911-9832150
16.Branný TomášStarzyczny Petr346  30160
17.Macurák MichalRys Jaroslav924  30170
18.Bednář OtakarWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Branný Tomáš30Chrzaszcz Mieczislav04
Macurák Michal30Starzyczny Petr04
Bednář Otakar30Rys Jaroslav04
Fojtíková Jana30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceVrchní
rozhodčí:
Durčák Petr
HOSTUJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokoslovna Dětmarovice 832, u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29635:518TJ Sokol Dětmarovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čempel Milan
Adamczyk Radek
 
 
Schneeberger Antonín
Erban Čestmír
 
 
-51587 3110
2.Šeliga Roman
Babiš Ladislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Čempel MilanErban Čestmír-9-18810-92321
4.Adamczyk RadekSchneeberger Antonín510-4-963231
5.Babiš LadislavKalous Stanislav-15-6-6  0332
6.Šeliga RomanWO    3042
7.Adamczyk RadekErban Čestmír9710  3052
8.Babiš LadislavSchneeberger Antonín-6-10-8  0353
9.Šeliga RomanKalous Stanislav-7574 3163
10.Čempel MilanWO    3073
11.Babiš LadislavErban Čestmír-8-679-92374
12.Šeliga RomanSchneeberger Antonín-213-10-9 1375
13.Čempel MilanKalous Stanislav-8-8-9  0376
14.Adamczyk RadekWO    3086
15.Šeliga RomanErban ČestmírWO    0387
16.Čempel MilanSchneeberger Antonín98-87 3197
17.Adamczyk RadekKalous Stanislav-12-696-82398
18.Babiš LadislavWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čempel Milan12Erban Čestmír21
Adamczyk Radek21Schneeberger Antonín22
Babiš Ladislav03Kalous Stanislav31
Šeliga Roman11   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová CVrchní
rozhodčí:
Jaglař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:43558:650TJ Sokol Bohumín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaglař Zdeněk
Swaczyna Bruno
 
 
Perutka Radomír
Švancara Vladimír
 
 
9-7-6-4 1301
2.Pelikán Antonín
Balica Lukáš
 
 
Šrubař Oldřich
Sivek Martin
 
 
-712-9-2 1302
3.Swaczyna BrunoPerutka Radomír-4-1-8  0303
4.Pelikán AntonínŠvancara Vladimír910-56 3113
5.Balica Lukᚊrubař Oldřich9-9-9-9 1314
6.Jaglař ZdeněkSivek Martin3-12-7673224
7.Pelikán AntonínPerutka Radomír11106  3034
8.Balica Lukᚊvancara Vladimír-2-3-6  0335
9.Jaglař ZdeněkŠrubař Oldřich54-104 3145
10.Swaczyna BrunoSivek Martin-38-9-9 1346
11.Balica LukášPerutka Radomír-5-6-7  0347
12.Jaglař ZdeněkŠvancara Vladimír-6-9-8  0348
13.Swaczyna BrunoŠrubař Oldřich-6-610-7 1349
14.Pelikán AntonínSivek Martin53-1014 3159
15.Jaglař ZdeněkPerutka Radomír-6-7-8  03510
16.Swaczyna BrunoŠvancara Vladimír-10-9-7  03511
17.Pelikán AntonínŠrubař Oldřich6-78-8632611
18.Balica LukášSivek Martin-3-8-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Swaczyna Bruno04Perutka Radomír31
Pelikán Antonín40Švancara Vladimír31
Balica Lukáš04Šrubař Oldřich22
Jaglař Zdeněk22Sivek Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy