Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověVrchní
rozhodčí:
Matuš Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomená 9, Havířov Šumbark 73601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23693:588CSVČ sv. Jana Boska v Havířově

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuš Jiří
Mazůrek Matěj
 
 
Valčák Petr
Adamczyk Jiří
 
 
8-967 3110
2.Hajaš Emil
Svoboda Martin
 
 
Grandič Jan
Golis Roman
 
 
8-6910 3120
3.Mazůrek MatějValčák Petr745  3030
4.Hajaš EmilAdamczyk Jiří8-6-8-6 1331
5.Svoboda MartinGrandič Jan9-89-6103241
6.Matuš JiříGolis Roman386  3051
7.Hajaš EmilValčák Petr8-65-7-92352
8.Svoboda MartinAdamczyk Jiří89-6-7-62353
9.Matuš JiříGrandič Jan794  3063
10.Mazůrek MatějGolis Roman457  3073
11.Kolondra VítValčák Petr-8-7-9  0374
12.Matuš JiříAdamczyk Jiří-8768 3184
13.Mazůrek MatějGrandič Jan649  3094
14.Hajaš EmilGolis Roman58-76 31104
15.Matuš JiříValčák Petr8-974 31114
16.Mazůrek MatějAdamczyk Jiří-10988 31124
17.Hajaš EmilGrandič Jan-9897 31134
18.Kolondra VítGolis Roman9-87-9832144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mazůrek Matěj40Valčák Petr22
Hajaš Emil22Adamczyk Jiří22
Svoboda Martin11Grandič Jan04
Matuš Jiří40Golis Roman04
Kolondra Vít11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 08:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:32588:588T.J. Sokol Záblatí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurek Tomáš
Janásek Vojtěch st.
 
 
Koch Petr
Palička Jiří
 
 
-19-3-13  0301
2.Buchta Andrzej
Daníšek Richard
 
 
Kolek Dalibor
Jochym Petr
 
 
-85-106-82302
3.Daníšek RichardKoch Petr8711  3012
4.Janásek Vojtěch st.Palička Jiří9-6-10-6 1313
5.Kurek TomášKolek Dalibor7-1-4-9 1314
6.Buchta AndrzejJochym Petr643  3024
7.Janásek Vojtěch st.Koch Petr-16-9-8  0325
8.Kurek TomášPalička Jiří-5-7-9  0326
9.Buchta AndrzejKolek Dalibor377  3036
10.Daníšek RichardJochym Petr-7-4-12  0337
11.Kurek TomášKoch Petr13-6-65-72338
12.Buchta AndrzejPalička Jiří96-103 3148
13.Daníšek RichardKolek Dalibor1282  3058
14.Janásek Vojtěch st.Jochym Petr-5-5-5  0359
15.Buchta AndrzejKoch Petr857  3069
16.Daníšek RichardPalička Jiří12119  3079
17.Janásek Vojtěch st.Kolek Dalibor-5-8-4  03710
18.Kurek TomášKozik Patrik-9358 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daníšek Richard31Koch Petr22
Janásek Vojtěch st.04Palička Jiří22
Kurek Tomáš13Kolek Dalibor22
Buchta Andrzej40Jochym Petr21
   Kozik Patrik01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov EVrchní
rozhodčí:
Bednářová Bronislava
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten Karviná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:13633:337SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harenčák Jakub
Branný Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Bednář Otakar
Fojtíková Jana
 
 
Kosellek Tomáš
Růžička Tomáš
 
 
89-99 3120
3.Harenčák JakubKosellek Tomáš4610  3030
4.Branný TomášSliž Petr5-956 3140
5.Bednář OtakarRůžička Tomáš372  3050
6.Fojtíková JanaWO    3060
7.Branný TomášKosellek Tomáš-89-88-72361
8.Bednář OtakarSliž Petr522  3071
9.Fojtíková JanaRůžička Tomáš43-714 3181
10.Harenčák JakubWO    3091
11.Bednář OtakarKosellek Tomáš-65-6-7 1392
12.Fojtíková JanaSliž Petr59-92 31102
13.Harenčák JakubRůžička Tomáš683  30112
14.Branný TomášWO    30122
15.Fojtíková JanaKosellek Tomáš-8-8-7  03123
16.Harenčák JakubSliž Petr683  30133
17.Branný TomášRůžička Tomáš666  30143
18.Bednář OtakarWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Harenčák Jakub30Kosellek Tomáš31
Branný Tomáš21Sliž Petr04
Bednář Otakar21Růžička Tomáš04
Fojtíková Jana21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz AVrchní
rozhodčí:
Noga Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chotěbuzská 300 Chotěbuz, Sportovně kulturní středisko ChotěbuzRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:47410:648TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Božek Milan
Banot Petr
 
 
Kubala Svatopluk
Chrzaszcz Mieczislav
 
 
-6-8-10  0301
2.Ryška Radek
Kachno Wiktor
 
 
Budirský Roman
Motak Jiří
 
 
-9-76-7 1302
3.Banot PetrKubala Svatopluk-10-9-3  0303
4.Ryška RadekChrzaszcz Mieczislav9-4-510-102304
5.Kachno WiktorBudirský Roman-8-5-9  0305
6.Motak JiříWO    0306
7.Ryška RadekKubala Svatopluk-3-1-5  0307
8.Kachno WiktorChrzaszcz Mieczislav-6-10-5  0308
9.Budirský RomanWO    0309
10.Banot PetrMotak Jiří66-710 3119
11.Kachno WiktorKubala Svatopluk-3-5-4  03110
12.Chrzaszcz MieczislavWO    03111
13.Banot PetrMüller Roman-6-9-8  03112
14.Ryška RadekMotak Jiří-105-510732212
15.Kubala SvatoplukWO    03213
16.Banot PetrChrzaszcz Mieczislav-710-8-4 13214
17.Ryška RadekMüller Roman5912  30314
18.Kachno WiktorMotak Jiří-49-74832414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Banot Petr13Kubala Svatopluk30
Ryška Radek22Chrzaszcz Mieczislav30
Kachno Wiktor13Budirský Roman10
   Motak Jiří03
   Müller Roman11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová CVrchní
rozhodčí:
Jaglař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34627:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaglař Zdeněk
Swaczyna Bruno
 
 
Kalous Stanislav
Wojtyna Josef
 
 
-2-9-6  0301
2.Balica Lukáš
Pelikán Antonín
 
 
Erban Čestmír
Schneeberger Antonín
 
 
-67910 3111
3.Swaczyna BrunoKalous Stanislav-5-5-5  0312
4.Balica LukášWojtyna Josef9-1099 3122
5.Pelikán AntonínErban Čestmír768  3032
6.Jaglař ZdeněkSchneeberger Antonín9-9-7-9 1333
7.Balica LukášKalous Stanislav88-87 3143
8.Pelikán AntonínWojtyna Josef-6787 3153
9.Jaglař ZdeněkErban Čestmír9-10-8-6 1354
10.Swaczyna BrunoSchneeberger Antonín-5-4-4  0355
11.Pelikán AntonínKalous Stanislav59-1012 3165
12.Jaglař ZdeněkWojtyna Josef788  3075
13.Swaczyna BrunoErban Čestmír-6-7-9  0376
14.Balica LukášSchneeberger Antonín6-6-910-72377
15.Jaglař ZdeněkKalous Stanislav-6-72-10 1378
16.Swaczyna BrunoWojtyna Josef-138-99-92379
17.Balica LukášErban Čestmír8810  3089
18.Pelikán AntonínSchneeberger Antonín6-77-893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Swaczyna Bruno04Kalous Stanislav22
Balica Lukáš31Wojtyna Josef13
Pelikán Antonín40Erban Čestmír22
Jaglař Zdeněk13Schneeberger Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceVrchní
rozhodčí:
Durčák Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokoslovna Dětmarovice 832, u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:28591:567TJ Sokol Dětmarovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeliga Roman
Babiš Ladislav
 
 
Perutka Radomír
Švancara Vladimír
 
 
-1-5-4  0301
2.Adamczyk Radek
Čempel Milan
 
 
Šrubař Oldřich
Sivek Martin
 
 
-95-8643211
3.Šeliga RomanPerutka Radomír-1-7-9  0312
4.Babiš LadislavŠvancara Vladimír-3-11-7  0313
5.Čempel MilanŠrubař Oldřich5107  3023
6.Adamczyk RadekSivek Martin484  3033
7.Babiš LadislavPerutka Radomír-5-9-6  0334
8.Čempel MilanŠvancara Vladimír659  3044
9.Adamczyk RadekŠrubař Oldřich-464-783254
10.Šeliga RomanSivek Martin7-1288 3164
11.Čempel MilanPerutka Radomír-4-10-3  0365
12.Adamczyk RadekŠvancara Vladimír9117  3075
13.Šeliga RomanŠrubař Oldřich86-6-383285
14.Babiš LadislavSivek Martin-9-65783295
15.Adamczyk RadekPerutka Radomír8-8-7-9 1396
16.Šeliga RomanŠvancara Vladimír7-744 31106
17.Babiš LadislavŠrubař Oldřich8109  30116
18.Čempel MilanSivek Martin569  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šeliga Roman31Perutka Radomír40
Babiš Ladislav22Švancara Vladimír13
Čempel Milan31Šrubař Oldřich04
Adamczyk Radek31Sivek Martin04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy