Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KLUBsten Karviná AVrchní
rozhodčí:
Horáček Rostislav
HOSTUJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Lesa 713, Karviná - Ráj, Kolem hlavního vchodu školy je boční vchod do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:36598:625CSVČ sv. Jana Boska v Havířově

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Tomáš
Kosellek Tomáš
 
 
Matuš Jiří
Hajaš Emil
 
 
-7976 3110
2.Wluka Radek
Sliž Petr
 
 
Mazůrek Matěj
Rojíček Petr
 
 
9-4-93-112311
3.Horáček TomášHajaš Emil6511  3021
4.Kosellek TomášMazůrek Matěj7-2-9-7 1322
5.Wluka RadekMatuš Jiří-6-8-9  0323
6.Sliž PetrRojíček Petr-12-9-13  0324
7.Kosellek TomášHajaš Emil567  3034
8.Wluka RadekMazůrek Matěj-6-5-9  0335
9.Sliž PetrMatuš Jiří-9-12-7  0336
10.Horáček TomášRojíček Petr897  3046
11.Wluka RadekHajaš Emil-7-98-4 1347
12.Sliž PetrMazůrek Matěj8-2-7-9 1348
13.Horáček TomášMatuš Jiří-7-4-9  0349
14.Kosellek TomášRojíček Petr569  3059
15.Sliž PetrHajaš Emil-98-9973269
16.Horáček TomášMazůrek Matěj-81310-3-1123610
17.Kosellek TomášMatuš Jiří4510  30710
18.Wluka RadekRojíček Petr-8-78-4 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horáček Tomáš22Hajaš Emil13
Kosellek Tomáš31Mazůrek Matěj40
Wluka Radek04Matuš Jiří31
Sliž Petr13Rojíček Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BVrchní
rozhodčí:
Starzyczny Petr
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karviná - Ráj, Prameny 838/10, Tělocvična ZŠ PramenyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34518:550Slavoj Český Těšín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubala Svatopluk
Chrzaszcz Mieczislav
 
 
Buchta Andrzej
Heczko Kazimierz
 
 
786  3010
2.Müller Roman
Starzyczny Petr
 
 
Kurek Tomáš
Daníšek Richard
 
 
5-668 3120
3.Kubala SvatoplukBuchta Andrzej-9-6-4  0321
4.Müller RomanHeczko Kazimierz-7-7-5  0322
5.Starzyczny PetrDaníšek Richard-5-6-3  0323
6.Chrzaszcz MieczislavKurek Tomáš631  3033
7.Müller RomanBuchta Andrzej-6-7-5  0334
8.Starzyczny PetrHeczko Kazimierz-2-6-7  0335
9.Chrzaszcz MieczislavDaníšek Richard758  3045
10.Kubala SvatoplukKurek Tomáš553  3055
11.Starzyczny PetrBuchta Andrzej-7-7-5  0356
12.Chrzaszcz MieczislavHeczko Kazimierz-7-78-9 1357
13.Kubala SvatoplukDaníšek Richard-9-89933267
14.Müller RomanKurek Tomáš3-6-19-102368
15.Chrzaszcz MieczislavBuchta Andrzej-3-7-7  0369
16.Kubala SvatoplukHeczko Kazimierz556  3079
17.Müller RomanDaníšek Richard-6-410-7 13710
18.Starzyczny PetrKurek Tomáš-71069 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubala Svatopluk31Buchta Andrzej40
Müller Roman04Heczko Kazimierz31
Starzyczny Petr13Daníšek Richard22
Chrzaszcz Mieczislav22Kurek Tomáš13
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoVrchní
rozhodčí:
Schneeberger Antonín
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TěrlickoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:46473:592T.J. Sokol Záblatí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalous Stanislav
Erban Čestmír
 
 
Palička Jiří
Kocur Michal
 
 
8-8-7-5 1301
2.Schneeberger Antonín
Reitz Aleš
 
 
Kolek Dalibor
Jochym Petr
 
 
-4-8-12  0302
3.Reitz AlešPalička Jiří-6-12-8  0303
4.Schneeberger AntonínKocur Michal-4-812-6 1304
5.Erban ČestmírKolek Dalibor-8-8-7  0305
6.Kalous StanislavJochym Petr-8-6-9  0306
7.Schneeberger AntonínPalička Jiří-8-4-6  0307
8.Erban ČestmírKocur Michal8-799 3117
9.Kalous StanislavKolek Dalibor-7-8-11  0318
10.Reitz AlešJochym Petr-1-7-9  0319
11.Erban ČestmírPalička Jiří-6-6-6  03110
12.Kalous StanislavKocur MichalWO    30210
13.Reitz AlešKolek Dalibor-7-894-123211
14.Šnapka JiříJochym Petr-4-5-4  03212
15.Kalous StanislavPalička Jiří-9-714-14 13213
16.Reitz AlešKocur MichalWO    30313
17.Šnapka JiříKolek Dalibor-5-8-2  03314
18.Erban ČestmírJochym Petr-6-8-3  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Reitz Aleš03Palička Jiří40
Schneeberger Antonín02Kocur Michal11
Erban Čestmír13Kolek Dalibor40
Kalous Stanislav03Jochym Petr40
Šnapka Jiří02   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín AVrchní
rozhodčí:
Prefetová Lucie
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Masarykova Seifrtova 601 Bohumín, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33605:642TJ Sokol Bohumín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutka Radomír
Švancara Vladimír
 
 
Valčák Petr
Grandič Jan
 
 
786  3010
2.Prefetová Lucie
Šrubař Oldřich
 
 
Miškolci Ivo
Škerko Milan
 
 
-4-4-6  0311
3.Prefetová LucieValčák Petr-688-2-72312
4.Šrubař OldřichGrandič Jan-1087-693222
5.Švancara VladimírŠkerko Milan-6-5-6  0323
6.Perutka RadomírMiškolci Ivo9710  3033
7.Šrubař OldřichValčák Petr-89-810-82334
8.Švancara VladimírGrandič Jan-471012 3144
9.Perutka RadomírŠkerko Milan9-8117 3154
10.Prefetová LucieMiškolci Ivo-3-6-4  0355
11.Švancara VladimírValčák Petr-95-7763265
12.Perutka RadomírGrandič Jan758  3075
13.Prefetová LucieŠkerko Milan-1078-7-32376
14.Šrubař OldřichMiškolci Ivo-4-9-8  0377
15.Perutka RadomírValčák Petr646  3087
16.Prefetová LucieGrandič Jan-98710 3197
17.Šrubař OldřichŠkerko Milan-4-5-4  0398
18.Švancara VladimírMiškolci Ivo-46-510532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prefetová Lucie13Valčák Petr22
Šrubař Oldřich13Grandič Jan04
Švancara Vladimír31Škerko Milan31
Perutka Radomír40Miškolci Ivo22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceVrchní
rozhodčí:
Durčák Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokoslovna Dětmarovice 832, u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:48380:646SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čempel Milan
Adamczyk Radek
 
 
Marosz Alexandr
Macurák Michal
 
 
4-7815 3110
2.Paloncy Vlastimil
 
 
Bednář Otakar
Fojtíková Jana
 
 
WO    0311
3.Paloncy VlastimilMarosz Alexandr-8-11-12  0312
4.Čempel MilanMacurák Michal79-7-1183222
5.Adamczyk RadekFojtíková Jana-5-6-6  0323
6.Bednář OtakarWO    0324
7.Čempel MilanMarosz Alexandr7129  3034
8.Adamczyk RadekMacurák Michal7-5-8-9 1335
9.Fojtíková JanaWO    0336
10.Paloncy VlastimilBednář Otakar-4-2-5  0337
11.Adamczyk RadekMarosz Alexandr-93-8-9 1338
12.Macurák MichalWO    0339
13.Paloncy VlastimilFojtíková Jana-6-4-3  03310
14.Čempel MilanBednář Otakar-7-4-12  03311
15.Marosz AlexandrWO    03312
16.Paloncy VlastimilMacurák Michal-16-6-9  03313
17.Čempel MilanFojtíková Jana9-4-12-6 13314
18.Adamczyk RadekBednář Otakar-6-5-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Paloncy Vlastimil04Marosz Alexandr21
Čempel Milan22Macurák Michal21
Adamczyk Radek04Fojtíková Jana30
   Bednář Otakar30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová CVrchní
rozhodčí:
Štěrba Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45520:668TJ Sokol Chotěbuz A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelikán Antonín
Swaczyna Bruno
 
 
Suchý Tomáš
Kachno Wiktor
 
 
-5-7-9  0301
2.Jaglař Zdeněk
Balica Lukáš
 
 
Božek Milan
Banot Petr
 
 
-6-788133211
3.Jaglař ZdeněkSuchý Tomáš-9-2-9  0312
4.Pelikán AntonínKachno Wiktor4-8-7763222
5.Balica LukášBožek Milan-108-8-2 1323
6.Swaczyna BrunoBanot Petr-38-6-7 1324
7.Pelikán AntonínSuchý Tomáš-8-106-6 1325
8.Balica LukášKachno Wiktor-3-810-11 1326
9.Swaczyna BrunoBožek Milan-6-3-5  0327
10.Jaglař ZdeněkBanot Petr-7-7-3  0328
11.Balica LukášSuchý Tomáš-7-8-7  0329
12.Swaczyna BrunoKachno Wiktor-2-4-7  03210
13.Jaglař ZdeněkBožek Milan9-7-6-6 13211
14.Pelikán AntonínBanot Petr898  30311
15.Swaczyna BrunoSuchý Tomáš-3-6-4  03312
16.Jaglař ZdeněkKachno Wiktor9-7-7-6 13313
17.Pelikán AntonínBožek Milan-6899 31413
18.Balica LukášBanot Petr10-857 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jaglař Zdeněk04Suchý Tomáš40
Pelikán Antonín31Kachno Wiktor31
Balica Lukáš13Božek Milan31
Swaczyna Bruno04Banot Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy