Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49500:676SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halfar Marek
Daníšek Richard
 
 
Bednář Otakar
Fojtíková Jana
 
 
-8-810-8 1301
2.Siuda Tomáš
Buchta Andrzej
 
 
Branný Tomáš
Macurák Michal
 
 
-7-118753211
3.Siuda TomášFojtíková Jana-3-1-4  0312
4.Buchta AndrzejBednář Otakar-95-6453222
5.Daníšek RichardBranný Tomáš-9-4-6  0323
6.Halfar MarekMacurák Michal-2-4-13  0324
7.Buchta AndrzejFojtíková Jana1067  3034
8.Daníšek RichardBednář Otakar-10-5-8  0335
9.Halfar MarekBranný Tomáš-2-6-7  0336
10.Kurek TomášMacurák Michal-5-3-4  0337
11.Daníšek RichardFojtíková Jana-49-4-9 1338
12.Halfar MarekBednář Otakar-4-8-7  0339
13.Kurek TomášBranný Tomáš-5-5-1  03310
14.Buchta AndrzejMacurák Michal-65-57-823311
15.Halfar MarekFojtíková Jana7-39-9-1023312
16.Kurek TomášBednář Otakar-2-8-2  03313
17.Buchta AndrzejBranný Tomáš6-7-810-923314
18.Daníšek RichardMacurák Michal7-11-3-8 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Siuda Tomáš01Fojtíková Jana31
Buchta Andrzej22Bednář Otakar31
Daníšek Richard04Branný Tomáš40
Halfar Marek04Macurák Michal40
Kurek Tomáš03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověVrchní
rozhodčí:
Matuš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomená 9, Havířov Šumbark 73601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:34514:583nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuš Jiří
Mazůrek Matěj
 
 
Božek Milan
Kachno Wiktor
 
 
10810  3010
2.Antlová Vanesa
Kolondra Vít
 
 
Pajaczkowski Jaroslaw
Sikora Roman
 
 
-6-3-4  0311
3.Antlová VanesaSikora Roman-4-76-7 1312
4.Kolondra VítKachno Wiktor-2-6-5  0313
5.Matuš JiříPajaczkowski Jaroslaw102-8-683223
6.Mazůrek MatějBožek Milan1148  3033
7.Kolondra VítSikora Roman-2-3-3  0334
8.Matuš JiříKachno Wiktor835  3044
9.Mazůrek MatějPajaczkowski Jaroslaw9104  3054
10.Antlová VanesaBožek Milan-10-1-5  0355
11.Matuš JiříSikora Roman10-1010-753265
12.Mazůrek MatějKachno Wiktor8-686 3175
13.Antlová VanesaPajaczkowski Jaroslaw-6-5-8  0376
14.Kolondra VítBožek Milan-7-4-6  0377
15.Mazůrek MatějSikora Roman9-810-873287
16.Antlová VanesaKachno Wiktor-7-9-11  0388
17.Kolondra VítPajaczkowski Jaroslaw-1-4-8  0389
18.Matuš JiříBožek Milan385  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antlová Vanesa04Sikora Roman22
Kolondra Vít04Kachno Wiktor22
Matuš Jiří40Pajaczkowski Jaroslaw22
Mazůrek Matěj40Božek Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15613:470T.J. Sokol Záblatí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koch Petr
Palička Jiří
 
 
Adamczyk Radek
Čempel Milan
 
 
7611  3010
2.Kolek Dalibor
Jochym Petr
 
 
Paloncy Vlastimil
Šeliga Roman
 
 
743  3020
3.Palička JiříPaloncy Vlastimil789  3030
4.Koch PetrŠeliga Roman10157  3040
5.Jochym PetrAdamczyk Radek729  3050
6.Kolek DaliborČempel Milan769  3060
7.Koch PetrPaloncy Vlastimil855  3070
8.Jochym PetrŠeliga Roman454  3080
9.Kolek DaliborAdamczyk Radek-687-653290
10.Palička JiříČempel Milan98-93 31100
11.Jochym PetrPaloncy Vlastimil795  30110
12.Kolek DaliborŠeliga Roman23-74 31120
13.Palička JiříAdamczyk Radek-4-998832130
14.Koch PetrČempel Milan-8-9-10  03131
15.Kolek DaliborPaloncy Vlastimil1331  30141
16.Palička JiříŠeliga Roman574  30151
17.Koch PetrAdamczyk Radek-45-56-623152
18.Jochym PetrČempel MilanWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palička Jiří40Paloncy Vlastimil04
Koch Petr22Šeliga Roman04
Jochym Petr30Adamczyk Radek13
Kolek Dalibor40Čempel Milan12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KLUBsten Karviná AVrchní
rozhodčí:
Horáček Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Lesa 713, Karviná - Ráj, Kolem hlavního vchodu školy je boční vchod do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27627:570KLUBsten Karviná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Tomáš
Krafčík Tomáš
 
 
Prefetová Lucie
Sivek Martin
 
 
48-78 3110
2.Růžička Tomáš
Sliž Petr
 
 
Švancara Vladimír
Perutka Radomír
 
 
9-12-4773220
3.Růžička TomášPerutka Radomír-4-4-8  0321
4.Sliž PetrŠvancara Vladimír-88-7483231
5.Krafčík TomášSivek Martin973  3041
6.Horáček TomášPrefetová Lucie327  3051
7.Sliž PetrPerutka Radomír-6-7-8  0352
8.Krafčík Tomᚊvancara Vladimír-37-96-92353
9.Horáček TomášSivek Martin478  3063
10.Růžička TomášPrefetová Lucie7107  3073
11.Krafčík TomášPerutka Radomír-5-79-5 1374
12.Horáček Tomᚊvancara Vladimír54-49 3184
13.Růžička TomášSivek Martin-116-65-72385
14.Sliž PetrPrefetová Lucie995  3095
15.Horáček TomášPerutka Radomír-9-11-7  0396
16.Růžička Tomᚊvancara Vladimír-1144-3-42397
17.Sliž PetrSivek Martin569  30107
18.Krafčík TomášPrefetová Lucie898  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Tomáš13Perutka Radomír40
Sliž Petr31Švancara Vladimír22
Krafčík Tomáš22Sivek Martin13
Horáček Tomáš31Prefetová Lucie04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karviná - Ráj, Prameny 838/10, Tělocvična ZŠ PramenyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17696:487TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubala Svatopluk
Chrzaszcz Mieczislav
 
 
Schneeberger Antonín
Šnapka Jiří
 
 
823  3010
2.Budirský Roman
Motak Jiří
 
 
Reitz Aleš
Kalous Stanislav
 
 
-7810-763220
3.Chrzaszcz MieczislavSchneeberger Antonín-10-76653230
4.Budirský RomanŠnapka Jiří455  3040
5.Motak JiříReitz Aleš-8-9-8  0341
6.Kubala SvatoplukKalous Stanislav943  3051
7.Budirský RomanSchneeberger Antonín-912-10343261
8.Motak JiříŠnapka Jiří464  3071
9.Kubala SvatoplukReitz Aleš69-94 3181
10.Chrzaszcz MieczislavKalous Stanislav4913  3091
11.Motak JiříSchneeberger Antonín-839-6-52392
12.Kubala SvatoplukŠnapka Jiří334  30102
13.Chrzaszcz MieczislavReitz Aleš599  30112
14.Budirský RomanKalous Stanislav7-874 31122
15.Kubala SvatoplukSchneeberger Antonín366  30132
16.Chrzaszcz MieczislavŠnapka Jiří454  30142
17.Budirský RomanReitz Aleš-54128 31152
18.Motak JiříKalous Stanislav7-96-10732162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chrzaszcz Mieczislav40Schneeberger Antonín13
Budirský Roman40Šnapka Jiří04
Motak Jiří22Reitz Aleš13
Kubala Svatopluk40Kalous Stanislav04
nejsou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy