Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T3 - Table Tennis TěrlickoVrchní
rozhodčí:
Schneeberger Antonín
HOSTUJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TěrlickoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39607:633CSVČ sv. Jana Boska v Havířově

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalous Stanislav
Reitz Aleš
 
 
Matuš Jiří
Mazůrek Matěj
 
 
-6-48-7 1301
2.Schneeberger Antonín
Erban Čestmír
 
 
Rojíček Petr
Svoboda Martin
 
 
-55-91243211
3.Kalous StanislavMazůrek Matěj-9-9-5  0312
4.Reitz AlešMatuš Jiří-5-3-7  0313
5.Schneeberger AntonínRojíček Petr785  3023
6.Erban ČestmírSvoboda Martin394  3033
7.Reitz AlešMazůrek Matěj-6-6-8  0334
8.Schneeberger AntonínMatuš Jiří-8-649-72335
9.Erban ČestmírRojíček Petr7-510-9-92336
10.Kalous StanislavSvoboda Martin2-9108 3146
11.Schneeberger AntonínMazůrek Matěj-85-6-7 1347
12.Erban ČestmírMatuš Jiří-7-109-4 1348
13.Kalous StanislavRojíček Petr-9-612-11 1349
14.Reitz AlešSvoboda Martin-11-116493259
15.Erban ČestmírMazůrek Matěj-7-6-6  03510
16.Kalous StanislavMatuš Jiří-6-4-10  03511
17.Reitz AlešRojíček Petr337  30611
18.Schneeberger AntonínSvoboda Martin8-978 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalous Stanislav13Mazůrek Matěj40
Reitz Aleš22Matuš Jiří40
Schneeberger Antonín22Rojíček Petr22
Erban Čestmír13Svoboda Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín AVrchní
rozhodčí:
Sikora Petr
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Masarykova Seifrtova 601 Bohumín, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:23586:495TJ Sokol Bohumín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutka Radomír
Švancara Vladimír
 
 
Kurek Tomáš
Lanz Lukáš
 
 
667  3010
2.Sivek Martin
Šrubař Oldřich
 
 
Buchta Andrzej
Halfar Marek
 
 
-6-3-4  0311
3.Šrubař OldřichKurek Tomáš576  3021
4.Sivek MartinLanz Lukáš554  3031
5.Švancara VladimírBuchta Andrzej-5-7-11  0332
6.Perutka RadomírHalfar Marek866  3042
7.Sivek MartinKurek Tomáš-84-8393252
8.Švancara VladimírLanz Lukáš864  3062
9.Perutka RadomírBuchta Andrzej-97-9-9 1363
10.Šrubař OldřichHalfar Marek9-4-7963273
11.Švancara VladimírKurek Tomáš4210  3083
12.Perutka RadomírLanz Lukáš565  3093
13.Šrubař OldřichBuchta Andrzej-39-6-5 1394
14.Sivek MartinHalfar Marek-4-410-15 1395
15.Perutka RadomírKurek Tomáš524  30105
16.Šrubař OldřichLanz Lukáš545  30115
17.Sivek MartinBuchta Andrzej-5-6-9  03116
18.Švancara VladimírHalfar Marek59-88 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrubař Oldřich31Kurek Tomáš04
Sivek Martin22Lanz Lukáš04
Švancara Vladimír31Buchta Andrzej40
Perutka Radomír31Halfar Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DětmaroviceVrchní
rozhodčí:
Durčák Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokoslovna Dětmarovice 832, u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35557:591TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čempel Milan
Adamczyk Radek
 
 
Kubala Svatopluk
Chrzaszcz Mieczislav
 
 
-7-6-6  0301
2.Šeliga Roman
Paloncy Vlastimil
 
 
Budirský Roman
Müller Roman
 
 
-4758 3111
3.Adamczyk RadekKubala Svatopluk-10-1-9  0312
4.Šeliga RomanBudirský Roman98-2-673222
5.Paloncy VlastimilChrzaszcz Mieczislav1147  3032
6.Čempel MilanMüller Roman944  3042
7.Šeliga RomanKubala Svatopluk-7-6-6  0343
8.Paloncy VlastimilBudirský Roman-9-9912-42344
9.Čempel MilanChrzaszcz Mieczislav34-96 3154
10.Adamczyk RadekMüller Roman367  3064
11.Paloncy VlastimilKubala Svatopluk-1-4-3  0365
12.Čempel MilanBudirský Roman-8-141010-122366
13.Adamczyk RadekChrzaszcz Mieczislav-7-8-7  0367
14.Šeliga RomanMüller Roman365  3077
15.Čempel MilanKubala Svatopluk9-7-7-5 1378
16.Adamczyk RadekBudirský Roman-2-7-9  0379
17.Šeliga RomanChrzaszcz Mieczislav-9-8-7  03710
18.Paloncy VlastimilMüller Roman-5678 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamczyk Radek13Kubala Svatopluk40
Šeliga Roman22Budirský Roman31
Paloncy Vlastimil22Chrzaszcz Mieczislav22
Čempel Milan22Müller Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová CVrchní
rozhodčí:
Jaglař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten Karviná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1716:52506:709KLUBsten Karviná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balica Lukáš
Jaglař Zdeněk
 
 
Horáček Tomáš
Kosellek Tomáš
 
 
-5-10-9  0301
2.Pelikán Antonín
Swaczyna Bruno
 
 
Sliž Petr
Růžička Tomáš
 
 
7-68-7-62302
3.Swaczyna BrunoHoráček Tomáš-1-2-8  0303
4.Pelikán AntonínKosellek Tomáš-5-9-9  0304
5.Balica LukášRůžička Tomáš6-7-88-42305
6.Jaglař ZdeněkSliž Petr-810-2-7 1306
7.Pelikán AntonínHoráček Tomáš8-7-114-62307
8.Balica LukášKosellek Tomáš-8-7-7  0308
9.Jaglař ZdeněkRůžička Tomáš-1410-7-8 1309
10.Swaczyna BrunoSliž Petr-8-7-8  03010
11.Balica LukášHoráček Tomáš-4-10-5  03011
12.Jaglař ZdeněkKosellek Tomáš10-8-7-7 13012
13.Swaczyna BrunoRůžička Tomáš-5-6-3  03013
14.Pelikán AntonínSliž Petr79-6-4-823014
15.Jaglař ZdeněkHoráček TomášWO    03015
16.Swaczyna BrunoKosellek Tomáš-3-6-7  03016
17.Pelikán AntonínRůžička Tomáš-2978 31116
18.Balica LukášSliž Petr107-8-8-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Swaczyna Bruno04Horáček Tomáš30
Pelikán Antonín13Kosellek Tomáš40
Balica Lukáš04Růžička Tomáš31
Jaglař Zdeněk03Sliž Petr40
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz AVrchní
rozhodčí:
Buchtík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Záblatí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chotěbuzská 300 Chotěbuz, Sportovně kulturní středisko ChotěbuzRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:30606:586nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kachno Wiktor
Ryška Radek
 
 
Palička Jiří
Jochym Petr
 
 
579  3010
2.Banot Petr
Božek Milan
 
 
Kolek Dalibor
Bilanová Kateřina
 
 
487  3020
3.Kachno WiktorBilanová Kateřina234  3030
4.Ryška RadekKolek Dalibor11-5-17-10 1331
5.Banot PetrPalička Jiří-5-9-8  0332
6.Božek MilanJochym Petr4810  3042
7.Ryška RadekBilanová Kateřina5511  3052
8.Banot PetrKolek Dalibor-6-4-9  0353
9.Božek MilanPalička Jiří-814-7-7 1354
10.Kachno WiktorJochym Petr-61010-733264
11.Banot PetrBilanová Kateřina8-878 3174
12.Božek MilanKolek Dalibor-4-11-9  0375
13.Kachno WiktorPalička Jiří-9-15-10  0376
14.Ryška RadekJochym Petr-7-10310-62377
15.Božek MilanBilanová Kateřina587  3087
16.Kachno WiktorKolek Dalibor-5-4-6  0388
17.Ryška RadekPalička Jiří81512  3098
18.Banot PetrJochym Petr-7-46-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kachno Wiktor22Bilanová Kateřina04
Ryška Radek22Kolek Dalibor40
Banot Petr13Palička Jiří31
Božek Milan22Jochym Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3627:227SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Otakar
Branný Tomáš
 
 
Golis Roman
Grandič Jan
 
 
54-91 3110
2.Rusnák Aleš
Harenčák Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Bednář OtakarMiškolci Ivo-91295 3130
4.Rusnák AlešGolis Roman656  3040
5.Harenčák JakubGrandič Jan222  3050
6.Branný TomášWO    3060
7.Rusnák AlešMiškolci Ivo647  3070
8.Harenčák JakubGolis Roman554  3080
9.Branný TomášGrandič Jan334  3090
10.Bednář OtakarWO    30100
11.Harenčák JakubMiškolci Ivo657  30110
12.Branný TomášGolis Roman2513  30120
13.Bednář OtakarGrandič Jan235  30130
14.Rusnák AlešWO    30140
15.Branný TomášMiškolci Ivo79-85 31150
16.Bednář OtakarGolis Roman235  30160
17.Rusnák AlešGrandič Jan645  30170
18.Harenčák JakubWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bednář Otakar30Miškolci Ivo04
Rusnák Aleš30Golis Roman04
Harenčák Jakub30Grandič Jan04
Branný Tomáš30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy