Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor staršího žac Kolo: 7 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK KtišVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Tatran VolaryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD Ktiš - NEDĚLERozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:17 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dubravcová Aneta
Kováč Julius
 
 
Maxová Petra
Vairichová Natálie
 
 
     3110
2.Kraus JanVairichová Lucie     1311
3.Dubravcová AnetaVairichová Natálie     3021
4.Kováč JuliusMaxová Petra     3131
5.Dubravcová AnetaVairichová Lucie     3041
6.Kraus JanMaxová Petra     1342
7.Kováč JuliusVairichová Natálie     2343
8.Dubravcová AnetaMaxová Petra     3053
9.Kováč JuliusVairichová Lucie     2354
10.Kraus JanVairichová Natálie     1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kraus Jan03Vairichová Lucie21
Dubravcová Aneta30Vairichová Natálie21
Kováč Julius12Maxová Petra12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor staršího žac Kolo: 7 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lhenice - PONDĚLÍ, STŘEDARozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:9 TJ Sokol Lhenice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halabrín Milan ml.
Traxler František
 
 
Hodina Petr
Prihara Jakub
 
 
     3110
2.Pavlič JosefSosna Václav     3120
3.Halabrín Milan ml.Prihara Jakub     2321
4.Traxler FrantišekHodina Petr     3231
5.Halabrín Milan ml.Sosna Václav     3041
6.Pavlič JosefHodina Petr     3051
7.Traxler FrantišekPrihara Jakub     3061
8.Halabrín Milan ml.Hodina Petr     3071
9.Traxler FrantišekSosna Václav     3081
10.Pavlič JosefPrihara Jakub     3291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pavlič Josef30Sosna Václav03
Halabrín Milan ml.21Prihara Jakub12
Traxler František30Hodina Petr03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline