Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35591:616KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčík Ondřej
Juřík Adam
 
 
Nechvátal Petr
Vybíral Pavel
 
 
-69-95-132301
2.Brateyko Solomiya
Podrazil Vítězslav
 
 
Ondrovčák Miroslav
Palatka Stanislav
 
 
-7-5-12  0302
3.Juřík AdamOndrovčák Miroslav9-4-810-92303
4.Podrazil DavidNechvátal Petr-5-76-12 1304
5.Brateyko SolomiyaPalatka Stanislav410-109 3114
6.Ilčík OndřejVybíral Pavel5-3911 3124
7.Podrazil DavidOndrovčák Miroslav-912-6-4 1325
8.Brateyko SolomiyaNechvátal Petr683  3035
9.Ilčík OndřejPalatka Stanislav7710  3045
10.Juřík AdamVybíral Pavel-58-9-4 1346
11.Brateyko SolomiyaOndrovčák Miroslav-105101 3156
12.Ilčík OndřejNechvátal Petr-10-741063266
13.Juřík AdamPalatka Stanislav10-5-12-10 1367
14.Podrazil DavidVybíral Pavel-5-7-3  0368
15.Ilčík OndřejOndrovčák Miroslav2-7-810-72369
16.Juřík AdamNechvátal Petr-87-10-4 13610
17.Podrazil DavidPalatka Stanislav         
18.Brateyko SolomiyaVybíral Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juřík Adam04Ondrovčák Miroslav31
Podrazil David03Nechvátal Petr22
Brateyko Solomiya30Palatka Stanislav12
Ilčík Ondřej31Vybíral Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Svoboda Libor
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33404:461Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ličbinský Roman
Svoboda Libor
 
 
Vališ Petr
Záděra Luboš
 
 
9-443 3110
2.Novák Martin
Tureček Petr
 
 
Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
-6-8-6  0311
3.Střítežský RomanKolbert David-9-5-5  0312
4.Novák MartinNovák Lukáš510-9-9-72313
5.Tureček PetrZáděra Luboš-12-7-5  0314
6.Ličbinský RomanVališ Petr537  3024
7.Novák MartinKolbert David-8-989103234
8.Tureček PetrNovák Lukáš-7-8-7  0335
9.Ličbinský RomanZáděra Luboš7-7-95-82336
10.Střítežský RomanVališ Petr-10-9-8  0337
11.Komorovský RóbertKolbert David-78-9-8 1338
12.Ličbinský RomanNovák Lukáš-7-8-7  0339
13.Střítežský RomanZáděra Luboš-10-4-6  03310
14.Novák MartinVališ Petr611   20  
15.Ličbinský RomanKolbert David         
16.Střítežský RomanNovák Lukáš         
17.Novák MartinZáděra Luboš         
18.Komorovský RóbertVališ Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střítežský Roman03Kolbert David21
Novák Martin11Novák Lukáš30
Tureček Petr02Záděra Luboš30
Ličbinský Roman12Vališ Petr11
Komorovský Róbert01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30199:352KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
Pelikán Jan
Horák Filip
 
 
-6-9-9  0301
2.Pololáník Jiří
Dankovič Jozef
 
 
Fábo Ján
Svoboda Jaromír
 
 
-5-8-6  0302
3.Pololáník JiříHorák Filip-9-610-5 1303
4.Dankovič JozefSvoboda Jaromír-6-5-3  0304
5.Dospíšil Pavel ml.Fábo Ján-2-4-5  0305
6.Hruška PavelPelikán Jan-1010-5-3 1306
7.Dankovič JozefHorák Filip-8-4-6  0307
8.Dospíšil Pavel ml.Svoboda Jaromír-1-10-9  0308
9.Hruška PavelFábo Ján-4-6-8  0309
10.Pololáník JiříPelikán Jan-8-2-3  03010
11.Dospíšil Pavel ml.Horák Filip-9-5   02  
12.Hruška PavelSvoboda Jaromír         
13.Pololáník JiříFábo Ján         
14.Dankovič JozefPelikán Jan         
15.Hruška PavelHorák Filip         
16.Pololáník JiříSvoboda Jaromír         
17.Dankovič JozefFábo Ján         
18.Dospíšil Pavel ml.Pelikán Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pololáník Jiří02Horák Filip20
Dankovič Jozef02Svoboda Jaromír20
Dospíšil Pavel ml.02Fábo Ján20
Hruška Pavel02Pelikán Jan20
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29585:528MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupil Petr
Seďa Jakub
 
 
Koníček Michal
Baláž Branislav
 
 
-89-5963210
2.Štěpán Libor
Peterka Ondřej
 
 
Gajdoschík Adrián
Metelička Dávid
 
 
67-611 3120
3.Nastoupil PetrGajdoschík Adrián-1010-8-8 1321
4.Peterka OndřejMetelička Dávid1088  3031
5.Štěpán LiborBaláž Branislav-9-11WOWOWO3241
6.Seďa JakubKoníček Michal8-8-45113251
7.Peterka OndřejGajdoschík Adrián-5-4-3  0352
8.Štěpán LiborMetelička Dávid8-108-7103262
9.Seďa JakubBaláž BranislavWO    3072
10.Nastoupil PetrKoníček Michal-7-5-10  0373
11.Štěpán LiborGajdoschík Adrián66-11-6-92374
12.Seďa JakubMetelička Dávid11-8-71193284
13.Nastoupil PetrBaláž BranislavWO    3094
14.Peterka OndřejKoníček Michal4-12-10-5 1395
15.Seďa JakubGajdoschík Adrián11-26-8-32396
16.Nastoupil PetrMetelička DávidWO    30106
17.Peterka OndřejBaláž Branislav         
18.Štěpán LiborKoníček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nastoupil Petr02Gajdoschík Adrián40
Peterka Ondřej12Metelička Dávid03
Štěpán Libor21Baláž Branislav01
Seďa Jakub21Koníček Michal21
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15483:415SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
Přikryl Aleš
Polívka Martin ml.
 
 
8-776 3110
2.Orság David
Havel Vojtěch
 
 
Zukal Adam
Kvíčala David
 
 
1093  3020
3.Zetocha MartinPřikryl Aleš-7-9-7  0321
4.Havel VojtěchKvíčala David-118510 3131
5.Orság DavidZukal Adam87-72 3141
6.Jeřábek VladimírPolívka Martin ml.117-76 3151
7.Havel VojtěchPřikryl Aleš10-7-1210103261
8.Orság DavidKvíčala David477  3071
9.Jeřábek VladimírZukal Adam496  3081
10.Zetocha MartinPolívka Martin ml.-8713-5-32382
11.Orság DavidPřikryl Aleš8-3-10-5 1383
12.Jeřábek VladimírKvíčala David967  3093
13.Zetocha MartinZukal Adam2810  30103
14.Havel VojtěchPolívka Martin ml.         
15.Jeřábek VladimírPřikryl Aleš         
16.Zetocha MartinKvíčala David         
17.Havel VojtěchZukal Adam         
18.Orság DavidPolívka Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zetocha Martin12Přikryl Aleš21
Havel Vojtěch20Kvíčala David03
Orság David21Zukal Adam03
Jeřábek Vladimír30Polívka Martin ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Dočekal Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36685:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galatík Pavel
Mocek Jan
 
 
Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
10-6-72-122301
2.Charitonov Vitalij
Dočekal Petr
 
 
Marek Jaroslav
Marek Jan st.
 
 
-710-7893211
3.Galatík PavelMorávek Zdeněk4-3-6-8 1312
4.Dočekal PetrMarek Jaroslav-117-7-8 1313
5.Charitonov VitalijMorávek Radim2-933 3123
6.Mocek JanMarek Jan st.8-7712 3133
7.Dočekal PetrMorávek Zdeněk-8-658-132334
8.Charitonov VitalijMarek Jaroslav-8-5-9  0335
9.Mocek JanMorávek Radim977  3045
10.Galatík PavelMarek Jan st.810-63 3155
11.Charitonov VitalijMorávek Zdeněk14-81-423265
12.Mocek JanMarek Jaroslav512-610 3175
13.Galatík PavelMorávek Radim885  3085
14.Dočekal PetrMarek Jan st.4-3-4-4 1386
15.Mocek JanMorávek Zdeněk10-8-74-82387
16.Galatík PavelMarek Jaroslav-3-6-8  0388
17.Dočekal PetrMorávek Radim11-1067 3198
18.Charitonov VitalijMarek Jan st.9-10-8-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galatík Pavel22Morávek Zdeněk31
Dočekal Petr13Marek Jaroslav31
Charitonov Vitalij22Morávek Radim04
Mocek Jan31Marek Jan st.22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy