Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11434:354SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
Buriánek Patrik
Kraus Jan
 
 
8-679 3110
2.Orság David
Zetocha Martin
 
 
Brychta Edo
Brhel Štěpán
 
 
1187  3020
3.Havel VojtěchBuriánek Patrik769  3030
4.Orság DavidBrychta Edo69-4-953240
5.Zetocha MartinKraus Jan87-79 3150
6.Jeřábek VladimírBrhel Štěpán667  3060
7.Orság DavidBuriánek Patrik-8-7-7  0361
8.Zetocha MartinBrychta Edo777  3071
9.Jeřábek VladimírKraus Jan12-835 3181
10.Havel VojtěchBrhel Štěpán99-3-7-82382
11.Zetocha MartinBuriánek Patrik3612  3092
12.Jeřábek VladimírBrychta Edo594  30102
13.Havel VojtěchKraus Jan         
14.Orság DavidBrhel Štěpán         
15.Jeřábek VladimírBuriánek Patrik         
16.Havel VojtěchBrychta Edo         
17.Orság DavidKraus Jan         
18.Zetocha MartinBrhel Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havel Vojtěch11Buriánek Patrik12
Orság David11Brychta Edo03
Zetocha Martin30Kraus Jan02
Jeřábek Vladimír30Brhel Štěpán11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Charitonov Vitalij
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11430:381TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galatík Pavel
Charitonov Vitalij
 
 
Novák Martin
Střítežský Roman
 
 
3-3811 3110
2.Mocek Jan
Herník Miloslav
 
 
Svoboda Libor
Ličbinský Roman
 
 
-57715 3120
3.Mocek JanSvoboda Libor8-3-411-52321
4.Herník MiloslavLičbinský Roman668  3031
5.Charitonov VitalijStřítežský Roman427  3041
6.Galatík PavelNovák Martin9912  3051
7.Herník MiloslavSvoboda Libor-10-6-3  0352
8.Charitonov VitalijLičbinský Roman9-8-71093262
9.Galatík PavelStřítežský Roman6511  3072
10.Mocek JanNovák Martin89-69 3182
11.Charitonov VitalijSvoboda Libor8118  3092
12.Galatík PavelLičbinský Roman698  30102
13.Mocek JanStřítežský Roman6    10  
14.Herník MiloslavNovák Martin         
15.Galatík PavelSvoboda Libor         
16.Mocek JanLičbinský Roman         
17.Herník MiloslavStřítežský Roman         
18.Charitonov VitalijNovák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mocek Jan11Svoboda Libor21
Herník Miloslav11Ličbinský Roman03
Charitonov Vitalij30Střítežský Roman02
Galatík Pavel30Novák Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16523:431KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Voráč Pavel
 
 
Dospíšil Jiří
Dospíšil Pavel ml.
 
 
9-873 3110
2.Kvíčala David
Zukal Adam
 
 
Cvrkal Rudolf ml.
Cvrkal Rudolf
 
 
2-119-10-102311
3.Kvíčala DavidCvrkal Rudolf8-8-10-11 1312
4.Voráč PavelDospíšil Jiří7-91011 3122
5.Mikula StanislavCvrkal Rudolf ml.988  3032
6.Přikryl AlešDospíšil Pavel ml.785  3042
7.Voráč PavelCvrkal Rudolf-5-7-8  0343
8.Mikula StanislavDospíšil Jiří968  3053
9.Přikryl AlešCvrkal Rudolf ml.768  3063
10.Kvíčala DavidDospíšil Pavel ml.4-977 3173
11.Zukal AdamCvrkal Rudolf-108-77-52374
12.Přikryl AlešDospíšil Jiří798  3084
13.Kvíčala DavidCvrkal Rudolf ml.76-77 3194
14.Voráč PavelDospíšil Pavel ml.564  30104
15.Přikryl AlešCvrkal Rudolf         
16.Kvíčala DavidDospíšil Jiří         
17.Voráč PavelCvrkal Rudolf ml.         
18.Zukal AdamDospíšil Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kvíčala David21Cvrkal Rudolf30
Voráč Pavel21Dospíšil Jiří03
Mikula Stanislav20Cvrkal Rudolf ml.03
Přikryl Aleš30Dospíšil Pavel ml.03
Zukal Adam01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:32678:652TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamný Petr
Marek Jaroslav
 
 
Horák Aleš
Filák Tomáš
 
 
-117-11893210
2.Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
Štěpán Libor
Peterka Ondřej
 
 
9-611-1-52311
3.Morávek ZdeněkŠtěpán Libor-9578 3121
4.Morávek RadimHorák Aleš7-83-7-132322
5.Marek JaroslavFilák Tomáš-1039-7-102323
6.Kubina JaromírPeterka Ondřej-6-771383233
7.Morávek RadimŠtěpán Libor-48-4-3 1334
8.Marek JaroslavHorák Aleš-6-681083244
9.Kubina JaromírFilák Tomáš-7-710543254
10.Morávek ZdeněkPeterka Ondřej579  3064
11.Marek JaroslavŠtěpán Libor5-8-10793274
12.Kubina JaromírHorák Aleš-86-79113284
13.Morávek ZdeněkFilák Tomáš278  3094
14.Morávek RadimPeterka Ondřej3-7-8-7 1395
15.Kubina JaromírŠtěpán Libor75-10-5-72396
16.Morávek ZdeněkHorák Aleš-3678 31106
17.Morávek RadimFilák Tomáš         
18.Marek JaroslavPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Zdeněk40Štěpán Libor22
Morávek Radim03Horák Aleš13
Marek Jaroslav21Filák Tomáš12
Kubina Jaromír31Peterka Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Kubín Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27601:541KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Horák Filip
 
 
Nechvátal Petr
Ondrovčák Ladislav
 
 
1039  3010
2.Novotný Petr
Dědek Zdeněk
 
 
Ondrovčák Miroslav
Palatka Stanislav
 
 
-108-86-42311
3.Fábo JánNechvátal Petr58-57 3121
4.Pelikán JanOndrovčák Miroslav6-8-11-5 1322
5.Svoboda JaromírPalatka Stanislav16413  3032
6.Horák FilipAdam Petr58-85 3142
7.Pelikán JanNechvátal Petr-4-94-4 1343
8.Svoboda JaromírOndrovčák Miroslav-7-9-9  0344
9.Horák FilipPalatka Stanislav8-10-10423254
10.Fábo JánAdam Petr38-105 3164
11.Svoboda JaromírNechvátal Petr109-84 3174
12.Horák FilipOndrovčák Miroslav-9-8-9  0375
13.Fábo JánPalatka Stanislav8710  3085
14.Pelikán JanAdam Petr3-5-5793295
15.Horák FilipNechvátal Petr-66-7-10 1396
16.Fábo JánOndrovčák Miroslav79-41 31106
17.Pelikán JanPalatka Stanislav76   20  
18.Svoboda JaromírAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fábo Ján40Nechvátal Petr22
Pelikán Jan12Ondrovčák Miroslav31
Svoboda Jaromír21Palatka Stanislav03
Horák Filip22Adam Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:Polášek Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15493:329TJ Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Záděra Luboš
Kolbert David
 
 
-10328 3110
2.Vašíček Jan
Gajdoschík Adrián
 
 

 
 
WO    3020
3.Koníček MichalKolbert David76-11-523230
4.Gajdoschík AdriánZáděra Luboš7-8-10-8 1331
5.Vašíček JanZáděra Kamil546  3041
6.Darmovzal ZdeněkWO    3051
7.Gajdoschík AdriánKolbert David-7878 3161
8.Vašíček JanZáděra Luboš-7106-383271
9.Darmovzal ZdeněkZáděra Kamil635  3081
10.Koníček MichalWO    3091
11.Vašíček JanKolbert David-46-88-42392
12.Darmovzal ZdeněkZáděra Luboš-991-5-82393
13.Koníček MichalZáděra Kamil799  30103
14.Gajdoschík Adrián         
15.Darmovzal ZdeněkKolbert David         
16.Koníček MichalZáděra Luboš         
17.Gajdoschík AdriánZáděra Kamil         
18.Vašíček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koníček Michal20Kolbert David12
Gajdoschík Adrián11Záděra Luboš21
Vašíček Jan21Záděra Kamil03
Darmovzal Zdeněk11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy