Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37635:661SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Jan
Motyčka Jan
 
 
Orság David
Zetocha Martin
 
 
-9-78-8 1301
2.Charitonov Vitalij
Poledňa Martin
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
-7-5-5  0302
3.Mocek JanHavel Vojtěch-5-10-2  0303
4.Poledňa MartinZetocha Martin-5-89-8 1304
5.Charitonov VitalijOrság David1086  3014
6.Motyčka JanJeřábek Vladimír559  3024
7.Poledňa MartinHavel Vojtěch-8-10-7  0325
8.Charitonov VitalijZetocha Martin565  3035
9.Motyčka JanOrság David-776-11-92336
10.Mocek JanJeřábek Vladimír6-672 3146
11.Charitonov VitalijHavel Vojtěch98-8-293256
12.Motyčka JanZetocha Martin-10676 3166
13.Mocek JanOrság David-610-39-92367
14.Prachař MarekJeřábek Vladimír-8-62993277
15.Motyčka JanHavel Vojtěch11-7-8-5 1378
16.Mocek JanZetocha Martin-11696 3188
17.Prachař MarekOrság David-12-41014-82389
18.Charitonov VitalijJeřábek Vladimír-5-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mocek Jan22Havel Vojtěch31
Poledňa Martin02Zetocha Martin13
Charitonov Vitalij31Orság David31
Motyčka Jan22Jeřábek Vladimír13
Prachař Marek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27604:554TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Jamný Petr
 
 
Procházka Ondřej
Polívka Martin ml.
 
 
858  3010
2.Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
Přikryl Aleš
Zukal Adam
 
 
-8410-7-62311
3.Marek JaroslavPřikryl Aleš-8-5-8  0312
4.Morávek ZdeněkZukal Adam6-9914 3122
5.Jamný PetrPolívka Martin ml.-8857 3132
6.Morávek RadimProcházka Ondřej111  3042
7.Morávek ZdeněkPřikryl Aleš106-8-3103252
8.Jamný PetrZukal Adam-9-7-7  0353
9.Morávek RadimPolívka Martin ml.9-6-96-92354
10.Marek JaroslavProcházka Ondřej1183  3064
11.Jamný PetrPřikryl Aleš12-10-7-5 1365
12.Morávek RadimZukal Adam65-98 3175
13.Marek JaroslavPolívka Martin ml.-812-8863285
14.Morávek ZdeněkProcházka Ondřej866  3095
15.Morávek RadimPřikryl Aleš-6-8-7  0396
16.Marek JaroslavZukal Adam9-8-891132106
17.Morávek ZdeněkPolívka Martin ml.         
18.Jamný PetrProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jaroslav31Přikryl Aleš31
Morávek Zdeněk30Zukal Adam13
Jamný Petr12Polívka Martin ml.12
Morávek Radim22Procházka Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:Koníček Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17526:471TJ Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Galanda František
Pelikán Jan
 
 
8118  3010
2.Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
Fábo Ján
Horák Filip
 
 
-58-98-132311
3.Vašíček JanFábo Ján-79-9-8 1312
4.Gajdoschík AdriánHorák Filip-6-899-102313
5.Koníček MichalPelikán Jan9-7104 3123
6.Darmovzal ZdeněkGalanda František6910  3033
7.Gajdoschík AdriánFábo Ján-97129 3143
8.Koníček MichalHorák Filip-3942 3153
9.Darmovzal ZdeněkPelikán Jan10108  3063
10.Vašíček JanGalanda František768  3073
11.Koníček MichalFábo Ján-7-7-6  0374
12.Darmovzal ZdeněkHorák Filip39-106 3184
13.Vašíček JanPelikán Jan9-899 3194
14.Gajdoschík AdriánGalanda František968  30104
15.Darmovzal ZdeněkFábo Ján         
16.Vašíček JanHorák Filip         
17.Gajdoschík AdriánPelikán Jan         
18.Koníček MichalGalanda František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašíček Jan21Fábo Ján21
Gajdoschík Adrián21Horák Filip12
Koníček Michal21Pelikán Jan03
Darmovzal Zdeněk30Galanda František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36590:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra Luboš
Pikula Radek
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
9710  3010
2.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Vybíral Pavel
Nechvátal Petr
 
 
7-4-6-13 1311
3.Novák LukášNechvátal Petr8-124-443221
4.Záděra LubošOndrovčák Miroslav-7-97-3 1322
5.Pikula RadekVybíral Matouš-6911-10-72323
6.Kolbert DavidVybíral Pavel-836-163233
7.Záděra LubošNechvátal Petr-2-5-1  0334
8.Pikula RadekOndrovčák Miroslav-8-6-4  0335
9.Kolbert DavidVybíral Matouš675  3045
10.Novák LukášVybíral Pavel-6-4-5  0346
11.Pikula RadekNechvátal Petr565  3056
12.Kolbert DavidOndrovčák Miroslav4137  3066
13.Novák LukášVybíral Matouš57-8-5-72367
14.Záděra LubošVybíral Pavel-7636 3177
15.Kolbert DavidNechvátal Petr-6-2-4  0378
16.Novák LukášOndrovčák Miroslav-8-8-7  0379
17.Záděra LubošVybíral Matouš-698-863289
18.Pikula RadekVybíral Pavel-48-81053299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Lukáš13Nechvátal Petr22
Záděra Luboš22Ondrovčák Miroslav31
Pikula Radek22Vybíral Matouš22
Kolbert David31Vybíral Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15497:408MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Seďa Jakub
 
 
Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
67-86 3110
2.Peterka Ondřej
Pečinka Lukáš
 
 
Cvrkal Rudolf ml.
Cvrkal Rudolf
 
 
11-9-6-9 1311
3.Pečinka LukášCvrkal Rudolf-9-755-62312
4.Horák AlešHruška Pavel868  3022
5.Peterka OndřejCvrkal Rudolf ml.837  3032
6.Seďa JakubDospíšil Pavel459  3042
7.Horák AlešCvrkal Rudolf63-88 3152
8.Peterka OndřejHruška Pavel587  3062
9.Seďa JakubCvrkal Rudolf ml.9510  3072
10.Pečinka LukášDospíšil Pavel107-6-1173282
11.Peterka OndřejCvrkal Rudolf-79-11-5 1383
12.Seďa JakubHruška Pavel-76-71193293
13.Pečinka LukášCvrkal Rudolf ml.4107  30103
14.Horák AlešDospíšil Pavel         
15.Seďa JakubCvrkal Rudolf         
16.Pečinka LukášHruška Pavel         
17.Horák AlešCvrkal Rudolf ml.         
18.Peterka OndřejDospíšil Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pečinka Lukáš21Cvrkal Rudolf21
Horák Aleš20Hruška Pavel03
Peterka Ondřej21Cvrkal Rudolf ml.03
Seďa Jakub30Dospíšil Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Svoboda Libor
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14467:356TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Střítežský Roman
 
 
Podrazil David
Brhel Štěpán
 
 
65-99 3110
2.Tureček Petr
Šefr Filip
 
 
Lorenc David
Benda Vojtěch
 
 
358  3020
3.Tureček PetrBrhel Štěpán59-6-5-152321
4.Šefr FilipPodrazil David1178  3031
5.Novák MartinLorenc David5-939 3141
6.Svoboda LiborBenda Vojtěch133  3051
7.Šefr FilipBrhel Štěpán7-7-7-4 1352
8.Novák MartinPodrazil David429  3062
9.Svoboda LiborLorenc David878  3072
10.Tureček PetrBenda Vojtěch-5116 3182
11.Novák MartinBrhel Štěpán-6-8-4  0383
12.Svoboda LiborPodrazil David7-1077 3193
13.Tureček PetrLorenc David49-78 31103
14.Šefr FilipBenda Vojtěch6    10  
15.Svoboda LiborBrhel Štěpán         
16.Tureček PetrPodrazil David         
17.Šefr FilipLorenc David         
18.Novák MartinBenda Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tureček Petr21Brhel Štěpán30
Šefr Filip11Podrazil David03
Novák Martin21Lorenc David03
Svoboda Libor30Benda Vojtěch02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy