Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35532:552KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Tureček Petr
 
 
Přikryl Aleš
Kvíčala David
 
 
454  3010
2.Pavelka Jakub
Střítežský Roman
 
 
Kaluža Tomáš
Svoboda Lukáš
 
 
6-8-67-102311
3.Střítežský RomanPřikryl Aleš-46-8-12 1312
4.Pavelka JakubKvíčala David8-5105 3122
5.Tureček PetrSvoboda Lukáš5-9-9-10 1323
6.Novák MartinPolívka Martin ml.7-8-8663233
7.Pavelka JakubPřikryl Aleš-8-7-4  0334
8.Tureček PetrKvíčala David-9-1057-92335
9.Novák MartinSvoboda Lukáš-5-96-9 1336
10.Střítežský RomanPolívka Martin ml.-810-8573246
11.Tureček PetrPřikryl Aleš-512-5-16 1347
12.Novák MartinKvíčala David-9-10-9  0348
13.Střítežský RomanSvoboda Lukáš-4-12-5  0349
14.Pavelka JakubPolívka Martin ml.-7-6105-1323410
15.Novák MartinPřikryl Aleš7-410  21  
16.Střítežský RomanKvíčala David         
17.Pavelka JakubSvoboda Lukáš         
18.Tureček PetrPolívka Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střítežský Roman12Přikryl Aleš30
Pavelka Jakub12Kvíčala David21
Tureček Petr03Svoboda Lukáš30
Novák Martin12Polívka Martin ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:34442:522TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juřík Adam
Brhel Štěpán
 
 
Marek Jaroslav
Kubina Jaromír
 
 
-8-7-12  0301
2.Veselý Jan
Buriánek Patrik
 
 
Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
9-411-4-62302
3.Juřík AdamMorávek Zdeněk-9-5-8  0303
4.Veselý JanKubina Jaromír86-5-793213
5.Podrazil DavidMorávek Radim-6-44-9 1314
6.Buriánek PatrikMarek Jaroslav-9-871173224
7.Veselý JanMorávek Zdeněk-6-810-8 1325
8.Podrazil DavidKubina Jaromír-4-533-92326
9.Buriánek PatrikMorávek Radim-887-13-62327
10.Juřík AdamMarek Jaroslav714-6-4-112328
11.Brhel ŠtěpánMorávek Zdeněk-3-9-5  0329
12.Buriánek PatrikKubina Jaromír7-58-5-823210
13.Juřík AdamMorávek Radim-6-56  12  
14.Veselý JanMarek Jaroslav         
15.Buriánek PatrikMorávek Zdeněk         
16.Juřík AdamKubina Jaromír         
17.Veselý JanMorávek Radim         
18.Brhel ŠtěpánMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juřík Adam02Morávek Zdeněk30
Veselý Jan11Kubina Jaromír21
Podrazil David02Morávek Radim20
Buriánek Patrik12Marek Jaroslav11
Brhel Štěpán01   
Domácí střídání: Brhel Štěpán / Podrazil David



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Charitonov Vitalij
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:38555:571KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Prachař Marek
 
 
Fábo Ján
Svoboda Jaromír
 
 
-9-45-5 1301
2.Galatík Pavel
Mocek Jan
 
 
Horák Filip
Pelikán Jan
 
 
3-11-84-92302
3.Galatík PavelFábo Ján-8-8-4  0303
4.Prachař MarekSvoboda Jaromír-3-7-7  0304
5.Charitonov VitalijHorák Filip56-74 3114
6.Mocek JanPelikán Jan86-96 3124
7.Prachař MarekFábo Ján-10-7-4  0325
8.Charitonov VitalijSvoboda Jaromír-7-10-11  0326
9.Mocek JanHorák Filip87-5-523236
10.Galatík PavelPelikán Jan-113-8943246
11.Charitonov VitalijFábo Ján-88-8-12 1347
12.Mocek JanSvoboda Jaromír9-65-10-42348
13.Galatík PavelHorák Filip-7-951103258
14.Prachař MarekPelikán Jan8-7-9-10 1359
15.Mocek JanFábo Ján-3-1193-923510
16.Galatík PavelSvoboda Jaromír         
17.Prachař MarekHorák Filip         
18.Charitonov VitalijPelikán Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Galatík Pavel21Fábo Ján40
Prachař Marek03Svoboda Jaromír30
Charitonov Vitalij12Horák Filip03
Mocek Jan22Pelikán Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27607:572SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Vojtěch
Jeřábek Vladimír
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-4-8-6  0301
2.Zetocha Martin
Orság David
 
 
Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
-58-5-8 1302
3.Zetocha MartinGajdoschík Adrián4-11-8-5 1303
4.Havel VojtěchVašíček Jan36-8-793213
5.Orság DavidDarmovzal Zdeněk710-8-773223
6.Jeřábek VladimírKoníček Michal66-78 3133
7.Havel VojtěchGajdoschík Adrián-511810 3143
8.Orság DavidVašíček Jan1010-610 3153
9.Jeřábek VladimírDarmovzal Zdeněk8-98-1443263
10.Zetocha MartinKoníček Michal-1051-883273
11.Orság DavidGajdoschík Adrián-6910-8-72374
12.Jeřábek VladimírVašíček Jan1274  3084
13.Zetocha MartinDarmovzal Zdeněk7-44-8-112385
14.Havel VojtěchBaláž Branislav1094  3095
15.Jeřábek VladimírGajdoschík Adrián6-697 31105
16.Zetocha MartinVašíček Jan-62   11  
17.Havel VojtěchDarmovzal Zdeněk         
18.Orság DavidBaláž Branislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zetocha Martin12Gajdoschík Adrián22
Havel Vojtěch30Vašíček Jan03
Orság David21Darmovzal Zdeněk12
Jeřábek Vladimír40Koníček Michal02
   Baláž Branislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:35625:633MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Ondřej
Pečinka Lukáš
 
 
Ondrovčák Miroslav
Andorko Pavel
 
 
-5-10-6  0301
2.Filák Tomáš
Jelínek Stanislav
 
 
Nechvátal Petr
Vybíral Pavel
 
 
87-47 3111
3.Jelínek StanislavNechvátal Petr-47-45123221
4.Peterka OndřejOndrovčák Miroslav7-66-5-32322
5.Filák TomášAndorko Pavel1072  3032
6.Pečinka LukášVybíral Pavel-4-5-10  0333
7.Peterka OndřejNechvátal Petr10-1068 3143
8.Filák TomášOndrovčák Miroslav-11-9-6  0344
9.Pečinka LukášAndorko Pavel-7746 3154
10.Jelínek StanislavVybíral Pavel10-466 3164
11.Filák TomášNechvátal Petr-210911 3174
12.Pečinka LukášOndrovčák Miroslav-9-8-8  0375
13.Jelínek StanislavAndorko Pavel10-872 3185
14.Peterka OndřejVybíral Pavel-118-4-9 1386
15.Pečinka LukášNechvátal Petr3-5-10-3 1387
16.Jelínek StanislavOndrovčák Miroslav-8-11-6  0388
17.Peterka OndřejAndorko Pavel3-943 3198
18.Filák TomášVybíral Pavel810-7-9932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Stanislav31Nechvátal Petr13
Peterka Ondřej22Ondrovčák Miroslav40
Filák Tomáš31Andorko Pavel04
Pečinka Lukáš13Vybíral Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:19Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30292:381Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
-1015-9-5 1301
2.Cvrkal Rudolf ml.
Cvrkal Rudolf
 
 
Záděra Luboš
Pikula Radek
 
 
-7-9-8  0302
3.Cvrkal RudolfKolbert David-99-105-82303
4.Dospíšil Pavel ml.Novák Lukáš-7-10-6  0304
5.Hruška PavelPikula Radek-11-95-5 1305
6.Cvrkal Rudolf ml.Záděra Luboš-984-6-72306
7.Dospíšil Pavel ml.Kolbert David-3-3-6  0307
8.Hruška PavelNovák Lukáš-8-9-5  0308
9.Cvrkal Rudolf ml.Pikula Radek-8-9-5  0309
10.Cvrkal RichardZáděra Luboš-9-3-7  03010
11.Hruška PavelKolbert David-5-7   02  
12.Cvrkal Rudolf ml.Novák Lukáš         
13.Cvrkal RichardPikula Radek         
14.Dospíšil Pavel ml.Záděra Luboš         
15.Cvrkal Rudolf ml.Kolbert David         
16.Cvrkal RichardNovák Lukáš         
17.Dospíšil Pavel ml.Pikula Radek         
18.Hruška PavelZáděra Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cvrkal Rudolf01Kolbert David20
Dospíšil Pavel ml.02Novák Lukáš20
Hruška Pavel02Pikula Radek20
Cvrkal Rudolf ml.02Záděra Luboš20
Cvrkal Richard01   
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy