Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35467:560SKST Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Libor
Dospíšil Jiří
 
 
Hašlík Jakub
Kraus Jan
 
 
4-214-993210
2.Krištof Lukáš
Dospíšil Pavel ml.
 
 
Buriánek Patrik
Juřík Adam
 
 
-3-5-9  0311
3.Dospíšil JiříBuriánek Patrik-885-7-32312
4.Nováček LiborJuřík Adam873  3022
5.Krištof LukášHašlík Jakub-4-5-12  0323
6.Dospíšil Pavel ml.Kraus Jan9810  3033
7.Nováček LiborBuriánek Patrik-11-78793243
8.Krištof LukášJuřík Adam-8-1-7  0344
9.Dospíšil Pavel ml.Hašlík Jakub-79-5-4 1345
10.Dospíšil JiříKraus Jan-8-8-4  0346
11.Hruška PavelBuriánek Patrik-6-5-1  0347
12.Dospíšil Pavel ml.Juřík Adam-12-29-6 1348
13.Dospíšil JiříHašlík Jakub7-510-4-82349
14.Nováček LiborKraus Jan-10866 3159
15.Dospíšil Pavel ml.Buriánek Patrik-8-3-8  03510
16.Dospíšil JiříJuřík Adam         
17.Nováček LiborHašlík Jakub         
18.Hruška PavelKraus Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dospíšil Jiří03Buriánek Patrik31
Nováček Libor30Juřík Adam21
Krištof Lukáš02Hašlík Jakub30
Dospíšil Pavel ml.13Kraus Jan12
Hruška Pavel01   
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23574:499MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
Pavelka Jakub
Svoboda Libor
 
 
9107  3010
2.Pečinka Lukáš
Jelínek Stanislav
 
 
Tureček Petr
Šefr Filip
 
 
-9-96343220
3.Jelínek StanislavSvoboda Libor5-11-9-8 1321
4.Pečinka LukášTureček Petr-710-8-11 1322
5.Peterka OndřejPavelka Jakub879  3032
6.Horák AlešŠefr Filip3-10-96-62333
7.Pečinka LukášSvoboda Libor-6-9-5  0334
8.Peterka OndřejTureček Petr8-595 3144
9.Horák AlešPavelka Jakub11-97-873254
10.Jelínek StanislavŠefr Filip11-65-473264
11.Peterka OndřejSvoboda Libor-1446-1083274
12.Horák AlešTureček Petr879  3084
13.Jelínek StanislavPavelka Jakub6126  3094
14.Filák Tomᚊefr Filip-122-64332104
15.Horák AlešSvoboda Libor-8    01  
16.Jelínek StanislavTureček Petr         
17.Filák TomášPavelka Jakub         
18.Peterka OndřejŠefr Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Stanislav21Svoboda Libor21
Pečinka Lukáš02Tureček Petr12
Peterka Ondřej30Pavelka Jakub03
Horák Aleš21Šefr Filip12
Filák Tomáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:31662:616KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
Havel Vojtěch
Kuča Jan
 
 
86-4-5-102301
2.Vybíral Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
-10-114763211
3.Nechvátal PetrJeřábek Vladimír-10-28-9 1312
4.Vybíral MatoušHavel Vojtěch-8-415983222
5.Vybíral PavelZetocha Martin-101065 3132
6.Ondrovčák MiroslavKuča Jan-8576 3142
7.Vybíral MatoušJeřábek Vladimír87-10-353252
8.Vybíral PavelHavel Vojtěch6-951 3162
9.Ondrovčák MiroslavZetocha Martin811-7-1033272
10.Nechvátal PetrKuča Jan10-79-583282
11.Vybíral PavelJeřábek Vladimír6-9-7-9 1383
12.Ondrovčák MiroslavHavel Vojtěch8-9-10673293
13.Palatka StanislavZetocha Martin-109-6-6 1394
14.Vybíral MatoušKuča Jan-10-773-62395
15.Ondrovčák MiroslavJeřábek Vladimír1012-104 31105
16.Palatka StanislavHavel Vojtěch7-9-6  12  
17.Vybíral MatoušZetocha Martin         
18.Vybíral PavelKuča Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechvátal Petr11Jeřábek Vladimír22
Vybíral Matouš21Havel Vojtěch03
Vybíral Pavel21Zetocha Martin12
Ondrovčák Miroslav40Kuča Jan12
Palatka Stanislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35525:575TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Galatík Pavel
Charitonov Vitalij
 
 
9-9-78-82301
2.Záděra Luboš
Pikula Radek
 
 
Mocek Jan
Motyčka Jan
 
 
-88-9763211
3.Novák LukášMocek Jan-5-8-6  0312
4.Záděra LubošMotyčka Jan-456-7-82313
5.Pikula RadekCharitonov Vitalij-6-7-9  0314
6.Kolbert DavidGalatík Pavel97-67 3124
7.Záděra LubošMocek Jan-7-9-11  0325
8.Pikula RadekMotyčka Jan-8-9-8  0326
9.Kolbert DavidCharitonov Vitalij7-69-9-82327
10.Novák LukášGalatík Pavel12-787 3137
11.Pikula RadekMocek Jan11-14-79-82338
12.Kolbert DavidMotyčka Jan712-85 3148
13.Novák LukášCharitonov Vitalij-8-769-82349
14.Záděra LubošGalatík Pavel9-4-6-5 13410
15.Kolbert DavidMocek Jan         
16.Novák LukášMotyčka Jan         
17.Záděra LubošCharitonov Vitalij         
18.Pikula RadekGalatík Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Lukáš12Mocek Jan30
Záděra Luboš03Motyčka Jan21
Pikula Radek03Charitonov Vitalij30
Kolbert David21Galatík Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34561:578KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Svoboda Jaromír
 
 
Kvíčala David
Svoboda Lukáš
 
 
5-1110-593210
2.Horák Filip
Pelikán Jan
 
 
Přikryl Aleš
Mikula Stanislav
 
 
699  3020
3.Pelikán JanSvoboda Lukáš-5774 3130
4.Fábo JánPřikryl Aleš7-35-9-92331
5.Horák FilipMikula Stanislav8-410-9-92332
6.Svoboda JaromírKvíčala David956  3042
7.Fábo JánSvoboda Lukáš5-74-10-62343
8.Horák FilipPřikryl Aleš-59-47-52344
9.Svoboda JaromírMikula Stanislav10-1010-7-52345
10.Pelikán JanKvíčala David-6-8-6  0346
11.Horák FilipSvoboda Lukáš-11-7-4  0347
12.Svoboda JaromírPřikryl Aleš7-6-12-10 1348
13.Pelikán JanMikula Stanislav-107-10-8 1349
14.Fábo JánKvíčala David3-973 3159
15.Svoboda JaromírSvoboda Lukáš-10-8-12  03510
16.Pelikán JanPřikryl Aleš         
17.Fábo JánMikula Stanislav         
18.Horák FilipKvíčala David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pelikán Jan12Svoboda Lukáš31
Fábo Ján12Přikryl Aleš30
Horák Filip03Mikula Stanislav30
Svoboda Jaromír13Kvíčala David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:Koníček Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7386:297TJ Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
Tomeček Tomáš
Žajdlík Ludvík
 
 
647  3010
2.Baláž Branislav
Koníček Michal
 
 
Jamný Petr
Kubina Jaromír
 
 
10-68-783220
3.Vašíček JanKubina Jaromír-9-5-5  0321
4.Baláž BranislavJamný Petr7108  3031
5.Gajdoschík AdriánTomeček Tomáš469  3041
6.Koníček MichalŽajdlík Ludvík6410  3051
7.Baláž BranislavKubina Jaromír667  3061
8.Gajdoschík AdriánJamný Petr9-767 3171
9.Koníček MichalTomeček Tomáš768  3081
10.Vašíček JanŽajdlík Ludvík7-989 3191
11.Gajdoschík AdriánKubina Jaromír8514  30101
12.Koníček MichalJamný Petr         
13.Vašíček JanTomeček Tomáš         
14.Baláž BranislavŽajdlík Ludvík         
15.Koníček MichalKubina Jaromír         
16.Vašíček JanJamný Petr         
17.Baláž BranislavTomeček Tomáš         
18.Gajdoschík AdriánŽajdlík Ludvík         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Jan11Kubina Jaromír12
Baláž Branislav20Jamný Petr02
Gajdoschík Adrián30Tomeček Tomáš02
Koníček Michal20Žajdlík Ludvík02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy