Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Juřík Adam
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:26573:520MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pečinka Lukáš
Filák Tomáš
 
 
Juřík Adam
Kraus Jan
 
 
656  3010
2.Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
Brateyko Solomiya
Buriánek Patrik
 
 
-25-5-12 1311
3.Pečinka LukášBrateyko Solomiya-7-7-4  0312
4.Horák AlešBuriánek Patrik4136  3022
5.Peterka OndřejJuřík Adam811-104 3132
6.Filák TomášKraus Jan1167  3042
7.Horák AlešBrateyko Solomiya-9-8-7  0343
8.Peterka OndřejBuriánek Patrik611-97 3153
9.Filák TomášJuřík Adam-79-56-82354
10.Pečinka LukášKraus Jan675  3064
11.Peterka OndřejBrateyko Solomiya-7-10-5  0365
12.Filák TomášBuriánek Patrik-88117 3175
13.Pečinka LukášJuřík Adam75-1110 3185
14.Horák AlešKraus Jan9-4-8133295
15.Filák TomášBrateyko Solomiya-8-8-12  0396
16.Pečinka LukášBuriánek Patrik53-7-9632106
17.Horák AlešJuřík Adam-6833 31  
18.Peterka OndřejKraus Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pečinka Lukáš31Brateyko Solomiya40
Horák Aleš21Buriánek Patrik04
Peterka Ondřej21Juřík Adam12
Filák Tomáš22Kraus Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30226:358TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Jiří
Krištof Lukáš
 
 
Pavelka Jakub
Svoboda Libor
 
 
-6-4-4  0301
2.Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
Tureček Petr
Šefr Filip
 
 
-7-79-4 1302
3.Dospíšil Pavel ml.Tureček Petr-8-10-5  0303
4.Dospíšil JiříŠefr Filip-8-66-3 1304
5.Hruška PavelPavelka Jakub-128-71-92305
6.Krištof LukášNovák Martin-2-5-3  0306
7.Dospíšil JiříTureček Petr-9-6-8  0307
8.Hruška PavelŠefr Filip-9-6-6  0308
9.Krištof LukášPavelka Jakub-2-4-3  0309
10.Dospíšil Pavel ml.Novák Martin-7-3-9  03010
11.Hruška PavelTureček Petr9    10  
12.Krištof Lukᚊefr Filip         
13.Dospíšil Pavel ml.Pavelka Jakub         
14.Dospíšil JiříNovák Martin         
15.Krištof LukášTureček Petr         
16.Dospíšil Pavel ml.Šefr Filip         
17.Dospíšil JiříPavelka Jakub         
18.Hruška PavelNovák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dospíšil Pavel ml.02Tureček Petr20
Dospíšil Jiří02Šefr Filip20
Hruška Pavel02Pavelka Jakub20
Krištof Lukáš02Novák Martin20
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:26563:535Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Zetocha Martin
Orság David
 
 
679  3010
2.Záděra Luboš
Pikula Radek
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
-109-6673220
3.Novák LukášJeřábek Vladimír7-8-4-6 1321
4.Záděra LubošHavel Vojtěch8-97-12-92322
5.Pikula RadekZetocha Martin759  3032
6.Kolbert DavidOrság David89-6-1073242
7.Záděra LubošJeřábek Vladimír-7-9-8  0343
8.Pikula RadekHavel Vojtěch-6778 3153
9.Kolbert DavidZetocha Martin8-894 3163
10.Novák LukášOrság David39-11-573273
11.Pikula RadekJeřábek Vladimír-3-9-11  0374
12.Kolbert DavidHavel Vojtěch59-4-6103284
13.Novák LukášZetocha Martin96-9-883294
14.Záděra LubošOrság David7-8-74932104
15.Kolbert DavidJeřábek Vladimír57   20  
16.Novák LukášHavel Vojtěch         
17.Záděra LubošZetocha Martin         
18.Pikula RadekOrság David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Lukáš21Jeřábek Vladimír30
Záděra Luboš12Havel Vojtěch12
Pikula Radek21Zetocha Martin03
Kolbert David30Orság David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Tuhý Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36589:605TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
Galatík Pavel
Charitonov Vitalij
 
 
86-55 3110
2.Vybíral Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Mocek Jan
Motyčka Jan
 
 
5-6-8-10 1311
3.Vybíral PavelMocek Jan87-11-163221
4.Nechvátal PetrMotyčka Jan-611-5-7 1322
5.Vybíral MatoušCharitonov Vitalij-7-9107-52323
6.Ondrovčák MiroslavGalatík Pavel739  3033
7.Nechvátal PetrMocek Jan-138-8-8 1334
8.Vybíral MatoušMotyčka Jan-7-9-3  0335
9.Ondrovčák MiroslavCharitonov Vitalij526  3045
10.Vybíral PavelGalatík Pavel-52-6-5 1346
11.Vybíral MatoušMocek Jan-4-9-5  0347
12.Ondrovčák MiroslavMotyčka Jan-5-105-6 1348
13.Vybíral PavelCharitonov Vitalij879  3058
14.Nechvátal PetrGalatík Pavel-11-7-6  0359
15.Ondrovčák MiroslavMocek Jan5-7-10973269
16.Vybíral PavelMotyčka Jan5-647 3179
17.Nechvátal PetrCharitonov Vitalij-9-898-923710
18.Vybíral MatoušGalatík Pavel-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Pavel31Mocek Jan22
Nechvátal Petr04Motyčka Jan31
Vybíral Matouš03Charitonov Vitalij22
Ondrovčák Miroslav31Galatík Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:Koníček Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:22613:541TJ Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Michal
Darmovzal Zdeněk
 
 
Kvíčala David
Voráč Pavel
 
 
6-98-8-72301
2.Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
Přikryl Aleš
Polívka Martin ml.
 
 
1087  3011
3.Koníček MichalPřikryl Aleš89-13-7-62312
4.Vašíček JanKvíčala David78-6-7-42313
5.Gajdoschík AdriánPolívka Martin ml.586  3023
6.Darmovzal ZdeněkVoráč Pavel797  3033
7.Vašíček JanPřikryl Aleš-58-108-82334
8.Gajdoschík AdriánKvíčala David-9679 3144
9.Darmovzal ZdeněkPolívka Martin ml.8-898 3154
10.Koníček MichalVoráč Pavel4-8612 3164
11.Gajdoschík AdriánPřikryl Aleš-3486 3174
12.Darmovzal ZdeněkKvíčala David-11-978-82375
13.Koníček MichalPolívka Martin ml.646  3085
14.Vašíček JanVoráč Pavel8106  3095
15.Darmovzal ZdeněkPřikryl Aleš-7-6-9  0396
16.Koníček MichalKvíčala David588  30106
17.Vašíček JanPolívka Martin ml.         
18.Gajdoschík AdriánVoráč Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Michal31Přikryl Aleš31
Vašíček Jan12Kvíčala David22
Gajdoschík Adrián30Polívka Martin ml.03
Darmovzal Zdeněk22Voráč Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32400:481TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Svoboda Jaromír
 
 
Kubina Jaromír
Marek Jaroslav
 
 
5-9-8-3 1301
2.Horák Filip
Pelikán Jan
 
 
Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
-9-118-9 1302
3.Fábo JánKubina Jaromír-8786 3112
4.Pelikán JanMorávek Zdeněk-5-8-8  0313
5.Horák FilipMorávek Radim-11-88-10 1314
6.Svoboda JaromírMarek Jaroslav-7118-3-72315
7.Pelikán JanKubina Jaromír-10-6127-72316
8.Horák FilipMorávek Zdeněk-7-5-4  0317
9.Svoboda JaromírMorávek Radim7-11-10-13 1318
10.Fábo JánMarek Jaroslav9-3611 3128
11.Horák FilipKubina Jaromír-8-12-7  0329
12.Svoboda JaromírMorávek Zdeněk-5-5-2  03210
13.Fábo JánMorávek Radim         
14.Pelikán JanMarek Jaroslav         
15.Svoboda JaromírKubina Jaromír         
16.Fábo JánMorávek Zdeněk         
17.Pelikán JanMorávek Radim         
18.Horák FilipMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fábo Ján20Kubina Jaromír21
Pelikán Jan02Morávek Zdeněk30
Horák Filip03Morávek Radim20
Svoboda Jaromír03Marek Jaroslav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy