Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:33461:522KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Martin
Střítežský Roman
 
 
Fábo Ján
Svoboda Jaromír
 
 
9-6-9-8 1301
2.Šefr Filip
Tureček Petr
 
 
Horák Filip
Pelikán Jan
 
 
788  3011
3.Tureček PetrFábo Ján-75-1410-82312
4.Pavelka JakubSvoboda Jaromír-696-9-72313
5.Šefr FilipHorák Filip4-598 3123
6.Novák MartinPelikán Jan-5-7-8  0324
7.Pavelka JakubFábo Ján-999-6-32325
8.Šefr FilipSvoboda Jaromír8-48-963235
9.Novák MartinHorák Filip-10-86-8 1336
10.Tureček PetrPelikán Jan-63-8-6 1337
11.Šefr FilipFábo Ján-5-1-8  0338
12.Střítežský RomanSvoboda Jaromír5-5-57-82339
13.Tureček PetrHorák Filip9-8-8-5 13310
14.Pavelka JakubPelikán Jan         
15.Střítežský RomanFábo Ján         
16.Tureček PetrSvoboda Jaromír         
17.Pavelka JakubHorák Filip         
18.Šefr FilipPelikán Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tureček Petr03Fábo Ján30
Pavelka Jakub02Svoboda Jaromír21
Šefr Filip21Horák Filip21
Novák Martin02Pelikán Jan20
Střítežský Roman01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36655:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Štěpán
Kmeťová Veronika
 
 
Vašíček Jan
Koníček Michal
 
 
-4-9-9  0301
2.Brychta Edo
Buriánek Patrik
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
-61248 3111
3.Kmeťová VeronikaKoníček Michal7-98-833221
4.Brychta EdoVašíček Jan775  3031
5.Brhel ŠtěpánKalivoda Petr-58-7-10 1332
6.Buriánek PatrikBaláž Branislav5-8-11-7 1333
7.Brychta EdoKoníček Michal96-613 3143
8.Brhel ŠtěpánVašíček Jan-6-7-3  0344
9.Buriánek PatrikKalivoda Petr534  3054
10.Kmeťová VeronikaBaláž Branislav10-11105 3164
11.Brhel ŠtěpánKoníček Michal-12-74-5 1365
12.Buriánek PatrikVašíček Jan-117-5863275
13.Kmeťová VeronikaKalivoda Petr10-9-8393285
14.Brychta EdoBaláž Branislav9107  3095
15.Buriánek PatrikKoníček Michal-10-712-6 1396
16.Kmeťová VeronikaVašíček Jan-11105-8-72397
17.Brychta EdoKalivoda Petr-8-7-11  0398
18.Brhel ŠtěpánBaláž Branislav-5-8-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmeťová Veronika31Koníček Michal22
Brychta Edo31Vašíček Jan22
Brhel Štěpán04Kalivoda Petr22
Buriánek Patrik22Baláž Branislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:29672:582TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
Palatka Stanislav
Nechvátal Petr
 
 
4-8-7-2 1301
2.Jamný Petr
Vránová Radana
 
 
Vybíral Matouš
Ondrovčák Miroslav
 
 
-137910 3111
3.Morávek ZdeněkVybíral Matouš1037  3021
4.Jamný PetrOndrovčák Miroslav-117-9-9 1322
5.Morávek RadimPalatka Stanislav374  3032
6.Vránová RadanaNechvátal Petr-8-79-2 1333
7.Jamný PetrVybíral Matouš2-8-5-8 1334
8.Morávek RadimOndrovčák Miroslav-24-912-82335
9.Vránová RadanaPalatka Stanislav12-7-7-8 1336
10.Morávek ZdeněkNechvátal Petr566  3046
11.Morávek RadimVybíral Matouš-9969 3156
12.Vránová RadanaOndrovčák Miroslav-77-11-5 1357
13.Morávek ZdeněkPalatka Stanislav55-53 3167
14.Jamný PetrNechvátal Petr-785-7-112368
15.Vránová RadanaVybíral Matouš-1396-763278
16.Morávek ZdeněkOndrovčák Miroslav7102  3088
17.Jamný PetrPalatka Stanislav11410  3098
18.Morávek RadimNechvátal PetrWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Zdeněk40Vybíral Matouš13
Jamný Petr13Ondrovčák Miroslav31
Morávek Radim21Palatka Stanislav13
Vránová Radana13Nechvátal Petr21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27611:560KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Svoboda Lukáš
 
 
Záděra Luboš
Pikula Radek
 
 
65-77 3110
2.Kvíčala David
Voráč Pavel
 
 
Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
75-8-11-62311
3.Svoboda LukášKolbert David9-8-87-92312
4.Voráč PavelNovák Lukáš9-10-9-7 1313
5.Kvíčala DavidPikula Radek8-556 3123
6.Přikryl AlešZáděra Luboš5-564 3133
7.Voráč PavelKolbert David-10-5-8  0334
8.Kvíčala DavidNovák Lukáš-710810 3144
9.Přikryl AlešPikula Radek6-614-973254
10.Svoboda LukášZáděra Luboš-8-87-7 1355
11.Kvíčala DavidKolbert David-7-711993265
12.Přikryl AlešNovák Lukáš-61032 3175
13.Svoboda LukášPikula Radek5-549 3185
14.Voráč PavelZáděra Luboš5129  3095
15.Přikryl AlešKolbert David-946-61032105
16.Svoboda LukášNovák Lukáš-9-7-8  03  
17.Voráč PavelPikula Radek-997  21  
18.Kvíčala DavidZáděra Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Lukáš12Kolbert David22
Voráč Pavel12Novák Lukáš12
Kvíčala David30Pikula Radek03
Přikryl Aleš40Záděra Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Charitonov Vitalij
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1337:150TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galatík Pavel
Charitonov Vitalij
 
 
Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
568  3010
2.Mocek Jan
Motyčka Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Motyčka JanHruška Pavel8-5115 3130
4.Mocek JanDospíšil Pavel ml.677  3040
5.Charitonov VitalijKrištof Lukáš666  3050
6.Galatík PavelWO    3060
7.Mocek JanHruška Pavel699  3070
8.Charitonov VitalijDospíšil Pavel ml.298  3080
9.Galatík PavelKrištof Lukáš762  3090
10.Motyčka JanWO    30100
11.Charitonov VitalijHruška Pavel         
12.Galatík PavelDospíšil Pavel ml.         
13.Motyčka JanKrištof Lukáš         
14.Mocek Jan         
15.Galatík PavelHruška Pavel         
16.Motyčka JanDospíšil Pavel ml.         
17.Mocek JanKrištof Lukáš         
18.Charitonov Vitalij         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Motyčka Jan10Hruška Pavel02
Mocek Jan20Dospíšil Pavel ml.02
Charitonov Vitalij20Krištof Lukáš02
Galatík Pavel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35660:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Vojtěch
Jeřábek Vladimír
 
 
Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
6-5-71083210
2.Orság David
Tůma Karel
 
 
Pečinka Lukáš
Filák Tomáš
 
 
11-596 3120
3.Kuča JanPečinka Lukáš10-94-673230
4.Tůma KarelHorák Aleš-8-310-13 1331
5.Orság DavidFilák Tomáš9-2-612-82332
6.Havel VojtěchPeterka Ondřej3-2126 3142
7.Tůma KarelPečinka Lukáš-5-10-9  0343
8.Orság DavidHorák Aleš55-5-4-32344
9.Havel VojtěchFilák Tomáš-8672 3154
10.Kuča JanPeterka Ondřej5-9-9-10 1355
11.Orság DavidPečinka Lukáš-9-8-10  0356
12.Havel VojtěchHorák Aleš779  3066
13.Kuča JanFilák Tomáš98-97 3176
14.Jeřábek VladimírPeterka Ondřej-9-6-9  0377
15.Havel VojtěchPečinka Lukáš5912  3087
16.Kuča JanHorák Aleš-459-8-92388
17.Jeřábek VladimírFilák Tomáš8710  3098
18.Orság DavidPeterka Ondřej-8-39-11 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuča Jan22Pečinka Lukáš22
Tůma Karel02Horák Aleš31
Orság David04Filák Tomáš13
Havel Vojtěch40Peterka Ondřej31
Jeřábek Vladimír11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy