Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:17525:409KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikula Stanislav
Voráč Pavel
 
 
Podrazil David
Brhel Štěpán
 
 
9-9710 3110
2.Přikryl Aleš
Kvíčala David
 
 
Buriánek Patrik
Kraus Jan
 
 
687  3020
3.Mikula StanislavBuriánek Patrik-1064-6-82321
4.Voráč PavelPodrazil David-210-14-62322
5.Kvíčala DavidBrhel Štěpán-55-7-14 1323
6.Přikryl AlešKraus Jan678  3033
7.Voráč PavelBuriánek Patrik-6-8-9  0334
8.Kvíčala DavidPodrazil David-11-98-6 1335
9.Přikryl AlešBrhel Štěpán533  3045
10.Mikula StanislavKraus Jan6810  3055
11.Kvíčala DavidBuriánek Patrik46-96 3165
12.Přikryl AlešPodrazil David445  3075
13.Mikula StanislavBrhel Štěpán475  3085
14.Voráč PavelKraus Jan762  3095
15.Přikryl AlešBuriánek Patrik635  30105
16.Mikula StanislavPodrazil David63   20  
17.Voráč PavelBrhel Štěpán         
18.Kvíčala DavidKraus Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikula Stanislav21Buriánek Patrik22
Voráč Pavel12Podrazil David21
Kvíčala David12Brhel Štěpán12
Přikryl Aleš40Kraus Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29614:586TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
Pavelka Jakub
Šefr Filip
 
 
-845-633210
2.Kubina Jaromír
Jamný Petr
 
 
Svoboda Libor
Ličbinský Roman
 
 
-84-6-6 1311
3.Morávek ZdeněkSvoboda Libor12-6-8-5 1312
4.Jamný PetrŠefr Filip6-9-9-3 1313
5.Marek JaroslavPavelka Jakub7610  3023
6.Kubina JaromírLičbinský Roman6-8611 3133
7.Jamný PetrSvoboda Libor-9-4-9  0334
8.Marek JaroslavŠefr Filip-8712-653244
9.Kubina JaromírPavelka Jakub8-64-383254
10.Morávek ZdeněkLičbinský Roman5815  3064
11.Marek JaroslavSvoboda Libor78-98 3174
12.Kubina JaromírŠefr Filip8-745 3184
13.Morávek ZdeněkPavelka Jakub4911  3094
14.Jamný PetrLičbinský Roman98-4-7-42395
15.Kubina JaromírSvoboda Libor-7-63-8 1396
16.Morávek ZdeněkŠefr Filip10-129-9932106
17.Jamný PetrPavelka Jakub9-9-8  12  
18.Marek JaroslavLičbinský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Zdeněk31Svoboda Libor31
Jamný Petr03Šefr Filip13
Marek Jaroslav30Pavelka Jakub03
Kubina Jaromír31Ličbinský Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:32505:532SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Svoboda Jaromír
 
 
Havel Vojtěch
Orság David
 
 
799  3010
2.Pelikán Jan
Horák Filip
 
 
Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
7-8911 3120
3.Svoboda JaromírJeřábek Vladimír-9-77-3 1321
4.Horák FilipHavel Vojtěch9-4-5-8 1322
5.Pelikán JanOrság David-8-9-10  0323
6.Fábo JánTůma Karel377  3033
7.Horák FilipJeřábek Vladimír797  3043
8.Pelikán JanHavel Vojtěch-9-8-7  0344
9.Fábo JánOrság David145  3054
10.Svoboda JaromírTůma Karel63-83 3164
11.Pelikán JanJeřábek Vladimír-6-6-5  0365
12.Fábo JánHavel Vojtěch8-8-4-8 1366
13.Svoboda JaromírOrság David-6-10116-12367
14.Horák FilipZetocha Martin-6-11-3  0368
15.Fábo JánJeřábek Vladimír6104  3078
16.Svoboda JaromírHavel Vojtěch-8-2-6  0379
17.Horák FilipOrság David-9-2-10  03710
18.Pelikán JanZetocha Martin6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jaromír13Jeřábek Vladimír22
Horák Filip13Havel Vojtěch40
Pelikán Jan03Orság David31
Fábo Ján31Tůma Karel02
   Zetocha Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:Brozák Radomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:22521:488TJ Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Charitonov Vitalij
Dočekal Petr
 
 
116-79 3110
2.Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
Mocek Jan
Galatík Pavel
 
 
674  3020
3.Darmovzal ZdeněkDočekal Petr5-11-5-10 1321
4.Koníček MichalMocek Jan7-108-383231
5.Vašíček JanCharitonov Vitalij119-77 3141
6.Gajdoschík AdriánGalatík Pavel-7-4-9  0342
7.Koníček MichalDočekal Petr38-93 3152
8.Vašíček JanMocek Jan-4-8-5  0353
9.Gajdoschík AdriánCharitonov Vitalij101111  3063
10.Darmovzal ZdeněkGalatík Pavel-2-99-12 1364
11.Vašíček JanDočekal Petr8-9-36143274
12.Gajdoschík AdriánMocek Jan10-4-5533284
13.Darmovzal ZdeněkCharitonov Vitalij8-936 3194
14.Koníček MichalGalatík Pavel5711  30104
15.Gajdoschík AdriánDočekal Petr         
16.Darmovzal ZdeněkMocek Jan         
17.Koníček MichalCharitonov Vitalij         
18.Vašíček JanGalatík Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Darmovzal Zdeněk12Dočekal Petr12
Koníček Michal30Mocek Jan12
Vašíček Jan21Charitonov Vitalij03
Gajdoschík Adrián21Galatík Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5381:241KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Hruška Pavel
Dankovič Jozef
 
 
674  3010
2.Ondra Milan
Ondrovčák Miroslav
 
 
Cvrkal Rudolf ml.
Dospíšil Pavel ml.
 
 
-10242 3120
3.Nechvátal PetrCvrkal Rudolf ml.5-10112 3130
4.Ondra MilanHruška Pavel993  3040
5.Vybíral PavelDospíšil Pavel ml.633  3050
6.Vybíral MatoušDankovič Jozef-8687 3160
7.Ondra MilanCvrkal Rudolf ml.546  3070
8.Vybíral PavelHruška Pavel567  3080
9.Vybíral MatoušDospíšil Pavel ml.-810-8893290
10.Nechvátal PetrDankovič Jozef7812  30100
11.Vybíral PavelCvrkal Rudolf ml.         
12.Vybíral MatoušHruška Pavel         
13.Nechvátal PetrDospíšil Pavel ml.         
14.Ondra MilanDankovič Jozef         
15.Vybíral MatoušCvrkal Rudolf ml.         
16.Nechvátal PetrHruška Pavel         
17.Ondra MilanDospíšil Pavel ml.         
18.Vybíral PavelDankovič Jozef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechvátal Petr20Cvrkal Rudolf ml.02
Ondra Milan20Hruška Pavel02
Vybíral Pavel20Dospíšil Pavel ml.02
Vybíral Matouš20Dankovič Jozef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala MS Brno, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31351:434MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra Luboš
Vališ Petr
 
 
Štěpán Libor
Peterka Ondřej
 
 
-5-7-10  0301
2.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Seďa Jakub
Horák Aleš
 
 
8-688 3111
3.Novák LukášSeďa Jakub6-7-128-82312
4.Záděra LubošHorák Aleš-8-9812-82313
5.Vališ PetrPeterka Ondřej-8-7-4  0314
6.Kolbert DavidŠtěpán Libor-8-510-8 1315
7.Záděra LubošSeďa Jakub772  3025
8.Vališ PetrHorák Aleš-6-9-7  0326
9.Kolbert DavidPeterka Ondřej-6-7-9  0327
10.Novák Lukᚊtěpán Libor-7-1-10  0328
11.Vališ PetrSeďa Jakub-6-8-1  0329
12.Pikula RadekHorák Aleš-5-84-5 13210
13.Novák LukášPeterka Ondřej6-10   11  
14.Záděra LubošŠtěpán Libor         
15.Pikula RadekSeďa Jakub         
16.Novák LukášHorák Aleš         
17.Záděra LubošPeterka Ondřej         
18.Vališ PetrŠtěpán Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Lukáš02Seďa Jakub21
Záděra Luboš11Horák Aleš30
Vališ Petr03Peterka Ondřej20
Kolbert David02Štěpán Libor20
Pikula Radek01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy