Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32677:629KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikula Stanislav
Zukal Adam
 
 
Tureček Petr
Šefr Filip
 
 
8-9-88-72301
2.Přikryl Aleš
Kvíčala David
 
 
Ličbinský Roman
Svoboda Libor
 
 
8-7-8-7 1302
3.Zukal AdamSvoboda Libor-9-6-8  0303
4.Kvíčala DavidŠefr Filip-9-971043213
5.Mikula StanislavLičbinský Roman-2477 3123
6.Přikryl AlešPavelka Jakub586  3033
7.Kvíčala DavidSvoboda Libor8-6-97-32334
8.Mikula StanislavŠefr Filip6108  3044
9.Přikryl AlešLičbinský Roman468  3054
10.Zukal AdamPavelka Jakub-647-8-102355
11.Mikula StanislavSvoboda Libor-7-9-8  0356
12.Přikryl AlešŠefr Filip696  3066
13.Zukal AdamLičbinský Roman-77-810203276
14.Kvíčala DavidTureček Petr8108  3086
15.Přikryl AlešSvoboda Libor8-8-65113296
16.Zukal AdamŠefr Filip-9-9-9  0397
17.Kvíčala DavidLičbinský Roman6-9-8-10 1398
18.Mikula StanislavTureček Petr-4425 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zukal Adam13Svoboda Libor31
Kvíčala David22Šefr Filip13
Mikula Stanislav31Ličbinský Roman13
Přikryl Aleš40Pavelka Jakub11
   Tureček Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:22533:493TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Kubina Jaromír
 
 
Buriánek Patrik
Ilčík Ondřej
 
 
910-77 3110
2.Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
Novotná Jana
Podrazil David
 
 
88-69 3120
3.Morávek ZdeněkIlčík Ondřej6-98-1343230
4.Morávek RadimBuriánek Patrik11-25-863240
5.Marek JaroslavPodrazil David6410  3050
6.Kubina JaromírNovotná Jana-14-5-7  0351
7.Morávek RadimIlčík Ondřej-9-59763261
8.Marek JaroslavBuriánek Patrik66-74 3171
9.Kubina JaromírPodrazil David9-13-41093281
10.Morávek ZdeněkNovotná Jana-146-6663291
11.Marek JaroslavIlčík Ondřej7-8-7-6 1392
12.Kubina JaromírBuriánek Patrik4-6-12-8 1393
13.Morávek ZdeněkPodrazil David978  30103
14.Morávek RadimNovotná Jana         
15.Kubina JaromírIlčík Ondřej         
16.Morávek ZdeněkBuriánek Patrik         
17.Morávek RadimPodrazil David         
18.Marek JaroslavNovotná Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Zdeněk30Ilčík Ondřej12
Morávek Radim20Buriánek Patrik12
Marek Jaroslav21Podrazil David03
Kubina Jaromír12Novotná Jana11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:31473:520TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelikán Jan
Horák Filip
 
 
Mocek Jan
Galatík Pavel
 
 
-7-558-82301
2.Fábo Ján
Svoboda Jaromír
 
 
Charitonov Vitalij
Dočekal Petr
 
 
7-64-8-92302
3.Horák FilipGalatík Pavel-11-138-7 1303
4.Svoboda JaromírMocek Jan9-4109 3113
5.Pelikán JanCharitonov Vitalij12-9-9-2 1314
6.Fábo JánDočekal Petr854  3024
7.Svoboda JaromírGalatík Pavel-9-410-7 1325
8.Pelikán JanMocek Jan-9-11-8  0326
9.Fábo JánCharitonov Vitalij579  3036
10.Horák FilipDočekal Petr9-89-9-72337
11.Pelikán JanGalatík Pavel22-10-2-4 1338
12.Fábo JánMocek Jan-118-7-8 1339
13.Horák FilipCharitonov Vitalij-9-8-6  03310
14.Svoboda JaromírDočekal Petr6    10  
15.Fábo JánGalatík Pavel         
16.Horák FilipMocek Jan         
17.Svoboda JaromírCharitonov Vitalij         
18.Pelikán JanDočekal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Filip03Galatík Pavel30
Svoboda Jaromír11Mocek Jan21
Pelikán Jan03Charitonov Vitalij21
Fábo Ján21Dočekal Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:Brozák Radomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34716:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Havel Vojtěch
Orság David
 
 
768  3010
2.Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
-8-786-42311
3.Darmovzal ZdeněkJeřábek Vladimír11108  3021
4.Vašíček JanHavel Vojtěch-6-8-9  0322
5.Koníček MichalOrság David13-5-78-82323
6.Gajdoschík AdriánZetocha Martin5-106-1043233
7.Vašíček JanJeřábek Vladimír9-143-7-52334
8.Koníček MichalHavel Vojtěch-2-9-6  0335
9.Gajdoschík AdriánOrság David537  3045
10.Darmovzal ZdeněkZetocha Martin14114  3055
11.Koníček MichalJeřábek Vladimír-9-3710-92356
12.Gajdoschík AdriánHavel Vojtěch-9-86893266
13.Darmovzal ZdeněkOrság David5-12-12993276
14.Vašíček JanZetocha Martin8-979 3186
15.Gajdoschík AdriánJeřábek Vladimír1079  3096
16.Darmovzal ZdeněkHavel Vojtěch-885-7-82397
17.Vašíček JanOrság David-13-8-9  0398
18.Koníček MichalZetocha Martin-8-989-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Darmovzal Zdeněk31Jeřábek Vladimír22
Vašíček Jan13Havel Vojtěch31
Koníček Michal04Orság David22
Gajdoschík Adrián40Zetocha Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23599:525KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Telecká Jana
Štěpán Libor
 
 
9106  3010
2.Ondrovčák Miroslav
Palatka Stanislav
 
 
Peterka Ondřej
Horák Aleš
 
 
-8-129-8 1311
3.Nechvátal PetrTelecká Jana642  3021
4.Ondrovčák MiroslavHorák Aleš-7997 3131
5.Vybíral PavelŠtěpán Libor8-1797 3141
6.Palatka StanislavPeterka Ondřej-9-108-9 1342
7.Ondrovčák MiroslavTelecká Jana-10612-1143252
8.Vybíral PavelHorák Aleš8-1068 3162
9.Palatka StanislavŠtěpán Libor-48-8-5 1363
10.Nechvátal PetrPeterka Ondřej-1098-1193273
11.Vybíral PavelTelecká Jana3117  3083
12.Palatka StanislavHorák Aleš6-75-7-82384
13.Nechvátal PetrŠtěpán Libor7-4-8-8 1385
14.Ondrovčák MiroslavPeterka Ondřej66-66 3195
15.Palatka StanislavTelecká Jana654  30105
16.Nechvátal PetrHorák Aleš         
17.Ondrovčák MiroslavŠtěpán Libor         
18.Vybíral PavelPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechvátal Petr21Telecká Jana04
Ondrovčák Miroslav30Horák Aleš12
Vybíral Pavel30Štěpán Libor21
Palatka Stanislav13Peterka Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3357:220Orel Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pikula Radek
Novák Lukáš
 
 
Dospíšil Pavel ml.
Dankovič Jozef
 
 
534  3010
2.Záděra Luboš
Vališ Petr
 
 
Hruška Pavel
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
735  3020
3.Vališ PetrHruška Pavel706  3030
4.Novák LukášCvrkal Rudolf ml.105-88 3140
5.Pikula RadekDospíšil Pavel ml.727  3050
6.Záděra LubošDankovič Jozef8810  3060
7.Novák LukášHruška Pavel464  3070
8.Pikula RadekCvrkal Rudolf ml.-79-81173280
9.Záděra LubošDospíšil Pavel ml.677  3090
10.Vališ PetrDankovič Jozef957  30100
11.Pikula RadekHruška Pavel         
12.Záděra LubošCvrkal Rudolf ml.         
13.Vališ PetrDospíšil Pavel ml.         
14.Novák LukášDankovič Jozef         
15.Záděra LubošHruška Pavel         
16.Vališ PetrCvrkal Rudolf ml.         
17.Novák LukášDospíšil Pavel ml.         
18.Pikula RadekDankovič Jozef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vališ Petr20Hruška Pavel02
Novák Lukáš20Cvrkal Rudolf ml.02
Pikula Radek20Dospíšil Pavel ml.02
Záděra Luboš20Dankovič Jozef02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy