Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19547:423SKST Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cupák Zdeněk
Možíš Karel
 
 
Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
486  3010
2.Buriánek Patrik
Hašlík Jakub
 
 
Cvrkal Rudolf
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
4-3-8433220
3.Buriánek PatrikCvrkal Rudolf5-35-13-72321
4.Možíš KarelHruška Pavel-106-7-8 1322
5.Hašlík JakubCvrkal Rudolf ml.4-6-101083232
6.Cupák ZdeněkDospíšil Pavel ml.454  3042
7.Možíš KarelCvrkal Rudolf-9154-963252
8.Hašlík JakubHruška Pavel747  3062
9.Cupák ZdeněkCvrkal Rudolf ml.249  3072
10.Buriánek PatrikDospíšil Pavel ml.5310  3082
11.Hašlík JakubCvrkal Rudolf-99-5-5 1383
12.Cupák ZdeněkHruška Pavel-885-7-92384
13.Buriánek PatrikCvrkal Rudolf ml.437  3094
14.Možíš KarelDospíšil Pavel ml.5-774 31104
15.Cupák ZdeněkCvrkal Rudolf-109   11  
16.Buriánek PatrikHruška Pavel         
17.Možíš KarelCvrkal Rudolf ml.         
18.Hašlík JakubDospíšil Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Buriánek Patrik21Cvrkal Rudolf21
Možíš Karel21Hruška Pavel21
Hašlík Jakub21Cvrkal Rudolf ml.03
Cupák Zdeněk21Dospíšil Pavel ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Svoboda Libor
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36694:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Ličbinský Roman
 
 
Štěpán Libor
Peterka Ondřej
 
 
8-4-97-122301
2.Novák Martin
Šefr Filip
 
 
Filák Tomáš
Seďa Jakub
 
 
-9-757-92302
3.Ličbinský RomanPeterka Ondřej-8-10-6  0303
4.Šefr FilipSeďa Jakub10-99-623213
5.Pavelka JakubFilák Tomáš79-610 3123
6.Svoboda LiborŠtěpán Libor9-10-5-8 1324
7.Šefr FilipPeterka Ondřej-7-9-6  0325
8.Pavelka JakubSeďa Jakub99-8-7-92326
9.Svoboda LiborFilák Tomáš6-693 3136
10.Ličbinský RomanŠtěpán Libor5-6103 3146
11.Pavelka JakubPeterka Ondřej929  3056
12.Svoboda LiborSeďa Jakub6103  3066
13.Ličbinský RomanFilák Tomáš-8-65-13 1367
14.Šefr FilipŠtěpán Libor7-87-553277
15.Svoboda LiborPeterka Ondřej8-688 3187
16.Ličbinský RomanSeďa Jakub48-129 3197
17.Šefr FilipFilák Tomáš-65-8-9 1398
18.Pavelka JakubŠtěpán Libor-7-126-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ličbinský Roman22Peterka Ondřej22
Šefr Filip22Seďa Jakub13
Pavelka Jakub22Filák Tomáš22
Svoboda Libor31Štěpán Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35625:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
Vybíral Pavel
Nechvátal Petr
 
 
-9-86-7 1301
2.Kuča Jan
Tůma Karel
 
 
Ondrovčák Miroslav
Ondra Milan
 
 
-787-933211
3.Tůma KarelNechvátal Petr-9-98-7 1312
4.Kuča JanOndrovčák Miroslav-10-10-2  0313
5.Zetocha MartinOndra Milan347  3023
6.Jeřábek VladimírVybíral Pavel-5-7-4  0324
7.Kuča JanNechvátal Petr6-768 3134
8.Zetocha MartinOndrovčák Miroslav-589-983244
9.Jeřábek VladimírOndra Milan234  3054
10.Tůma KarelVybíral Pavel877  3064
11.Zetocha MartinNechvátal Petr95-7-8-92365
12.Jeřábek VladimírOndrovčák Miroslav-12-4-9  0366
13.Tůma KarelVybíral Matouš-8-65-8 1367
14.Kuča JanVybíral Pavel-8986 3177
15.Jeřábek VladimírNechvátal Petr59-23 3187
16.Tůma KarelOndrovčák Miroslav-8-39-8 1388
17.Kuča JanVybíral Matouš75-87 3198
18.Zetocha MartinVybíral Pavel10-6-8-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Karel13Nechvátal Petr22
Kuča Jan31Ondrovčák Miroslav31
Zetocha Martin22Ondra Milan02
Jeřábek Vladimír22Vybíral Pavel22
   Vybíral Matouš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Charitonov Vitalij
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15463:391TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galatík Pavel
Charitonov Vitalij
 
 
Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
959  3010
2.Mocek Jan
Motyčka Jan
 
 
Záděra Luboš
Vališ Petr
 
 
-9268 3120
3.Mocek JanKolbert David-126-3793230
4.Motyčka JanNovák Lukáš-4-85-12 1331
5.Galatík PavelPikula Radek784  3041
6.Charitonov VitalijVališ Petr8510  3051
7.Motyčka JanKolbert David-11-7-8  0352
8.Galatík PavelNovák Lukáš-639-1093262
9.Charitonov VitalijPikula Radek11-9-6783272
10.Mocek JanVališ Petr959  3082
11.Galatík PavelKolbert David-9883 3192
12.Charitonov VitalijNovák Lukáš57-58 31102
13.Mocek JanPikula Radek         
14.Motyčka JanVališ Petr         
15.Charitonov VitalijKolbert David         
16.Mocek JanNovák Lukáš         
17.Motyčka JanPikula Radek         
18.Galatík PavelVališ Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mocek Jan20Kolbert David12
Motyčka Jan02Novák Lukáš12
Galatík Pavel30Pikula Radek02
Charitonov Vitalij30Vališ Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32414:485KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Kvíčala David
 
 
Fábo Ján
Svoboda Jaromír
 
 
-6-7-9  0301
2.Kaluža Tomáš
Zukal Adam
 
 
Horák Filip
Pelikán Jan
 
 
999  3011
3.Zukal AdamFábo Ján-8-5-8  0312
4.Kvíčala DavidSvoboda Jaromír-89-8-5 1313
5.Kaluža TomášHorák Filip5-9-5-5 1314
6.Přikryl AlešPelikán Jan-748-8-92315
7.Kvíčala DavidFábo Ján-7-1012-12 1316
8.Kaluža TomášSvoboda Jaromír-3-5-8  0317
9.Přikryl AlešHorák Filip-9899 3127
10.Zukal AdamPelikán Jan-78-98-72328
11.Kaluža TomášFábo Ján-6-9-9  0329
12.Přikryl AlešSvoboda Jaromír87-66 3139
13.Zukal AdamHorák Filip-5-6-10  03310
14.Kvíčala DavidPelikán Jan         
15.Přikryl AlešFábo Ján         
16.Zukal AdamSvoboda Jaromír         
17.Kvíčala DavidHorák Filip         
18.Kaluža TomášPelikán Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zukal Adam03Fábo Ján30
Kvíčala David02Svoboda Jaromír21
Kaluža Tomáš03Horák Filip21
Přikryl Aleš21Pelikán Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:39606:650TJ Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Morávek Zdeněk
 
 
Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
5-949 3110
2.Jamný Petr
Kubina Jaromír
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
8-414-5-52311
3.Morávek ZdeněkKoníček Michal-4-867-52312
4.Jamný PetrGajdoschík Adrián8-10-5363222
5.Marek JaroslavDarmovzal Zdeněk457  3032
6.Kubina JaromírVašíček Jan4-6-8-7 1333
7.Jamný PetrKoníček Michal-5-64-5 1334
8.Marek JaroslavGajdoschík Adrián10-410-5-102335
9.Kubina JaromírDarmovzal Zdeněk9-955 3145
10.Morávek ZdeněkVašíček Jan-67-8793255
11.Marek JaroslavKoníček Michal22-7-6-82356
12.Kubina JaromírGajdoschík Adrián-6-6-2  0357
13.Morávek ZdeněkDarmovzal Zdeněk76-7-7133267
14.Jamný PetrVašíček Jan-4-4-3  0368
15.Kubina JaromírKoníček Michal-6-6-9  0369
16.Morávek ZdeněkGajdoschík Adrián1211-46 3179
17.Jamný PetrDarmovzal Zdeněk-13-9-8  03710
18.Marek JaroslavVašíček Jan5    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Zdeněk31Koníček Michal40
Jamný Petr13Gajdoschík Adrián22
Marek Jaroslav12Darmovzal Zdeněk13
Kubina Jaromír13Vašíček Jan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy