Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:31372:451MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Juřík Adam
 
 
Štěpán Libor
Peterka Ondřej
 
 
8-5-7-12 1301
2.Podrazil David
Novotná Jana
 
 
Seďa Jakub
Nastoupil Petr
 
 
-5-39-9 1302
3.Juřík AdamHorák Aleš-89-4-8 1303
4.Novotná JanaSeďa Jakub75-8-7-92304
5.Podrazil DavidŠtěpán Libor-68-7-9 1305
6.Buriánek PatrikNastoupil Petr8-6-8-10 1306
7.Novotná JanaHorák Aleš6-10-14-5 1307
8.Podrazil DavidSeďa Jakub-10-66-6 1308
9.Buriánek PatrikŠtěpán Libor9-1158 3118
10.Juřík AdamNastoupil Petr-6-4-13  0319
11.Podrazil DavidHorák Aleš-35-2-8 13110
12.Buriánek PatrikSeďa Jakub         
13.Juřík AdamŠtěpán Libor         
14.Novotná JanaNastoupil Petr         
15.Buriánek PatrikHorák Aleš         
16.Juřík AdamSeďa Jakub         
17.Novotná JanaŠtěpán Libor         
18.Podrazil DavidNastoupil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juřík Adam02Horák Aleš30
Novotná Jana02Seďa Jakub20
Podrazil David03Štěpán Libor11
Buriánek Patrik11Nastoupil Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Svoboda Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:17499:382TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Ličbinský Roman
 
 
Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
345  3010
2.Novák Martin
Střítežský Roman
 
 
Cvrkal Rudolf
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
5-10-4-9 1311
3.Ličbinský RomanCvrkal Rudolf-10-6-9  0312
4.Střítežský RomanHruška Pavel9412  3022
5.Pavelka JakubCvrkal Rudolf ml.755  3032
6.Svoboda LiborDospíšil Pavel ml.167  3042
7.Střítežský RomanCvrkal Rudolf6-7-7-6 1343
8.Pavelka JakubHruška Pavel635  3053
9.Svoboda LiborCvrkal Rudolf ml.555  3063
10.Ličbinský RomanDospíšil Pavel ml.294  3073
11.Pavelka JakubCvrkal Rudolf6-3-5-6 1374
12.Svoboda LiborHruška Pavel485  3084
13.Ličbinský RomanCvrkal Rudolf ml.755  3094
14.Střítežský RomanDospíšil Pavel ml.7-9-8-13 1395
15.Svoboda LiborCvrkal Rudolf68-5-5532105
16.Ličbinský RomanHruška Pavel1074  30  
17.Střítežský RomanCvrkal Rudolf ml.         
18.Pavelka JakubDospíšil Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ličbinský Roman21Cvrkal Rudolf31
Střítežský Roman12Hruška Pavel03
Pavelka Jakub21Cvrkal Rudolf ml.03
Svoboda Libor40Dospíšil Pavel ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno AVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15471:379SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
Kolbert David
Novák Lukáš
 
 
755  3010
2.Orság David
Tůma Karel
 
 
Záděra Luboš
Vališ Petr
 
 
8-9-7-6 1311
3.Zetocha MartinKolbert David710-77 3121
4.Orság DavidNovák Lukáš-44128 3131
5.Tůma KarelZáděra Luboš69-6-1033241
6.Jeřábek VladimírVališ Petr413  3051
7.Orság DavidKolbert David49-148 3161
8.Tůma KarelNovák Lukáš-3-3-2  0362
9.Jeřábek VladimírPikula Radek-9657 3172
10.Zetocha MartinVališ Petr387  3082
11.Tůma KarelKolbert David108-7-6-102383
12.Jeřábek VladimírNovák Lukáš665  3093
13.Zetocha MartinPikula Radek673  30103
14.Orság DavidVališ Petr6    10  
15.Jeřábek VladimírKolbert David         
16.Zetocha MartinNovák Lukáš         
17.Orság DavidPikula Radek         
18.Tůma KarelVališ Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zetocha Martin30Kolbert David12
Orság David20Novák Lukáš12
Tůma Karel12Záděra Luboš01
Jeřábek Vladimír30Vališ Petr02
   Pikula Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Charitonov Vitalij
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:34694:663TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Galatík Pavel
Charitonov Vitalij
 
 
Vybíral Pavel
Nechvátal Petr
 
 
116-9-873210
2.Mocek Jan
Motyčka Jan
 
 
Ondrovčák Miroslav
Palatka Stanislav
 
 
-10-498-92311
3.Mocek JanNechvátal Petr57-92 3121
4.Motyčka JanOndrovčák Miroslav10-1-5-3 1322
5.Galatík PavelVybíral Pavel-865-6-92323
6.Charitonov VitalijPalatka Stanislav6-9-12973233
7.Motyčka JanNechvátal Petr-10786 3143
8.Galatík PavelOndrovčák Miroslav-5-6-8  0344
9.Charitonov VitalijVybíral Pavel7-5-101163254
10.Mocek JanPalatka Stanislav4-1059 3164
11.Galatík PavelNechvátal Petr579  3074
12.Charitonov VitalijOndrovčák Miroslav-88-7-8 1375
13.Mocek JanVybíral Pavel-8-63-10 1376
14.Motyčka JanPalatka Stanislav6-1117 3186
15.Charitonov VitalijNechvátal Petr118-7-10-72387
16.Mocek JanOndrovčák Miroslav-12610-893297
17.Motyčka JanVybíral Pavel4-766 31107
18.Galatík PavelPalatka Stanislav7-7   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mocek Jan31Nechvátal Petr13
Motyčka Jan31Ondrovčák Miroslav31
Galatík Pavel12Vybíral Pavel22
Charitonov Vitalij22Palatka Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34469:544TJ Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Kvíčala David
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
78-89 3110
2.Mikula Stanislav
Zukal Adam
 
 
Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
-4-58-7 1311
3.Mikula StanislavKoníček Michal10-10-111293221
4.Přikryl AlešGajdoschík Adrián713-109 3131
5.Kvíčala DavidDarmovzal Zdeněk-67-87-82332
6.Zukal AdamVašíček Jan-7-9-6  0333
7.Přikryl AlešKoníček Michal959  3043
8.Kvíčala DavidGajdoschík Adrián11-7-3-7 1344
9.Zukal AdamDarmovzal Zdeněk-116-8-8 1345
10.Mikula StanislavVašíček Jan-6-39-5 1346
11.Kvíčala DavidKoníček Michal7-8-7-8 1347
12.Zukal AdamGajdoschík Adrián-9-6-8  0348
13.Mikula StanislavDarmovzal Zdeněk-9-11-7  0349
14.Přikryl AlešVašíček Jan-3-8-9  03410
15.Zukal AdamKoníček Michal-9    01  
16.Mikula StanislavGajdoschík Adrián         
17.Přikryl AlešDarmovzal Zdeněk         
18.Kvíčala DavidVašíček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikula Stanislav12Koníček Michal12
Přikryl Aleš21Gajdoschík Adrián21
Kvíčala David03Darmovzal Zdeněk30
Zukal Adam03Vašíček Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34644:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
Fábo Ján
Svoboda Jaromír
 
 
8-5-98-62301
2.Marek Jaroslav
Kubina Jaromír
 
 
Horák Filip
Pelikán Jan
 
 
5-9512 3111
3.Morávek ZdeněkFábo Ján10-11-12-9 1312
4.Marek JaroslavSvoboda Jaromír10-5143 3122
5.Morávek RadimHorák Filip-12684 3132
6.Kubina JaromírPelikán Jan-4-12-9  0333
7.Marek JaroslavFábo Ján-9-4-4  0334
8.Morávek RadimSvoboda Jaromír8-3-611-92335
9.Kubina JaromírHorák Filip238  3045
10.Morávek ZdeněkPelikán Jan864  3055
11.Morávek RadimFábo Ján-3-6-6  0356
12.Kubina JaromírSvoboda Jaromír-9-67-5 1357
13.Morávek ZdeněkHorák Filip-8488 3167
14.Marek JaroslavPelikán Jan9-975 3177
15.Jamný PetrFábo Ján-9-688143287
16.Morávek ZdeněkSvoboda Jaromír-73-7-8 1388
17.Marek JaroslavHorák Filip6109  3098
18.Morávek RadimPelikán Jan-7-39-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Zdeněk22Fábo Ján31
Marek Jaroslav31Svoboda Jaromír31
Morávek Radim13Horák Filip04
Kubina Jaromír12Pelikán Jan22
Jamný Petr10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy