Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34618:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaromír
Fábo Ján
 
 
Brateyko Solomiya
Brhel Štěpán
 
 
456  3010
2.Pelikán Jan
Horák Filip
 
 
Buriánek Patrik
Juřík Adam
 
 
-89-7-8 1311
3.Pelikán JanBrateyko Solomiya-12-6-7  0312
4.Horák FilipBuriánek Patrik-5-5-5  0313
5.Svoboda JaromírJuřík Adam-109148 3123
6.Fábo JánBrhel Štěpán-6268 3133
7.Horák FilipBrateyko Solomiya-7-7-8  0334
8.Svoboda JaromírBuriánek Patrik-510-8613244
9.Fábo JánJuřík Adam446  3054
10.Pelikán JanBrhel Štěpán614  3064
11.Svoboda JaromírBrateyko Solomiya-59-8-10 1365
12.Fábo JánBuriánek Patrik895  3075
13.Pelikán JanJuřík Adam-4-8-5  0376
14.Horák FilipBrhel Štěpán7-7-89103286
15.Fábo JánBrateyko Solomiya85-6-9-72387
16.Pelikán JanBuriánek Patrik-105-3-9 1388
17.Horák FilipJuřík Adam-7-610-10 1389
18.Svoboda JaromírBrhel Štěpán10-1058 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelikán Jan13Brateyko Solomiya40
Horák Filip13Buriánek Patrik22
Svoboda Jaromír31Juřík Adam22
Fábo Ján31Brhel Štěpán04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:Brozák Radomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12432:367TJ Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Tureček Petr
Šefr Filip
 
 
1074  3010
2.Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
Pavelka Jakub
Střítežský Roman
 
 
107-710 3120
3.Koníček MichalŠefr Filip117-6-833230
4.Gajdoschík AdriánTureček Petr8-6710 3140
5.Vašíček JanPavelka Jakub9-1359 3150
6.Darmovzal ZdeněkStřítežský Roman8-510-793260
7.Gajdoschík AdriánŠefr Filip577  3070
8.Vašíček JanTureček Petr8-87-1063280
9.Darmovzal ZdeněkPavelka Jakub-96108 3190
10.Koníček MichalStřítežský Roman-310-111932100
11.Baláž BranislavŠefr Filip7-5-7-8 13  
12.Darmovzal ZdeněkTureček Petr         
13.Koníček MichalPavelka Jakub         
14.Gajdoschík AdriánStřítežský Roman         
15.Darmovzal ZdeněkŠefr Filip         
16.Koníček MichalTureček Petr         
17.Gajdoschík AdriánPavelka Jakub         
18.Baláž BranislavStřítežský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koníček Michal20Šefr Filip02
Gajdoschík Adrián20Tureček Petr02
Vašíček Jan20Pavelka Jakub02
Darmovzal Zdeněk20Střítežský Roman02
střídání domácí Baláž Branislav za Vašíček Jan



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:28Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22561:502KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Palatka Stanislav
 
 
Přikryl Aleš
Kvíčala David
 
 
4108  3010
2.Vybíral Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Mikula Stanislav
Zukal Adam
 
 
7-667 3120
3.Nechvátal PetrMikula Stanislav-4-9-3  0321
4.Ondrovčák MiroslavPřikryl Aleš-9758 3131
5.Palatka StanislavKvíčala David686  3041
6.Vybíral PavelZukal Adam7-1288 3151
7.Ondrovčák MiroslavMikula Stanislav747  3061
8.Palatka StanislavPřikryl Aleš-9-54-4 1362
9.Vybíral PavelKvíčala David67-5-963272
10.Nechvátal PetrZukal Adam-9939 3182
11.Palatka StanislavMikula Stanislav10-86-1-102383
12.Vybíral PavelPřikryl Aleš-774-9-52384
13.Nechvátal PetrKvíčala David8-6-12-10 1385
14.Ondrovčák MiroslavZukal Adam1399  3095
15.Vybíral PavelMikula Stanislav-7865 31105
16.Nechvátal PetrPřikryl Aleš-5-11   02  
17.Ondrovčák MiroslavKvíčala David         
18.Palatka StanislavZukal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechvátal Petr12Mikula Stanislav22
Ondrovčák Miroslav30Přikryl Aleš21
Palatka Stanislav12Kvíčala David12
Vybíral Pavel31Zukal Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:30414:471TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
-7-8-8  0301
2.Vališ Petr
Záděra Luboš
 
 
Jamný Petr
Marek Jaroslav
 
 
-7-6-9  0302
3.Pikula RadekMorávek Radim-789-9-72303
4.Záděra LubošJamný Petr7128  3013
5.Kolbert DavidMorávek Zdeněk-99-7-6 1314
6.Novák LukášMarek Jaroslav-8-7-8  0315
7.Záděra LubošMorávek Radim-7-89-9 1316
8.Kolbert DavidJamný Petr5-49-11-82317
9.Novák LukášMorávek Zdeněk1078  3027
10.Pikula RadekMarek Jaroslav-7-9-8  0328
11.Kolbert DavidMorávek Radim7-3-510-92329
12.Novák LukášJamný Petr876  3039
13.Vališ PetrMorávek Zdeněk-8-9-4  03310
14.Záděra LubošMarek Jaroslav-8-7   02  
15.Novák LukášMorávek Radim         
16.Vališ PetrJamný Petr         
17.Záděra LubošMorávek Zdeněk         
18.Kolbert DavidMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pikula Radek02Morávek Radim30
Záděra Luboš11Jamný Petr12
Kolbert David03Morávek Zdeněk21
Novák Lukáš21Marek Jaroslav20
Vališ Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33384:490SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
Zetocha Martin
Orság David
 
 
-3-8-8  0301
2.Cvrkal Rudolf
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
Jeřábek Vladimír
Havel Vojtěch
 
 
885  3011
3.Cvrkal RudolfJeřábek Vladimír112-118 3121
4.Dospíšil Pavel ml.Havel Vojtěch-6-3-5  0322
5.Hruška PavelOrság David-415-7-3 1323
6.Cvrkal Rudolf ml.Zetocha Martin-7-5-5  0324
7.Dospíšil Pavel ml.Jeřábek Vladimír-8-6-3  0325
8.Hruška PavelHavel Vojtěch-4-6-5  0326
9.Cvrkal Rudolf ml.Orság David-1-7-4  0327
10.Cvrkal RudolfZetocha Martin4-145-253237
11.Hruška PavelJeřábek Vladimír8-411-7-52338
12.Cvrkal Rudolf ml.Havel Vojtěch-7-69-5 1339
13.Cvrkal RudolfOrság David373  3049
14.Dospíšil Pavel ml.Zetocha Martin8-9-2-6 13410
15.Cvrkal Rudolf ml.Jeřábek Vladimír-7-99  12  
16.Cvrkal RudolfHavel Vojtěch         
17.Dospíšil Pavel ml.Orság David         
18.Hruška PavelZetocha Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvrkal Rudolf30Jeřábek Vladimír21
Dospíšil Pavel ml.03Havel Vojtěch30
Hruška Pavel03Orság David21
Cvrkal Rudolf ml.03Zetocha Martin21
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Charitonov Vitalij
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:40650:727TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Seďa Jakub
 
 
Galatík Pavel
Charitonov Vitalij
 
 
66-6-983210
2.Peterka Ondřej
Štěpán Libor
 
 
Mocek Jan
Motyčka Jan
 
 
95-25 3120
3.Horák AlešCharitonov Vitalij-3-2-9  0321
4.Štěpán LiborMocek Jan-61088 3131
5.Peterka OndřejGalatík Pavel-899-7-72332
6.Seďa JakubMotyčka Jan-3-894113242
7.Štěpán LiborCharitonov Vitalij-4-710-7 1343
8.Peterka OndřejMocek Jan8-9-89-142344
9.Seďa JakubGalatík Pavel-59-4-6 1345
10.Horák AlešMotyčka Jan73-310 3155
11.Peterka OndřejCharitonov Vitalij-11-1-6  0356
12.Seďa JakubMocek Jan9-11-118-112357
13.Horák AlešGalatík Pavel-48-9-7 1358
14.Štěpán LiborMotyčka Jan86-8-693268
15.Seďa JakubCharitonov Vitalij9-998 3178
16.Horák AlešMocek Jan107-3-8-62379
17.Štěpán LiborGalatík Pavel-210-88-1123710
18.Peterka OndřejMotyčka Jan5-5   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Aleš13Charitonov Vitalij31
Štěpán Libor22Mocek Jan31
Peterka Ondřej03Galatík Pavel40
Seďa Jakub22Motyčka Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy