Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34511:543TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jaromír
Fábo Ján
 
 
Svoboda Libor
Ličbinský Roman
 
 
10-857 3110
2.Pelikán Jan
Horák Filip
 
 
Tureček Petr
Šefr Filip
 
 
-8-611-8 1311
3.Pelikán JanSvoboda Libor-8-5-7  0312
4.Horák FilipLičbinský Roman-13-8-10  0313
5.Svoboda JaromírTureček Petr7-9-7-8 1314
6.Fábo JánŠefr Filip3-659 3124
7.Horák FilipSvoboda Libor-99-910-62325
8.Svoboda JaromírLičbinský Roman5-48-8123235
9.Fábo JánTureček Petr6-7-1012-82336
10.Pelikán JanŠefr Filip473  3046
11.Svoboda JaromírSvoboda Libor7-6-6-10 1347
12.Fábo JánLičbinský Roman-8-5610-52348
13.Pelikán JanTureček Petr-6-9-7  0349
14.Horák FilipPavelka Jakub-6-105-8 13410
15.Fábo JánSvoboda Libor         
16.Pelikán JanLičbinský Roman         
17.Horák FilipTureček Petr         
18.Svoboda JaromírPavelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelikán Jan12Svoboda Libor30
Horák Filip03Ličbinský Roman21
Svoboda Jaromír12Tureček Petr30
Fábo Ján12Šefr Filip02
   Pavelka Jakub10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot AVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín DRozhodčí:Koníček Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19487:425TJ Sokol Lanžhot A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Michal
Darmovzal Zdeněk
 
 
Brateyko Solomiya
Buriánek Patrik
 
 
-699-1093210
2.Vašíček Jan
Gajdoschík Adrián
 
 
Brhel Štěpán
Kraus Jan
 
 
1069  3020
3.Koníček MichalBrateyko Solomiya-4-8-5  0321
4.Gajdoschík AdriánBuriánek Patrik-59-9623231
5.Vašíček JanBrhel Štěpán5-347 3141
6.Darmovzal ZdeněkKraus Jan355  3051
7.Gajdoschík AdriánBrateyko Solomiya128-2-8-92352
8.Vašíček JanBuriánek Patrik9106  3062
9.Darmovzal ZdeněkBrhel Štěpán-7165 3172
10.Koníček MichalKraus Jan-862-1093282
11.Vašíček JanBrateyko Solomiya-9-6-4  0383
12.Darmovzal ZdeněkBuriánek Patrik-98-8793293
13.Koníček MichalBrhel Štěpán756  30103
14.Gajdoschík AdriánKraus Jan-795  21  
15.Darmovzal ZdeněkBrateyko Solomiya         
16.Koníček MichalBuriánek Patrik         
17.Gajdoschík AdriánBrhel Štěpán         
18.Vašíček JanKraus Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koníček Michal21Brateyko Solomiya30
Gajdoschík Adrián11Buriánek Patrik03
Vašíček Jan21Brhel Štěpán03
Darmovzal Zdeněk30Kraus Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:45Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34585:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
779  3010
2.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Matouš
 
 
Marek Jaroslav
Jamný Petr
 
 
-3-4-8  0311
3.Nechvátal PetrMorávek Zdeněk-3-13-9  0312
4.Ondrovčák MiroslavMorávek Radim868  3022
5.Vybíral PavelMarek Jaroslav-88-6-9 1323
6.Vybíral MatoušJamný Petr87-8-653233
7.Ondrovčák MiroslavMorávek Zdeněk7-76-1293243
8.Vybíral PavelMorávek Radim956  3053
9.Vybíral MatoušMarek Jaroslav-4-4-6  0354
10.Nechvátal PetrJamný Petr610-9-943264
11.Vybíral PavelMorávek Zdeněk10-3-11-7 1365
12.Vybíral MatoušMorávek Radim6-8-10-3 1366
13.Nechvátal PetrMarek Jaroslav8-4-4-9 1367
14.Ondrovčák MiroslavJamný Petr577  3077
15.Andorko PavelMorávek Zdeněk-7-7-2  0378
16.Nechvátal PetrMorávek Radim-410-7-9 1379
17.Ondrovčák MiroslavMarek Jaroslav-7579 3189
18.Vybíral PavelJamný Petr865  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechvátal Petr13Morávek Zdeněk31
Ondrovčák Miroslav40Morávek Radim22
Vybíral Pavel22Marek Jaroslav31
Vybíral Matouš12Jamný Petr04
Andorko Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34520:570KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Přikryl Aleš
Kvíčala David
 
 
-610-7-9 1301
2.Záděra Luboš
Vališ Petr
 
 
Svoboda Lukáš
Zukal Adam
 
 
-7-86-8 1302
3.Pikula RadekPřikryl Aleš-8-8-4  0303
4.Záděra LubošMikula Stanislav-711-10-4 1304
5.Kolbert DavidKvíčala David-8108-6-62305
6.Novák LukášSvoboda Lukáš8115  3015
7.Vališ PetrPřikryl Aleš-8-911-2 1316
8.Kolbert DavidMikula Stanislav2108  3026
9.Novák LukášKvíčala David799  3036
10.Pikula RadekSvoboda Lukáš10-9-8-4 1337
11.Kolbert DavidPřikryl Aleš-88-105-92338
12.Novák LukášMikula Stanislav-7-6-6  0339
13.Pikula RadekKvíčala David88-9-4103249
14.Vališ PetrSvoboda Lukáš65-5-1353259
15.Novák LukášPřikryl Aleš-6-7-9  03510
16.Pikula RadekMikula Stanislav-7    01  
17.Vališ PetrKvíčala David         
18.Kolbert DavidSvoboda Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pikula Radek12Přikryl Aleš40
Záděra Luboš01Mikula Stanislav21
Kolbert David12Kvíčala David12
Novák Lukáš22Svoboda Lukáš12
Vališ Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:30336:421TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
Charitonov Vitalij
Prachař Marek
 
 
-8-7-8  0301
2.Cvrkal Rudolf ml.
Cvrkal Rudolf
 
 
Mocek Jan
Motyčka Jan
 
 
8-8-79-92302
3.Cvrkal RudolfMocek Jan1135  3012
4.Dospíšil Pavel ml.Motyčka Jan-59-4-4 1313
5.Cvrkal Rudolf ml.Charitonov Vitalij-4-5-10  0314
6.Hruška PavelPrachař Marek-89-9-9 1315
7.Dospíšil Pavel ml.Mocek Jan-8-2-11  0316
8.Cvrkal Rudolf ml.Motyčka Jan7-9-7-8 1317
9.Hruška PavelCharitonov Vitalij-5-6-8  0318
10.Cvrkal RudolfPrachař Marek988  3028
11.Cvrkal Rudolf ml.Mocek Jan-8-5-6  0329
12.Hruška PavelMotyčka Jan-11-8-6  03210
13.Cvrkal RudolfCharitonov Vitalij449  30  
14.Dospíšil Pavel ml.Prachař Marek         
15.Hruška PavelMocek Jan         
16.Cvrkal RudolfMotyčka Jan         
17.Dospíšil Pavel ml.Charitonov Vitalij         
18.Cvrkal Rudolf ml.Prachař Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cvrkal Rudolf20Mocek Jan21
Dospíšil Pavel ml.02Motyčka Jan30
Cvrkal Rudolf ml.03Charitonov Vitalij20
Hruška Pavel03Prachař Marek11
0



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34522:570SK Slatina - Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupil Petr
Seďa Jakub
 
 
Zetocha Martin
Orság David
 
 
9-7-8-8 1301
2.Peterka Ondřej
Štěpán Libor
 
 
Havel Vojtěch
Jeřábek Vladimír
 
 
56-5-683211
3.Seďa JakubHavel Vojtěch-7-311-6 1312
4.Nastoupil PetrOrság David-7-143-9 1313
5.Peterka OndřejZetocha Martin746  3023
6.Horák AlešJeřábek Vladimír9-7-9-2 1324
7.Nastoupil PetrHavel Vojtěch-2-8-5  0325
8.Peterka OndřejOrság David4910  3035
9.Horák AlešZetocha Martin-769-5-82336
10.Seďa JakubJeřábek Vladimír-9-11-3  0337
11.Peterka OndřejHavel Vojtěch-89-1111-52338
12.Horák AlešOrság David-810-11-11 1339
13.Seďa JakubZetocha Martin162-46 3149
14.Nastoupil PetrJeřábek Vladimír3-495 3159
15.Horák AlešHavel Vojtěch-46-3-9 13510
16.Seďa JakubOrság David8    10  
17.Nastoupil PetrZetocha Martin         
18.Peterka OndřejJeřábek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Seďa Jakub12Havel Vojtěch40
Nastoupil Petr12Orság David21
Peterka Ondřej21Zetocha Martin12
Horák Aleš04Jeřábek Vladimír21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy