Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36594:607TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuča Jan
Tůma Karel
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
-76-85-92301
2.Tůma Pavel
Kulhánek Jaroslav
 
 
Kmoníček Pavel
Busta Stanislav
 
 
-8-97-8 1302
3.Kulhánek JaroslavDaněk Zdeněk ml.-12-66-9 1303
4.Tůma PavelBusta Stanislav-6-78-7 1304
5.Tůma KarelKmoníček Pavel-111110-833214
6.Kuča JanHejdušek Ivan54-119 3124
7.Tůma PavelDaněk Zdeněk ml.-9-58-7 1325
8.Tůma KarelBusta Stanislav9115  3035
9.Kuča JanKmoníček Pavel598  3045
10.Kulhánek JaroslavHejdušek Ivan164-6-463255
11.Tůma KarelDaněk Zdeněk ml.-7-9-5  0356
12.Kuča JanBusta Stanislav973  3066
13.Kulhánek JaroslavKmoníček Pavel-5-116-7 1367
14.Tůma PavelHejdušek Ivan-5-6-7  0368
15.Kuča JanDaněk Zdeněk ml.74-62 3178
16.Kulhánek JaroslavBusta Stanislav-5-5-5  0379
17.Tůma PavelKmoníček Pavel-9-79-7 13710
18.Tůma KarelHejdušek Ivan-6-388332  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kulhánek Jaroslav13Daněk Zdeněk ml.31
Tůma Pavel04Busta Stanislav22
Tůma Karel21Kmoníček Pavel22
Kuča Jan40Hejdušek Ivan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín EVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:35605:607TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mesaroš Petr
Skala Ján
 
 
Procházka Miroslav
Navrátil Václav
 
 
-6-8-8  0301
2.Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
-9105-9-82302
3.Kováč ŠimonKovář Jakub-3-6-10  0303
4.Mádel LadislavNavrátil Václav1179  3013
5.Brychta EdoPořízek Josef76-9-593223
6.Mesaroš PetrProcházka Miroslav0105  3033
7.Mádel LadislavKovář Jakub5-11-4-8 1334
8.Brychta EdoNavrátil Václav645  3044
9.Mesaroš PetrPořízek Josef-7510-9-92345
10.Kováč ŠimonProcházka Miroslav-945-10-82346
11.Brychta EdoKovář Jakub4-379 3156
12.Mesaroš PetrNavrátil Václav6-4-89103266
13.Kováč ŠimonPořízek Josef-6-3-8  0367
14.Skala JánProcházka Miroslav10-7-8-7 1368
15.Mesaroš PetrKovář Jakub858  3078
16.Kováč ŠimonNavrátil Václav111-4-8-92379
17.Skala JánPořízek Josef7-4-7-2 13710
18.Brychta EdoProcházka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kováč Šimon04Kovář Jakub22
Mádel Ladislav11Navrátil Václav13
Brychta Edo30Pořízek Josef31
Mesaroš Petr31Procházka Miroslav21
Skala Ján02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26583:538TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenický Tomáš
Weiser Daniel
 
 
Melichar Libor
Studýnka František
 
 
-4-5-5  0301
2.Adámek Aleš
Mikuš Juraj
 
 
Hladký Rostislav
Himal Tomáš
 
 
46-8-8103211
3.Adámek AlešStudýnka František758  3021
4.Kamenický TomášWirth Imrich-59610 3131
5.Weiser DanielHladký Rostislav7-887 3141
6.Mikuš JurajHimal Tomáš-1185-8-102342
7.Kamenický TomášMelichar Libor-6662 3152
8.Weiser DanielWirth Imrich-48108 3162
9.Mikuš JurajHladký Rostislav-17-9-7  0363
10.Adámek AlešHimal Tomáš-4-8-6  0364
11.Weiser DanielMelichar Libor11-8-10943274
12.Mikuš JurajWirth Imrich5710  3084
13.Adámek AlešHladký Rostislav-122-11393294
14.Kamenický TomášHimal Tomáš-65-99-72395
15.Mikuš JurajMelichar Libor75-79 31105
16.Adámek AlešWirth Imrich96-7  21  
17.Kamenický TomášHladký Rostislav         
18.Weiser DanielHimal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adámek Aleš21Studýnka František01
Kamenický Tomáš21Wirth Imrich03
Weiser Daniel30Hladký Rostislav12
Mikuš Juraj22Himal Tomáš30
   Melichar Libor03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:39693:727nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Voráč Pavel
Zukal Adam
 
 
6-981 3110
2.Klíma Miloš
Šlapanský Jan
 
 
Kaluža Tomáš
Svoboda Lukáš
 
 
88-7-10-32311
3.Peška LadislavSvoboda Lukáš-138-99-82312
4.Šlapanský JanVoráč Pavel697  3022
5.Klíma MilošPolívka Martin ml.-8-3-6  0323
6.Císarík PavelZukal Adam-857-663233
7.Šlapanský JanSvoboda Lukáš-8-6-6  0334
8.Klíma MilošVoráč Pavel-4-6-6  0335
9.Císarík PavelPolívka Martin ml.-999-7-12336
10.Peška LadislavZukal Adam11-9-81153246
11.Klíma MilošSvoboda Lukáš-6-11-8  0347
12.Císarík PavelVoráč Pavel68-72 3157
13.Peška LadislavPolívka Martin ml.99-28 3167
14.Šlapanský JanZukal Adam911-6-983277
15.Císarík PavelSvoboda Lukáš-710-8693287
16.Peška LadislavVoráč Pavel10-788 3197
17.Šlapanský JanPolívka Martin ml.-7-9108-62398
18.Klíma MilošZukal Adam-7-1099-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peška Ladislav31Svoboda Lukáš31
Šlapanský Jan22Voráč Pavel13
Klíma Miloš04Polívka Martin ml.31
Císarík Pavel31Zukal Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Kubín Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:35406:508TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědek Zdeněk
Novotný Petr
 
 
Laicman Petr
Kvarda Lubomír
 
 
-119-108103210
2.Kubín Jiří
Slivečka Michal
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
-2-6-4  0311
3.Slivečka MichalMusil Ondřej2-9-3-3 1312
4.Novotný PetrKvarda Lubomír-9-5-3  0313
5.Dědek ZdeněkPrachař Marek9-7-4-7 1314
6.Kubín JiříLaicman Petr-8-6-7  0315
7.Novotný PetrMusil Ondřej4-82-8113225
8.Dědek ZdeněkKvarda Lubomír-98-6-9 1326
9.Kubín JiříPrachař Marek-98-612-92327
10.Slivečka MichalLaicman Petr-67-3-7 1328
11.Dědek ZdeněkMusil Ondřej-79912 3138
12.Kubín JiříKvarda Lubomír-9-7-6  0339
13.Slivečka MichalPrachař Marek-8-6-5  03310
14.Novotný PetrLaicman Petr         
15.Kubín JiříMusil Ondřej         
16.Slivečka MichalKvarda Lubomír         
17.Novotný PetrPrachař Marek         
18.Dědek ZdeněkLaicman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slivečka Michal03Musil Ondřej12
Novotný Petr11Kvarda Lubomír30
Dědek Zdeněk12Prachař Marek30
Kubín Jiří03Laicman Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15451:372STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Fila Martin
Traxler Jan
 
 
79-8-793210
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
Třináctý Richard
Táborský Jindřich
 
 
879  3020
3.Těžký PavelFila Martin-6-8-7  0321
4.Pačinek JakubTáborský Jindřich49-69 3131
5.Krása Petr ml.Traxler Jan67-87 3141
6.Křepela RadimTřináctý Richard552  3051
7.Pačinek JakubFila Martin872  3061
8.Krása Petr ml.Táborský Jindřich-104-4-8 1362
9.Křepela RadimTraxler Jan38-7-543272
10.Těžký PavelTřináctý Richard77-6-8113282
11.Krása Petr ml.Fila Martin8810  3092
12.Křepela RadimTáborský Jindřich75-94 31102
13.Těžký PavelTraxler Jan-9-9   02  
14.Pačinek JakubTřináctý Richard         
15.Křepela RadimFila Martin         
16.Těžký PavelTáborský Jindřich         
17.Pačinek JakubTraxler Jan         
18.Krása Petr ml.Třináctý Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Těžký Pavel11Fila Martin12
Pačinek Jakub20Táborský Jindřich12
Krása Petr ml.21Traxler Jan02
Křepela Radim30Třináctý Richard02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy