Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26625:585SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Karel
Kuča Jan
 
 
Mesaroš Petr
Skala Ján
 
 
679  3010
2.Tůma Pavel
Kulhánek Jaroslav
 
 
Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
8-79-7-42311
3.Kulhánek JaroslavMesaroš Petr-5-11-12  0312
4.Tůma KarelMádel Ladislav-710-9-10 1313
5.Tůma PavelKováč Šimon996  3023
6.Kuča JanBrychta Edo1058  3033
7.Tůma KarelMesaroš Petr11-884 3143
8.Tůma PavelMádel Ladislav-134-56-92344
9.Kuča JanKováč Šimon-9699 3154
10.Kulhánek JaroslavBrychta Edo1011-157 3164
11.Tůma PavelMesaroš Petr-710-9-7 1365
12.Kuča JanMádel Ladislav465  3075
13.Kulhánek JaroslavKováč Šimon-4999 3185
14.Tůma KarelBrychta Edo-8-9-5  0386
15.Kuča JanMesaroš Petr210-67 3196
16.Kulhánek JaroslavMádel Ladislav-89-6-9 1397
17.Tůma KarelKováč Šimon589  30107
18.Tůma PavelBrychta Edo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulhánek Jaroslav22Mesaroš Petr22
Tůma Karel22Mádel Ladislav31
Tůma Pavel12Kováč Šimon04
Kuča Jan40Brychta Edo12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30339:423TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Miroslav
Kobolka Luboš
 
 
Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
-5-11-9  0301
2.Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
9-5-10-10 1302
3.Procházka MiroslavBusta Stanislav-6-6-14  0303
4.Pořízek JosefDaněk Zdeněk ml.-9-56-6 1304
5.Kovář JakubKmoníček Pavel7811  3014
6.Kobolka LubošHejdušek Ivan-8-7-10  0315
7.Pořízek JosefBusta Stanislav4-5-9-6 1316
8.Kovář JakubDaněk Zdeněk ml.9-69-1-112317
9.Kobolka LubošKmoníček Pavel-7-9-10  0318
10.Procházka MiroslavHejdušek Ivan-6-998-92319
11.Kovář JakubBusta Stanislav-8-8-2  03110
12.Kobolka LubošDaněk Zdeněk ml.         
13.Procházka MiroslavKmoníček Pavel         
14.Pořízek JosefHejdušek Ivan         
15.Kobolka LubošBusta Stanislav         
16.Procházka MiroslavDaněk Zdeněk ml.         
17.Pořízek JosefKmoníček Pavel         
18.Kovář JakubHejdušek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Miroslav02Busta Stanislav30
Pořízek Josef02Daněk Zdeněk ml.20
Kovář Jakub12Kmoníček Pavel11
Kobolka Luboš02Hejdušek Ivan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32361:441KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Aleš
Kamenický Tomáš
 
 
Kaluža Tomáš
Svoboda Lukáš
 
 
7-651 3110
2.Trávníček Tomáš
Mrkvan Miroslav
 
 
Zukal Adam
Přikryl Jiří
 
 
4-10-9-10 1311
3.Trávníček TomášSvoboda Lukáš-1-2-3  0312
4.Adámek AlešPolívka Martin ml.48-9-10-52313
5.Mrkvan MiroslavZukal Adam-95-7-11 1314
6.Kamenický TomášPřikryl Jiří-7-4-6  0315
7.Adámek AlešSvoboda Lukáš-7-87-6 1316
8.Mrkvan MiroslavPolívka Martin ml.-5-8-7  0317
9.Kamenický TomášZukal Adam8-9107 3127
10.Trávníček TomášPřikryl Jiří-9-7-4  0328
11.Mrkvan MiroslavSvoboda Lukáš-5-7-7  0329
12.Kamenický TomášPolívka Martin ml.-5-4117-823210
13.Trávníček TomášZukal Adam97   20  
14.Adámek AlešPřikryl Jiří         
15.Kamenický TomášSvoboda Lukáš         
16.Trávníček TomášPolívka Martin ml.         
17.Adámek AlešZukal Adam         
18.Mrkvan MiroslavPřikryl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Tomáš02Svoboda Lukáš30
Adámek Aleš02Polívka Martin ml.30
Mrkvan Miroslav03Zukal Adam11
Kamenický Tomáš12Přikryl Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28649:625Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Melichar Libor
Studýnka František
 
 
-58-99-62301
2.Klíma Miloš
Šlapanský Jan
 
 
Hladký Rostislav
Himal Tomáš
 
 
8-99-11-92302
3.Peška LadislavStudýnka František-2-12310103212
4.Šlapanský JanMelichar Libor-1110-57103222
5.Klíma MilošHladký Rostislav9-4-10-5 1323
6.Císarík PavelHimal Tomáš58-10-12-112324
7.Šlapanský JanStudýnka František854  3034
8.Klíma MilošMelichar Libor-6889 3144
9.Císarík PavelHladký Rostislav-788-533254
10.Peška LadislavHimal Tomáš769  3064
11.Klíma MilošStudýnka František8-669 3174
12.Císarík PavelMelichar Libor1289  3084
13.Peška LadislavHladký Rostislav7-7-9-8 1385
14.Šlapanský JanHimal Tomáš-8-10-8  0386
15.Císarík PavelStudýnka František9104  3096
16.Peška LadislavMelichar Libor-41212-8732106
17.Šlapanský JanHladký Rostislav-6-63  12  
18.Klíma MilošHimal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peška Ladislav31Studýnka František04
Šlapanský Jan21Melichar Libor04
Klíma Miloš21Hladký Rostislav21
Císarík Pavel31Himal Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Kubín Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36541:581SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědek Zdeněk
Novotný Petr
 
 
Traxler Jan
Fila Martin
 
 
-7-6-5  0301
2.Galanda František
Kubín Jiří
 
 
Třináctý Richard
Táborský Jindřich
 
 
57-57 3111
3.Kubín JiříFila Martin-395-8-42312
4.Dědek ZdeněkTáborský Jindřich-4-5-4  0313
5.Novotný PetrTraxler Jan-3-651183223
6.Galanda FrantišekTřináctý Richard3-844 3133
7.Dědek ZdeněkFila Martin-12-11-4  0334
8.Novotný PetrTáborský Jindřich-6-10-7  0335
9.Galanda FrantišekTraxler Jan489  3045
10.Kubín JiříTřináctý Richard-6710-6-42346
11.Novotný PetrFila Martin-94-9973256
12.Galanda FrantišekTáborský Jindřich7-6-1011-82357
13.Kubín JiříTraxler Jan69-8-8-62358
14.Dědek ZdeněkTřináctý Richard-7-3-6  0359
15.Galanda FrantišekFila Martin354  3069
16.Kubín JiříTáborský Jindřich7-9-7-9 13610
17.Dědek ZdeněkTraxler Jan         
18.Novotný PetrTřináctý Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubín Jiří04Fila Martin22
Dědek Zdeněk03Táborský Jindřich40
Novotný Petr21Traxler Jan12
Galanda František31Třináctý Richard21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36673:677STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
12-8-89-52301
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
Rakovický Milan
Prachař Marek
 
 
2-8-44103211
3.Těžký PavelRakovický Milan-9-49-2 1312
4.Pačinek JakubLaicman Petr12-6-9-8 1313
5.Krása Petr ml.Martinčík Tomáš69-66 3123
6.Křepela RadimPrachař Marek8810  3033
7.Pačinek JakubRakovický Milan-9-88783243
8.Krása Petr ml.Laicman Petr-6-9-8  0344
9.Křepela RadimMartinčík Tomáš-12676 3154
10.Těžký PavelPrachař Marek99-9-6-82355
11.Krása Petr ml.Rakovický Milan-7-76-4 1356
12.Křepela RadimLaicman Petr89-6-9103266
13.Těžký PavelMartinčík Tomáš-5-9-14  0367
14.Pačinek JakubPrachař Marek67-76 3177
15.Křepela RadimRakovický Milan-8882 3187
16.Těžký PavelLaicman Petr-5-6-5  0388
17.Pačinek JakubMartinčík Tomáš-5735 3198
18.Krása Petr ml.Prachař Marek9-7410 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Těžký Pavel04Rakovický Milan22
Pačinek Jakub31Laicman Petr31
Krása Petr ml.22Martinčík Tomáš13
Křepela Radim40Prachař Marek13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy