Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16525:363TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Hejdušek Ivan
Daněk Zdeněk ml.
 
 
Kuča Jan
Tůma Karel
 
 
-7-898-62311
3.Hejdušek IvanKuča Jan8-8108 3121
4.Kmoníček PavelTůma Karel8-4-13-5 1322
5.Busta StanislavKřeček Michal9712  3032
6.Daněk Zdeněk ml.WO    3042
7.Kmoníček PavelKuča Jan-7-59-8 1343
8.Busta StanislavTůma Karel-8-861263253
9.Daněk Zdeněk ml.Křeček Michal155  3063
10.Hejdušek IvanWO    3073
11.Busta StanislavKuča Jan-98-89-82374
12.Daněk Zdeněk ml.Tůma Karel99-107 3184
13.Hejdušek IvanKřeček Michal746  3094
14.Kmoníček PavelWO    30104
15.Daněk Zdeněk ml.Kuča Jan         
16.Hejdušek IvanTůma Karel         
17.Kmoníček PavelKřeček Michal         
18.Busta Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hejdušek Ivan20Kuča Jan21
Kmoníček Pavel02Tůma Karel12
Busta Stanislav21Křeček Michal03
Daněk Zdeněk ml.20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:31523:517SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Miroslav
Navrátil Václav
 
 
Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
-9-5-9  0301
2.Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
Mesaroš Petr
Kováč Šimon
 
 
566  3011
3.Kovář JakubMádel Ladislav-8-965-92312
4.Pořízek JosefBrychta Edo482  3022
5.Procházka MiroslavMesaroš Petr8-4-12-2 1323
6.Kobolka LubošKováč Šimon8106  3033
7.Pořízek JosefMádel Ladislav6-8510 3143
8.Procházka MiroslavBrychta Edo-8-9-8  0344
9.Kobolka LubošMesaroš Petr-79-7-11 1345
10.Kovář JakubKováč Šimon6811  3055
11.Procházka MiroslavMádel Ladislav-79-48-82356
12.Kobolka LubošBrychta Edo-8-9-7  0357
13.Kovář JakubMesaroš Petr-9-8-8  0358
14.Pořízek JosefKováč Šimon377  3068
15.Kobolka LubošMádel Ladislav-66-8-10 1369
16.Kovář JakubBrychta Edo-10-9-8  03610
17.Pořízek JosefMesaroš Petr         
18.Procházka MiroslavKováč Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Jakub13Mádel Ladislav31
Pořízek Josef30Brychta Edo31
Procházka Miroslav03Mesaroš Petr30
Kobolka Luboš13Kováč Šimon03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:36541:585TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Libor
Hladký Rostislav
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
9-938 3110
2.Šafařík Jan
Šafaříková Sandra
 
 
Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
-109-8-7 1311
3.Šafařík JanAdámek Aleš-9-10-9  0312
4.Šafaříková SandraWeiser Daniel8-9-4-6 1313
5.Hladký RostislavMikuš Juraj8-4-6963223
6.Melichar LiborKamenický Tomáš9-810-963233
7.Šafaříková SandraAdámek Aleš-9-84-1 1334
8.Hladký RostislavWeiser Daniel-10-67-12 1335
9.Melichar LiborMikuš Juraj-99-96-82336
10.Šafařík JanKamenický Tomáš3-7-810-72337
11.Hladký RostislavAdámek Aleš7-678 3147
12.Melichar LiborWeiser Daniel-9-68-8 1348
13.Šafařík JanMikuš Juraj8-6-7-6 1349
14.Šafaříková SandraKamenický Tomáš912-7-8-723410
15.Melichar LiborAdámek Aleš-413   11  
16.Šafařík JanWeiser Daniel         
17.Šafaříková SandraMikuš Juraj         
18.Hladký RostislavKamenický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šafařík Jan03Adámek Aleš21
Šafaříková Sandra03Weiser Daniel30
Hladký Rostislav21Mikuš Juraj21
Melichar Libor12Kamenický Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Polívka Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34561:596Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin ml.
Procházka Ondřej
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-3-4-6  0301
2.Kaluža Tomáš
Svoboda Lukáš
 
 
Šlapanský Jan
Klíma Miloš
 
 
3810  3011
3.Kaluža TomášCísarík Pavel-67-8-11 1312
4.Polívka Martin ml.Peška Ladislav-8-65-8 1313
5.Procházka OndřejŠlapanský Jan97-7-663223
6.Svoboda LukášKlíma Miloš-56510 3133
7.Polívka Martin ml.Císarík Pavel-11-5-3  0334
8.Procházka OndřejPeška Ladislav1098  3044
9.Svoboda Lukᚊlapanský Jan-7-776-72345
10.Kaluža TomášKlíma Miloš-98-6-7 1346
11.Procházka OndřejCísarík Pavel-10-6-7  0347
12.Svoboda LukášPeška Ladislav6-7-7-5 1348
13.Kaluža Tomᚊlapanský Jan8-8-713-132349
14.Polívka Martin ml.Klíma Miloš585  3059
15.Svoboda LukášCísarík Pavel9-1198 3169
16.Kaluža TomášPeška Ladislav8-9-98-723610
17.Polívka Martin ml.Šlapanský Jan1610  30  
18.Procházka OndřejKlíma Miloš-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaluža Tomáš04Císarík Pavel31
Polívka Martin ml.12Peška Ladislav31
Procházka Ondřej21Šlapanský Jan21
Svoboda Lukáš22Klíma Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4371:233TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poledňa Martin
Toufar Zdeněk
 
 
Novotný Petr
Mach Ondřej
 
 
2-937 3110
2.Laicman Petr
Prachař Marek
 
 
Šmídek Roman
Galanda František
 
 
5-1285 3120
3.Laicman PetrNovotný Petr3118  3030
4.Prachař MarekGalanda František5-895 3140
5.Toufar ZdeněkŠmídek Roman698  3050
6.Poledňa MartinMach Ondřej554  3060
7.Prachař MarekNovotný Petr439  3070
8.Toufar ZdeněkGalanda František1045  3080
9.Poledňa MartinŠmídek Roman9410  3090
10.Laicman PetrMach Ondřej4-897 31100
11.Toufar ZdeněkNovotný Petr         
12.Poledňa MartinGalanda František         
13.Laicman PetrŠmídek Roman         
14.Prachař MarekMach Ondřej         
15.Poledňa MartinNovotný Petr         
16.Laicman PetrGalanda František         
17.Prachař MarekŠmídek Roman         
18.Toufar ZdeněkMach Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laicman Petr20Novotný Petr02
Prachař Marek20Galanda František02
Toufar Zdeněk20Šmídek Roman02
Poledňa Martin20Mach Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33468:520STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaplatil Radek
Tupec Pavel
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
-510-9-4 1301
2.Táborský Jindřich
Třináctý Richard
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
-7-4-5  0302
3.Tupec PavelKřepela Radim-9-1-7  0303
4.Třináctý RichardPačinek Jakub8-6-88-72304
5.Zaplatil RadekKrása Petr ml.6-887 3114
6.Táborský JindřichTěžký Pavel9-1095 3124
7.Třináctý RichardKřepela Radim-75-9-8 1325
8.Zaplatil RadekPačinek Jakub-6-811-9 1326
9.Táborský JindřichKrása Petr ml.4-944 3136
10.Tupec PavelTěžký Pavel-711-8-4 1337
11.Zaplatil RadekKřepela Radim-8-65-7 1338
12.Táborský JindřichPačinek Jakub-79-6-7 1339
13.Tupec PavelKrása Petr ml.8413  3049
14.Třináctý RichardTěžký Pavel8-6-7-9 13410
15.Táborský JindřichKřepela Radim-89-6  12  
16.Tupec PavelPačinek Jakub         
17.Třináctý RichardKrása Petr ml.         
18.Zaplatil RadekTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tupec Pavel12Křepela Radim30
Třináctý Richard03Pačinek Jakub30
Zaplatil Radek12Krása Petr ml.03
Táborský Jindřich21Těžký Pavel21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy