Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín EVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35643:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
Tůma Pavel
Křeček Michal
 
 
-10-36323210
2.Skala Ján
Mesaroš Petr
 
 
Tůma Karel
Kuča Jan
 
 
-84-6-9 1311
3.Mádel LadislavKuča Jan11-8-5553221
4.Kováč ŠimonTůma Pavel-1-4-6  0322
5.Mesaroš PetrTůma Karel4-86-863232
6.Brychta EdoKřeček Michal765  3042
7.Skala JánKuča Jan8-58-8-72343
8.Mesaroš PetrTůma Pavel847  3053
9.Brychta EdoTůma Karel10-8-96103263
10.Mádel LadislavKřeček Michal827  3073
11.Mesaroš PetrKuča Jan-10-8-11  0374
12.Brychta EdoTůma Pavel889  3084
13.Mádel LadislavTůma Karel-17-68-9 1385
14.Skala JánKřeček Michal97-7-11-62386
15.Brychta EdoKuča Jan6-9-6-7 1387
16.Mádel LadislavTůma Pavel-5-7-8  0388
17.Skala JánTůma Karel-96-3-2 1389
18.Mesaroš PetrKřeček Michal478  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádel Ladislav22Kuča Jan31
Kováč Šimon01Tůma Pavel22
Mesaroš Petr31Tůma Karel22
Brychta Edo31Křeček Michal13
Skala Ján03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17482:425TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
Kobolka Luboš
Šmetka Miroslav
 
 
7106  3010
2.Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
8-7-9-7 1311
3.Daněk Zdeněk ml.Kovář Jakub615-113 3121
4.Busta StanislavPořízek Josef-9-58893231
5.Kmoníček PavelKobolka Luboš43-98 3141
6.Hejdušek IvanŠmetka Miroslav477  3051
7.Busta StanislavKovář Jakub775  3061
8.Kmoníček PavelPořízek Josef-9-1-7  0362
9.Hejdušek IvanKobolka Luboš10-8108 3172
10.Daněk Zdeněk ml.Šmetka Miroslav877  3082
11.Kmoníček PavelKovář Jakub6-4-5-9 1383
12.Hejdušek IvanPořízek Josef-4810-2113293
13.Daněk Zdeněk ml.Kobolka Luboš12-943 31103
14.Busta StanislavŠmetka Miroslav10    10  
15.Hejdušek IvanKovář Jakub         
16.Daněk Zdeněk ml.Pořízek Josef         
17.Busta StanislavKobolka Luboš         
18.Kmoníček PavelŠmetka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daněk Zdeněk ml.30Kovář Jakub12
Busta Stanislav20Pořízek Josef12
Kmoníček Pavel12Kobolka Luboš03
Hejdušek Ivan30Šmetka Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:39762:759nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Pavel
Přikryl Jiří
 
 
Adámek Aleš
Mikuš Juraj
 
 
-5-104-10 1301
2.Kaluža Tomáš
Zukal Adam
 
 
Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
-1093-9113211
3.Polívka Martin ml.Adámek Aleš-8-59-7 1312
4.Přikryl JiříWeiser Daniel-9-44-7 1313
5.Kaluža TomášMikuš Juraj9-710-7103223
6.Zukal AdamKamenický Tomáš-13-88863233
7.Přikryl JiříAdámek Aleš-898-983243
8.Kaluža TomášWeiser Daniel-810101 3153
9.Zukal AdamMikuš Juraj-811-98-72354
10.Polívka Martin ml.Kamenický Tomáš-11599 3164
11.Kaluža TomášAdámek Aleš4-55-9-42365
12.Zukal AdamWeiser Daniel-7-1075-92366
13.Polívka Martin ml.Mikuš Juraj-87-910-82367
14.Přikryl JiříTrávníček Tomáš-88105 3177
15.Zukal AdamAdámek Aleš-811138 3187
16.Polívka Martin ml.Weiser Daniel879  3097
17.Přikryl JiříMikuš Juraj-11-12109-52398
18.Kaluža TomášTrávníček Tomáš-5-3-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Martin ml.22Adámek Aleš22
Přikryl Jiří22Weiser Daniel22
Kaluža Tomáš22Mikuš Juraj31
Zukal Adam22Kamenický Tomáš02
   Trávníček Tomáš11
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36674:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Libor
Hladký Rostislav
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-510-69123210
2.Šafařík Jan
Šafaříková Sandra
 
 
Šlapanský Jan
Klíma Miloš
 
 
-10-9-6  0311
3.Šafařík JanCísarík Pavel-58112 3121
4.Šafaříková SandraPeška Ladislav578  3031
5.Hladký RostislavŠlapanský Jan89-78 3141
6.Melichar LiborKlíma Miloš8-5106 3151
7.Šafaříková SandraCísarík Pavel-7-8-6  0352
8.Hladký RostislavPeška Ladislav9-87-8-92353
9.Melichar LiborŠlapanský Jan689  3063
10.Šafařík JanKlíma Miloš878  3073
11.Hladký RostislavCísarík Pavel-10-1-1  0374
12.Melichar LiborPeška Ladislav-1077-953284
13.Šafařík JanŠlapanský Jan84-9-10-82385
14.Šafaříková SandraKlíma Miloš-12-5-1  0386
15.Melichar LiborCísarík Pavel-10-369-82387
16.Šafařík JanPeška Ladislav85-7-12-62388
17.Šafaříková SandraŠlapanský Jan9-126-9-102389
18.Hladký RostislavKlíma Miloš-488-483299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šafařík Jan22Císarík Pavel31
Šafaříková Sandra13Peška Ladislav22
Hladký Rostislav22Šlapanský Jan22
Melichar Libor31Klíma Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Tupec Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34431:512KST Oltec Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Jindřich
Třináctý Richard
 
 
Novotný Petr
Mach Ondřej
 
 
-899-8-82301
2.Tupec Pavel
Fila Martin
 
 
Galanda František
Šmídek Roman
 
 
-6-6-6  0302
3.Fila MartinNovotný Petr-4-88-7 1303
4.Tupec PavelGalanda František3-10-7-8 1304
5.Třináctý RichardŠmídek Roman-15-1-10  0305
6.Táborský JindřichMach Ondřej7-29-7103215
7.Tupec PavelNovotný Petr-9966 3125
8.Třináctý RichardGalanda František9-6-4-7 1326
9.Táborský JindřichŠmídek Roman-5784 3136
10.Fila MartinMach Ondřej-1-6-4  0337
11.Třináctý RichardNovotný Petr83-8-6-92338
12.Táborský JindřichGalanda František10-11-5-8 1339
13.Fila MartinŠmídek Roman-3-93-9 13310
14.Tupec PavelMach Ondřej12712  30  
15.Táborský JindřichNovotný Petr         
16.Fila MartinGalanda František         
17.Tupec PavelŠmídek Roman         
18.Třináctý RichardMach Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fila Martin03Novotný Petr21
Tupec Pavel11Galanda František30
Třináctý Richard03Šmídek Roman21
Táborský Jindřich21Mach Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19529:461TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laicman Petr
Rakovický Milan
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
-12-1-6  0301
2.Poledňa Martin
Toufar Zdeněk
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
975  3011
3.Laicman PetrKřepela Radim-7-78-8 1312
4.Toufar ZdeněkPačinek Jakub-5-711-10 1313
5.Poledňa MartinKrása Petr ml.6912  3023
6.Rakovický MilanTěžký Pavel676  3033
7.Toufar ZdeněkKřepela Radim9-8-54-82334
8.Poledňa MartinPačinek Jakub-111286 3144
9.Rakovický MilanKrása Petr ml.833  3054
10.Laicman PetrTěžký Pavel586  3064
11.Poledňa MartinKřepela Radim4-898 3174
12.Rakovický MilanPačinek Jakub854  3084
13.Laicman PetrKrása Petr ml.999  3094
14.Toufar ZdeněkTěžký Pavel-64-9-6 1395
15.Prachař MarekKřepela Radim-74-56932105
16.Laicman PetrPačinek Jakub75   20  
17.Toufar ZdeněkKrása Petr ml.         
18.Poledňa MartinTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laicman Petr21Křepela Radim22
Toufar Zdeněk03Pačinek Jakub12
Poledňa Martin30Krása Petr ml.03
Rakovický Milan30Těžký Pavel12
Prachař Marek10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy