Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34453:514TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Jindřich
Třináctý Richard
 
 
Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
-68-9-8 1301
2.Tupec Pavel
Fila Martin
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
7-5-8-8 1302
3.Třináctý RichardDaněk Zdeněk ml.-4-3-11  0303
4.Tupec PavelBusta Stanislav-7-1010-12 1304
5.Fila MartinKmoníček Pavel7-6-7983214
6.Táborský JindřichHejdušek Ivan8-11-8-8 1315
7.Tupec PavelDaněk Zdeněk ml.-6-11-12  0316
8.Fila MartinBusta Stanislav411-86 3126
9.Táborský JindřichKmoníček Pavel-7-9-6  0327
10.Třináctý RichardHejdušek Ivan-9568 3137
11.Fila MartinDaněk Zdeněk ml.-5-6-9  0338
12.Táborský JindřichBusta Stanislav-1159-10-62339
13.Třináctý RichardKmoníček Pavel-12-610-9 13310
14.Tupec PavelHejdušek Ivan         
15.Táborský JindřichDaněk Zdeněk ml.         
16.Třináctý RichardBusta Stanislav         
17.Tupec PavelKmoníček Pavel         
18.Fila MartinHejdušek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Třináctý Richard12Daněk Zdeněk ml.30
Tupec Pavel02Busta Stanislav21
Fila Martin21Kmoníček Pavel21
Táborský Jindřich03Hejdušek Ivan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Bartoš Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14472:379TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laicman Petr
Musil Ondřej
 
 
Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
-101096 3110
2.Poledňa Martin
Toufar Zdeněk
 
 
Hájek Pavel
Mikulecký Marek
 
 
6-867 3120
3.Musil OndřejBrychta Edo9-4-105-62321
4.Laicman PetrMádel Ladislav8-874 3131
5.Toufar ZdeněkHájek Pavel5-7212 3141
6.Poledňa MartinMikulecký Marek493  3051
7.Laicman PetrBrychta Edo10-396 3161
8.Toufar ZdeněkMádel Ladislav-11-48-7 1362
9.Poledňa MartinHájek Pavel-9387 3172
10.Musil OndřejMikulecký Marek9-948 3182
11.Toufar ZdeněkBrychta Edo99-85 3192
12.Poledňa MartinMádel Ladislav518  30102
13.Musil OndřejHájek Pavel358  30  
14.Laicman PetrMikulecký Marek         
15.Poledňa MartinBrychta Edo         
16.Musil OndřejMádel Ladislav         
17.Laicman PetrHájek Pavel         
18.Toufar ZdeněkMikulecký Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musil Ondřej11Brychta Edo12
Laicman Petr20Mádel Ladislav12
Toufar Zdeněk21Hájek Pavel02
Poledňa Martin30Mikulecký Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:19548:479STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Melichar Libor
Himal Tomáš
 
 
668  3010
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
Šafařík Jan
Hladký Rostislav
 
 
96-24 3120
3.Těžký PavelMelichar Libor-4859 3130
4.Křepela RadimŠafařík Jan31111  3040
5.Krása Petr ml.Hladký Rostislav10-5108 3150
6.Pačinek JakubHimal Tomáš98-133 3160
7.Křepela RadimMelichar Libor788  3070
8.Krása Petr ml.Šafařík Jan-6-788-72371
9.Pačinek JakubHladký Rostislav6-8-6863281
10.Těžký PavelHimal Tomáš-767-7-82382
11.Krása Petr ml.Melichar Libor-57-9-8 1383
12.Pačinek JakubŠafařík Jan52-47 3193
13.Těžký PavelHladký Rostislav88-9-9-112394
14.Křepela RadimHimal Tomáš795  30104
15.Pačinek JakubMelichar Libor         
16.Těžký PavelŠafařík Jan         
17.Křepela RadimHladký Rostislav         
18.Krása Petr ml.Himal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Těžký Pavel12Melichar Libor12
Křepela Radim30Šafařík Jan12
Krása Petr ml.12Hladký Rostislav12
Pačinek Jakub30Himal Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Nováček Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33390:497KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Ondřej
Novotný Petr
 
 
Polívka Martin ml.
Petr Michal
 
 
-106-7-6 1301
2.Galanda František
Kolbaba Bohumír
 
 
Kaluža Tomáš
Svoboda Lukáš
 
 
-7-9-12  0302
3.Novotný PetrSvoboda Lukáš5-812-6-32303
4.Mach OndřejPolívka Martin ml.-7-4-1  0304
5.Kolbaba BohumírKaluža Tomáš-78-12-3 1305
6.Galanda FrantišekPetr Michal866  3015
7.Mach OndřejSvoboda Lukáš35-4-6103225
8.Kolbaba BohumírPolívka Martin ml.WO    0326
9.Galanda FrantišekKaluža Tomáš-9715 3136
10.Novotný PetrPetr Michal8-68-4-82337
11.Kolbaba BohumírSvoboda LukášWO    0338
12.Galanda FrantišekPolívka Martin ml.938  3048
13.Novotný PetrKaluža Tomáš-6-38-10 1349
14.Mach OndřejPetr Michal-6-7-6  03410
15.Galanda FrantišekSvoboda Lukáš         
16.Novotný PetrPolívka Martin ml.         
17.Mach OndřejKaluža Tomáš         
18.Kolbaba BohumírPetr Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Petr03Svoboda Lukáš11
Mach Ondřej12Polívka Martin ml.11
Kolbaba Bohumír01Kaluža Tomáš21
Galanda František30Petr Michal21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35499:574SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Tůma Karel
Kuča Jan
 
 
77-129 3110
2.Minstr Jan
Šlapanský Jan
 
 
Tůma Pavel
Oleksík Václav
 
 
12-107-4-82311
3.Peška LadislavKuča Jan-67-1-9 1312
4.Šlapanský JanTůma Karel9-78-9-72313
5.Minster RomanTůma Pavel-9-9-6  0314
6.Císarík PavelOleksík Václav88-87 3124
7.Šlapanský JanKuča Jan-8-611-5 1325
8.Minster RomanTůma Karel-9-9-6  0326
9.Císarík PavelTůma Pavel-898-553236
10.Peška LadislavOleksík Václav6-4-3-10 1337
11.Minster RomanKuča Jan-5-7-4  0338
12.Císarík PavelTůma Karel13106  3048
13.Peška LadislavTůma Pavel89-92 3158
14.Šlapanský JanOleksík Václav-37-5-5 1359
15.Císarík PavelKuča Jan-4-6-10  03510
16.Peška LadislavTůma Karel         
17.Šlapanský JanTůma Pavel         
18.Minster RomanOleksík Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peška Ladislav12Kuča Jan40
Šlapanský Jan03Tůma Karel21
Minster Roman03Tůma Pavel12
Císarík Pavel31Oleksík Václav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Pernička Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1015:34255:478TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleinhampl Miroslav
Kucin Michal
 
 
Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
-3-3-4  0301
2.
Trávníček Tomáš
 
 
Kobolka Luboš
Šmetka Miroslav
 
 
WO    0302
3.Kleinhampl MiroslavŠmetka Miroslav-9-4-6  0303
4.Trávníček TomášKobolka Luboš94-65 3113
5.Kucin MichalPořízek Josef-3-1-3  0314
6.Kovář JakubWO    0315
7.Trávníček Tomᚊmetka Miroslav444  3025
8.Kucin MichalKobolka Luboš-61096 3135
9.Pořízek JosefWO    0336
10.Kleinhampl MiroslavKovář Jakub-2-6-5  0337
11.Kucin MichalŠmetka Miroslav7-8912 3147
12.Kobolka LubošWO    0348
13.Kleinhampl MiroslavPořízek Josef-3-3-2  0349
14.Trávníček TomášKovář Jakub109-82 3159
15.Šmetka MiroslavWO    03510
16.Kleinhampl MiroslavKobolka Luboš10-8-48-1023  
17.Trávníček TomášPořízek Josef         
18.Kucin MichalKovář Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kleinhampl Miroslav03Šmetka Miroslav12
Trávníček Tomáš30Kobolka Luboš02
Kucin Michal21Pořízek Josef20
   Kovář Jakub11
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy