Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1030:32570:588SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Václav
Šmetka Miroslav
 
 
Kuča Jan
Tůma Karel
 
 
8-9-6-9 1301
2.Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
Oleksík Václav
Tůma Pavel
 
 
56-9-7-62302
3.Kovář JakubKuča Jan-57-99-82303
4.Navrátil VáclavTůma Karel-2788 3113
5.Pořízek JosefTůma Pavel889  3023
6.Šmetka MiroslavOleksík Václav-4-886-92324
7.Navrátil VáclavKuča Jan-5-79-5 1325
8.Pořízek JosefTůma Karel6810  3035
9.Šmetka MiroslavTůma Pavel-98-8-6 1336
10.Kovář JakubOleksík Václav8-9-9-9 1337
11.Pořízek JosefKuča Jan-995-5-122338
12.Šmetka MiroslavTůma Karel9-7-5-8 1339
13.Kovář JakubTůma Pavel-97105 3149
14.Navrátil VáclavOleksík Václav589  3059
15.Šmetka MiroslavKuča Jan9-78-6-1223510
16.Kovář JakubTůma Karel75   20  
17.Navrátil VáclavTůma Pavel         
18.Pořízek JosefOleksík Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovář Jakub12Kuča Jan40
Navrátil Václav21Tůma Karel12
Pořízek Josef21Tůma Pavel12
Šmetka Miroslav04Oleksík Václav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:33762:711Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Adámek Aleš
Kamenický Tomáš
 
 
8-93-6-52301
2.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
969  3011
3.Císarík PavelAdámek Aleš7-7-3-15 1312
4.Peška LadislavWeiser Daniel4-76-9-52313
5.Šlapanský JanTrávníček Tomáš876  3023
6.Štěpán LiborKamenický Tomáš87-917 3133
7.Peška LadislavAdámek Aleš8-717-8-52334
8.Šlapanský JanWeiser Daniel2-11-10883244
9.Štěpán LiborTrávníček Tomáš345  3054
10.Císarík PavelKucin Michal457  3064
11.Šlapanský JanAdámek Aleš10-920-9-82365
12.Štěpán LiborWeiser Daniel-48910 3175
13.Císarík PavelTrávníček Tomáš-1010-812-122376
14.Peška LadislavKucin Michal7-76-793286
15.Štěpán LiborAdámek Aleš69-57 3196
16.Císarík PavelWeiser Daniel5-7-6-4 1397
17.Peška LadislavTrávníček Tomáš-9-715-5 1398
18.Šlapanský JanKucin Michal4-8-94832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císarík Pavel13Adámek Aleš31
Peška Ladislav13Weiser Daniel22
Šlapanský Jan31Trávníček Tomáš22
Štěpán Libor40Kamenický Tomáš01
   Kucin Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8400:245STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Šmídek Roman
Mach Ondřej
 
 
79-98 3110
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Těžký PavelŠmídek Roman-5996 3130
4.Pačinek JakubMach Ondřej535  3040
5.Krása Petr ml.Voznica František8510  3050
6.Křepela RadimWO    3060
7.Pačinek JakubŠmídek Roman648  3070
8.Krása Petr ml.Mach Ondřej-6-78-7 1371
9.Křepela RadimVoznica František7118  3081
10.Těžký PavelWO    3091
11.Krása Petr ml.Šmídek Roman-9-5-7  0392
12.Křepela RadimMach Ondřej5610  30102
13.Těžký PavelVoznica František         
14.Pačinek Jakub         
15.Křepela RadimŠmídek Roman         
16.Těžký PavelMach Ondřej         
17.Pačinek JakubVoznica František         
18.Krása Petr ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Těžký Pavel10Šmídek Roman12
Pačinek Jakub20Mach Ondřej12
Krása Petr ml.12Voznica František02
Křepela Radim20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36550:618TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Traxler Jan
Táborský Jindřich
 
 
Prachař Marek
Dočekal Petr
 
 
-7-5-4  0301
2.Fila Martin
Tupec Pavel
 
 
Toufar Zdeněk
Poledňa Martin
 
 
9-5-11-7 1302
3.Fila MartinPrachař Marek-8-7-4  0303
4.Táborský JindřichPoledňa Martin-6611-11-132304
5.Traxler JanToufar Zdeněk-1-3-4  0305
6.Tupec PavelDočekal Petr-111119 3115
7.Táborský JindřichPrachař Marek11210  3025
8.Traxler JanPoledňa Martin-5-1337-102326
9.Tupec PavelToufar Zdeněk-56710 3136
10.Fila MartinDočekal Petr8126  3046
11.Traxler JanPrachař Marek16-8-4-3 1347
12.Tupec PavelPoledňa Martin-5-9-10  0348
13.Fila MartinToufar Zdeněk5-97-1483258
14.Táborský JindřichDočekal Petr7-8-7723268
15.Tupec PavelPrachař Marek13-4-1-5 1369
16.Fila MartinPoledňa Martin7-6-3-6 13610
17.Táborský JindřichToufar Zdeněk5    10  
18.Traxler JanDočekal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fila Martin22Prachař Marek31
Táborský Jindřich21Poledňa Martin40
Traxler Jan03Toufar Zdeněk12
Tupec Pavel22Dočekal Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35698:702nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaluža Tomáš
Svoboda Lukáš
 
 
Studýnka František
Melichar Libor
 
 
10-61710 3110
2.Voráč Pavel
Polívka Ondřej
 
 
Šafařík Jan
Hladký Rostislav
 
 
-11-7-9  0311
3.Kaluža TomášStudýnka František-758-8-62312
4.Voráč PavelMelichar Libor1017-10-973222
5.Polívka OndřejHladký Rostislav-7-10-10  0323
6.Svoboda Lukᚊafařík Jan8-3-68-102324
7.Voráč PavelStudýnka František-76-86-82325
8.Polívka OndřejMelichar Libor899  3035
9.Svoboda LukášHladký Rostislav772  3045
10.Kaluža Tomᚊafařík Jan-49-4563255
11.Polívka OndřejStudýnka František-5-4148-82356
12.Svoboda LukášMelichar Libor6108  3066
13.Kaluža TomášHladký Rostislav979  3076
14.Voráč PavelŠafařík Jan-7-10-7  0377
15.Svoboda LukášStudýnka František-998-273287
16.Kaluža TomášMelichar Libor5-8-4-10 1388
17.Voráč PavelHladký Rostislav56-105 3198
18.Polívka OndřejŠafařík Jan8-5-910-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaluža Tomáš22Studýnka František31
Voráč Pavel22Melichar Libor13
Polívka Ondřej13Hladký Rostislav13
Svoboda Lukáš31Šafařík Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín EVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35464:540TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Vladimír
Mesaroš Petr
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
-7-29-4 1301
2.Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
-7-857-102302
3.Brychta EdoDaněk Zdeněk ml.-10-5-8  0303
4.Mádel LadislavBusta Stanislav-9-610-6 1304
5.Malík VladimírKmoníček Pavel-4-5-5  0305
6.Mesaroš PetrHejdušek Ivan-8-59683215
7.Mádel LadislavDaněk Zdeněk ml.-7-69-6 1316
8.Malík VladimírBusta Stanislav9-9-7-6 1317
9.Mesaroš PetrKmoníček Pavel-8589 3127
10.Brychta EdoHejdušek Ivan6-7-9-9 1328
11.Malík VladimírDaněk Zdeněk ml.-9-4-8  0329
12.Mesaroš PetrBusta Stanislav636  3039
13.Brychta EdoKmoníček Pavel8-612-683249
14.Mádel LadislavHejdušek Ivan-79-7-10 13410
15.Mesaroš PetrDaněk Zdeněk ml.         
16.Brychta EdoBusta Stanislav         
17.Mádel LadislavKmoníček Pavel         
18.Malík VladimírHejdušek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brychta Edo12Daněk Zdeněk ml.30
Mádel Ladislav03Busta Stanislav21
Malík Vladimír03Kmoníček Pavel12
Mesaroš Petr30Hejdušek Ivan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy