Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín EVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19555:470SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Richard
Mesaroš Petr
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
7814  3010
2.Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
Pernička Pavel
Adámek Aleš
 
 
-98-8563220
3.Brychta EdoMikuš Juraj89-8-963230
4.Brhel RichardAdámek Aleš95-9-9-82331
5.Mádel LadislavPernička Pavel9-964 3141
6.Mesaroš PetrKamenický Tomáš84-95 3151
7.Brhel RichardMikuš Juraj849  3061
8.Mádel LadislavAdámek Aleš-6-96683271
9.Mesaroš PetrPernička Pavel8810  3081
10.Brychta EdoKamenický Tomáš65-8-9-122382
11.Skala JánMikuš Juraj-10-87863292
12.Mesaroš PetrAdámek Aleš-3-88-10 1393
13.Brychta EdoPernička Pavel11710  30103
14.Brhel RichardKamenický Tomáš         
15.Mesaroš PetrMikuš Juraj         
16.Brychta EdoAdámek Aleš         
17.Brhel RichardPernička Pavel         
18.Skala JánKamenický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brychta Edo21Mikuš Juraj03
Brhel Richard11Adámek Aleš21
Mádel Ladislav20Pernička Pavel03
Mesaroš Petr21Kamenický Tomáš11
Skala Ján10   
V domácím družstvu střídal Skala Ján hráče Ladislava Mádela.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:21509:452TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-1277-1123210
2.Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
-8-9-8  0311
3.Hejdušek IvanŠtěpán Libor11-49-1163221
4.Kmoníček PavelCísarík Pavel593  3031
5.Busta StanislavPeška Ladislav88-97 3141
6.Daněk Zdeněk ml.Šlapanský Jan869  3051
7.Kmoníček PavelŠtěpán Libor-6-3-4  0352
8.Busta StanislavCísarík Pavel-8-9-10  0353
9.Daněk Zdeněk ml.Peška Ladislav466  3063
10.Hejdušek IvanŠlapanský Jan11-986 3173
11.Busta StanislavŠtěpán Libor-9-11-6  0374
12.Daněk Zdeněk ml.Císarík Pavel9-1041 3184
13.Hejdušek IvanPeška Ladislav-510-109113294
14.Kmoníček PavelŠlapanský Jan757  30104
15.Daněk Zdeněk ml.Štěpán Libor         
16.Hejdušek IvanCísarík Pavel         
17.Kmoníček PavelPeška Ladislav         
18.Busta StanislavŠlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejdušek Ivan30Štěpán Libor21
Kmoníček Pavel21Císarík Pavel12
Busta Stanislav12Peška Ladislav03
Daněk Zdeněk ml.30Šlapanský Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19527:444TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Miroslav
Navrátil Václav
 
 
Galanda František
Šmídek Roman
 
 
-11-7-4  0301
2.Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
Mach Ondřej
Kubín Jiří
 
 
562  3011
3.Kovář JakubŠmídek Roman11105  3021
4.Navrátil VáclavGalanda František577  3031
5.Pořízek JosefMach Ondřej8124  3041
6.Procházka MiroslavKubín Jiří8-7-8-9 1342
7.Navrátil VáclavŠmídek Roman710-1010 3152
8.Pořízek JosefGalanda František-7-10-8  0353
9.Procházka MiroslavMach Ondřej1479  3063
10.Kovář JakubKubín Jiří839  3073
11.Pořízek JosefŠmídek Roman8-9-5593283
12.Procházka MiroslavGalanda František-66-73-92384
13.Kovář JakubMach Ondřej-8-97863294
14.Navrátil VáclavKubín Jiří-8-937232104
15.Procházka MiroslavŠmídek Roman         
16.Kovář JakubGalanda František         
17.Navrátil VáclavMach Ondřej         
18.Pořízek JosefKubín Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Jakub30Šmídek Roman03
Navrátil Václav30Galanda František21
Pořízek Josef21Mach Ondřej03
Procházka Miroslav12Kubín Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36696:690SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Karel
Kuča Jan
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
66-7-773210
2.Oleksík Václav
Kulhánek Jaroslav
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
89-89 3120
3.Kulhánek JaroslavKřepela Radim119-810 3130
4.Oleksík VáclavPačinek Jakub-8-1210-8 1331
5.Tůma KarelKrása Petr ml.-8-5-9  0332
6.Kuča JanTěžký Pavel-334-5-82333
7.Oleksík VáclavKřepela Radim8-4-8-6 1334
8.Tůma KarelPačinek Jakub-211-3993244
9.Kuča JanKrása Petr ml.8-978 3154
10.Kulhánek JaroslavTěžký Pavel-5-97-11 1355
11.Tůma KarelKřepela Radim8-9-10-4 1356
12.Kuča JanPačinek Jakub79-116 3166
13.Kulhánek JaroslavKrása Petr ml.-11-86-6 1367
14.Oleksík VáclavTěžký Pavel-106-7263277
15.Kuča JanKřepela Radim632  3087
16.Kulhánek JaroslavPačinek Jakub-10-4-8  0388
17.Oleksík VáclavKrása Petr ml.-159511 3198
18.Tůma KarelTěžký Pavel107-1211 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kulhánek Jaroslav13Křepela Radim22
Oleksík Václav22Pačinek Jakub22
Tůma Karel22Krása Petr ml.22
Kuča Jan31Těžký Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34533:576TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaluža Tomáš
Zukal Adam
 
 
Poledňa Martin
Toufar Zdeněk
 
 
-44-129-72301
2.Voráč Pavel
Petr Michal
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
-9-10-7  0302
3.Zukal AdamPoledňa Martin-8-989-32303
4.Polívka Martin ml.Prachař Marek-5-7-7  0304
5.Petr MichalMusil Ondřej-65-5593214
6.Voráč PavelLaicman Petr-9-5-7  0315
7.Polívka Martin ml.Poledňa Martin-6-65-7 1316
8.Petr MichalPrachař Marek-5-117-9 1317
9.Voráč PavelMusil Ondřej-9911-973227
10.Zukal AdamLaicman Petr-59-119-62328
11.Petr MichalPoledňa Martin7710  3038
12.Voráč PavelPrachař Marek1048  3048
13.Zukal AdamMusil Ondřej799  3058
14.Polívka Martin ml.Laicman Petr-995-10-102359
15.Voráč PavelPoledňa Martin-7-10-4  03510
16.Zukal AdamPrachař Marek-9    01  
17.Polívka Martin ml.Musil Ondřej         
18.Petr MichalLaicman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zukal Adam12Poledňa Martin31
Polívka Martin ml.03Prachař Marek21
Petr Michal21Musil Ondřej03
Voráč Pavel22Laicman Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:40696:710SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Libor
Studýnka František
 
 
Táborský Jindřich
Třináctý Richard
 
 
3910  3010
2.Šafařík Jan
Hladký Rostislav
 
 
Tupec Pavel
Fila Martin
 
 
7-6-44-92311
3.Hladký RostislavTřináctý Richard9-449 3121
4.Melichar LiborFila Martin-5666 3131
5.Šafařík JanTáborský Jindřich-63-95-82332
6.Studýnka FrantišekTupec Pavel-95-76113242
7.Melichar LiborTřináctý Richard9-9-97-72343
8.Šafařík JanFila Martin-34-8-5 1344
9.Studýnka FrantišekTáborský Jindřich8-744 3154
10.Hladký RostislavTupec Pavel-8-3-4  0355
11.Šafařík JanTřináctý Richard-10-712863265
12.Studýnka FrantišekFila Martin6-10-89-102366
13.Hladký RostislavTáborský Jindřich-27-117-62367
14.Melichar LiborTupec Pavel-4-9-9  0368
15.Studýnka FrantišekTřináctý Richard-2679 3178
16.Hladký RostislavFila Martin-8-6-8  0379
17.Melichar LiborTáborský Jindřich-3-99773289
18.Šafařík JanTupec Pavel-14912-7-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladký Rostislav13Třináctý Richard13
Melichar Libor22Fila Martin31
Šafařík Jan13Táborský Jindřich22
Studýnka František31Tupec Pavel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy