Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín EVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21523:484SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skala Ján
Mesaroš Petr
 
 
Voznica František
Mach Ondřej
 
 
9-10-5-9 1301
2.Brychta Edo
Mádel Ladislav
 
 
Šmídek Roman
Galanda František
 
 
-85712 3111
3.Skala JánGalanda František7-9-8763221
4.Mádel LadislavMach Ondřej5-810-883231
5.Mesaroš PetrŠmídek Roman1297  3041
6.Brychta EdoVoznica František869  3051
7.Mádel LadislavGalanda František-3-57-5 1352
8.Mesaroš PetrMach Ondřej7146  3062
9.Brychta EdoŠmídek Roman-4-37793272
10.Kováč ŠimonVoznica František-8-96-3 1373
11.Mesaroš PetrGalanda František8-147-1083283
12.Brychta EdoMach Ondřej952  3093
13.Kováč ŠimonŠmídek Roman-9-2-8  0394
14.Mádel LadislavVoznica František566  30104
15.Brychta EdoGalanda František         
16.Kováč ŠimonMach Ondřej         
17.Mádel LadislavŠmídek Roman         
18.Mesaroš PetrVoznica František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skala Ján10Galanda František12
Mádel Ladislav21Mach Ondřej03
Mesaroš Petr30Šmídek Roman12
Brychta Edo30Voznica František12
Kováč Šimon02   
S: Šimon Kováč za Jána Skalu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Daněk Zdeněk st.
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35500:565STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
96-65 3110
2.Daněk Zdeněk st.
Kmoníček Pavel
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
-7-869-72311
3.Daněk Zdeněk st.Křepela Radim-68-7-6 1312
4.Kmoníček PavelPačinek Jakub-510-3-11 1313
5.Hejdušek IvanKrása Petr ml.-78-7-7 1314
6.Daněk Zdeněk ml.Těžký Pavel879  3024
7.Kmoníček PavelKřepela Radim-8-6-5  0325
8.Hejdušek IvanPačinek Jakub-5-599-82326
9.Daněk Zdeněk ml.Krása Petr ml.-611-10583236
10.Daněk Zdeněk st.Těžký Pavel-149-8483246
11.Hejdušek IvanKřepela Radim-7-6-6  0347
12.Daněk Zdeněk ml.Pačinek Jakub3107  3057
13.Daněk Zdeněk st.Krása Petr ml.-11-10-6  0358
14.Kmoníček PavelTěžký Pavel-9-7-9  0359
15.Daněk Zdeněk ml.Křepela Radim-5-10-6  03510
16.Daněk Zdeněk st.Pačinek Jakub-7    01  
17.Kmoníček PavelKrása Petr ml.         
18.Hejdušek IvanTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daněk Zdeněk st.12Křepela Radim40
Kmoníček Pavel03Pačinek Jakub21
Hejdušek Ivan03Krása Petr ml.21
Daněk Zdeněk ml.31Těžký Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35488:536TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Poledňa Martin
Toufar Zdeněk
 
 
5-10913 3110
2.Feith Erik
Šlapanský Jan
 
 
Laicman Petr
Martinčík Tomáš
 
 
-5-96-7 1311
3.Peška LadislavLaicman Petr-6710-963221
4.Šlapanský JanMartinčík Tomáš-139-11-10 1322
5.Feith ErikToufar Zdeněk-9-10-8  0323
6.Císarík PavelPoledňa Martin-8-9611-82324
7.Šlapanský JanLaicman Petr73-109 3134
8.Feith ErikMartinčík Tomáš-56-6-6 1335
9.Císarík PavelPrachař Marek-4-4-6  0336
10.Peška LadislavPoledňa Martin-71316 3146
11.Feith ErikLaicman Petr-7-8-7  0347
12.Císarík PavelMartinčík Tomáš-6-5-6  0348
13.Peška LadislavPrachař Marek1-13-108-92349
14.Šlapanský JanPoledňa Martin-5-6-6  03410
15.Císarík PavelLaicman Petr         
16.Peška LadislavMartinčík Tomáš         
17.Šlapanský JanPrachař Marek         
18.Feith ErikPoledňa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peška Ladislav21Laicman Petr12
Šlapanský Jan12Martinčík Tomáš30
Feith Erik03Toufar Zdeněk10
Císarík Pavel03Poledňa Martin21
   Prachař Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Pernička Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12391:324TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
Tupec Pavel
Fila Martin
 
 
8-979 3110
2.
 
 

 
 
         
3.Kamenický TomášTáborský Jindřich874  3020
4.Weiser DanielFila Martin8710  3030
5.Trávníček TomášTupec Pavel788  3040
6.         
7.Weiser DanielTáborský Jindřich-126910 3150
8.Trávníček TomášFila Martin766  3060
9.Tupec PavelWO    0361
10.Kamenický TomášWO    3071
11.Trávníček TomášTáborský Jindřich-7-97883281
12.Fila MartinWO    0382
13.Kamenický TomášTupec Pavel98-8-9143292
14.Weiser DanielWO    30102
15.Táborský JindřichWO    03  
16.Kamenický TomášFila Martin8-9-1014632  
17.Weiser DanielTupec Pavel8-9810 31  
18.Trávníček TomášWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kamenický Tomáš20Táborský Jindřich03
Weiser Daniel20Fila Martin02
Trávníček Tomáš30Tupec Pavel02
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:31506:534TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
Melichar Libor
Hladký Rostislav
 
 
565  3010
2.Procházka Miroslav
Navrátil Václav
 
 
Hort Pavel
Studýnka František
 
 
-1011-6-8 1311
3.Pořízek JosefHort Pavel-6-910-7 1312
4.Navrátil VáclavStudýnka František-108-10-9 1313
5.Kovář JakubMelichar Libor88-511 3123
6.Procházka MiroslavHladký Rostislav-6-98-6 1324
7.Navrátil VáclavHort Pavel-79-9-7 1325
8.Kovář JakubStudýnka František-108-9-9 1326
9.Procházka MiroslavMelichar Libor-98-9-8 1327
10.Pořízek JosefHladký Rostislav1098  3037
11.Kovář JakubHort Pavel-8-8-10  0338
12.Procházka MiroslavStudýnka František-9-8-7  0339
13.Pořízek JosefMelichar Libor898  3049
14.Navrátil VáclavHladký Rostislav8710  3059
15.Procházka MiroslavHort Pavel-66-7-5 13510
16.Pořízek JosefStudýnka František         
17.Navrátil VáclavMelichar Libor         
18.Kovář JakubHladký Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pořízek Josef21Hort Pavel40
Navrátil Václav12Studýnka František30
Kovář Jakub12Melichar Libor12
Procházka Miroslav04Hladký Rostislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28635:584SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Karel
Kuča Jan
 
 
Polívka Martin ml.
Petr Michal
 
 
368  3010
2.Tůma Pavel
Kulhánek Jaroslav
 
 
Kaluža Tomáš
Zukal Adam
 
 
-8-69-8 1311
3.Kulhánek JaroslavZukal Adam-7-9-8  0312
4.Tůma PavelPolívka Martin ml.9-8-9-3 1313
5.Tůma KarelPetr Michal855  3023
6.Kuča JanKaluža Tomáš-535-9-122324
7.Tůma PavelZukal Adam-98912 3134
8.Tůma KarelPolívka Martin ml.-8-7-16  0335
9.Kuča JanPetr Michal479  3045
10.Kulhánek JaroslavKaluža Tomáš9-98-993255
11.Tůma KarelZukal Adam8-4-7-10 1356
12.Kuča JanPolívka Martin ml.-10101-473266
13.Kulhánek JaroslavPetr Michal-9938 3176
14.Tůma PavelKaluža Tomáš599  3086
15.Kuča JanZukal Adam10-8-115-82387
16.Kulhánek JaroslavPolívka Martin ml.6-248 3197
17.Tůma PavelPetr Michal798  30107
18.Tůma KarelKaluža Tomáš968  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulhánek Jaroslav31Zukal Adam31
Tůma Pavel31Polívka Martin ml.22
Tůma Karel12Petr Michal04
Kuča Jan22Kaluža Tomáš12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy