Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Pernička Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37635:650TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Aleš
Mikuš Juraj
 
 
Busta Stanislav
Kmoníček Pavel
 
 
498  3010
2.Weiser Daniel
Trávníček Tomáš
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
-6-64-10 1311
3.Mikuš JurajDaněk Zdeněk ml.-6-107-3 1312
4.Weiser DanielHejdušek Ivan13-59-663222
5.Trávníček TomášKmoníček Pavel7-9-9-4 1323
6.Adámek AlešBusta Stanislav105-7-7-142324
7.Weiser DanielDaněk Zdeněk ml.-4-68-15 1325
8.Trávníček TomášHejdušek Ivan-8-8-8  0326
9.Adámek AlešKmoníček Pavel3-10-7-9 1327
10.Mikuš JurajBusta Stanislav761  3037
11.Trávníček TomášDaněk Zdeněk ml.-6-8-9  0338
12.Adámek AlešHejdušek Ivan776  3048
13.Mikuš JurajKmoníček Pavel-5-99973258
14.Weiser DanielBusta Stanislav8-5-48123268
15.Adámek AlešDaněk Zdeněk ml.656  3078
16.Mikuš JurajHejdušek Ivan-107-10-3 1379
17.Weiser DanielKmoníček Pavel-9697 3189
18.Trávníček TomášBusta Stanislav-8-10-2  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikuš Juraj22Daněk Zdeněk ml.31
Weiser Daniel31Hejdušek Ivan22
Trávníček Tomáš04Kmoníček Pavel22
Adámek Aleš22Busta Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:34697:654Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Mádel Ladislav
Mesaroš Petr
 
 
-84-5333210
2.Klíma Miloš
Šlapanský Jan
 
 
Kováč Šimon
Skala Ján
 
 
44-99 3120
3.Peška LadislavMesaroš Petr-810-7-8 1321
4.Šlapanský JanSkala Ján-88106 3131
5.Klíma MilošMádel Ladislav11-8-5-6 1332
6.Císarík PavelKováč Šimon8126  3042
7.Šlapanský JanMesaroš Petr-8-9-8  0343
8.Klíma MilošSkala Ján1093  3053
9.Císarík PavelMádel Ladislav8-13-79-52354
10.Peška LadislavKováč Šimon-1379-253264
11.Klíma MilošMesaroš Petr11-5-9-11 1365
12.Císarík PavelSkala Ján22-84 3175
13.Peška LadislavMádel Ladislav-9-8-10  0376
14.Šlapanský JanKováč Šimon9-75-10133286
15.Císarík PavelMesaroš Petr-9-9111073296
16.Peška LadislavSkala Ján95-9-11-72397
17.Šlapanský JanMádel Ladislav-6-7371032107
18.Klíma MilošKováč Šimon-5-642-823  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peška Ladislav13Mesaroš Petr31
Šlapanský Jan31Skala Ján13
Klíma Miloš12Mádel Ladislav31
Císarík Pavel31Kováč Šimon03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32416:490SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Galanda František
 
 
Tůma Karel
Oleksík Václav
 
 
-9-9-5  0301
2.Mach Ondřej
Dědek Zdeněk
 
 
Kuča Jan
Křeček Michal
 
 
399  3011
3.Novotný PetrKuča Jan-10-6-6  0312
4.Galanda FrantišekTůma Karel5-7-7-14 1313
5.Mach OndřejOleksík Václav-4-211-5 1314
6.Dědek ZdeněkKřeček Michal7-96-11-82315
7.Galanda FrantišekKuča Jan-611-6-13 1316
8.Mach OndřejTůma Karel87-99 3126
9.Dědek ZdeněkOleksík Václav-313-4-7 1327
10.Novotný PetrKřeček Michal-14563 3137
11.Mach OndřejKuča Jan-9-5-8  0338
12.Dědek ZdeněkTůma Karel-5-27-5 1339
13.Novotný PetrOleksík Václav-11-5-8  03310
14.Galanda FrantišekKřeček Michal         
15.Dědek ZdeněkKuča Jan         
16.Novotný PetrTůma Karel         
17.Galanda FrantišekOleksík Václav         
18.Mach OndřejKřeček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr12Kuča Jan30
Galanda František02Tůma Karel21
Mach Ondřej12Oleksík Václav30
Dědek Zdeněk03Křeček Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17485:398STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Procházka Miroslav
Müller Zdeněk st.
 
 
-9944 3110
2.Těžký Pavel
Cetkovský Martin
 
 
Kovář Jakub
Šmetka Miroslav
 
 
899  3020
3.Těžký PavelProcházka Miroslav545  3030
4.Krása Petr ml.Kovář Jakub7-17-8783240
5.Křepela RadimŠmetka Miroslav687  3050
6.Cetkovský MartinMüller Zdeněk st.-6786 3160
7.Krása Petr ml.Procházka Miroslav-6-9-5  0361
8.Křepela RadimKovář Jakub88-55 3171
9.Cetkovský MartinŠmetka Miroslav-10-9-6  0372
10.Těžký PavelMüller Zdeněk st.-910-3463282
11.Křepela RadimProcházka Miroslav-8404 3192
12.Cetkovský MartinKovář Jakub-83-86-62393
13.Těžký PavelŠmetka Miroslav959  30103
14.Krása Petr ml.Müller Zdeněk st.         
15.Cetkovský MartinProcházka Miroslav         
16.Těžký PavelKovář Jakub         
17.Krása Petr ml.Šmetka Miroslav         
18.Křepela RadimMüller Zdeněk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Těžký Pavel30Procházka Miroslav12
Krása Petr ml.11Kovář Jakub12
Křepela Radim30Šmetka Miroslav12
Cetkovský Martin12Müller Zdeněk st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12429:305TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laicman Petr
Martinčík Tomáš
 
 
Wirth Imrich
Hladký Rostislav
 
 
-108-8663210
2.Prachař Marek
Kvarda Lubomír
 
 
Šafařík Jan
Melichar Libor
 
 
869  3020
3.Martinčík TomášMelichar Libor-31010-993230
4.Laicman PetrŠafařík Jan75-712 3140
5.Kvarda LubomírWirth Imrich-7-9-11  0341
6.Prachař MarekHladký Rostislav-7444 3151
7.Laicman PetrMelichar Libor1261  3061
8.Kvarda LubomírŠafařík Jan163  3071
9.Prachař MarekWirth Imrich1054  3081
10.Martinčík TomášHladký Rostislav536  3091
11.Kvarda LubomírMelichar Libor-8-6-5  0392
12.Prachař MarekŠafařík JanWO    30102
13.Martinčík TomášWirth Imrich         
14.Laicman PetrHladký Rostislav         
15.Prachař MarekMelichar Libor         
16.Martinčík Tomᚊafařík Jan         
17.Laicman PetrWirth Imrich         
18.Kvarda LubomírHladký Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinčík Tomáš20Melichar Libor12
Laicman Petr20Šafařík Jan02
Kvarda Lubomír12Wirth Imrich11
Prachař Marek20Hladký Rostislav02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Tupec Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:32680:665SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tupec Pavel
Fila Martin
 
 
Svoboda Lukáš
Polívka Martin ml.
 
 
-7-59853210
2.Táborský Jindřich
Třináctý Richard
 
 
Zukal Adam
Polívka Ondřej
 
 
-7-9-9  0311
3.Fila MartinSvoboda Lukáš8107  3021
4.Tupec PavelPolívka Martin ml.8-13-9-5 1322
5.Třináctý RichardZukal Adam-8-8-9  0323
6.Táborský JindřichPolívka Ondřej8-487 3133
7.Tupec PavelSvoboda Lukáš-8769 3143
8.Třináctý RichardPolívka Martin ml.6813  3053
9.Táborský JindřichZukal Adam-8-741393263
10.Fila MartinPolívka Ondřej6-69-8-112364
11.Třináctý RichardSvoboda Lukáš9-10-812-32365
12.Táborský JindřichPolívka Martin ml.86-911 3175
13.Fila MartinZukal Adam66-99 3185
14.Tupec PavelPolívka Ondřej13-9-35-72386
15.Táborský JindřichSvoboda Lukáš-66-5-8 1387
16.Fila MartinPolívka Martin ml.11-45-11103297
17.Tupec PavelZukal Adam69-84 31107
18.Třináctý RichardPolívka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fila Martin31Svoboda Lukáš22
Tupec Pavel22Polívka Martin ml.13
Třináctý Richard12Zukal Adam13
Táborský Jindřich31Polívka Ondřej21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy