Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11450:359SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oleksík Václav
Tůma Karel
 
 
Kobolka Luboš
Navrátil Václav
 
 
5118  3010
2.Kuča Jan
Tůma Pavel
 
 
Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
-6-7-8  0311
3.Tůma KarelNavrátil Václav978  3021
4.Tůma PavelKovář Jakub-88-13533231
5.Oleksík VáclavKobolka Luboš6122  3041
6.Kuča JanPořízek Josef788  3051
7.Tůma PavelNavrátil Václav7-1158 3161
8.Oleksík VáclavKovář Jakub1864  3071
9.Kuča JanKobolka Luboš6-8107 3181
10.Tůma KarelPořízek Josef-158-5-5 1382
11.Oleksík VáclavNavrátil Václav267  3092
12.Kuča JanKovář Jakub8-898 31102
13.Tůma KarelKobolka Luboš-7879 31  
14.Tůma PavelPořízek Josef         
15.Kuča JanNavrátil Václav         
16.Tůma KarelKovář Jakub         
17.Tůma PavelKobolka Luboš         
18.Oleksík VáclavPořízek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Karel11Navrátil Václav03
Tůma Pavel20Kovář Jakub03
Oleksík Václav30Kobolka Luboš02
Kuča Jan30Pořízek Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21548:489TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Aleš
Mikuš Juraj
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-85-10-7 1301
2.Kamenický Tomáš
Weiser Daniel
 
 
Klíma Miloš
Šlapanský Jan
 
 
81110  3011
3.Kamenický TomášCísarík Pavel-68-6953221
4.Adámek AlešPeška Ladislav-4-664-42322
5.Mikuš JurajŠlapanský Jan787  3032
6.Weiser DanielKlíma Miloš5310  3042
7.Adámek AlešCísarík Pavel-56-97-82343
8.Mikuš JurajPeška Ladislav-7-77873253
9.Weiser DanielŠlapanský Jan-8-1071083263
10.Kamenický TomášKlíma Miloš1186  3073
11.Mikuš JurajCísarík Pavel-7-9-8  0374
12.Weiser DanielPeška Ladislav-9-10131193284
13.Kamenický Tomᚊlapanský Jan-2345 3194
14.Adámek AlešKlíma Miloš568  30104
15.Weiser DanielCísarík Pavel         
16.Kamenický TomášPeška Ladislav         
17.Adámek AlešŠlapanský Jan         
18.Mikuš JurajKlíma Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kamenický Tomáš30Císarík Pavel21
Adámek Aleš12Peška Ladislav12
Mikuš Juraj21Šlapanský Jan03
Weiser Daniel30Klíma Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Nováček Jiří
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35490:546STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Mach Ondřej
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
-2-69793210
2.Galanda František
Kolbaba Bohumír
 
 
Pačinek Jakub
Těžký Pavel
 
 
-9-666-52311
3.Novotný PetrKřepela Radim10-568 3121
4.Galanda FrantišekPačinek Jakub-974-893231
5.Mach OndřejKrása Petr ml.-5-87-4 1332
6.Bezděkovský JanTěžký Pavel-6-42-8 1333
7.Galanda FrantišekKřepela Radim1033  3043
8.Mach OndřejPačinek Jakub-10-2-5  0344
9.Bezděkovský JanKrása Petr ml.-9-10-7  0345
10.Novotný PetrTěžký Pavel-4-69-8 1346
11.Mach OndřejKřepela Radim-8-7-9  0347
12.Bezděkovský JanPačinek Jakub-9111-8-72348
13.Novotný PetrKrása Petr ml.11116  3058
14.Galanda FrantišekTěžký Pavel-3-11-8  0359
15.Bezděkovský JanKřepela Radim-5-8-11  03510
16.Novotný PetrPačinek Jakub         
17.Galanda FrantišekKrása Petr ml.         
18.Mach OndřejTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr21Křepela Radim22
Galanda František21Pačinek Jakub21
Mach Ondřej03Krása Petr ml.21
Bezděkovský Jan04Těžký Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9417:325TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
Fila Martin
Tupec Pavel
 
 
3610  3010
2.Poledňa Martin
Prachař Marek
 
 
Táborský Jindřich
Třináctý Richard
 
 
9812  3020
3.Martinčík TomášFila Martin8118  3030
4.Poledňa MartinTáborský Jindřich12-91110 3140
5.Prachař MarekTřináctý Richard4103  3050
6.Laicman PetrTupec Pavel-598-643260
7.Poledňa MartinFila Martin-967-1143270
8.Prachař MarekTáborský Jindřich-8-8-7  0371
9.Laicman PetrTřináctý Richard552  3081
10.Martinčík TomášTupec Pavel769  3091
11.Prachař MarekFila Martin-98118 31101
12.Laicman PetrTáborský Jindřich113   20  
13.Martinčík TomášTřináctý Richard         
14.Poledňa MartinTupec Pavel         
15.Laicman PetrFila Martin         
16.Martinčík TomášTáborský Jindřich         
17.Poledňa MartinTřináctý Richard         
18.Prachař MarekTupec Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinčík Tomáš20Fila Martin03
Poledňa Martin20Táborský Jindřich11
Prachař Marek21Třináctý Richard02
Laicman Petr20Tupec Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23568:513TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka František
Melichar Libor
 
 
Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
696  3010
2.Hladký Rostislav
Wirth Imrich
 
 
Polívka Martin ml.
Kaluža Tomáš
 
 
511-8-873220
3.Melichar LiborKaluža Tomáš7514  3030
4.Wirth ImrichPolívka Martin ml.-97-8-8 1331
5.Hladký RostislavPolívka Ondřej144-86 3141
6.Studýnka FrantišekPetr Michal869  3051
7.Wirth ImrichKaluža Tomáš-3-98353261
8.Hladký RostislavPolívka Martin ml.-9-5-8  0362
9.Studýnka FrantišekPolívka Ondřej7910  3072
10.Melichar LiborPetr Michal79-76 3182
11.Hladký RostislavKaluža Tomáš8-12-5-6 1383
12.Studýnka FrantišekPolívka Martin ml.46-5-7-12384
13.Melichar LiborPolívka Ondřej-10310-943294
14.Wirth ImrichPetr Michal9-9-9-5 1395
15.Studýnka FrantišekKaluža Tomáš8610  30105
16.Melichar LiborPolívka Martin ml.-9    01  
17.Wirth ImrichPolívka Ondřej         
18.Hladký RostislavPetr Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Melichar Libor30Kaluža Tomáš13
Wirth Imrich12Polívka Martin ml.30
Hladký Rostislav12Polívka Ondřej03
Studýnka František31Petr Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Frimmer Ján
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29657:633TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněk Zdeněk ml.
Hejdušek Ivan
 
 
Mesaroš Petr
Mádel Ladislav
 
 
8-9-810-152301
2.Busta Stanislav
Frimmer Ján
 
 
Kováč Šimon
Brychta Edo
 
 
989  3011
3.Frimmer JánMesaroš Petr-9-5-10  0312
4.Busta StanislavKováč Šimon667  3022
5.Hejdušek IvanBrychta Edo95-8-3-62323
6.Daněk Zdeněk ml.Mádel Ladislav10-8-34133233
7.Busta StanislavMesaroš Petr-99-44-52334
8.Hejdušek IvanKováč Šimon785  3044
9.Daněk Zdeněk ml.Brychta Edo55-99 3154
10.Frimmer JánMádel Ladislav8-4-11-5 1355
11.Hejdušek IvanMesaroš Petr-9-98-11 1356
12.Daněk Zdeněk ml.Skala Ján-7-514473266
13.Frimmer JánBrychta Edo11-9-4-9 1367
14.Busta StanislavMádel Ladislav9-499 3177
15.Daněk Zdeněk ml.Mesaroš Petr1011-84 3187
16.Frimmer JánSkala Ján789  3097
17.Busta StanislavBrychta Edo65-68 31107
18.Hejdušek IvanMádel Ladislav-259  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frimmer Ján13Mesaroš Petr31
Busta Stanislav31Kováč Šimon02
Hejdušek Ivan12Brychta Edo22
Daněk Zdeněk ml.40Mádel Ladislav12
   Skala Ján02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy