Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany AVrchní
rozhodčí:
Frimmer Ján
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33713:710nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníček Pavel
Busta Stanislav
 
 
Melichar Libor
Šafařík Jan
 
 
-5-159-5 1301
2.Hejdušek Ivan
Daněk Zdeněk ml.
 
 
Wirth Imrich
Hladký Rostislav
 
 
8-7-99-112302
3.Kmoníček PavelŠafařík Jan7-71213 3112
4.Hejdušek IvanMelichar Libor-89-108-82313
5.Busta StanislavWirth Imrich-8979 3123
6.Daněk Zdeněk ml.Hladký Rostislav86-87 3133
7.Hejdušek IvanŠafařík Jan-71063 3143
8.Busta StanislavMelichar Libor-611-9-9 1344
9.Daněk Zdeněk ml.Wirth Imrich-1069-10-42345
10.Kmoníček PavelHladký Rostislav-5-59-9 1346
11.Busta StanislavŠafařík Jan-89106 3156
12.Daněk Zdeněk ml.Melichar Libor8910  3066
13.Kmoníček PavelWirth Imrich15-10-10-8 1367
14.Hejdušek IvanHladký Rostislav6-8-68-112368
15.Daněk Zdeněk ml.Šafařík Jan876  3078
16.Kmoníček PavelMelichar Libor-13-7-2  0379
17.Hejdušek IvanWirth Imrich97-89 3189
18.Busta StanislavHladký Rostislav899  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kmoníček Pavel13Šafařík Jan04
Hejdušek Ivan22Melichar Libor31
Busta Stanislav31Wirth Imrich22
Daněk Zdeněk ml.31Hladký Rostislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín EVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19473:423SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mesaroš Petr
Skala Ján
 
 
Voráč Pavel
Procházka Ondřej
 
 
11-8-6-9 1301
2.Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
Svoboda Lukáš
Polívka Martin ml.
 
 
855  3011
3.Kováč ŠimonSvoboda Lukáš-10-7-5  0312
4.Brychta EdoPolívka Martin ml.5-88-373222
5.Mádel LadislavVoráč Pavel596  3032
6.Mesaroš PetrProcházka Ondřej3-9106 3142
7.Brychta EdoSvoboda Lukáš647  3052
8.Mádel LadislavPolívka Martin ml.-4988 3162
9.Mesaroš PetrVoráč Pavel889  3072
10.Kováč ŠimonProcházka Ondřej-6-8-4  0373
11.Mádel LadislavSvoboda Lukáš-5-106943283
12.Mesaroš PetrPolívka Martin ml.6-7512 3193
13.Kováč ŠimonVoráč Pavel-8-3-6  0394
14.Brychta EdoProcházka Ondřej663  30104
15.Mesaroš PetrSvoboda Lukáš-7    01  
16.Kováč ŠimonPolívka Martin ml.         
17.Brychta EdoVoráč Pavel         
18.Mádel LadislavProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kováč Šimon03Svoboda Lukáš12
Brychta Edo30Polívka Martin ml.03
Mádel Ladislav30Voráč Pavel12
Mesaroš Petr30Procházka Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34551:606TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oleksík Václav
Tůma Karel
 
 
Poledňa Martin
Prachař Marek
 
 
5-586541  
2.Tůma Pavel
Kuča Jan
 
 
Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
5-6-9-10 1301
3.Tůma KarelPoledňa Martin7-11-9-6 1302
4.Tůma PavelPrachař Marek10-4159 3112
5.Oleksík VáclavMartinčík Tomáš-9-75-9 1313
6.Kuča JanToufar Zdeněk-89-51083223
7.Tůma PavelPoledňa Martin98-55 3133
8.Oleksík VáclavPrachař Marek48-5-8-82334
9.Kuča JanMartinčík Tomáš985  3044
10.Tůma KarelToufar Zdeněk-377-12-62345
11.Oleksík VáclavPoledňa MartinWO    0346
12.Kuča JanPrachař Marek1077  3056
13.Tůma KarelMartinčík Tomáš-7-6-11  0357
14.Tůma PavelToufar Zdeněk9-12-9-8 1358
15.Kuča JanPoledňa Martin-711-59-72359
16.Tůma KarelLaicman Petr11-9-86-1223510
17.Tůma PavelMartinčík Tomáš         
18.Oleksík VáclavToufar Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tůma Karel04Poledňa Martin21
Tůma Pavel21Prachař Marek12
Oleksík Václav02Martinčík Tomáš21
Kuča Jan31Toufar Zdeněk21
   Laicman Petr10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31655:625TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Miroslav
Navrátil Václav
 
 
Tupec Pavel
Fila Martin
 
 
79-7-9-82301
2.Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
Třináctý Richard
Táborský Jindřich
 
 
-6636 3111
3.Kovář JakubFila Martin-69811 3121
4.Pořízek JosefTáborský Jindřich-9889 3131
5.Navrátil VáclavTřináctý Richard-659-993241
6.Procházka MiroslavTupec Pavel-966-7-82342
7.Pořízek JosefFila Martin6-57-993252
8.Navrátil VáclavTáborský Jindřich958  3062
9.Procházka MiroslavTřináctý Richard-7-198-7 1363
10.Kovář JakubTupec Pavel-104-3-6 1364
11.Navrátil VáclavFila Martin-9-7-11  0365
12.Procházka MiroslavTáborský Jindřich-66-3-6 1366
13.Kovář JakubTřináctý Richard59-63 3176
14.Pořízek JosefTupec Pavel41310  3086
15.Procházka MiroslavFila Martin9-8-6-6 1387
16.Kovář JakubTáborský Jindřich87-6-683297
17.Pořízek JosefTřináctý Richard446  30107
18.Navrátil VáclavTupec Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Jakub31Fila Martin22
Pořízek Josef40Táborský Jindřich13
Navrátil Václav21Třináctý Richard13
Procházka Miroslav04Tupec Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3360:190TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuš Juraj
Kamenický Tomáš
 
 
Novotný Petr
Šmídek Roman
 
 
-611211 3110
2.Adámek Aleš
Trávníček Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Adámek AlešDědek Zdeněk1096  3030
4.Mikuš JurajŠmídek Roman69-55 3140
5.Trávníček TomášNovotný Petr592  3050
6.Kamenický TomášWO    3060
7.Mikuš JurajDědek Zdeněk5-887 3170
8.Trávníček Tomᚊmídek Roman9411  3080
9.Kamenický TomášNovotný Petr61012  3090
10.Adámek AlešWO    30100
11.Trávníček TomášDědek Zdeněk         
12.Kamenický Tomᚊmídek Roman         
13.Adámek AlešNovotný Petr         
14.Mikuš Juraj         
15.Kamenický TomášDědek Zdeněk         
16.Adámek AlešŠmídek Roman         
17.Mikuš JurajNovotný Petr         
18.Trávníček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adámek Aleš10Dědek Zdeněk02
Mikuš Juraj20Šmídek Roman02
Trávníček Tomáš20Novotný Petr02
Kamenický Tomáš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34420:479STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
8-954 3110
2.Klíma Miloš
Šlapanský Jan
 
 
Pačinek Jakub
Těžký Pavel
 
 
-9-8-6  0311
3.Peška LadislavKrása Petr ml.-97-6-7 1312
4.Šlapanský JanPačinek Jakub-4-10-5  0313
5.Klíma MilošKřepela Radim-5-9-6  0314
6.Císarík PavelTěžký Pavel4-127-9-92315
7.Šlapanský JanKrása Petr ml.-879-673225
8.Klíma MilošPačinek Jakub-12-8-9  0326
9.Císarík PavelKřepela Radim-11-8-11  0327
10.Peška LadislavTěžký Pavel69-610 3137
11.Klíma MilošKrása Petr ml.-9-5-7  0338
12.Císarík PavelPačinek Jakub6-8-65-92339
13.Peška LadislavKřepela Radim-7-4-8  03310
14.Šlapanský JanTěžký Pavel-8    01  
15.Císarík PavelKrása Petr ml.         
16.Peška LadislavPačinek Jakub         
17.Šlapanský JanKřepela Radim         
18.Klíma MilošTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peška Ladislav12Krása Petr ml.21
Šlapanský Jan11Pačinek Jakub30
Klíma Miloš03Křepela Radim30
Císarík Pavel03Těžký Pavel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy