Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:36493:563TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědek Zdeněk
Novotný Petr
 
 
Kmoníček Pavel
Daněk Zdeněk ml.
 
 
-889-483210
2.Galanda František
Hamadeh Nabil
 
 
Hejdušek Ivan
Frimmer Ján
 
 
-887-7-62311
3.Hamadeh NabilDaněk Zdeněk ml.-5-6-3  0312
4.Novotný PetrKmoníček Pavel-9756 3122
5.Dědek ZdeněkHejdušek Ivan-8-91-11 1323
6.Galanda FrantišekFrimmer Ján-412510 3133
7.Novotný PetrDaněk Zdeněk ml.-6-7-6  0334
8.Dědek ZdeněkKmoníček Pavel8-4-61293244
9.Galanda FrantišekHejdušek Ivan-10-11-7  0345
10.Hamadeh NabilFrimmer Ján9-6-2-8 1346
11.Dědek ZdeněkDaněk Zdeněk ml.-6-6-6  0347
12.Galanda FrantišekKmoníček Pavel1048  3057
13.Hamadeh NabilHejdušek Ivan-8-4-7  0358
14.Novotný PetrFrimmer Ján943  3068
15.Galanda FrantišekDaněk Zdeněk ml.-7-9-8  0369
16.Hamadeh NabilKmoníček Pavel-9-5-7  03610
17.Novotný PetrHejdušek Ivan-7-88-8 13  
18.Dědek ZdeněkFrimmer Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hamadeh Nabil04Daněk Zdeněk ml.40
Novotný Petr21Kmoníček Pavel13
Dědek Zdeněk12Hejdušek Ivan30
Galanda František22Frimmer Ján12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:18499:467STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Skala Ján
Mesaroš Petr
 
 
87-98 3110
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
-578-793220
3.Těžký PavelSkala Ján8-977 3130
4.Křepela RadimMádel Ladislav5-5-7883240
5.Krása Petr ml.Kováč Šimon8911  3050
6.Pačinek JakubMesaroš Petr-577-593260
7.Křepela RadimSkala Ján5-849 3170
8.Krása Petr ml.Mádel Ladislav-510-99-92371
9.Pačinek JakubKováč Šimon910-89 3181
10.Těžký PavelMesaroš Petr-7-69-6 1382
11.Krása Petr ml.Skala Ján89-115 3192
12.Pačinek JakubMádel Ladislav9-8912 31102
13.Těžký PavelKováč Šimon         
14.Křepela RadimMesaroš Petr         
15.Pačinek JakubSkala Ján         
16.Těžký PavelMádel Ladislav         
17.Křepela RadimKováč Šimon         
18.Krása Petr ml.Mesaroš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Těžký Pavel11Skala Ján03
Křepela Radim20Mádel Ladislav12
Krása Petr ml.21Kováč Šimon02
Pačinek Jakub30Mesaroš Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25594:552TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinčík Tomáš
Laicman Petr
 
 
Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
12510  3010
2.Poledňa Martin
Prachař Marek
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
-107-6-5 1311
3.Laicman PetrKamenický Tomáš-4-675-92312
4.Martinčík TomášMikuš Juraj-3877 3122
5.Toufar ZdeněkAdámek Aleš11-7-8-8 1323
6.Poledňa MartinWeiser Daniel-7-13610103233
7.Martinčík TomášKamenický Tomáš-6-6-8  0334
8.Toufar ZdeněkMikuš Juraj-913-116103244
9.Poledňa MartinAdámek Aleš5125  3054
10.Laicman PetrWeiser Daniel-87119 3164
11.Toufar ZdeněkKamenický Tomáš-78129 3174
12.Poledňa MartinMikuš Juraj352  3084
13.Laicman PetrAdámek Aleš-11-6-7  0385
14.Martinčík TomášWeiser Daniel976  3095
15.Poledňa MartinKamenický Tomáš9-9-8-6 1396
16.Laicman PetrTrávníček Tomáš456  30106
17.Martinčík TomášAdámek Aleš         
18.Toufar ZdeněkWeiser Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laicman Petr22Kamenický Tomáš31
Martinčík Tomáš21Mikuš Juraj03
Toufar Zdeněk21Adámek Aleš21
Poledňa Martin31Weiser Daniel03
   Trávníček Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31660:638SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fila Martin
Tupec Pavel
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
79-5-693210
2.Táborský Jindřich
Třináctý Richard
 
 
Klíma Miloš
Šlapanský Jan
 
 
78-8-9103220
3.Táborský JindřichCísarík Pavel-714-9-3 1321
4.Tupec PavelPeška Ladislav11-72-7-72322
5.Třináctý RichardŠlapanský Jan12-10-95-72323
6.Fila MartinKlíma Miloš497  3033
7.Tupec PavelCísarík Pavel-667-1083243
8.Třináctý RichardPeška Ladislav-5-810-7 1344
9.Fila MartinŠlapanský Jan5-967 3154
10.Táborský JindřichKlíma Miloš-47-4-7 1355
11.Třináctý RichardCísarík Pavel884  3065
12.Fila MartinPeška Ladislav-6-4-5  0366
13.Táborský JindřichŠlapanský Jan9-582 3176
14.Tupec PavelKlíma Miloš996  3086
15.Fila MartinCísarík Pavel-9310-1063296
16.Táborský JindřichPeška Ladislav-5610-9-102397
17.Tupec PavelŠlapanský Jan889  30107
18.Třináctý RichardKlíma Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Jindřich13Císarík Pavel13
Tupec Pavel31Peška Ladislav40
Třináctý Richard12Šlapanský Jan13
Fila Martin31Klíma Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:21499:460TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wirth Imrich
Hladký Rostislav
 
 
Tůma Pavel
Svoboda Ondřej
 
 
8-9-6593210
2.Melichar Libor
Šafařík Jan
 
 
Tůma Karel
Kuča Jan
 
 
-99106 3120
3.Wirth ImrichKuča Jan-9-9-9  0321
4.Šafařík JanTůma Pavel9-1068 3131
5.Hladký RostislavTůma Karel565  3041
6.Melichar LiborSvoboda Ondřej478  3051
7.Šafařík JanKuča Jan-211-7-7 1352
8.Hladký RostislavTůma Pavel78-5-263262
9.Melichar LiborTůma Karel-995-673272
10.Wirth ImrichSvoboda Ondřej-9897 3182
11.Hladký RostislavKuča Jan-8-7-7  0383
12.Melichar LiborTůma Pavel-8679 3193
13.Wirth ImrichTůma Karel-9-7861032103
14.Šafařík JanSvoboda Ondřej-115   11  
15.Melichar LiborKuča Jan         
16.Wirth ImrichTůma Pavel         
17.Šafařík JanTůma Karel         
18.Hladký RostislavSvoboda Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wirth Imrich21Kuča Jan30
Šafařík Jan11Tůma Pavel03
Hladký Rostislav21Tůma Karel03
Melichar Libor30Svoboda Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:37589:624TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Pavel
Polívka Martin ml.
 
 
Navrátil Václav
Kobolka Luboš
 
 
-117-98-82301
2.Kaluža Tomáš
Svoboda Lukáš
 
 
Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
66-7-7-32302
3.Voráč PavelNavrátil Václav410-12-10-82303
4.Polívka Martin ml.Kovář Jakub-8-1010873213
5.Kaluža TomášPořízek Josef-11-5-3  0314
6.Svoboda LukášKobolka Luboš5713  3024
7.Polívka Martin ml.Navrátil Václav78-6-473234
8.Kaluža TomášKovář Jakub-7-910-8 1335
9.Svoboda LukášPořízek Josef-4-79-9 1336
10.Voráč PavelKobolka Luboš5-549 3146
11.Kaluža TomášNavrátil Václav-59-8-6 1347
12.Svoboda LukášKovář Jakub8-9-7-10 1348
13.Voráč PavelPořízek Josef10-6-8-6 1349
14.Polívka Martin ml.Kobolka Luboš6-94-873259
15.Svoboda LukášNavrátil Václav4-49-7-923510
16.Voráč PavelKovář Jakub86   20  
17.Polívka Martin ml.Pořízek Josef         
18.Kaluža TomášKobolka Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voráč Pavel12Navrátil Václav31
Polívka Martin ml.30Kovář Jakub21
Kaluža Tomáš03Pořízek Josef30
Svoboda Lukáš13Kobolka Luboš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy