Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno BVrchní
rozhodčí:
Švehla Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu MS Brno,Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34479:551SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Dědek Zdeněk
 
 
Skala Ján
Mesaroš Petr
 
 
899  3010
2.Galanda František
Bezděkovský Jan
 
 
Mádel Ladislav
Brychta Edo
 
 
6-3-35-22311
3.Novotný PetrMádel Ladislav8-59-6-52312
4.Dědek ZdeněkMesaroš Petr9-1-8-3 1313
5.Bezděkovský JanKováč Šimon12-65 3123
6.Galanda FrantišekBrychta Edo7-6-7-8 1324
7.Dědek ZdeněkMádel Ladislav9-6-5-8 1325
8.Bezděkovský JanMesaroš Petr-6-8-8  0326
9.Galanda FrantišekKováč Šimon10-11118 3136
10.Novotný PetrBrychta Edo-12-79-9 1337
11.Bezděkovský JanMádel Ladislav-779-453247
12.Galanda FrantišekMesaroš Petr10-811-7-122348
13.Novotný PetrSkala Ján-8-9-10  0349
14.Dědek ZdeněkBrychta Edo-8-10-5  03410
15.Galanda FrantišekMádel Ladislav-8-10   02  
16.Novotný PetrMesaroš Petr         
17.Dědek ZdeněkSkala Ján         
18.Bezděkovský JanBrychta Edo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr03Mádel Ladislav21
Dědek Zdeněk03Mesaroš Petr30
Bezděkovský Jan21Kováč Šimon02
Galanda František12Brychta Edo30
   Skala Ján10
V družstvu hostů střídal Skala Jan Šimona Kováče



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33524:551TTC Komořany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Daněk Zdeněk ml.
Kmoníček Pavel
 
 
-7911-8123210
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
Hejdušek Ivan
Busta Stanislav
 
 
5610  3020
3.Těžký PavelDaněk Zdeněk ml.-3-8-8  0321
4.Krása Petr ml.Busta Stanislav-9-8-10  0322
5.Křepela RadimHejdušek Ivan627  3032
6.Pačinek JakubKmoníček Pavel-111210-8-62333
7.Krása Petr ml.Daněk Zdeněk ml.-8-8-12  0334
8.Křepela RadimBusta Stanislav67-94 3144
9.Pačinek JakubHejdušek Ivan778  3054
10.Těžký PavelKmoníček Pavel-3-8-5  0355
11.Křepela RadimDaněk Zdeněk ml.-93-12-4 1356
12.Pačinek JakubBusta Stanislav9-6-5-9 1357
13.Těžký PavelHejdušek Ivan-11-96-8 1358
14.Krása Petr ml.Kmoníček Pavel-124-613-82359
15.Pačinek JakubDaněk Zdeněk ml.10-7-4-7 13510
16.Těžký PavelBusta Stanislav         
17.Krása Petr ml.Hejdušek Ivan         
18.Křepela RadimKmoníček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Těžký Pavel03Daněk Zdeněk ml.40
Krása Petr ml.03Busta Stanislav21
Křepela Radim21Hejdušek Ivan12
Pačinek Jakub13Kmoníček Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:17558:453TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laicman Petr
Rakovický Milan
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
410-109 3110
2.Toufar Zdeněk
Poledňa Martin
 
 
Klíma Miloš
Šlapanský Jan
 
 
48-2-11-82311
3.Rakovický MilanPeška Ladislav10-75-10-52312
4.Laicman PetrŠlapanský Jan-14327 3122
5.Poledňa MartinKlíma Miloš578  3032
6.Toufar ZdeněkCísarík Pavel95-85 3142
7.Laicman PetrPeška Ladislav-116411 3152
8.Poledňa MartinŠlapanský Jan7511  3062
9.Toufar ZdeněkKlíma Miloš-993-1263272
10.Rakovický MilanCísarík Pavel-7109-8-92373
11.Poledňa MartinPeška Ladislav8114  3083
12.Toufar ZdeněkŠlapanský Jan1075  3093
13.Rakovický MilanKlíma Miloš7-145-7832103
14.Laicman PetrCísarík Pavel539  30  
15.Toufar ZdeněkPeška Ladislav         
16.Rakovický MilanŠlapanský Jan         
17.Laicman PetrKlíma Miloš         
18.Poledňa MartinCísarík Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rakovický Milan12Peška Ladislav12
Laicman Petr20Šlapanský Jan03
Poledňa Martin30Klíma Miloš03
Toufar Zdeněk30Císarík Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34457:528TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fila Martin
Tupec Pavel
 
 
Trávníček Tomáš
Weiser Daniel
 
 
-7-38-4 1301
2.Táborský Jindřich
Třináctý Richard
 
 
Kamenický Tomáš
Mikuš Juraj
 
 
-8-5-6  0302
3.Fila MartinKamenický Tomáš-6898 3112
4.Táborský JindřichAdámek Aleš-11-12-7  0313
5.Tupec PavelWeiser Daniel9-6-6693223
6.Třináctý RichardMikuš Juraj-9-10-2  0324
7.Táborský JindřichKamenický Tomáš9-852 3134
8.Tupec PavelAdámek Aleš-10-56-8 1335
9.Třináctý RichardWeiser Daniel-8-11-9  0336
10.Fila MartinMikuš Juraj5910  3046
11.Tupec PavelKamenický Tomáš9-67-9-32347
12.Třináctý RichardAdámek Aleš-45-11-10 1348
13.Fila MartinWeiser Daniel-9108-8-72349
14.Táborský JindřichMikuš Juraj-5-9-4  03410
15.Třináctý RichardKamenický Tomáš         
16.Fila MartinAdámek Aleš         
17.Táborský JindřichWeiser Daniel         
18.Tupec PavelMikuš Juraj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fila Martin21Kamenický Tomáš12
Táborský Jindřich12Adámek Aleš30
Tupec Pavel12Weiser Daniel21
Třináctý Richard03Mikuš Juraj21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Melichar Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:30601:578TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wirth Imrich
Himal Tomáš
 
 
Procházka Miroslav
Kobolka Luboš
 
 
626  3010
2.Studýnka František
Melichar Libor
 
 
Pořízek Josef
Kovář Jakub
 
 
-10-9-2  0311
3.Himal TomášKovář Jakub-9-6-9  0312
4.Wirth ImrichPořízek Josef-9-99-8 1313
5.Melichar LiborKobolka Luboš8-1067 3123
6.Studýnka FrantišekProcházka Miroslav966  3033
7.Wirth ImrichKovář Jakub-10-88-8 1334
8.Melichar LiborPořízek Josef-6-9-10  0335
9.Studýnka FrantišekKobolka Luboš99-11-7113245
10.Himal TomášProcházka Miroslav912-98 3155
11.Melichar LiborKovář Jakub-96411 3165
12.Studýnka FrantišekPořízek Josef-7-8-7  0366
13.Himal TomášKobolka Luboš-61182 3176
14.Wirth ImrichProcházka Miroslav-7862 3186
15.Studýnka FrantišekKovář Jakub-596-10103296
16.Himal TomášPořízek Josef-3-9-8  0397
17.Wirth ImrichKobolka Luboš9810  30107
18.Melichar LiborProcházka Miroslav-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Himal Tomáš22Kovář Jakub22
Wirth Imrich22Pořízek Josef40
Melichar Libor21Kobolka Luboš04
Studýnka František31Procházka Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17498:425KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Adam
Přikryl Jiří
 
 
Tůma Pavel
Svoboda Ondřej
 
 
-109109 3110
2.Kaluža Tomáš
Svoboda Lukáš
 
 
Tůma Karel
Kuča Jan
 
 
-6-10-8  0311
3.Polívka Martin ml.Kuča Jan-5-3-6  0312
4.Svoboda LukášTůma Karel1157  3022
5.Přikryl JiříTůma Pavel6-46-1043232
6.Zukal AdamSvoboda Ondřej1194  3042
7.Svoboda LukášKuča Jan412-108 3152
8.Přikryl JiříTůma Karel975  3062
9.Zukal AdamTůma Pavel-99-9-6 1363
10.Polívka Martin ml.Svoboda Ondřej546  3073
11.Přikryl JiříKuča Jan6-14-11-8 1374
12.Zukal AdamTůma Karel869  3084
13.Polívka Martin ml.Tůma Pavel-9976 3194
14.Svoboda LukášSvoboda Ondřej376  30104
15.Zukal AdamKuča Jan         
16.Polívka Martin ml.Tůma Karel         
17.Svoboda LukášTůma Pavel         
18.Přikryl JiříSvoboda Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Martin ml.21Kuča Jan21
Svoboda Lukáš30Tůma Karel03
Přikryl Jiří21Tůma Pavel12
Zukal Adam21Svoboda Ondřej03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy